403
mgsv.jpg
  • SlickAdam
    #323
  • ppista
    #322
    Az, hogy az apja? Ezzel azi erővel te is azt tetted.
  • Forolto
    #321
    srácok,várható valami dlc a játékhoz,vagy ennyivel kell beérnem?:P Azóta ujrakezdtem és ugyanúgy leköt.
  • SlickAdam
    #320
    de mar elhintettel valamit passzivan. najsz ...

    ez rosszabb, mint a straight in yo face szpojler.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.29. 14:30:43
  • Myselor
    #319
    de nekem spoilerezhetnél.mert nem értem a dolgokat :) megköszönném
  • ppista
    #318
    "a MGS5-ben meg Big Boss, Solid Snake "apja" / ellenfele."

    Ez bizony téves, de nem akarok spoilerezni az ötödik résszel kapcsolatban.
  • Myselor
    #317
    ja értem amúgy az "már papa" akart lenni.akkor lényegében az első rész szereplője csak addig tart?a többibe az öreg van? és mivel neki a barátai voltak a bossok gondolom így cimbizünk velük.hát az a baj hogy nincs olyan konzolom amin az összes részt lenyomhatnám így nagyvonalakban érdekelt volna a story
  • SlickAdam
    #316
    par papa? ezt nem ertem.
    elöszöris MGS1-ben Solid Snake a föszereplö, a MGS5-ben meg Big Boss, Solid Snake "apja" / ellenfele.
    ja, sztori van persze, 7 jatekon keresztül lett elmeselve. lehet nem a legujabba kene fejest ugranod.

    kronologiailag a jatekok sorrendje:

    MGS3->Portable Ops->Peace Walker-> Ground Zeroes-> MGSV->MetalGear1->MetalGear2->MGS1->MGS2->MGS4
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.29. 13:59:14
  • Myselor
    #315
    hát az első részen kívül nemtudok semmit,lényegében engem csak ennyi érdekelne amit kérdzetem.hogy lettek a bossok a cimbik van e valami storyja ennek vagy csak úgy hirtelen?és az hogy korábban snake pár papa volt most meg nem
  • SlickAdam
    #314
    az a gond, hogy nyilvanvaloan nem tudsz SEMMIT a mgs-ek törteneteröl. hogy gondolod, hogy majd itt leirja neked valaki nehany sorban a sok-sok reszen ativelö, anyjaseertiaszavat törtenetet? :)

  • Myselor
    #313
    jaj közben rájöttem hogy master miller pedig KAZ,hát oké akkor a volt bossok lettek a barátaink?na valaki meséljen kérem ezt én nem értem :D
  • Myselor
    #312
    amúgy történetileg ez a revolver ocelot faszi ez kicsoda?nemtudom hova tenni,én cska az első részt játszottam eddig ugye a többi konzolos rész volt.és emlékeztme én hogy ismerős a név ott egy boss volt aki egy vén szar volt.és végülis a többi részben is mindig rossz fiú most meg haver és sokkal fiatalabb.meg azt se értem egyszer snake volt mrá vén ősz tata és meg is halt ha jól tudom most akkor mivan?ja és még ez az arc cserés dolog sem tiszta valaki eltudná nekem mondani ezeket hogy van ?spoilerben
  • Ulthane
    #311
    Már aki. Én nem tudtam. Bár engem nem is érdekel igazán. :)
  • SlickAdam
    #310
    igen, GZ ota tudjuk
  • R0GUE
    #309
    Beszteroidozott Lendvai Ildikò? :D
  • Ulthane
    #308
    Ez nem véletlen, mert az a Skullface vagy ki a faszom, történet szerint magyar állampolgár.
  • SlickAdam
    #307
  • SlickAdam
    #306
    székelygulyás
  • darkSectorxxx #305
    :D

  • gabo91
    #304
    M31 kiidegel.... Egy hajszálon múlik mindig....
  • TomStorm
    #303
    Nem engedte így,fulton meg alap van még.Sajna rakéta vető segített csak!
    Kész lett viszont E besorolás:)
  • R0GUE
    #302
    Ha van már fultonod ami nehezebbet bír akkor vidd a lovat vagy egy saját verdát és rakd keresztbe az úton. Amikor megállnak fulton.

    VAGY leraksz az útra C4-eket és amikor odaérnek bumm.
  • CSOCSO
    #301
    "Igen, az ilyen jatekokhoz valoban mar kell egy kis esz is"

    En kerek elnezest, hogy egy olyan bugyuta szar jatekot vartam mint az elozo MGS jatekok.

    Amugy meg nem esz kerdese, hanem kedv kerdese az egesz szal fakof
    Utoljára szerkesztette: CSOCSO, 2015.09.27. 20:29:04
  • TomStorm
    #300
    Ráraktam a kerekére.Semmit nem ért pfff
  • TomStorm
    #299
    meg rá se teszi akkor se ha megállítom.Mi a franc van ezzel?
  • TomStorm
    #298
    De az volt csak nem tudtam,hogy lehet.
    Viszont tetszik,hogy lehet mással is lenni,ki is próbálok párat:)

    Van most egy olyan küldi,hogy 2 gépjárművet kell kiiktatnom csak az a baj,hogy C4-et nem tudok rátenni mert mozgásban van.Ötlet?
  • ppista
    #297
    Miért, ha Boss-sal megy az ugyanaz. :)
  • R0GUE
    #296
    Hacsak nem váltottál karaktert passz...:)
  • TomStorm
    #294
    Én meg a többi játéktól hányok ez a game után
  • TomStorm
    #293
    Most mi történt,hogy DD katonával vagyok bevetésen?Hol van Snake?
  • R0GUE
    #292
    Én kifogom mert még így is messze érdekfeszítőbb mint egy új Assassins creed, Mad Max vagy Far Cry....:)
  • ppista
    #291
    Ma reggel meg akartam csinálni egy mellékküldetést, de a felénél olyan undor jött rám hogy kikapcsoltam. Teljesen telitve van a szervezetem MGS 5. -tel, és most jó ideig a közelébe se akarok lenni, pedig vártam a multi részt. Minden tiszteletem annak aki ezt kiplatinázza.
  • R0GUE
    #290
    Szerintem meg kipattant hogy ugye levették a dobozokròl is Kojima nevét, ő meg erre :"Igen a k*rvanyátok???"
    És gyorsba belemòkoltatra a szereposztást mindenhova..:)
  • Ulthane
    #289
    Igen, az ilyen jatekokhoz valoban mar kell egy kis esz is. Kojima meg egy exhibicionista faszkalap, ezert kell uton utfelen azt nezni, hogy o rendezte. Engem is kurvara idegesit ez benne.
  • Ulthane
    #288
    Ez lesz, amikor egy orult, meg egy orultekbol allo kiado kozos projektbe kezd.
  • SlickAdam
    #287
    ja, main mission-ök nagy resze teljesen felesleges. side op-nak esetleg elmennenek, de meg tan annak se.
    pl.: szallitjak a yellow kukit? baszok ra, 2 mondat egy kazettan. kesz. na jo, ott pont volt kis mist, de annyi.
  • TDC Geronimo
    #286
    Nyilván ez
  • R0GUE
    #285
    Egyébiránt valamelyest Kojima is elb*szarintotta. A CH1 sem olyan amilyennek lennie kéne. Adott a cirka 30 mission. Ebből nagyjából 5 olyan van ami hozza az igazi MGS érzést. Az összes többi ismétlődés, fogolyszabadítás,likvidálás. Nagyjából nagyobb Sideopsok....
    És ráadásul az nagyjából 5 ilyen küldetés sem 5, mert idióta mód még az ilyen epic küldetések is meg vannak felezve,az akció közepén szereposztással és külön másik missionben folytatva....
    Eképpen a Konamit is megértem abból a szempontból hogy a francnak kellett ezt ennyire agyonelnyújtani....
    Bőven elég lett volna 10 TELJES (tehát nincsenek félbevágott missionok) ilyen epic mission / chapter...És mellé sideopsok aki megkívánja...
    Így még kész is lehetett volna a játék és talán valóban érdemelné a 10/10-et...de így jelen formájában....
  • R0GUE
    #284
    Feltehetőleg ez is lehetett az összeveszés tárgya.
    Nagyon remélem hogy a Konami mocskosmód el fog hasalni ezek után,szarházi banda...
  • ppista
    #283
    Én is szeretném ezt hinni, de nem hiszem hogy Kojima sokkal többet akart ennél adni a játékosoknak, és csak a kiadója akadályozta ebben meg. Ha igy lenne, akkor a chapter 1. nem lett volna ilyen rágógumiszerü, hanem jóval dinamikusabb. Sajnos ez a nyitott világ állandó problámája, hogy nehezen lehet folyamatos érdekes tartalommal megtölteni. Mint Metal Gear, meg egyenesen szenved ettöl.