5896
ds35d07c.gif
  • darkSectorxxx #5416
    Eszek és kezdek majd küldök linket és lécci majd mondjátok honnan indul a dlc. :D
    Csak ennem kell mert most értem haza. :D
  • Myselor
    #5415
    dehogy.csak mondom nem lesz könnyű dolgod hidd el :D tetszeni fog a final boss nagyon ;) kezd már el mikor kezded ?xd
  • Myselor
    #5414
    az angyalka könnyen leszedhető :D aztán lehet nyugodtan felfedezni ^^
  • darkSectorxxx #5413
    Hát ezt én is rühellem...:S
  • darkSectorxxx #5412
    Alábecsülsz. :D
  • TDC Geronimo
    #5411
    Elején már poisonos rész...hogy from nem tud erről a szarról leszokni. Meg ez hogy folyamatosan a picsádban van valami és nem lehet felfedezni, idegesítő.
  • Myselor
    #5410
    sima new game-ben sok az a 7-8 próba.eddig 2 bossnál fordult elő ez sister friede és a nameless kingnél.a többi boss könnyű volt. ennyi én nem kínzom magam elsőre sokadig ng+-ban :D így is elég nehéz volt csak gyorsan ráéreztem :D amúgy végre választ adott a játék sok kérdésre ami még az első részből maradt meg.annyira jó ez a játék és a lore istenem^^
  • Myselor
    #5409
    figyelj neked több lesz ha ng+7be esel neki :D ne aggódjál.mikor kezded el? :D
  • LBandi77
    #5408
    Meglátjuk Darky te biztosan nem fogsz fölkenni vizet magadra,amíg tartott a hatása addig 1 flaskát használtam amikor sikerült,ahogy elmúlt a hatás volt kb. 5 cm élete és elfogyott 12 flaska.Úgyhogy +7- en úgy hogy már láttad is azért 4-5 óra körül tenném a tétem.
  • darkSectorxxx #5407
    7-8 próba a kemény? Mi? :D
    Az nem Dark Souls bameg, még Lbandi 15 próbája is easy, miről beszélünk? :D

    40-50 próba után mondom hogy esetleg elkezd mozogni a pulzusom. :D

    Az a 7-8 próba lófasz. :D
  • LBandi77
    #5406
    Én most vagyok túl az első bosson 10-15próba kellett ng+3 karakterrel ,hát azért meglepett na bár tudtam hogy most belehúz a from.De utánna is aranyos volt a pálya, eddig nagyon tetszik.
  • Myselor
    #5405
    én most végeztem a final bossal hát nemvolt egyszerű mit mondjak :D de friede furcsább volt nekem abba több próbám volt ez olyan 7-8 próba :D de elég nagy mákkal lett meg főleg hogy rúgott a karakterem azthittem meghülyülök ja és előtte 1 ütés hiányzott azt megölt.
    nagyon durván odatették magukat amúgy a fromos srácok méltó befejező dlc lett szerintem a bossok is nagyon jók 1 kivételével azt nem is értem xd de imádom amúgy a többit *-* és nagyon nehézre sikerült és nagyo élvezetesre ^^
  • LBandi77
    #5404
    Nem szoktál el ez már a des- t idézi föl bennem , tényleg kemény a menet.
  • partizan182
    #5403
    Belepillantottam en is, hehe tudom mire gondolhatsz. Masodik bonfaja meglett, de van még bőven mit felfedezni az elején is, sok mindent "thanks but no thanks" felkialtassal otthagytam.

    Ami erdekes hogy eddig ultimate DaS Lore revival party, kb 5 korabbi karakterre/helyszinre volt eddig referencia, remelem összeáll kerek egésszé a végére.
  • partizan182
    #5402
    Spoilereket lszi a helyén kezelni, nincs még kint olyan húderégóta a cucc.
  • Myselor
    #5401
    :D alapból kedves.durvább sokkal mint az első kieg.ennek olyan a hangulata nem is tudom kicsit de kurvajó meg tetszett a visszatekintés is a második részre:D earthen peak
  • AntiHero
    #5400
    Kedves ez az új dlc :D

    Vagy csak elszoktam már az instant sz*patástól. :D
  • darkSectorxxx #5399
    Ja eddig szerintem ilyen nem volt, ilyen kijelzés...na már 5-en lehet multizni, az fasza.
  • TDC Geronimo
    #5398
    jéé most nézem írja mekkora a multi jelenlét a bonefirek közelében. Jó kis ficsőr ez most jött be?

    Előbb toltuk le első DLC utolsó bossát 5en multiba. Valakinek nem tetszik az unlocked frame Pron, de szerintem sokkal jobb így játszani, mint 30 meg az alatti fpsel. Itt érzésre ment 45-50 fpsel és érzékelhetően jobb az input bevitel is, jobban reagál a karakter
  • darkSectorxxx #5397
    Ja neki lehet, nézd meg én mennyi idő alatt győztem le elsőnek hud nélkül NG8+ -ban...

    És nézd meg az első végigjátszásomat a többi boss-al. :D
    Én nem mondtam hogy nem kell 2-3 akár 5 óra gyakorlás, én azt mondom, hogy vannak sokkal nehezebb ellenfelek. :D

    Vagyis ezekszerint nekem vannak, pl Dancer, Nameless, Prince, Főboss, A sánta sárkány, farkaskutya és ha nem nyomatsz parry-t akkor Champion, Pontiff :)

    Tudod nagyon jól hogy az idő amit szarakodsz egy bossnál nem mindig tapasztalat szerint müködik, mert Lobos az atyaúristen, ő is ember és másképpen alakulhat 1-2 eset mint más embernél, aki lehet hamarabb elkapja a taktikát... nem mintha itt erről lenne szó, csak mondom, nekem a feni sok boss sokkal nehezebbnek hat, mint ez a kislány. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.27. 22:39:05
  • LBandi77
    #5396
    Ne menőzzél Darky,amit az a Lobbos vagy ki 2 órán keresztül próbál legyőzni aki kisgatyában ököllel verte le a kost,az nehéz.
  • darkSectorxxx #5395
    Azt már tudni, hogy a DLC honnan lesz majd elérhető?
  • darkSectorxxx #5394
    Miért? mert pár órát feltartott? Vagyis mihez képest, ha így nézzük. :)
    Annyira nem ahogy nekem páran előadták, hogy idegbeteg boss és még Nameless-től is sokkal nehezebb....

    Konkrétan mondták hogy a 3. fázisban bedurvul, holott majdnemhogy az a legkönyebb... ami para az inkább a 2. fázisban mikor 2-en vannak és a kamera miatt nem látsz rá egyszerre mindkettőjükre és meglepnek....de ennyi. :)
  • LBandi77
    #5393
    Az is volt Darky,ne menőzz.
  • darkSectorxxx #5392
    Eddig is mindig ezt mondtátok minden boss-nál.
    Friede is kemény volt sok ember szerint.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.27. 22:00:38
  • darkSectorxxx #5391
    PC torrent? :D
  • LBandi77
    #5390
    Te már nyomod vagy csak nézed?
  • Myselor
    #5389
    éjféltől játszható midenfele egyes accountokkal meg már megy :) szétbasz mindenkit és türelemmel készüljetek ez már sok amit leműveltek de méltó befejezés szerintem :D
  • TDC Geronimo
    #5388
    Nem csak holnap jön?
  • Myselor
    #5387
    oké srácok ez a dlc szét basz mindent. a final boss hát srácok kibaszottul kurva beteg no spoiler de dark táncolhatsz majd eleget
  • darkSectorxxx #5386
    Ez meg a 2. dlc mellé....(amúgy már lehet tölteni a DLC-t)


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.26. 23:29:10
  • darkSectorxxx #5385
    :D aranyos

  • darkSectorxxx #5384
    zsír
  • TDC Geronimo
    #5383
    Úgy néz ki ez az utolsó DLC elég terjedelmes lesz

    Its 3 areas, 4 bosses. 3 mandatory, 1 optional.
  • Myselor
    #5382
    hát igen köszi :D
  • darkSectorxxx #5381
    Látod, figyelek rátok. :)
  • Myselor
    #5380
    nem is tudtuk dark jó hogy mondtad .még a végén lemaradtunk volna róla hehe
  • darkSectorxxx #5379
    Készüljetek!!!!!!!!!!!

    "A Dark Souls III második DLC-je, a The Ringed City március 28-án várható."
  • Samurai84
    #5378
    Jaja, várós. Eddig az összes Souls és BB megvolt, kivéve ennek a DLC-t meg az Old Hunterst. Szerintem megvárom a Ringed City-t aztán ha megvan az összes Cinder lenyomom a 2 DLCt, majd irány a NG+ Azért van még mit felfedezni / alaposabban szétnézek / többet nyomulok Embered alakban, bátraké a szerencse alapon
  • MerlinW
    #5377
    És mindjárt jön a második kiegészítő is:)