5896
ds35d07c.gif
  • LBandi77
    #5536
    A sárkány lelkéből készül a legjobb katana kard.
  • LBandi77
    #5535
    Érdekes nekem meg a sárkány volt könnyebb Sorrendben demon,sárkány,gael.Ahogy nézem mindenkinek más a nehéz.
  • Ulthane
    #5534
    Midir az a sárkány? Na, azt tuti nem fogom megcsinálni. Kétszer próbáltam, de ilyen elcseszett kamerával NEM VAGYOK HAJLANDÓ bossal harcolni. Szóval én azt kihagyom.

    Elmegy a picsába aki azt programozta.
  • Myselor
    #5533
    Midir nehezebb sokkal mint Gael.nekem Gael volt a legkönyebb boss ebben a dlcben még a 2 démon is nehezebb volt kicsivel.de még mindig Sister Friede az igazi szopatós kurva a legnehezebb nekem az egész Das szériában :D
  • Ulthane
    #5532
    Na, reggel nekimentek még háromszor Gaelnek, kétszer átmentem a második fázisba, ott haraptam fűbe. Nem olyan nehéz ez, szerintem simán tanulható. A harmadik fázisa ja, oda mák is kell, de ha minden jól megy, hétvégén elhullik.
  • darkSectorxxx #5531
    Kipucolva az itemekre értem, meg hogy minden területet kinyitsz. :D
    Illetve van 1-1 ellenfél, ami speckó csak 1x lehet legyőzni.
  • darkSectorxxx #5530
    Hát számomra ez csak a kihívásról szól. :D
  • Ulthane
    #5529
    De a kitisztításnak mi értelme? Addig van csak kipucolva, amíg egyszer meg nem halsz. :) Szóval soha nincs kipucolva. :-D
  • Ulthane
    #5528
    De akkor is, hang nélkül játszani semmi értelme, na.
  • darkSectorxxx #5527
    Már kitisztítva minden, 2 boss maradt és lehet maradni is fog amíg élek. :D
  • darkSectorxxx #5526
    Akkor meg megőrülnék a sok sikítástól... :)
    Lbandi pont kérdezte, miért megyek ilyen furán, mintha fosnék, hát részben ezért, amit ti hallotok, a hátatok mögül, én azt érzésre szoktam csinálni.
    De lattad Below + Pain-nél soha nem ütnek hátba váratlanul. Mert időre megvan kb melyik mennyit mozog azt egész egyszerűen fejben tartom.
  • Ulthane
    #5525
    Hááát, hang nélkül mi értelme játszani? Egy csomó segítség van a hangból is, semmi értelme némán. Félélmény.
  • darkSectorxxx #5524
    Ha látom hogy 0 értelme van, akkor oké, de most pálya feltérképezés, kipucolás volt :)

    Itt egy fél agysejt elég, az odafigyelésre :D amúgy eléggé beteg valóban normál esetben 22kor abbahagyom, de most gondoltam tv nézés közben elvoltam.

    Ja azt gondoltam mondtam már, hogy 99%-ban hang nélkül játszom. Nem csak hud nélkül, hanem némán, ezután már csak egy szemtakaró kéne....... :D

    Egész pontosan a tv-m kb 1/4-e tv a 3/4-e meg a játék. Persze 16:9-ben.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.09.27. 12:52:53
  • Ulthane
    #5523
    Akarod mondani hajnal négyig? :-D Beteg vagy. :)

    Akármilyen jó egy játék, én este 9 körül mindig abbahagyom, hogy leeresszen az agyam kb. 10-fél 11-ig és utána tudjak aludni.
  • darkSectorxxx #5522
    Kösz... Hát kb :D

    Ja volt egy 20-30 perces indiántánc kb... :D
    Este 4ig kockútam.... A franc essen belé.
    De legalább lett eredménye.

    Templomig kipucolva. Mindenki legalább egyszer halt. 2 fénylő itemet elhagytam viszont mert magasan vannak és sehogy nem láttam utat felfelé.

    Annyi, hogy a sárkányig meg van nyitva még az út, azt ma csak be kell lépnem a templom ajtaján..... :D
  • Ulthane
    #5521
    Jahhh, nagyon király voltál, bár nem láttam, csak a streamet reggel. Kötélidegeid vannak baszo, én ezt nem tudnám csinálni így.

    Ulthanito nem így csinálja. nekirohan bárkinek, begőzölt aggyal, és addig üt, míg a staminája elfogy. Utána meg elkezd gondolkodni, hogy ez így nem lesz jó-
  • darkSectorxxx #5520
  • darkSectorxxx #5519
    Végre legyőztem ezt a tetves geci első boss-t a DLC2-ben!
    Köszönöm a szurkot mindenkinek.....!

    Irány tovább....
  • darkSectorxxx #5518
    Szép. Ma jövök utánatok. :)
  • LBandi77
    #5517
    Szép.
  • Ulthane
    #5516
    S amit ígértem, azt be is tartottam.

    Ulthanito büntet
  • darkSectorxxx #5515
    Majd leszek én is 18:00 körül :)

    Én tegnap 20 percet bírtam.... :D
  • Ulthane
    #5514
    Ma lenyomom. :-D

    Vagy nem...Tegnap volt egy hatalmas ziccerem, már egy centi sem volt Prince-ből, full HP-m volt emberesen, és egy rámugrással lenullázott a köcsög, azt hittem agyfaszt kapok. Fent van streamen, vissza is nézhető.

    Mire megint idáig jutok :(
  • Myselor
    #5513
    kár hogy nem bírlak ma nézni.
  • Ulthane
    #5512
    Na, ma folytatódik Below és Pain...

    A nagyobb fájdalom úgy érzem nálam lesz.
  • Ulthane
    #5511
  • darkSectorxxx #5510
    Hát amiket írtam pm-ben, mostanában nehéz napok vannak, persze jó lett a vége, és nem volt sem időm sem kedvem semmihez, de jól alakulnak a dolgok, és bármi lesz, a DLC nem marad hátra. :)

    És téged is akarlak majd nézni amikor lesz idő és játszol éppen. :)
    Persze ott van a Crash meg Uncharted DLC jön de alakul majd a dolog. :)
  • Ulthane
    #5509
    Darky, azóta már sok hétvége eltelt. Kifogott rajtad a DLC?

    Én nemsokára belekezdek.
  • darkSectorxxx #5508
    Bocs, közbe más dolgok jöttek, hogy végigviszem-e az tuti, hogy mikor, azt nem tudom.
    Csak hétvégén kezdek bele max ebbe a dologba, hétköznap kizárólag causal szarokat...

    Most hogy a legtöbb mostani hétvégén dolgoztam, arról nem tehetek. :)
  • Myselor
    #5507
    soha nem fogod te se befejezni már a dlc2-t valljuk be sok a rinya és szart se haladsz vele kifogott rajtad:)
  • darkSectorxxx #5506


    Gayakorolj, gyakorolj.
    Stream lesz?

    Lbandi-nak még kell idő, a beta miatt, de sejtem a kiégésről amikor beszélt, mire értette, hogy jó szünetet hagyni.

    Én most a Surge-nél éreztem, hogy ennyi cuccba nem jó belekezdeni, egyelőre a BB-Das3-NioH 3-as elég volt és azok után a Surge már sok lenne nekem beletanulni...
    Pedig nagyon jó cucc amúgy.

    Das 3 2. dlc is visszavan nekem, az egyelőre elég. :D
  • Ulthane
    #5505
    Kóstolgatom a PS4-et. Egyelőre a kontroller se áll kézbe, annyire megszoktam a kis nyomi Switch kontrollert.
  • darkSectorxxx #5504
    Látom visszatértél. :D
  • Ulthane
    #5503
    Jóvan, de már NG4+ban vagyok, azért itt már nem olyan könnyű. Én minden játéktól elszokom. Most egy hónapot töltöttem Zeldácskával, semmi mással nem játszottam, és tegnap este BF1-eztem, halálosan béna voltam, azt sem tudtam, melyik gombbal kell kiszállni a tankból. :)

  • Myselor
    #5502
    fura egyesek hogy eltudnak szokni:) én is elővettem múltkor a játékot és pár perc alatt visszarázódtam az eddig is ízi bossok mint pl a sárkányölő sosem jelentett gondot ahogy most sem ^^ öregszel haver :D mikor kezded amúgy a 2dlct?
  • Ulthane
    #5501
    Tegnap 10 percre elővettem a játékot. Betöltöttem Lothric Castle-t, anyám, hirtelen azt sem tudtam, mivel kell támadni. Estust ittam támadás helyett. Totál elszoktam a játéktól.

    Nekimentem kétszer Sárkányölőnek, persze lepicsázott pillanatok alatt. :)
  • darkSectorxxx #5500
    Lófaszt, megint buta voltam, ezt nem szabad hétköznap, hamar fény derült rá, hogy ez nem fog menni így meló után, figyelmetlen vagyok.

    Szóval új stratégia:

    Das 3 csak kizárólag hétvége!
    Mass Effect + Tomb Raider -> hétköznap pótlás...és egyebek, de Das-t nem szabad nekem meló után este. :D
  • LBandi77
    #5499
    Még nem láttam ,győztél már?
  • darkSectorxxx #5498
    Dark Souls III - The Ringed City - NG+8 - No HUD - Part 7
  • Ulthane
    #5497
    :-D

    Na, meggyőztél. :-D Előbb lenyomom Andromeda-t, aztán még ott van a Nioh is. Lehet, a kettő között jöhet a DLC: