403
mgsv.jpg
  • TDC Geronimo
    #282
    Marha egyszerű a válasz. Első chapter volt kész, amikor Konami azt mondta, hogy nincs több pénz és idén kijön. Ami kész volt chapter 2be abból összeollóztak valamit meg beraktak mellé pár régi küldetés és kiadták így. Kojiman múlik itt lett volna még harmadik chapter is csak az ugye + 1-2 év őt ismerve meg rengeteg millió dollár
  • ppista
    #281
    Az utolsó, 46-os küldetést, kicsit átvariálhatták volna, mert azért nem olyan izgalmas mégegyszer ugyanazt letolni. Mindenesetre azért ütött a vége, mégha voltak is arra utaló jelek.
    Amit viszont nem értek, hogy miért nem rakta bele Kojima a föjátékba, minek kellett a chapter 2. és miért húzta el mint a rétestésztát ismétlödö és néha unalmas mellékküldetésekkel (az ötödik gyerekszabaditásnál már káromkodtam). Nem kellett volna ezekkel traktálni az egyre fásultabb játékosokat.
    Jó játék, de rengeteg kisebb-nagyobb idegesitö hibája van, ami hosszabb távon jön ki.
    Utoljára szerkesztette: ppista, 2015.09.26. 17:47:02
  • SlickAdam
    #280
    ugye pl ch.1 utan kaptam vagy 11-13 kazit, nem akartam egy helyben ulni alattuk, inkabb elinditottam egy side op-ot ill. bazison "felderitettem".
  • TDC Geronimo
    #279
    Én ACCbe hallgattam mindig kazikat, direkt emiatt...
  • SlickAdam
    #278
    fuuu ami meg iszonyat felbasz. szavakat nem talalok ra mennyire:
    hallgatok egy kazit es ha megszolal a kozelemben (söt, viszonylag messze is lehet(nek)) valamelyik katona bazison, vagy radioban makog a szerencsetlen ocelot, akkor csak ugy lazan azt a feliratot pakolja ki a jatek, nem a kaziét. ezert mar majdnem leteptem a tv-t a falrol...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.26. 16:48:42
  • R0GUE
    #277
    Akkor meg megy a szövegelés. Akkor nem mindegy hogy ki vannak írva?:)
    De.
  • CSOCSO
    #276
    Az atvezetokbe is beletettek csomoszor. Azt a keves atvezetot ne kelljen mar atszpeszelnem...
  • R0GUE
    #275
    "Az meg valami ubermod felidegesit hogy 80.szorra nezem, "

    Talán nyomd el SPACE-el?
  • CSOCSO
    #274
    Imadom az epic openingeket meg atvezeto videokat de ez a kezdes valami ubergagyi volt az MGS V ben. :(
    Hatalmas csalodas. Az meg valami ubermod felidegesit hogy 80.szorra nezem, hogy sztarring ez meg az es hogy kojima irta es rendezte.... MIERT????????????????????? minek kell ez bele? Eleg lett volna 1 szer kitenni. miert kell vegigneznem 3 percenkent hogy ki rendezte es hogy benne van ez meg az a szereplo? AARGHH. maga a jatek fain. Bar en nem nagyon szeretem a pocsolos epitkezos meg managelos jatekokat.
  • SlickAdam
    #273
    toltam egy sima blueprint-es mellekkuldit chapter 2 alatt, s riadoztatas utan jött a heli attack is.
  • R0GUE
    #272
    Egyébként ismétlős baromságokat max azért van értelme csinálni,mert ott az igazi kihívás a játékban. Amikor null cuccal letesznek és végezd el a feladatot...:) És se reflex mód se semmi, csak erős katonák állig páncélban jópár helyen + még helikoptert is bekérnek riadó alkalmával..:)
  • R0GUE
    #271
    Ezt mondtam....Ugyan így éreztem én is a mission 30 körül...

    Egyébként te is beleestél a hibába hogy leválogattad a katonákat egyesével....Nálam is 1322 katonát kellett végignéznem a tökkköm televolt vele.... És NULLA értelme volt egy dícséreten kívül, mert a "nemjó események" folytatódtak igaz lehet kisebb számban. Ugyanakkor a sztorit gyorsan megnyomatva pár küldivel késöbb ugye megvan a megoldás...:)
  • SlickAdam
    #270
  • TDC Geronimo
    #269
    Sárga side ops, sárga main misson, sárga kazetták, ha nincs semmi sárga, akkor 2-3 sima fehér side ops és kapsz visszahívást MBre. Átvezető (ch2ben lesz egy csomó MBn érdemes sokszor visszamenni) és adja következő sárga kazettát/side opsot/main missiont. Ismétlős baromságokat nem kell csinálni :)
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.25. 23:14:18
  • SlickAdam
    #268
    ch.2-ben akkor csak a sarga pöttyös küldiket kell tolni? a pimpelt korabbiak csak opcionalisak?
  • TDC Geronimo
    #267
    28 is jó volt szerintem nagyon.
  • SlickAdam
    #266
    na. azoknak, akik mar atcsusztak chapter 2-be es regebbi reszeket nem toltak:
    30-32. fejezet. elözö reszek folyamatosan ilyesmivel voltak tele. itt 50+ orat kellett varnom az ószomnesszre, ugy, hogy 20. küldetes utan fel is hagytam a mellekkuldikkel (nem mintha mindet toltam volna), csak hogy tortenjen vegre valami.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.25. 22:12:52
  • SlickAdam
    #265
    nemtom. takaritasz kicsit, aztan automatikus besorozas MINDENKIRE. elvileg a legidealisabb összeallitasnak kell kijonnie.
  • gabo91
    #264
    Engem meg az érdekelne, hogy az auto besorozást ki lehet e kapcsolni? tehát a waiting room-ba maradjanak...
    Mert lopakodásnál takarítom embereket, akit lehet felballonozok... viszont a gagyikat is besorozza.... ez elég idegesítő
    a másik pedig hogy felküldök pl. 20 embert és A+ katona mondjuk, meg B szerelő.... katonáknál nincs hely, így beteszi szerelőnek...
    de ha takarítok helyet a katonáknál, nem fogja átpakolni oda... így meg hogy minden küldetés után bogarásszak át 350embert.... elég időigényes
  • darkSectorxxx #263
    Asszonnyák ismétlik a missziókat, csak nehezebb fokozaton. :)
  • n000rbi
    #262
    Jajó.
  • TDC Geronimo
    #261
    lál

  • SlickAdam
    #260
    poenbul
  • TDC Geronimo
    #259
    spoiler kategória :)
  • n000rbi
    #258
    Miért tennél ilyet?
  • TDC Geronimo
    #257
    igen. Én 150 dbot találtam kb. Mindet egyesével...
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.25. 12:37:23
  • SlickAdam
    #256
    telibekurt katonakat tenyleg nem lehet nyelvtudasuk alapjan szürni? tenyleg vegig kell lapoznom a sokszazat + mindig megkeresni az ujakat (nem mindig jelöli oket ponttal). fosmoslekgenny!
  • Rage47
    #255
    igazából ez az igazi sandbox, azt érzem
    nagyon sokféleképpen meg lehet oldani egy feladatot :)

    és erre jönnek még a véletlenszerű események, melyek miatt sokszor az eltervezett dolgokat át kell gondolnom és újratervezni vagy improvizálni :D
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2015.09.25. 10:51:47
  • Ulthane
    #254
    Ezzel vagyunk így páran rajtad kívül. :)
  • R0GUE
    #253
  • SlickAdam
    #252
    meggyütt

  • Voltan
    #251
    OK, meglett. Nem épp nindzsa módra, de kivittem a faszit. Valóban szoknom kell még azt, hogy itt nem csak full lopakodással, vagy full rambózással lehet megoldani a feladatot. Így is köztes megoldás lett, pár szovjet gyerek ment a levesbe sajnos, meg dobáltam pár gránátot elterelésként.

    Az is a baj, hogy időm nem sok van a játékra, nem mindig tudok egy 60-70 perces küldetést végigvinni ültőhelyben, és most csak egy side-opsról beszélünk. A méhecskés meló nekem kb. 3 órába telt, és ott is felrúgtam a bilit, szóval full rambo módon kolbászoltam egy idő után.

    Mindenesetre a jó szándék megvan :D

    Remek lenne a quicksave opció, valami időlimittel, vagy valami. Értem, hogy az megölné a játékot, de így meg sokszor egy óra játékot elvesz az autosave, legalábbis nekem.
    Utoljára szerkesztette: Voltan, 2015.09.24. 01:13:42
  • TomStorm
    #250
    Ne add fel!Onnan egyre jobb lesz a game.
    Én mondjuk szeretek lapulni.Rambózás nehezebb szerintem.

    Meg lesznek társaid is
  • TomStorm
    #249
    Köcsög shotgun-os+night vision katonák.De utálom őket..
  • Voltan
    #248
    Hááát, nem tudom... Könnyen lehet, hogy én vagyok balfék, de kezdem megunni kicsit a játékot. Illetve nem kicsit.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A honeybee küldetés után vagyok, nagyon az elején, mondhatni. De kezd elegem lenni az örök lopakodásból, tudom, hogy rambózhatnék is, de azt nem szeretném. Most épp az Unlucky Dog küldetésnél vagyok, és remeg az ujjam a ravaszon, nem akarom vérre vinni a dolgot, de a lopakodás már kezd nagyon unalmas lenni, főleg egy ilyen mellékküldetésnél. Itt pedig már keményen őrzött telep van, nekem meg kicsit elegem. Unom, hogy itt is az lesz, hogy a hátamra veszem a fószert, és valahogy felballonozom. Nem nagyon látom a hatalmas változatosságot...Mindezt úgy, hogy sok lopakodós játékot toltam és szerettem már

    Utoljára szerkesztette: Voltan, 2015.09.23. 23:57:44
  • R0GUE
    #247
    Hááát,olyan 20-30 méteren belül mindent elpusztít. Még azt is ami azon belül van szóval óvatosan nehogy fogoly legyen ott...
  • TomStorm
    #246
    Mivel más játékra amim van rá se tudok nézni ezért megcsináltam a küldit igaz D-re de kész:)

    Fire supportot is ki kellene már próbálnom!Nagy műsort rendez?Mennyire hatásos?
  • TomStorm
    #245
    Meg a mentési rendszer egy nagy szar.3x kell újrakezdeni ezt az amúgyis elcseszett missziót mert nem tudok kijutni.
    Asszem ennyi volt felidegel
  • TomStorm
    #244
    Amikor Lure helyett a lovat hívom mint most az előbb a tábor közepén akkor szerintetek mit érzek??:DD

    Ez a gyors menü nekem nem nagyon nem jó de ez van:(
  • TomStorm
    #243
    Ok köszi