5896
ds35d07c.gif
  • darkSectorxxx #5576
    Akkor nem tudom, én nem emlékszem sokra, majd vissza kell nézni. :)
  • Ulthane
    #5575
    Princénél több volt mint öt óra, nekem volt legalább annyi, és én később kezdtem, hamarabb fejeztem be.

    Most, hogy elvégeztem már a Dark Souls-egyetemet is, Friedével teszem fel a koronát a From-karrieremre. Úgy leverem szegényt a faterjával együtt, hogy rossz lesz nézni. :)
  • darkSectorxxx #5574
    Azt mondom hogy 1x legyöztem, és most könnyebbek. A Farkasos meg bedarálna hiába isnerem annak is a mozgását.

    Én attól sokkal jobban tartok. Nagyobb a hibalehetőségem.

    Nem szoptam túl sokat kb 5-5 óra volt Prince meg Gael is. De ebbe a direkt halálok is benne vannak.
  • Ulthane
    #5573
    Prince, Gael.

    LOL, mit összeszoptál Prince-szel meg Gaellel, ne mondd már, hogy azok a legkönnyebb bossok!
  • darkSectorxxx #5572
    Szerintem sok könnyebb boss van.
    Gundyr, Jeges kutya, Catacombákban a Démon meg a király, Giant valami, sárkány Prince, Gael.

    Nekem ezek mennek brutál könnyen.
    Szinte 10 nekifutásból 9x leölöm.
    Az az egy menetben is azért halok meg mert megzavarnak. :)
  • darkSectorxxx #5571
    Érdekes, akkor a katakombákban a király nehezebb? ;)
  • Ulthane
    #5570
    Nahh, DLC 1 farkasa elhalálozott. Nem is értem a From programozóit. Ez az egyik valaha volt legkönnyebb boss, hogy tehették be ezt egy DLC-be, amik a nehézségükről híresek? Az első végigjátszásra is megvolt pár próbán belül, meg most is 10-en belül.

    Szerintem nem odavaló.
  • darkSectorxxx #5569
    :)
    Meg a Mirdir. :D
  • Ulthane
    #5568
    Igen, Dancer nagyon ott van.

    De nekem a TOP FROM BOSS EVER az Friede.
  • darkSectorxxx #5567
    Aztán Dancer, aki igaz egyserű boss, de csodaszép a dizájn és mozgása, szép színek, stb.
    :)
  • darkSectorxxx #5566
    Hát nehéz választani, szépségre nekem Nameless.
    Gael jöhet után, aztán Friede.
  • Ulthane
    #5565
    Lebasztam bizony, ráadásul elsőre, ahogy hazaértem!

    Érdekes a viszonyom vele. Az egyik legjobb boss, de nem szép, Friede csodálatos, azt imádom. Annak az egész sztorijában van egy megható dolog, hogy amikor lebaszod a lányát, akkor fater elkezd őrjöngeni...Állat kurva jó. Az egy csodás boss.

    Gael nem csodás, de mégis az egyik legjobb boss, bár nekem Pontiff is nagyon ott van, az is egy nagyon szép boss.
  • darkSectorxxx #5564
    Ja ezaz, elsőre nem.
    Max OP tulfejlett karival, szerencsével stb...ez így van. Egyet értek.

    Ulthanito lebaszta a Gael-t. :D
    Most van a sárkánynál! :D

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.03. 18:38:17
  • LBandi77
    #5563
    Darky,én annak benyalnék aki elsőre levágja mondjuk Pontiff,Gundyr,Nameless,Prince Aldrich Yorm,Lord csak hogy párat említsek ami eszembe jut.Úgy hogy nem is látta.
  • darkSectorxxx #5562
    NG+0-bán első végigjátszáskor egyeltalán nem kizárt a gyors siker, ha alapon túl badass a karakter a szörnyekhez képest, mi sok NG-ben kezdtük a DLC-ket pl, ezt nem hasonlítsd ahoz.
    Nem mondom hogy az hihető hogy elsőre valaki egy boss-nál sem hal meg 1x sem, az mondjuk elég durva téma, hiszen elsőre senki azt sem tudja mik a támdások....

    De azt elhiszem hogy valakinek sikere lett hamar, de csak sima végigjátszásban, NG2+ felett már kicsit hitetlen lennék én is, MÉG a profi játékosok sem képesek csak úgy elsőre mindenkit leverni, pár boss-t biztos, de úgy sorba mindet, az azért merész dolog. :D

    Viszont 5-10 próbából el tudom képzelni...mondjuk Nameless-t kivéve, az azért szerintem 99%-ban mindenkinek kínszenvedés volt.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.03. 17:30:03
  • darkSectorxxx #5561
    Tegnap azé mentem Gael ellen mert nagyon fáradt voltam már. :S
    Amúgy menni fog a sárkány is természetesen...
  • darkSectorxxx #5560
    Jól csinálod... :)
  • Ulthane
    #5559
    Mindig is nagy hantaboy voltál, te az összes DaS bosst elsőre, legrosszabb esetben harmadikra verted le elmondásod szerint, mindenen átmentél 10 perc alatt, de még soha, egyetlen egyszer nem láttunk tőled egy streamet vagy egy videót...

    Szóval mindaddig ez írott malaszt.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2017.10.03. 08:14:05
  • Ulthane
    #5558
    Na, reggel nekimentem egyszer megint, friss fejjel. Első fázis no damage, második fázis kicsit bénázva ugyan de lazán meglett, 10 estussal nekimentem a harmadiknak. Na, ott lebaszott. Viszont legalább rájöttem, hogy miért nem tudom megcsinálni...

    Azért, mert mindig tőle el gurulok, és nem felé. Pedig mindig felé kellene gurulni, mert olyan nagy rangeű a támadása, hogy menekülés közben mindig lebasz egy nagyot.

    Szóval, amíg ez nem lesz meg, nem lesz meg. Ma ezen fogok dolgozni.

    Csak ne gyűlölném annyira az első fázisát már.
  • darkSectorxxx #5557
    Nah akkor 18:00 után gyere, várunk majd, kukorica kóla bekészítve.
    De ne úgy, hogy ja elmegyek kajálni fél óra múlva azt nem jössz vissza, mire meg Lbandi jön lemarad mindig a sűrűéről szegény, mielőtt elkezded, egyél-igyál pisi-kaki, azt bazd szájba a boss-t. :)
  • darkSectorxxx #5556
    De pont ezt mondom, az ami offenzív, és nyomjuk neki, az szuper, ez alap dolog, IGEN jó használni, és kell is használni.
    Pont ezt mondom, te és ti csináljátok jól.

    Csak hasonlítottam a dolgokat, hogy a buff meg minden ugyanaz, egy lehetőség, ahogy az amit Lobos vagy én játszadozunk. :)

    Csak a különbség, hogy az egyikhez türelmesnek kell lenni, a másikhoz kevésbé.

    Nem jó meg rossz megoldások, hanem csak más más egyéniséghez illenek.
    De én csak azt mondom, hogy az esélye sokkalta több annak hogy valami menni fog, ha rendszerben csinálja valaki, mint a véletlennek.

    Szóval magyarul úgy értem, az OFFENZÍV stratégiában a kockázata hogy megütnek kb sok, nagyon sok, ezt még a profibb gémereknél is, nálad is, Ulthane-nél is, nálam is (tudok én is ofenzíven játszani ha azt akarom, vannak boss-ok, amiknél a stratégia ezt követeli meg....).
    Csak egy pont közös.
    Rá kell jönni, mikor merre hogyan mit csinálsz, merre nyomod guruláskor az analogot, mikor nyomod, mik az előjelek, a boss-ok mindig jelzik a támadást, mindig van egy REJTETT jele annak amikor nyomni kell a gurulást, ezt kell csak látni, ahoz, hogy biztonságosabban küdj.

    Ez mind az offenzív mind a defensive játékstílushoz fontos...

    Mondod, hogy akkor támadsz amikor csak ütheted, na én is ezt csinálom. :D
    Csak nálam az ütés lehetősége azt jelenti, hogy nem kell estus-t használnom a kombóm után.

    Ulthane is amikor látott, azt mondta ugyanazt csinálom Gael ellen csak ritkábban ütök, és tovább tart.

    Igen ám, csak hosszabb távon a kettő közti eltérés, hogy míg én lehet 3 perccel tovább játszom, egy normál harcban ha rohansz, sebződsz, ha sebződsz, vagy meghalsz, vagy kell innod, ha iszol ugyanugy menekülni kell, ha tudsz inni akkor jó, ha nem akkor nem.
    Ha meghalsz, akkor megint gyorsabban eljutsz ugyanaddig a fázisig mint én csak kevés estus-al vagy megint meghalsz.

    És ezzel a módszerrel, amihez csak azért van kedvem mert nagyon türelmes vagyok és élvezem, lehet a +3-5-10-15 perc miatt egyből megölöm, míg másnak addig 5 nekifutásból sem menne. :)

    Ha érted mit mondok.
    Ezt nem így kell játszani, csak így is lehet, és kezdettől fogva így játszottam, mondtam nektek, amíg nem törik bele a bicska nem változtatok.
    BB vajazóval is ez volt. Amíg bírom idegekkel addig makacs vagyok. :D
    De nem azért hogy titeket basztassalak éppazért is.
    Nem azért hogy ne fogadjak el tippeket, látod csináltam mindig próbaképpen amiket tanácsoltatok, jó dolgok ezek, csak én valamiért ezt élvezem.

    Ulthanito is megkérdezte milyen fegyvert válasszon?

    Mondom ez mégis milyen kérdés?
    Fogja meg, menjen a fegyverrel 1 kört a boss ellen.
    És az első percben érezni fogja hogy kényelmes-e.
    Hiába badass egy fegyver, ha a stílusa nem megy át, nem érzi játékban szimpinek, a büdös életbe nem lesz vele olyan eredményes, kézreálló fegyver kell, kézreálló felszerelések, itemek és mozgás.

    Ezért sokszor Ulthane is amikor játszott, hiába mondtuk, gurulj így vagy úgy, neki az nem volt hozzá illő nem jött direktbe, hanem csak mondtuk neki, és sok ilyen dolgot nem tudott beolvasztani a saját repertoárjába, ahogy te sem tudnál így lassan kerülgetve játszani, mert ninsc annyi türelmed, ezt más nem tudja átérezni csak te magad.
    Ez a szép ebben a játékban, annyian vagyunk annyi stílussal, és mégis mindenki eléri ugyanazt a célt! :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.02. 17:59:18
  • LBandi77
    #5555
    Darky én meg sem akarom próbálni,nekem néha nézni fáj hogy forest gump ipari tanuló hozzád képest.Meg ez a mit használsz,mindent érted mindent ami van és a játék lehetőségét biztosít rá.Offenzív vagyok igen én azt nézem hogy mikor tudom megtámadni bármelyik kombó után, kitanulom minden mozdulatát,nekem így élvezetes....
  • darkSectorxxx #5554
    Ja meg a lift. Na jó hogy mondod.
    Mindegy hogy ölöm meg ha meghal a végén. :)
    Nem menekülök, csak elkerülöm azokat a támadásokat, amiknél ha támadsz, akkor sebződsz.
    Ha sebződsz, fogy a vial, ha fogy a vial meghalsz.

    Valóban másképp játszom, de nnek az a lényege, hpgy ezt akkor is meg tudom csinálni, ha ng100ba vagyok, és hajszállal ütöm.
    Ti valóban offenzívebben nyomjátok, de a sebességre hagyatkoztok sokszor. Buff, erős fegyó, de mivan ha tegyük fel nincs. Oké adhatsz át, vehetsz.
    Nem azt mondom hogy ne használja senki. Csak én keresem mindig, azt hogy úgy öljek ami nem erő+sebességen múlik.

    Ez sokszor volt már baj. Átmentem egy boss-on régebben, nem figyeltem csak vágtam. Sikerült is.
    Csak éppen mikor újra mentem rábasztam mert közel ugyanannyit szoptam megint

    Gael-nél innentől nincs szopás soha. :)
    És ez nem egyszerű menekülés csak, ha bárki megpróbálná csak úgy nem tudná ezt megcsinálni, minden mozgasnak van miérte, mikor hol merre, stb.
    Fogadnék is rá szóban. :)
  • darkSectorxxx #5553
    Persze, persze....
    Meglesz ez. Már abban a pár körben sokmindent láttam hasznosat.
    De ettől független ez a boss egy kalap fos, az odaút, kamera.
    Ezt az sem tagadhatja, aki imádja és elsőre leverte.

    Még ehhez képest Prince kameraman-ja egy bolhapöcs, ami ott volt.

    Ez konkrétan maga az agyfasz.
    Lehet úgy hogy ne jöjjön elő ez a probléma, de nekem még kell pár proba, megfigyelés.
    Addig nem is gondolok rá hogy megölöm, csak szokás szerint játszadozás lesz.

    Ulthanito leveri Fael-t ma, aztán akkor kicsit ápolgatom a sárkányt. :)
    Igazából már most megvan mit fogok csinálni, tegnap kb 0 másodperc alatt észrevettem valamit, de még finomítgatni kell, lehet 1 órás harc lesz, amit kiokoskodok, de meg fog halni ez biztos.
    Ráadásul ha nem lesz nagy para akkor ahogy eddig, mindenki, buffok nélkül. :D

    Ja amúgy tegnap megvertem Gael-t, de visszatettem a mentést, ahogy megbeszéltük, mert úgy vesszük hogy meghalt csak fontos nekem, hogy ő még életbe legyen a no damage téma miatt, azt még szeretném ha a sárkány meghalt.

    :D
  • LBandi77
    #5552
    A létrán lecsúszás a baj?Komolyan néha nem értelek,ha a lift ott van kb.20 sec.elmenni hozzá.Nagyon hosszú?Egyébként meg nagyon jól osztod a dolgokat Darky szerintem 1 végigjátszás alatt nem futok-menekülök annyit mint te 1 Bossharcnál.
  • darkSectorxxx #5551
    Itt nekem rosszabb mint hókirály, mert van létra, a futás nem baj, a magas létra a gond. :)
  • darkSectorxxx #5550
    Ez bonyolult:

    - hányadik végigjátszásba mész
    - mennyit sebeznek neked
    - te mennyit sebzel
    - szerencséd van-e vagy nincs
    - kipihenten funba játszol vagy görcsössen anyázva...
  • darkSectorxxx #5549
    Jesszusom ne viccelj, pont úgy vagyok vele, hogy phase 3 nekem a very easy. Phase 1 is, csak a 2 szar 2 felé figyelni. Legalábbis mire betanultam kiismertem így lett. A 3 fázisban akkor kell ütni, amikor a kék fényű kaszával neked suhan. Az nem para, igazából egyik boss sem para, így utólag. Az első dlc-ben a nagy farkaskutya, ott azt mondom necces a téma, nem mindig érzem a dolgot, de nem jut eszembe boss, amire hirtelen azt mondanám hogy nem sikerült kitanulni.

    Talán Crystal Sage, aki random. Ott gáz. Crystal Sage gáz.

    Ez a sárkány is addig fog szopatni, amíg ki nem találom hogy kell helyezkedni.

    Slaved Knight Gael-nél is mire felépítettem a tökéletes módszert volt vagy 5-6 óra bunyó, de meglett, minden boss csak látszólag verekszik rendszertelenül.
    Gael is full buta ahogy az összes, csak kell tapasztalat, nem mindegy, melyik támadásnál van időd ütni, meddig ütheted, mikor kell gurulni, merre gurulj, mert kurvára nem mindegy. :)

    Látni kell a támadások előjelét, az a legfontosabb.
    Vagy éppen, azt hogy mi hogy sebez, hol sebez.
    Rengeteg dolgot végig kell rágni, próbálni.
    Gael-t pl már ha 10x nekimegyek 8x 1 élettel jutok a 3. Fázisig, de volt hogy sérülés nélkül.
    Első fázisában szinte az a ritka ha megüt.
    Lehet ezt így is.
    Sárkányt is lehet, csak az idegesítő, amíg ide eljutok, az út.
    Nem megverni nagy dolog, mert véletlen sikerülhet bármi, hanem az, amikor már nem random csinálsz dolgokat. Persze ez sokaknak furcsa, amit én szoktam csinálni, de hatásos.

    És ezek arra jók, hogy legközelebb kézzel is akár ugyanezt meg tudjam csinálni.
    Mert oké hogy vannak itemek stb használjuk.
    De engem az a része izgat, ami nem múlik segédeszközökön...

    Sárkánynak is van ilyen.
    Tudom mert van.
    Mindegyiknek van és megtalálom ezt is.....
  • Myselor
    #5548
    hát tényleg kinek mi a nehéz:) nekem az volt vagy félóra
  • Ulthane
    #5547
    Én kihagyom. Majd Darky.
  • LBandi77
    #5546
    Kifogás,kifogás nyafogás,meg kell álni nem túl messze tőle és csak a fejére koncentrálni és csak a fejét támadni,egyből a kamera sem lesz olyan szar.
  • Ulthane
    #5545
    Mondjuk Hókirályhoz ennél sokkal szarabb volt az út, már hánytam tőle. BB-ben tökélyre fejlesztették a hogyan utáld meg a bosst, mire odaérsz-t.
  • Ulthane
    #5544
    Friede nem volt olyan nehéz. Gaelnél már nem három órája vagyok, hanem legalább hat. :) És még nincs vége.
  • Myselor
    #5543
    nekem konkrétan 3órába telt lenyomni Midirt :D valóban a kamera egy rakás fos és emiatt olyan nehéz.Friede volt még számomra ilyen 3órás szopóka.az viszont a 3phase miatt nehéz.
  • darkSectorxxx #5542
    Pontosan ezért nehéz, amúgy primitiv szegény, csak a lock miatt kb szart sem látsz, abból amit csinál, kb vakon harcolsz 50%-ban a meccs alatt, voltak eddig is paraszt megoldások, de ez mindegyikre rátesz egy lapáttal, borzalmasan szar mikor támad te meg próbálod ráforgatni a kamerát a jobb ujjaddal, ami azt jelenti, hogy a gurulás gombot el is felejtheted, vagyis potenciális hulla vagy ilyenkor.

    Bár tegnap mikor próbálgattam, kezdek rájönni a kamerát hogy játszam ki, de azért ilyen sok élettel küzdeni, ez nem 2-3 perc.
    Itt valami9 olyan megoldás kell, ami bármeddig használható....

    Nekem már úgyis minden más elvileg kész, szóval ráérek néha próbálni, de annyira én sem élvezem.

    Valamint a kamera még nem lenne ok.
    De hogy az odavezető utat valaki így hagyta a véglegesben, ezt nem értem egyszerűen.
    Valszeg nem egy későbbi tesztelő csinálta a pályadizájnt.
  • Ulthane
    #5541
    Nem fogom. Gyári hibás játékkal nem játszom. És az a boss gyárilag hibás, mint Nameless. Annyira sem veszem a fáradságot, hogy átmenjek a ködön.
  • Myselor
    #5540
    hát igen ez ilyen :D
  • Myselor
    #5539
    az tény hogy a kamera miatt nehéz annyira de megkell ölnöd :D
  • darkSectorxxx #5538
    Nebasz fel.
    Egyedül csináld, nincs már mit vesztened, utána semmi nincs már, szépen csinálj műsort. :D
  • Ulthane
    #5537
    Nem kell. :-P

    Jó, Gael után lehet koopban levágom valakivel.