5896
ds35d07c.gif
  • darkSectorxxx #5496
    :D minden szerencse ilyen szinteken....:D
  • LBandi77
    #5495
    Na itt van Gael.
    https://youtu.be/7kLlI14Iyo0
    Így utólag azt mondom talán picit elgurult a gyógyszer a fejlesztőknél,több mint 15000 hp-ja van.És a vége nagy mázli.
  • darkSectorxxx #5494
    :D
  • LBandi77
    #5493
    Megvan már az a boss aki szerintem nem is boss,meg a főnök is,már csak a süsü maradt
  • darkSectorxxx #5492
    Zsir. :D
  • LBandi77
    #5491
    Persze hogy kell,élvezet lesz halgatni twitch- en popcorn bekészítve.
  • Ulthane
    #5490
    Kell nekem ez a DLC, fiukak?

    Meg a Nioht is folytatnom kell, bar mire az andromedaval vegzek, ha ilyen utemben folytatom, szeptember lesz mire vegigtolom.
  • LBandi77
    #5489
    https://youtu.be/1lNyb5f50SY
    Tessék Darky,ez az enyém nem másé.
  • darkSectorxxx #5488
    "de ha nagyon figyelek akkor összejön szépen"

    Hát csezdmeg, ha nagyon figyelek akkor nekem is no damage, csak pont ez a baj, vén szarrágó vagyok már, kifáradok hétközna mire hazaérek és akkor általában Order 1886 szintű játékokhoz vagyok inkább kompatibillis. :D

    De ingyen van a próbálkozás, tudom 80%-ban időpazarlás, de közbe tv-zek, zene megy stb. :)
  • Myselor
    #5487
    hát figyelj nekem tényleg sokkal kevesebb ilyen zavaró tényezőm van játék közben mint neked.nem mondom néha én is elbaszom és belegurulok a falba vagy valamibe de nagyon ritka.nincs az hogy beragadok :D max kapkodok igen és rosszkor iszok ütök még egyet mikor nem kéne meg figyelmetlen vagyok és ennyi.de ha nagyon figyelek akkor összejön szépen:)
  • darkSectorxxx #5486
    Hát persze van emberi hiba, figyelmetlenség, ezt mondtam hogy van, fáradtan játszani nem könnyű.

    De az amikor beragad a karakter meg kb a kamera egy kitérés után 3x körbepörög a boss körül, meg alámész és a kamerába belelóg a teste és kb egy nagy rózsaszín pacát látsz, ott még ha szeretnél sem tudsz mit figyelni, pláne mikor hátba basznak, ha ez így müködne ahogy mondod, soha nem halnék meg. :D Már csak azért sem mert amikor tisztán látok akkor pont hogy tök egyszerű mindent kikerülni.

    Én tapasztalom azt, hogy nálam sokszor nem az a baj hogy figyelmetlen vagyok (most tekintsünk el a technikai akadályoktól), hanem hogy bizonyos mozgásoknál mindig hajt a kapzsiság, és sok embernél látok ilyet külső szemmel mikor csak nézem ahogy játszanak.

    Na csak még1 ütést, csak még1-et, mert látom hogy nem emelte még fel a kezét, és egyszercsak hirtelen látom hogy már az ütés elkezdése után 1 másodpercel ellentámad a boss és tudom már az én támadásom közepén, hogy ezt az ütést bekapom, mivel a mozgás befejezése után tudok csak elkezdeni elgurulni, ez ilyen századmásodperceket takar.

    Ugyanez mikor azt hiszed hogy na most ihatok estus-t, na majd most és mielőtt abbahagynád a scriptet és gurulnál, PONT elér az ütése....
    Ezekbe a szélmalom harcokba én és még sokan belemegyünk, holott 1 halállal előtte tudtuk hogy na ezt kell nem csinálni legközelebb, mégis iszol amikor nem kéne. :D
  • Myselor
    #5485
    istenem mennyi problémád van.nekem ha nemsikerül egy boss az a gondom hogy elbaszom mert nem vagyok elég figyelmes vagy kapkodok.ennyi :D
  • darkSectorxxx #5484
    Oksa de mondom másodpercre ki van számolva, én azzal az ujjammal fogatom az analógot amivel gurulnék, futnék, lehet ez is a baj forrása. Meg sokszor pont az a baj hogy a kamera forog és elszédülök, elvezstem a fonalat, mennyire idegesítő amikor futok el az ütések elől és gurulnék egyet, DE NEM gurul hanem automatán előre a lock irányába ugrik, és pont a támadásba ugrok bele, sokszor volt ilyen balfaszság...:D
  • Myselor
    #5483
    forgasd xd nemtok mit mondani :D
  • darkSectorxxx #5482
    Figyelni én is tudok, de ha a kamera kitakarja a képet akkor hiába figyelek, nem látok semmit. :D

    Persze randomfaktor az van ez tény, nekem is ez a bajom. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.04.06. 21:46:02
  • Myselor
    #5481
    hát értelek D: én nekem máshogy ment mindig tudok figyelni valamennyire a másikra is és nem nagyon ér meglepetés.de tényleg emberfüggő ez is:)
  • darkSectorxxx #5480
    Lehet, el is hiszem neked, én mégis akkor járok mindig rosszul amikor 2 ellen kell küzdenem meg mikor nem látok valami végett mert akadályoz, nekem pontos kiszámított harcra van szükségem nem tudok csak összevissza vagdalkozni. :D

    Amúgy meg majd kiderül de ilyenek miatt biztos hogy nem fogok meghalni, hogy hátbaütnek vagy egy sugarat nem látok csak azért mert a kamera a sárkány szárnyát mutatja éppen ami kitakarja hogy merre kéne elgurulni a csiktól nézve...ilyenek végett tuti nem fogok meghalni, vagyis marad a normál harc. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.04.06. 21:44:25
  • Myselor
    #5479
    nemtudom én rohadtul nem küzdöttem negyed annyit se a két démonnal mint a sárkánnyal de hát kinek mi :) kíváncsi vagyok tényleg mit fogsz kezdeni vele ha eljutsz odáig :)
  • darkSectorxxx #5478
    Hát láttam küzdeni párszor Lbandi-t köze nincs ahoz amit a 2 sárkány művel az első bossharcnál, itt kevésbé takarja ki a teste a karaktert meg úgy egészébe....de kinek mi...

    Majd meglátod. :)
    Ja és hangsúlyozom megint, hogy egyedül van gyenge moveset-el.
    Bár nem mintha a sárkánypár bonyolult lenne.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.04.06. 21:30:03
  • Myselor
    #5477
    kamera ügybe nem gond?baszom nagy sárkány legtöbbször gecire nem látod mit csinál ha alá futsz de mindegy majd meglátod ha odajutsz az életbe még :D
  • darkSectorxxx #5476
    Hát kamera ügyben nem gond, Nincs akit a hátam mögül kéne várnom hogy meglepjen.

    Vagyis 1 célra lehet öszpontosítani.

    Felteszem a kérdést, melyikben lehet több hiba, na ugye hogy aki egymaga van, pláne úgy hogy elég snasz a moveset. :D
    Valamikor húsvét után meglátod. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.04.06. 21:23:47
  • darkSectorxxx #5475
    Ja hát oks van a világban pár csodagyerek minden játékban, csak elhatározás kérdése. :D
  • Myselor
    #5474
    hülye vagy te azt mondod a sárkány nem gond.csináld meg baszki :D fogsz te szopni majd ígyis vele.lenyomtad már a két démont amúgy?:D
  • AntiHero
    #5473
    Én bevallom, hogy szar vagyok a játékhoz. :D Csak mutogatom mit tudnak mások. :D
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2017.04.06. 20:51:39
  • darkSectorxxx #5472
    Persze én Lbandi-nak is mondtam, hogy most Ni-oH után egyrészt furcsa visszajönni a Das-ba, meg én is sajna fáradtan állok neki esténként. Ez is valszeg okoz figyelmetlenséget sokszor.
  • darkSectorxxx #5471
    Az érdekes ja....:S
    NG+-ban nem emlékszem mennyi volt vissza, én amikor néztelek az a sima első végigjátszás volt Cinder-nél....szerintem nem volt 2. menetben főboss....de fene tudja akkor én lehet nem láttalak.

    Kint németből csak esténként tudom majd elvileg nézni ha nyomod. :) Ma meg holnap még itthon vagyok.
  • LBandi77
    #5470
    Sajnos elbaszódott a mentésem amikor gépet cseréltem,nem is értem hogyan most ng+ pontif elé rakott úgyhogy még le kell vernem 5 bosst hogy bemenjek a dlc- be,az érdekes az hogy Friede meg a nevenincs az már halott,fene sem érti ezt.Pedig tiszán emlékszem hogy Cinder-el próbálkoztam utoljára, szerintem még te is láttad.
  • darkSectorxxx #5469
    De így könnyen vagytok hogy más youtube-osok videóihoz mértek, mutassátok ti a saját videóitokat! :D
  • darkSectorxxx #5468
    Tudom hogy be lehet tanulni, csakhogy nem ezekről a boss-okról van szó én konkrétan csak a legelsőről beszélek, ez a kék sárkány nem gond, a gond azzal van amikor 2 boss van és egyik a hátam mögött, a másik meg a szárnyával kitakarja a képet s nem tudom betájolni merre vagyok....ez a sárkány nem téma, sokkal egyszerűbb a moveset is...de ja ügyes a srác. :D

    Szóval nem a Ringed City DLC-vel van baj most, hanem ezzel az egy bossfight-al.
    Nehogy bárki félreértse, nem fogom NG7+ -ig LV1-en elvinni ez biztos, annyira nem érek azért rá, de persze betanulható, pláne azoknak akik nem napi 12-14 órákat dolgoznak, főleg. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.04.06. 18:47:44
  • AntiHero
    #5467
    Tanulj akkor. :D Dark Souls 3 Ringed City - SL1 NG+7 No Rolling or Blocking


    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2017.04.06. 18:36:28
  • darkSectorxxx #5466
    Nem tudom, itt alapvetően nem a sebzéssel van a problémám, hanem hogy nem látok szart se, az meg valszeg user gond ahogy mondod. :)
    Sebzés nekem már nem probléma, sem a bekapott sérülés, sem a leadott sebzés, elég lenne ha nem lenne random az egész.
  • LBandi77
    #5465
    Lvl1- en is le fogom baszni, nem gondolom hogy a tied nehezebb lenne.
  • darkSectorxxx #5464
    Elteszem a mentést, majd megmutatod hogy kell, ha lesz fasza netem. :)
  • LBandi77
    #5463
    Megkoptál Darky le kell verni őket azt annyi.
  • darkSectorxxx #5462
    Hát ha órákban nézem akkor ez most nehezebb, amúgy meg nem mert movesetben sokkal primitívebb, csakhogy itt a kamerától nem látsz semmit sokszor, vagyis a szörnyek nagy testétől, míg a Friede-nél pedig simán csak a hátad mögé nem láttál....ez nagyon sokat számít...nekem legalábbis.... :)
  • LBandi77
    #5461
    Friede-t is leverte ha türelmes simán leveri őket.Szerintem Friede nehezebb volt elsőre ezeknél.
  • darkSectorxxx #5460
    Ha sima első körbe nyomod akkor meglesz, nagyon fent sok NG+-ban szerintem feladod az első boss-nál. :D
  • Myselor
    #5459
    levágod te a saját kezed azért mert mégegyszer belekezdesz majd a végtelen szopásba
  • Ulthane
    #5458
    Majd Ulthanito megmutatja, hogy kell levágni! :)
  • darkSectorxxx #5457
    Dark Souls III - The Ringed City - No HUD - Part 4
    Vágom az első sárkesz mozdulatait, megvannak számlálva a napjai.
    Szenvedősen de meglsz nemsokára. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.04.03. 18:21:37