403
mgsv.jpg
  • SlickAdam
    #363
    nem is ertem hogy kepzeltek felrakni azokat a videokat a collector bonusz lemezere...
    ongyilkos banda ez a konami, az mar kurristen.
  • TDC Geronimo
    #362
    fent van youtuben
  • SlickAdam
    #361
    ch. 3 jöjjön kurrannyukat!
  • TDC Geronimo
    #360
    holnap jön patch meg MGO is
  • TomStorm
    #359
    Imádom ezt a játékot,minden egyes percét:)
  • TomStorm
    #358
    Hopp,C4 megoldotta:) így is kész a küldi
  • TomStorm
    #357
    A tankból ki lehet csalogatni katonát?Van egy ilyen side ops,hogy eliminate the armored vehichle unit és 4/5.
    Vagy mi az 5.?
  • Myselor
    #356
    nagyon szép arca van de leengedett hajjal borzasztóan néz ki :D így ahogy megcsinálták ebben a ruhában és hajjal nagyon jól néz ki de amúgy nem
  • CSOCSO
    #355
    Vegre megvolt az elso epkezlab jelenet. Kar, hogy tobb mint 10 missiont kellett atjatszani, hogy talalkozzak Quit-el es lathassak valami faszat is. ( nem a csaj csocseirol beszelek. Nekem leginkabb az arca jon be)
  • Myselor
    #354
    az anime :D
  • SlickAdam
    #353
    vmi fasza mangas jatek wiiu-ra?
  • Ulthane
    #352
    Nincs más hátra, vagy a Wii felé kell nyitnom, vagy a manga világ felé.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.10.02. 14:46:34
  • SlickAdam
    #351
    rendben, megertettük.
  • Ulthane
    #350
    Elhiszem, de nekem azok kimaradtak, és nem is bánom.
  • Seth
    #349
    A korabbi reszek nem repetativ szarok, csak ez lett ilyen az open world felesleges eroltetese miatt :(
  • Ulthane
    #348
    Köszi a tippet, de eddig sem kötött le a játék katona farmolós meg nyersanyagos, bázisépítős része, így az is hidegen hagyott, hogy melyik katona D vagy C vagy A. :)

    Számomra ez a játék vér gyenge, szépnek szép, de egyáltalán nem szórakoztat. Én pedig azért játszom.
  • Ulthane
    #347
    Nem, a játék enélkül is gagyi volt (ld. korábbi megjegyzéseimet róla). Ezért nem játszottam soha egy MG.-vel sem. Egy repetitív szar, ami nullára képes fenntartani az érdeklődést. Nem véletlen csömörlött meg tőle a fél topik.


    Kuka
  • dartonite
    #346
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A repteren siman el tudod kapni oket, be lehet szepen osonni.Raadasul abban a kuldiben kurva jol lehet farmolni a jobbnal jobb katonakat mert ahogy leszeded a skullokat, 5 percre megbenul a terkepen (sot a feljebb levo helyorsegekben is) az osszes normal katona.
  • R0GUE
    #345
    A térkép ha közlekedő járművet kell elkapni mindig mutatja az útvonalát, elé kell vágni és akkor nem kell utána futkorászni.
    És amit irtam csak 1 megoldás a számtalan lehetőségből....
    De a játék a gagyi mert egy végtelen egyszerű feladat kifog a játékos logikáján...szakadok.:D
  • R0GUE
    #344
    Gagyi a játék mert béna vagy...ok..:)
    A teherautò és a tank megáll egy közeli őrségponton. A teherből kiugrálnak a "rakétaembereid" és a tankbòl is kiszállnak. Simán odafutottam a tankhoz, behuppanás, és szétlőttem vele a szuperkatonákat, majd kényelmesen vittem haza a teherautòt.
  • Ulthane
    #343
    A csöcsös pina volt velem, járművem meg nincs (nem volt). Egyszer elindult egy átvezető videó, amint a teherautóból ilyen rakétaemberek lőttek fel az égbe, majd leestek, jáááááááj, rém gagyi ez a játék, na. Már a prológusnál is martam magam a T100-as lopott terminátortól, megy a kényszerzubbonyos repkedő kurvától.

    Jó kis technó, el kell ismerni, de megcsömörlöttem tőle, a 16-os küldi után meg végképp.

    Kuka.

    Ui: D-Dog kölyökkorában rém aranyos volt, az egész játék fénypontja, meg kellett zabálni. Szegény, nem ő tehet róla, na.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.10.02. 11:26:09
  • n000rbi
    #342
    D-Horse? Bármilyen jármű?
  • Ulthane
    #341
    Nahh, tegnap letöröltem ezt a szart a gépről. A 16-os missiön felbaszta az agyam. Milyen már az, hogy kilométereken át sprinteljek egy teherautó után, és raboljam el? Mégis hogy a faszomba? Kilőttem aknavetővel, az volt a baj, ha a tankot lőttem ki előtte, akkor elmenekül, futva nincs ember, aki utoléri. Megpróbáltam vagy ötször, utána felbaszott, töröltem a francba. Engem ez egy percig se szórakoztat.

  • SlickAdam
    #340
    "fingom nincs az egész világról"

    nyilvan ezert vagy toleransabb

    "mi lesz például annak az égett pofájú magyarnak a sorsa a játék végén"

    ettöl sokkal nagyobb kaliberu dologrol van szo

    -------------------------------------------------------------------------

    de tema lezarva. ami megtörtent megtörtent, jatekot befejeztem, jo volt. kb. 70 ora.
    talan összefoglalom plusz-minusz-os felsorolasban a gondolataimat rajongokent. csak meg hagyom ülepedni.
  • Ulthane
    #339
    Figyi, nekem ez az első MGS-játékom, tehát fingom nincs az egész világról, de már most meg tudnám mondani, hogy mi lesz például annak az égett pofájú magyarnak a sorsa a játék végén. Ehhez azért nem kell tényleg sok sütnivaló, hogy valaki ne találja ki.
  • SlickAdam
    #338
    leirtam mar tegnap: #316
  • Myselor
    #337
    akkor lényegében ez bőven az alap első rész előtt játszódik :o
  • ppista
    #336
    Bocs, prológust akartam írni, és bocs, hogy írtam, és bocs, hogy feltételeztem te már végigvitted a játékot. mivel nem láttam a kommented mögé.
    Remélem nincs harag ezért. További szép napot.
  • SlickAdam
    #335
    az epilogus elsö 5 perceben? az epilogusnak, ami 40-50-60-70 oranal figyel be? jatek legvegen? bocsmá, igy teljesen mas a szitu. ha epilogus közepen lett volna, azaz 68 ora es 5 perc helyett 68 ora es 35 percnel, akkor TALAN elnezest kernel (de nem szokas, legyen akarmilyen nyilvanvalo a bunkosag, inkabb "vedi" magat az ember a vegsökig). dzsizusz bazdmeg!!!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nyilvan nem az alap szereplökröl van szo. az nem tartozik most ide, ne terelj! a csavarrol van szo. progolusban megmutattak a szitut ja, ami egy rohadt nagy wattafak kb.. aztan SOK-SOK oraval kesöbb a VEGEN megmutatjak, hogy a mi az igazsag, "TRUTH" ugye. SOK-SOK törtenet epitö esemeny utan. te meg lazan ellövöd, hogy "A Big Boss-t is idézőjelbe kellene tenni, hiszen valójában nem ő a főszereplő". es szted ez rendben van. KURVARA nincs rendben. ugyhogy az a minimum, hogy csendben maradsz, legjobb ha erre a kommentre se reagalsz. thx in advance!
  • ppista
    #334
    A viszza a helikopterbe (ACC) menüpont sem segít?
  • ppista
    #333
    SEMMI olyat nem írtam, amit az epilógus első öt perce után már ne tudna a játékos, ugyanis Kojima egyáltalán nem árult zsákbamacskát. Megmutatta az elején hogy mi a szitu. Sőt, játék közben is sok alkalommal megtette ezt.
    Nem beszélve arról, hogy maga a játék is egy kikúrt nagy spoiler, hiszen tökéletesen tisztába van vele az a játékos, aki játszott például a MGS 1.-el, hogy melyik szereplő fog megmurelni, és melyik nem, hiszen több olyan karakter is boss az MGS1.-ben aki ebben a részben szerepel.
    A prológusról ami valamennyire tényleg spoiler, meg egy kukkot nem írtam. De ebben a részben a történet a legelhanyagolhatóbb momentum, SAJNOS.
  • TomStorm
    #332
    Ajjaj nagy a baj.Beszorultam Mother Base alá.Vissza töltöm ugyanoda tesz vissza.A tengeren sétálok.
    Tipp,hogy kerüljek vissza?
  • SlickAdam
    #331
    meg1x szeretnem neked megköszönni, hogy sikeresen ellötted a jatek legveget. igy csak 1/10 akkorat ütött. szoval:

    köszi!
  • TomStorm
    #330
    :D
  • Myselor
    #329
    köszönöm :)
  • kiserik
    #328
    Jó olvasást!
  • ppista
    #327
    Na, akkor szerencse hogy nem írtam meg, hogy a kertész a gyilkos.
  • SlickAdam
    #326
    az NEM szpojler, hogy Big Boss a szuper szoldzser, aki "elhintette" a magjait. kb 1990 ota nem szpojler.
    de most utalasokkal, meg ovatlan johiszemu szpojler tag-el sikeresen elszpojlerezödött nekem az epilogus.

    ENNYIRE NEHEZ MEGALLNI A POFAZAST??? komolyan. ennyire???
    nyissak szpojler topikot vagy mi a f####???
  • SlickAdam
    #325
    nem nem vittem vegig. köszi
  • ppista
    #324
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Big Boss-t is idézőjelbe kellene tenni, hiszen valójában nem ő a főszereplő, vagyis nem az, akit megismerünk a MGS3.-ból. Na, ez jó hülyén hangzik. Még a végén belegabalyodok. Az epilógusból úgyis tudod ha már végigvitted.

    Utoljára szerkesztette: ppista, 2015.09.29. 15:51:08