5896
ds35d07c.gif
  • Samurai84
    #5376
    Sziasztok! Végigvittem végre :D Bár az Ariandeles DLC még hátravan...
    Most hogy újrakezdem a játékot szeretnék felstuffolni egy Farron Greatswordot. Emellett fogok tudni Miracle-t elsütni? Azt írja a wiki hogy az FGS nem buffolható. Ez azt jelenti hogy pl. nem tudok felkenni rá cuccot hogy tüzes legyen, de mondjuk ha Miracle buffolja mondjuk Blessed Weaponnal?
  • Ulthane
    #5375
    Akkor nyüstöld keményen! :)
  • LBandi77
    #5374
    Köszönöm de tegnap már elhoztam.
  • Ulthane
    #5373
    Írj PM-t Bandi, lefoglaltam neked a Pro-t holnapra, 125 ezer pénz. Csak érte kell menned! ;)
  • Ulthane
    #5372
    Szerezzek egy Pro-t neked?
  • darkSectorxxx #5371
    Ja értem.
  • LBandi77
    #5370
    Paypal nincs is,ha akarok valamit rendelni akkor a nővérem intézi én meg füzetek neki kp.
  • darkSectorxxx #5369
    Ja így igen, és paypal-al mi a gond? :D
    Us acchoz meg a feltöltőkari házhoz jönne. Meg szerintem magyarba is. :D
  • LBandi77
    #5368
    De azt akarom megvenni,de bankkártyával nem fizetek ( elvből)ha meg elmennék psn feltöltőt venni azzal a lendülettel inkább a játékot veszem meg.
  • darkSectorxxx #5367
    Várj most nem a Ni-oH-t akarod megvenni?
    Store-an oké ha eladnád később, de a kártyavásárlás miért lenne baj?
  • LBandi77
    #5366
    Ja értem psn,az igaz de ha nem jön be mert nálam még billeg akkor eladom,úgy meg nehéz.A másik meg hogy nem vásárolok kártyával feltöltőt meg ha veszek akkor inkább már a játékot.
  • LBandi77
    #5365
    Mutasd?
  • darkSectorxxx #5364
    Az durva. :D
    Online boltba mindig kapni. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.02.13. 18:58:10
  • LBandi77
    #5363
    Hát baszki,az még hagyján hogy gépet nem lehet sehol venni na de az hogy játékot sem az azért fasza.
    Az egyik boltos mondta hogy holnap kap 1DB az az 1DB pro-t és elteszi nekem, kíváncsi leszek.
  • darkSectorxxx #5362
    Ha lenne. :D
  • darkSectorxxx #5361
    Most még nem vagyok ps közelben, de max 1-2 óra próba lesz este. Bár mindketten tudjuk hogy értelmetlenül.
    :D
  • LBandi77
    #5360
    Mindjárt jól beinvadellek a ninjám-al.
  • LBandi77
    #5359
    Na nyomjad inkább nioh.
  • darkSectorxxx #5358
    Ja hát de ütni is kell, azt a kombokat akkor is ismerni kell meg a phase 2-ben a suhantásokat. :D azok átmennek a szökőkúton is.
  • LBandi77
    #5357
    Hát mondjuk ott ez nagyon nehéz van az a platform amit körbe lehet futni,ha akarom órákig körözgethetünk.
  • darkSectorxxx #5356
    "Ha már tudod hogy mozog " ezt mondom. :D
    Ez a tudatos harc.

    Vagyis nem egészen elég, kell a másik fele, a safe zónákat is tudni, ismerni kell.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.02.13. 18:11:27
  • LBandi77
    #5355
    Darky,ugyanaz mint prince 1- et ütsz gurulsz.Ha már tudod hogy mozog akkor néha 2 ütés is belefér.
  • darkSectorxxx #5354
    De nem mindegy hogyan, van a tutkó, amikor csak véletlenül talál el, meg van a survive, amikor küzdesz hogy túléld, a magabiztos tudás az más, az egyből látszik a játékodon ha úgy harcolsz.
  • darkSectorxxx #5353
    Fride is lenne ha azt nyomnám. :D
  • LBandi77
    #5352
    Jó taktika? Persze le kell gyözni, egyébként a magic-ot nem bírja.Úgyhogy pale pine resin a fegyverre aztán had szóljon.
  • Myselor
    #5351
    demon prince is az lesz a 3 fázisával megint :D hehe
  • Ulthane
    #5350
    Neked most Nioh van...nem Friede...

    Friede istenkirály volt, komolyan.
  • darkSectorxxx #5349
    Dragonslayer nagyon rafkós, nekem van egy jó taktikám, de ehhez el kell magyaráznom a pontos mozgását, és megjegyezned, annélkül nehéz . :)

    De amúgy igen az idő alatt kieshetsz a ritmusból, nekem most a kihagyás után meg a sok Prince után a Fride szivat...
    Bár már visszazökkentem, de az 1 hit killek ellen most se mindig tudok tenni. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.02.13. 12:29:56
  • Ulthane
    #5348
    Jó, de egyedül se ment. :) Alig sebzek rajta a brutál jó fegyveremmel. Megkeményedett a bőre! :)
  • LBandi77
    #5347
    Nem,minél többen vagytok annál nehezebb,több a hp-ja.
  • Ulthane
    #5346
    Neeeeeeeeeeee, annyira genyó a 3 phase boss, hogy csak na. Nagy szemétség.
  • Ulthane
    #5345
    Tegnap pár percre elővettem a játékot, és nekimentem Dragonslayernek, coopban sem tudtuk lebaszni, pedig hárman voltunk, NG 4+ ban. Igaz, csak kétszer próbáltam meg, aztán kiléptem.

    Ennyire berozsdásodtam volna?
  • darkSectorxxx #5344
    Hát még én :)
  • Myselor
    #5343
    a következő dlcben is jó lesz a demon prince boss szintén 3phase :D várom
  • darkSectorxxx #5342
    Hát remélem hibátlan lett.

    Ja nagyon ott van a boss.
    Sokszor nem emlékeztem mi merre hogyan, azt így látom rendesen, a többi netes kép is jelzi mi merre, de hülyén ikonokkal nem annyira átlàtható nem. Így viszon csak ami fontos az van a rajzon :)
  • Ulthane
    #5341
    De sok időd van Darky. :) Jó így egyben látni. Sister Friede az istenkirály császár legjobb boss az egész Souls-sorozatban.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Annál szebb és felemelőbb pillanat az egész sorozatban nincs, amikor az apja meglátja, hogy a lába előtt kaszálták le a lányát, és elkezd örjöngeni!
  • MerlinW
    #5340
    Boss fight invasion (már patch-elték)
  • darkSectorxxx #5339
    Állat. :D
  • LBandi77
    #5338
    Na ez elég ütősnek néz ki.
    Vigyázat SPOILER

    Utoljára szerkesztette: LBandi77, 2017.02.08. 16:25:19
  • darkSectorxxx #5337
    Ez más amit mutatsz. :D
    Én a bossok közti összefüggéseket gondoltam, nem a területeket. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.02.06. 17:25:27