5896
ds35d07c.gif
  • darkSectorxxx #5456
    Holnap javítom. :D
  • MerlinW
    #5455
    "DARK SOULS III: The Fire Fades" a komplett pakk címe.
  • darkSectorxxx #5454
    Az fasza gratula...ma sajna túlóra volt, ma se játszom. :D
  • LBandi77
    #5453
    https://youtu.be/gJJpPd07mR4

    Itt van tessék,kösd föl a bugyit.
  • darkSectorxxx #5452
    Bocs srácok, tegnap fekve néztem a stream-et és elnyomott az álom. :D
  • darkSectorxxx #5451
    "A világon a legjobb érzés, amikor iszod a vial-t és már látod hogy a Boss lendíti a mancsát! :D"
  • darkSectorxxx #5450
    Ha ti is szeretnétek, frissíthetünk egyet. :D

  • Myselor
    #5449
    :D már elfogyott a türelme múltkor is :D de amúgy lehet hogy pont ezért való neki xd én is nézném ahogy nyomja :D
  • darkSectorxxx #5448
    Szerintem pont ezért neki való. :D
    Én nézném ahogy nyomja. :D

    Amúgy a dizájn nagyon jó a DLC-nek, pláne hogy összekötötték a játék végével....dizájn szempontból.
    Aki játszik vele tudja mire gondolok.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.30. 21:05:35
  • Myselor
    #5447
    neked nem ajánlom ezt a dlct :D a legszopatósabb 3 boss van benne amit eddig a játékba raktak
  • darkSectorxxx #5446
    Én sem tudom mit hogyan, de valahogy megpróbálom megoldani, talán ezt vagy a Horizon-t végigvinni elsőnek, aztán ez vagy utólag a Mass Effect...nem tudom, de mivel a legkevesebbet a Mass-ban haladtam, az lesz a legvégén.
  • Ulthane
    #5445
    Latom toljatok mar...,Nem akarok ugralni jatekok kozott, igy nekem most Mass Effect...
  • darkSectorxxx #5444
    Na 12-13 próbából megvan az első boss első alakját hogy hogyan is kéne ha a kameraman is velem van, majd kövi körben folytatom. :D
  • darkSectorxxx #5443
    Na folytatjuk....
  • darkSectorxxx #5442
    én látod még alap dolgokat sem találok....:D
  • MerlinW
    #5441
    SPOILERES, de olyan dolgok, amiket magunktól kis eséllyel találunk ki:)

  • darkSectorxxx #5440
    Most elmaradt a túlóra előbb értem haza, úgyhogy meg tudom talán ma este nézni az angyalokat, majd kiderül....:D most viszont eszek, tegnap a pizza is kihűlt, szóval rossz napom volt. :D

    Ducit meg kíváncsi leszek, azt látom hogy kell beléjük ütni rendesen.
  • darkSectorxxx #5439
  • LBandi77
    #5438
    A nagy duci akivel találkoztál az gyenge az erősebbek később lesznek,de igen lassú szar ha egyedül van.
  • n000rbi
    #5437
    Rossz időben jött ki a játék :D (fogalmam sincs már mi foglalt akkor le, aztán meg csak húzódott)
    Az alapgép a szekrényben pihen, maradt a legutolsó pro (asszem hatodik a sorban :D), de már leszarom milyen hangja van.
  • darkSectorxxx #5436
    Még el sem kezdted? még ilyet. :)
    Milyen géped van, alapra váltottál, vagy szereztél halkabb pro-t? :)
  • darkSectorxxx #5435
    Dark Souls...

    Fasza a kép.

    Friede is meglepi volt az első dlc-ben nem? :)
  • n000rbi
    #5434
    Állat

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lassan el kellene kezdenem az alapjátékot, de Zelda mellett kinek van ideje
  • darkSectorxxx #5433
    Hát figy tegnap ott voltál láttad mennyit futottam és nem tudtam mozogni, a hud ez ellen nem segít, a pyro ellen sem, a pyrot megölöm, ha a zangyal miatt nem kéne paráznom hogy falal védve legyek, mert akkor a törpéket leválasztanám, de tegnap felkúrt, hogy még felfutni is random tudok 10-1x

    És érted, erre a szarakodásra nem igazán voltam felkészülve lelkileg, a sima harc általi halál vicces, szórakoztat, tetszik, ez a teszetoszaság nem igazán.

    De mondom, csakis azért lettem ideges mert szinte elkerülhetetlen és nincs pihenés, ha csak annyi, hogy futnom kéne előle az nem lenne baj, csak így nem látom értemét a mobokat levadászni, ha útközbe mindig leszed az angyal és kezdhetem elöről. Majd szombaton ráérőssen megoldom.

    De hogy én mennyire féltem a nagy duci ellenféltől, mikor nálad néztem, azt kiderül, hogy szinte hozzám se tud érni, ha nem kapkodok... gondolom akkor lesz lényege, ha mellette még lesz pár kis ellenfél. De egyedül kevés mint kifliben a sajt. :)
  • Myselor
    #5432
    hát ez ilyen :D a többi se lesz könyebb sőt xd
  • TDC Geronimo
    #5431
    ma csináltam :y

  • TDC Geronimo
    #5430
    Ez az első boss komoly? :D

    Reggel elvittem oda bepróbáltam, de
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mikor végre levertem a 2 bosst 0 estusal örültem, erre jött a 3. annyi hpval, hogy csak karcolgattam
  • LBandi77
    #5429
    Darky ne bassz ki ,én úgy mentem el az első bosshoz hogy a pillangók életben maradtak,csak az elsőt találtam meg de az még előrébb van mint ahol te szopsz,azt meg írtam neked hogy ne menőzz kapcsold be a hud- ot mert a pyro csaj második ütését nem éled túl.
  • darkSectorxxx #5428
    De ezt úgy ha már egyszer megtalálod a módot, de úgy bosszantó ha este van 2-3 órád fáradtan és elsőre azt sem tudod merre hány méter, most ha én hétvégén nyugodtan állok neki délután lehet nem basz fle ennyire, de így nem volt kedvem éjjel szórakozni. :D
    Kinyírom mindenképpen őket, mert így képtelenség közlekedni.

    Ha lenne időm halál nélkül csak legalább futkosnia mapon segítség sem kéne mert akkor körbefutnám és feltérképeznéám, de 10-1x tudok így is felfutni a pyro csajhoz is. :D
  • darkSectorxxx #5427
    Meg azért meló után én is fáradtabb vagyok, azért is nehéz ilyenkor ilyennel szarakodni, én azt hittem amiről írtatok a topikban hogy követ azt le lehet verni, vagy kicsit elfutni előle vagy valami, de ez még csak nézni sem tudom mert ha beforgatom rá a kamerát akkor meg az utat nem látom. :D

    Sebaj, nem történt semmi, megoldom szombaton.
    A játék mobjai viszont eddig 0 kihívás. Mármint cska addig volt halál, amíg 1x meg nem néztem az összes támadást.
    Jó a lovagok kemények ha egyszerre jönnek dehát ott is megoldottam a leválasztást. :D

    Hiába NioH után vissza kell szokni, lasabb a játék, nincs védekezés és más kicsit az irányítás, amikor elkezdtem sokszor meghaltam a stream elején, még vial-t is elfelejtettem hogy négyzettel kell tölteni és nem a lefele dpad-al. :D
  • darkSectorxxx #5426
    Annyi eltéréssel hogy itt kb sehová nem tudsz menni csak ha éppen fedezékben vagy, és futni nem tudok...holott 38%-os a súlyom.
    Nem arról beszélünk hogy megtámad egy szörny és nem tudom leverni....

    Nincs ezzel sem baj, tudom hogy NG8+ és ezért is talán nehezebben élem túl, de ha visszanézed amit játszottam, elég gáz mert futok mint a paraszt és semmi nem jó, sem futás sem gurulás tök random hogy elkap-e vagy nem és még akkor figyelj, hogy nézzem ne essek le az indáról...
    Így nem ismerve a pályát elég szar, értem én, hogy sokan segítenek menjek fel. Lbandi is segített meg a többiek is, de kevés időm van nem ismerem a pályát és nagyon egybefolyik minden a háttérbe, nem veszem észre olyan könnyen merre lehet továbbmenni.

    És ezért majd videón kéne megnéznem az utat, mert sajna késik a stream és így a többiek sem tudnak élesbe odavezetni...mert mire mondanák, hogy itt van addigra én 20-30 másodpercet továbmentem már, és nem tudok visszafordulni meg nézelődni, ebbe sajnos csak videón tudok megoldást keresni...szombatra meglesz.
  • Kandurex
    #5425
    Igen, igen.
  • n000rbi
    #5424
    Szerintem ugyanazt mondtuk.
  • Kandurex
    #5423
    Szerintem meg hibásan játszanak. Azt hiszik, hogy nem lehet megoldani. Figyelmetlenek. Simán kinyírhatóak:

  • n000rbi
    #5422
    Nem értem a felháborodást. Ugyanaz van, mint minden eddigi souls játékban: ha szopsz, akkor valamit nem jól csinálsz.
  • darkSectorxxx #5421
    Te én most utolsóra felfutottam nagy nehezen a csajhoz meg a 3 törpéhez, a kedvem is elment ettől bazee.
    Hogy ekkora faszságot, ebbe semmi élvezet nincs, mert ha harcolsz egy mob ellen vagy boss ellen oké. Még az is ha vannak mérgezések a játékba, oké...

    De geci ez a faszság hogy még ha sprintelek akkor is elég a geci lövése és a kameraman miatt télleg faszán el tudok bujni így kurvagáz de télleg.

    És a többiek segítenek, mondják fel a tetőn van egy idézős, de basszameg a villámoktól semmit nem látok, nem tudok megállni 3 másodpercre akár cska hogy lenézzek magam alá mi van allul, leeesni valahol valamire stb.

    Hát geci cska sprintelek a vak világba, mert még sprintelés közben is utolér a lövés, az meg csak hab a tortán hog fent egyszerre 2 angyal is lő rám...

    Úgyhogy fogtam azt kiléptem a faszra, majd hétvégén mikor nem akarok játszani hanem unatkozom akkor kilövöm elsőre a geciket youtube segítségével vagy úgy hogy előtte átbeszélem rendesen merre menjek, és utána szápen játszunk, mert ez minden számomra csak nem játék, vagyis nem az a része a szenvedésnek aminek látom értelmét.
  • Kandurex
    #5420
    de le is ütheted épp, ha idegesít
  • TDC Geronimo
    #5419
    Ja marha idegesítő. From elég sok ilyen olcsó szarságot pakol soulsokba mostanában.
  • darkSectorxxx #5418
    Letörném mindkét kezét annak aki ezt az angyalt belerakta a játékba, semmi értelme az egésznek a szopatáson kívül, elfutni sem lehet a geci szarok miatt....
  • darkSectorxxx #5417
    10 perc míg frissít és Dark Souls 3 The Ringed City - No HUD - Part 1