960
banner
  • Kori
    #960
    végig
  • SzinesGeza
    #959
    Valaki végignézte ezt a sorozatot?
  • Kori
    #958
    kedvencemet megcsonkitották
  • akyyy
    #957
  • akyyy
    #956
    azóta is zseniális, alig várom a következő hetet az új részhez :D nagyon jól eltalálták szerintem ezeket a részeket, az a vénember, a bunkerjével, tiszta fallout :D
  • Kori
    #955
    sziven ütött a tegnapi rész

    huha
  • akyyy
    #954
    hát itt meg mi volt
  • IXEMGabeo
    #953
    igen es erdekes volt az elso epizod es Morgan kicsit valoban immunis volt:) ez a csavo tenyleg mindent tulel
  • RatBaG #952
    Ebből is lement már két új rész....
  • IXEMGabeo
    #951
    hat akkor masok vagyunk, de a Supernaturalban is utaltam ezeket a reszeket ahol interjuszeru meseles tortent...egyebkent a komplett evad kuka sajnos:) egyetertek az elhangzottakkal...3. evadig ez a sorozat okes volt, talan a 4. eleje mikor Morganek feltuntek, de mar a bolond feka no is sok volt...
  • stargatelost
    #950
    Hmm, tényleg nem tetszett az embereknek a két kézi kamerás rész, ez a két legalacsonyabb pontú epizód az évadban imdb-n. Pedig nekem ez a két rész jött be a legjobban :D Végre valami felrázta a dolgokat, érdekesebb megoldásokat kell ilyenkor eszközölni, hogy a szereplők veszik a dolgokat. Mondjuk alapból is szeretem a found footage filmeket. Sőt, még el is gondolkodtam, milyen fasza lenne, ha végig így menne a sorozat :)

    Az évadzárás:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát akkor Morgannek annyi? De persze megint nem mutatták, de ha valaki nem ugrik elő a bokor mögül a fade to black után, akkor onnan nem kel fel Morgan, pár lépésre voltak a zombik...
    Hülyeség volt felhívni Virginiát, szerintem lovak nélkül is simán ki lehetett volna pucolni a helyet... na mind1...
  • Dynamic
    #949
    Elhiszem, hogy már nem bírnak mit kitalálni, de ez a kézi kamerás majomkodás rohadtul nem tesz jót a sorozatnak. A legutóbbi 15. rész is siralmasan gyenge volt. Nem véletlenül áll 4.5/10-en az imdb-n.
    Amúgy is lassú és érdektelen az egész sorozat, de így, hogy folyamatosan a monologizálnak is szereplők ... hát kurva unalmas.
  • Kori
    #948
    hát az 5 évad második fele roppant gyengére sikerült
    az eddigi jó szereplők háttérbe kerültek
    túlzottan Morgan központú az egész
    kevés akció sok duma
    Utoljára szerkesztette: Kori, 2019.09.29. 08:19:41
  • SzinesGeza
    #947
    Szerintem még a TWD-ben is ritka volt az ilyen tré dramaturg.
    Mintha Kirkman és Erickson szándékosan csinálna kreténeket a szereplőkből.
  • IXEMGabeo
    #946
    es akkor puff fejbelottek a lovasok Loganeket:D
  • stargatelost
    #945
    Jajj, tényleg :D Ráadásul ugye két alkalommal is beragadt oda valaki, hogy legyen egy full erőltetett kerete a Logan sztorinak... áhh, fos az egész :(
  • Dynamic
    #944
    És természetesen megint női vezér... Ezeknek már teljesen agyukra ment a genderizmus.
    Na, meg az ilyenektől kapok agyfaszt. Jaj, istenkém, hova meneküljek! Itt fogok meghalni.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nehogy kimenekülj az ablakon!

    Utoljára szerkesztette: Dynamic, 2019.09.14. 14:26:20
  • stargatelost
    #943
    Nagyon hulladék...lesüllyedt a korábbi TWD évadok szintjére, ahol nevetséges konfliktusgenerátorok lettek a zombik.

    13. részig spoiler:
    Pl. a plázás részben, amikor Grace csak úgy odamegy a zombiknak, hogy leölje azt az egyet, persze, hogy balül sül el...
    Vagy a papos részben, azt nem is tudom, hogy gondolták komolyan, hogy a kocsik tetején másznak majd át. Ezer meg egy másik lehetőség lett volna, ami biztonságosabb (és rá is jönnek húsz perccel később, hogy jah, a hangra is mennek a zombik).
    Meg a mostani bányás részben, mivel leült a sztori, ezért random megjelenik egy kis horda, hogy önként belevesse magát a kitermelőbe, hogy csináljanak is valamit a karakterek (aka. uncsi zombiölés...). Mondjuk a Logan headshotnál azért néztem egyet :D
  • IXEMGabeo
    #942
    utolso elotti resz egy az egyben Gabriel atyas koppintas csak rabbival...elkepeszto mennyire nem tud mar megujulni ez a sorozat:)
  • Kaplan
    #941
    Sajnos egyet kell értenem az előttem szólókkal, teljesen jelentéktelen lett a sorozat. Önmagában szerintem semmi baj nincs azzal a koncepcióval, hogy a WD univerzum ezen oldalán a segítségre helyezik a hangsúlyt, mert szerintem ebből kiindulva is ki lehetne hozni nagyon érdekes sztorikat, akár ilyen atológia jelleggel, hogy minden epizód egy bizonyos esetet mutat be.

    Plusz ez a Clayton & Logan ideológiai páros sem volt egy rossz ötlet, (majd látni fogjátok az epizódban, hogy nyilván van oka, amiért Logan ilyen, de sajnos itt is elég fantáziátlan a csavar) csak egyszerűen semmi súlya a cselekménynek.

    Akkor fogok tudni azonosulni a szereplőkkel és a törekvéseikkel, ha az valamennyire "életszerű" - már amennyire egy fantáziavilágban ez lehetséges. Hiányzik a brutalitás, az utolsó sokkoló pillanat ebben a sorozatban számomra Nick halála volt. Illetve emlékszem még egy bunkeres jelenetre, amikor elkezdett fogyni az oxigén és Alicia bajba került, mert jópáran elszundítottak (de nem örökre).

    Rém kellemetlen, hogy Alicia túlélte a félévadzárót és Dwight is nagyobb drámát kaphatott volna.
  • IXEMGabeo
    #940
    Logant alakito szinesz egyebkent jatszott a The Stand cimu filmben (1994), illetve a Funyiro ember 2-ben o alakitotta Jobe-t...B kategorias volt akkor is:)
  • IXEMGabeo
    #939
    11. epizod egesz jo volt, de osszessegeben az evad nem jo...forgatokonyv irok meg akik a sztorit alkotjak valoszinuleg protekciosok
  • Dynamic
    #938
    Egy jelentéktelen csöves trógertől meg a 4 huligán haverjától becsicskul az egész konvoj. Ez a Logan az egész WD történelem legérdektelenebb ellenfele. Vicc az egész. Csak oda kéne mennie Morgannek pár tökösebb társával, aztán jól elpicsázni a bohócbrigádot.
    (Megnéztem a 13. rész előzetesét most már végre lesz valami összecsapás féle.)
  • RatBaG #937
    Nekem vagy 3 rész feltorlódott, mire rávettem magam, hogy meg kéne már nézni. De nagyon fos, dögunalom az egész ezzel a help everyone bullshittel. Fúú ez Logan meg aztán mekkora gonosz enemy, kell neki a benya, elállja az utat, hujjujuj...
  • Dynamic
    #936
    Hú de k.szar lett ez a sorozat, nem csodálom, hogy döglött a topik.
    Remélem a 13. részben már történni fog valami.
    Utoljára szerkesztette: Dynamic, 2019.09.07. 10:29:47
  • csigafi #935
    Szerintem már ez az éved csak úgy őssze vissza van csapva el van eddig kapkodva. Rengeteg butaság és rossz döntés van benne. felelőtlenségek. és millió dologra fény sem derül. Pl a mészárlásnál hogy csalta ki őket a pszichopata nő. és ha félig meddig képzet harcosok voltak hogy is tudott velük végezni? :-) Nagyon durva egy jelent volt.
  • IXEMGabeo
    #934
    hat 1-2 izgalom volt a 8. epizodban, de kiszamithato volt es hat a vege sem volt nagy durranas...nagyon az evad masodik felere hagytak mindent
  • IXEMGabeo
    #933
    azzal nincs gond, majd az evad masodik felere szerintem kiderul mi is volt...elozo evad is ugy indult, hogy nyitva hagytak a kerdest mi tortent Madisonnal. Mas kerdes, hogy kb mindenki tudta, hogy halott hiaba huztak...aztan pedig Nick halala sem maradt titok es elozmenyek nelkuli bar ismetlem, rohadtul nem igy kellett volna kiirni...a gatnal mikor felrobbantotta magat az melto befejezese lett volna neki erre meg mar a 4. evad elejen ki sem derult hogy elte tul csak ott ult Alicia mellett a kocsiban:D
  • IXEMGabeo
    #932
    ez a Logan, aki kuldte oket repulovel baromi ismeros volt, nem mas, mint Matt Frewer, aki szerepelt a 94-es The Stand c. filmben (Stephen King) es a Funyiro ember 2-ben is o volt...
  • akyyy
    #931
    hát, a stadion gát robbanás utáni hatalmas évadugrás nekem nagyon nem jött be. nem mondom hogy most rossz, mert jelenlegi szereplőkkel is viszonylag nézhető az évad, de akkor is akkora kimaradás van ott, mintha kihagyott volna az ember vagy 2 évadot. de kb a jelenlegi évadnál is ez van, hogy oké, mentek repülővel oszt lezuhantak. honnan volt az a repülő, mi a szösz??? :D
  • IXEMGabeo
    #930
    errol jut eszembe, hogy Proctor Johnek mar vissza se fognak terni?:D hiszen azok nem halltak meg a gat robbanaskor, asszem elmenekultek
  • IXEMGabeo
    #929
    azt a sracot nagy hiba volt kiirni mert izgalmakat hozott a sorozatba es egyedi karakter volt...buta Maddison akit azota kiirtak fejbebaszta kalapaccsal...

    dramaisaga nulla ennek a sorozatnak:) az kicsivel jobban meg van oldva a WD-ben
  • Quantumleap
    #928
    Ha már flashback, elvileg Troy visszatér valamilyen formában. Lehet, hogy Alicia fogja most haluzni?
  • IXEMGabeo
    #927
    ki tudja lehet majd mint flashbackkent...ezt nem tudom hogy fogjak kimagyarazni
  • Quantumleap
    #926
    LEHETSÉGES SPOILER!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem túléli, mert az évad második felének forgatásán is ott volt.
  • IXEMGabeo
    #925
    hat ez kemeny sracok..ezt Alicia nem fogja tulelni...egyebkent a gyerekcsoport vezetoje a kiscsaj eleg bena volt es rossz donteseket hozott, de vegulis megcsak gyerek szoval ez miatt nem bantom...a kis szemuveges sracnak tobb esze volt vegig...
  • IXEMGabeo
    #924
    jo szineszno ez a Maggie Grace...udito szinfolt a sorozatban...nagyon hiteles a karaktere
  • IXEMGabeo
    #923
    5. epizod hegymaszos jelenet:

    Lehet en tudom rosszul javitsatok ki, ha tevedek, de, ha ketten vannak rogzitve a kotelhez es az egyik magasbol esik egyet a kotel megfogja ugyan, de pont ugy esik a gerince az illetonek tropara megy...na most ez a no, aki foglyul ejtette Al-t nos siman vissza tudott kapaszkodni holott szerintem a gerince ugy eltort volna a valosagban, mint a huzat.
  • IXEMGabeo
    #922
    nem olyan tragikus, mint mondjuk a WD-ben a 7. es 8. evad szinvonala.. na jo mondjuk a 8. evadot, mert az kritikan aluli volt...
  • Kaplan
    #921
    Sajnos rettenetesen unalmas ez az évad. :( Tegnap már dolgoztam, neteztem mellette. Kár érte, remélem, hogy az évad második felére valami izgalmasabb storyline-t hoznak a készítők.