960
banner
  • IXEMGabeo
    #920
    elkezdtem en is nezni...erdekes evad kezdet nem szokvanyos...valami uj ellenseg van lathataron, Loganrol azt se tudtuk kicsoda majd kiderult, hogy o kuldte a sracokat a repulovel veszelyes teruletre, de vajon o is gonosz lesz-e?

    2. reszben kulonosebb dolog nem tortent azon kivul, hogy Strand es Salazar kalvariaja folytatodott...

    June es John epizodjai mindig kulonlegesek, es most hirtelen Dwight is feltunt bar elegge le van harcolva vegkepp a felesege utani kutatasban kimerult kisse, ami hitelesse tette ot. Azert a fejszes loveses mutatvanyon kicsit kiakadtam...Azert ennyire John se tud loni:)))
  • stargatelost
    #919
    Legjobb rész volt az évadban.
  • RatBaG #918
    A múlt heti rész után gondoltam, hogy olvasok pár kommentet, de úgy látom az Al-epizód lesokkolt mindenkit. Vagy már senki nem nézi, olyan foscsi...
  • Madi92
    #917
    Én sok "hülyeséget" el tudok nézni, de azért itt még én is nyomtam egy facepalmot. Mert az hagyján, hogy ez így nem kivitelezhető, de egyiket fejbe lövi, másikat lecsapja a puskával. Annyi idő alatt már odaért volna..
  • Quantumleap
    #916
    Fizikából kettes voltam, így nem tudom erősíteni vagy cáfolni, hogy lehetséges-e. :)
  • stargatelost
    #915
    Már a negyedik évad második fele is szar volt, ez csak folytatta...

    Az eheti részben pedig konkrétan még a cápát is megugrották... hát az, ahogy Dwight felemeli a fejszét, aztán John az utolsó golyójával belelő, kettémegy a golyó és egy-egy zombi headshot WTF??????
  • Quantumleap
    #914
    Evvel nem sokat mondtál.
  • stalker001
    #913
    Kezdik ezt a sorozatot is elcseszni...
  • Quantumleap
    #912


    5×03

    Na, megjött Dwighty Boy! És az általa elmondottakból megtudhattuk, hogy legalább 1 évvel vagyunk a TWD-8.évad vége után.
    Remélem, hogy Alt nem fogják megölni, á lá Bethet az anyasorozatban, mert akkor már én is kaszán gondolkodnék, pedig én szinte a kezdetektől pozitívan állok a sorozathoz.
  • Darthmushroom
    #911
    Mikor Strand legutóbb látta lelőtte őt még a gátnál h ellopja a vizet.
    Utána olvasva: De még korábban Strand manipulálta Salazart azzal h tudja hol a lánya akkor utóbbi hagyta ott a holtaknak meghalni Strandet.
  • akyyy
    #910
    mit tett Strand, hogy ennyire orrol rá, akárhányszor találkoznak? nem emlékszem :D
  • Darthmushroom
    #909
    Elég semmilyen eddig az évad eddig két rész után. Danielt meg nem tudom hányszor akarják még előrántani a semmiből
  • akyyy
    #908
    Itt van szinkronosan is
    Utoljára szerkesztette: akyyy, 2019.04.24. 16:05:00
  • akyyy
    #907
    basszus,
  • IXEMGabeo
    #906
    tudtam baszki Salazar vissza fog terni yeahhh!!!
  • Quantumleap
    #905
    Kár, hogy még két hónap. No de sebaj, addig itt lesz a GOT-8.évad.
  • Darthmushroom
    #904
  • Devv
    #903
    Dwight-ot bírtam, jöhet. Már csak nézni kéne a Fear-t. :D
  • Quantumleap
    #902
    Ez már nem kérdés, hanem tény.
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2019.01.05. 11:54:21
  • IXEMGabeo
    #901
    jo lenne
  • Quantumleap
    #900
    Egy átbulizott éjszaka után mi sem lehetne nagyobb WTF, mint azt a hírt olvasni, hogy Morgan után más karakter is felbukkan a FTWD-ben:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Dwight https://hu.ign.com/tv/45475/news/kiderult-hogy-morgan-utan-melyik-karakter-ter-at-a-twd-bol-a
  • IXEMGabeo
    #899
    fo sorozatban elvileg eljutnak vegre Washingtonba
  • akyyy
    #898
    nekem tökre tetszett hogy megint városban voltak, a kórháznál. szeretem azokat a részeket. sajnos kb. az összes rész "vidéken" játszódik.
    érdekes, eszembe jutott az első évad, első néhány része. Vajon megint lesz egy spinoff, ami a járvány kitörését mutatja valamelyik városban? :D
  • IXEMGabeo
    #897
    szerintem a tornados resz amibol semmit nem hoztak ki kb, ezenkivul ami erdekes volt egyedul az Morgan beilleszkedese illetve Madison eltunese avagy halala...
  • RatBaG #896
    ez a feka nő volt a sorozat mélypontja. az írók tuti szedtek valamit kreativitás ellen, ha csak ezzel tudtak előállni.
  • IXEMGabeo
    #895
    ez a feka no a vegen meg jol bekavart, de szerencsere meguszta mindenki...

    szerintem elment, mint evad befejezes...

    igazsagszerint az evad eleje jobban tetszett, a masodik feleben voltak baromsagok dogivel, de pl a 14. es a 15. epizodok jok voltak, talan meg a befejezo resz is elment...
  • grebber
    #894
    Érdekes egy krokodilt ismerhettünk meg...nem képes a szárazföldre kimenni
  • IXEMGabeo
    #893
    szerintetek amugy Daniel es Proctor John visszaternek meg a sorozatba? mert az adatbankjuk szerint Daniel el csak eltunt a gat robbantaskor , Proctor John pedig lelepett a jobb kezevel idoben...
  • VinylToy #892
    Zombi vér.
  • RatBaG #891
    vajon mi lehet a recept titkos összetevője? azt vártam, hogy belefingik a rádióba. magas labda.
  • IXEMGabeo
    #890
    na ez a feka no nem tudom talan Hudinitol tanulta a szabadulast, de hogy a jo banatba szokott el:D

    szemtanui lesztek tovabb egy aldozatnak is:( sajnaltam amugy, de igy megmentette a tobbieket
  • Quantumleap
    #889
    Na igen. Példának okáért, ha az anyasorozatot nézzük, a járvány előtt a civilizált világban Rick nem túl valószínű, hogy egy Daryl-félével cimborált volna.
  • IXEMGabeo
    #888
    inkabb hagyta volna ott a hazban azt annyi...ezek utan a jovoben ugyis egyutt fognak elni vmilyen masik kozossegben...
  • Madi92
    #887
    Hát rendes körülmények között senkinek sem. De itt nem rendes körülmények vannak.
  • IXEMGabeo
    #886
    kiscsaj megolte Nicket innentol kezdve szamomra logikatlan, hogy Alicia vele "log" meg akkor, is ha tulelesrol szol az egesz...hiaba kaptak ketten egy epizodot, ahol "osszehoztak" oket..nekem nem lenne gyomrom azzal a szemellyel egy oldalon allni, aki megoli a testveremet...
  • RatBaG #885
    rögtön az elején felbaszott, hogy megint ment a tipikus balfaszkodás, pedig simán visszaszerezhették volna a verdát. meg hogy mekkora genyó a feka nő.
    aztán bemennek a nagyvárosba, ami hemzseg a zombiktól, persze... szerintem valahogy felugrat a gonosz némber a kórház tetejére, aztán kötelet fonnak a hajából, és hurrá megmenekültünk!
    a vége tetszett, legalább aliciaék sem maguk fognak kóvályogni a következő részekben az idegesítő kis csajjal.
  • IXEMGabeo
    #884
    ne tolongjatok:D

    hat Morgan jol behuzta a sracokat a slamasztikaba:)
  • IXEMGabeo
    #883
    na erre az epizodra senki nem mondhat semmit, mert nagyot utott:) a vegen a feka csaj mondjuk gyorsan megtalalta oket nem tudom hogyan...

    John es Strand fogalmam sincs, hogy ragadtak egy szigeten meg a vihar se indokolna, Luciana is vegre elokerult es tetszett, hogy a faszinak jobba tette utolso orait majd kapott egy csomo jegyzetet tele elelemmel...mintha egy tulelo jatek lett volna kuldtesert cserebe kapsz XP-t es jegyzetet, ami elvezet a kincshez...

    kifejezetten jo volt...

    tippek ki fog meghalni a kamionos lovoldozesben?:)
  • IXEMGabeo
    #882
    talan John es Strand feldobjak a valoban unalmas masodik fel evet:(
  • RatBaG #881
    hát ja, jól leült az egész. a tornádó elvitte a lendületet.