960
banner
  • IXEMGabeo
    #880
    nahat, de fura egy resz volt ez is...Al betegsegen meg a kocsi mizerian kivul semmi nem tortent, tobbet vartam June es AL epizodjatol...

    Ez a feka bolond no, aki megol vkit es a zombit magahoz veszi most szepen megszerezte a furgont, ami a tuleleshez kell...az epizod vege utott, de amugy erosebbnek erzem az evad elso felet...
  • Dynamic
    #879
    Hát, azt hittem, valami ütős visszatérés lesz a 2. félévadra, de ezek a 9/10/11 részek botrányosan gyengék.
  • IXEMGabeo
    #878
    erdekes epizod volt

    "Vidd el, ami kell es hagyd ott , ami nem"

    :) korabbi Morganes epizodokhoz kepest, ez jo volt
  • IXEMGabeo
    #877
    igazabol a koncepcioja jo volt az epizodnak, volt benne drama is, viszont en a ket tyukot nem igazan kedvelem (megvannak az indokaim) igy szamomra ez az epizod semmitmondo volt...most annyi tortent csak, hogy a kis Nick gyilkos es Alisha egyutt kell tovabbmenjenek, mert mindenki eltunt a viharban...

    jobban erdekel mi lett June-ekkal es Morgannel
  • Kaplan
    #876
    Ez a rész nekem is nagyon tetszett, kíváncsi vagyok, hogy merre megy tovább a sztori. Illetve, hogy lesz-e még cameo itt-ott.
  • Kori
    #875
    nekem tetszett az 10. rész
  • IXEMGabeo
    #874
    orkannak tunt, de ilyen alapon Alishat is fel kellene kapnia, meg akik kimentek oda:)

    Sharknados poenon nevettem:D, az a film hihetetlen...
  • Kori
    #873
    szél erősségtől függ
    az a kocsi min 5 tonna
  • IXEMGabeo
    #872
    miert amugy oszinten gaz jelenet volt? tornado eseten az Swatos kocsit is fel kellett volna kapnia
  • grebber
    #871
    Sharknado után itt a Zombnádo...
  • RatBaG #870
    felkapja őket a tornádó és lerakja virginiában...
  • IXEMGabeo
    #869
    nekem is bejott, szepen kulonvaltak felvezettek az esemenyeket a kovetkezo reszhez...paran hitehagyottak, Johnek remenykedni kezdtek...kivancsi leszek mi lesz az orkanos szelben az tuti hogy a pancelozott jarmu nem serulhet hiaba fujja oda a szel a zombikat
  • Kori
    #868
    nekem tetszett, jo felvezetés volt
  • Madi92
    #867
    Azt sem tudtam hogy már megy! Köszi!
  • VinylToy #866
    Nem nézte senki, a 4x09-et? Egynek elment.
  • IXEMGabeo
    #865
    jonak tunik viszont nekem nem fer a fejembe, hogy ultethettek be egy autoba Aliciat es a kiscsajt, aki megolte Nicket..az lett volna a minimum, hogyha eletben hagytak eluldozik vagy valaki mondjuk Morgan elviteti vmi kozosseghez nem tudom...de en Luciana es Alicia helyeben nem bocsatottam volna meg, ha megolik a szerettemet akkor is, ha Nick megolte azt, aki megtalalta ot vagyis a sapkas keselyut...
  • akyyy
    #864
    ez az előzetes beszarás
    mintha nem is sorozat lenne hanem valami AAA játék :D
    tökre megfogott, ha nem nézném tuti elkezdeném, de így meg alig várom hogy jöljön
  • Zozo0122 #863
    Hát néhány eleme tényleg :D
  • Dynamic
    #862
    Nekem totál úgy jött le, hogy a kezdetektől fogva gyűjtögették a zombikat, tehát ez volt a módszerük a "kifüstölésre". Amúgy totál zavaros ez az egész módszer. Ha egy olyan helyre megyek, ahol már régóta él egy csoport, akkor nagy eséllyel a csoport már begyűjtötte a nagyját, és nekik csak morzsa marad. Annak meg főleg mi értelme, hogy az objektum előtt dekkolnak hetekig, majd mindenkinek elfogy mindene, és ha tegyük fel el is megy a csoport, és ők beköltöznek a helyükre, pár hét múlva onnan is tovább kell menniük, mert nyilván nekik sem marad nagyságrendekkel több ellátmányuk. Szerintem ez az egész keselyűs módszer egy átgondolatlan marhaság.
  • Darthmushroom
    #861
    nem egyszer utalnak rá h a keselyűk teljesen kifosztotják a környéket, ezért fogynak ki bent. nekik alapból csak a hely kellet mert mindent összeszedtek, és ha az elfogy akkor továbbállnak.

    maga a zombitámadás inkább bosszú, nem ez volt az eredeti tervük.
  • IXEMGabeo
    #860
    es nekem csalodas volt a felevad zaro befejezese...par eletkep, flashback es annyi Madison bezarta magat mondvan felaldozta magat, Naomi persze el tudott futni, de senki mas nem? Es ahonnan a sapkas csavo lovoldozott, ha ott fent maradt volna egy zombi se kapja el kesobb el tudott volna futni. Raadasul nekem fura h a Keselyuk ezek utan otthagytak az egeszet, pedig a stadion megszerzese volt a celjuk...

    kesze kusza sztorit alkottak, ennek ellenere a karakterek jok...
  • Dynamic
    #859
    Lehet, hogy hülye vagyok, meg az első 2 részt csak "félszemmel" tudtam nézni, de én már az alapoktól nem értem a szitut. Valaki magyarázza már el mi volt a koncepció ezzel a zombi támadással. Miért jó az, hogy ezer lángoló zombit rászabadítanak a stadionra? Ha nem jutnak be és bírják a falak, akkor elvileg nem menekülnek el a bentlakók. Ha meg bejutnak akkor cseszhetik az egészet, a Keselyűk sem mennek már semmire a stadionnal. Az már csak hab a tortán, hogy Madisonéknak már szinte semmijük nem volt, vagyis tökre értelmetlen volt hetekig ott szobrozni és várni, hogy Madisonék elhúzzák a belüket, mert a Keselyűk - nevükhöz méltóan - mit zabáltak volna fel? Mire mentek volna az üres épülettel?
    Szerintem úgy ahogy van, már alapból szar volt az egész Keselyűs elgondolás.
  • Devv
    #858
    Zseniális! :D Rendesen bejött! :D
  • IXEMGabeo
    #857
    Madison sztem csak eltunt tuti nem halt meg...

    rohognek, ha Salazar talalna meg:D
  • Devv
    #856
    Milyen aranyosan megvárták, míg leparkol az a sok furgon és Nick-ék is bevárták a zombikat. lol
  • Darthmushroom
    #855
    remélem jövőhéten valamit már megtudunk Madisonról is, bár
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kétlem h meghalt volna Ő is, elég erős lenne két főszereplő is kiesne egy évadban
  • IXEMGabeo
    #854
    es foleg h milyen amator volt Mel csapata is...meg kiadja az utasitast ideje lelepni erre meg a tarsai ott lovoldoznek:D
  • RatBaG #853
    nem tűnt fel az a nagy csúzli a kezében?
    indokolatlanul nagy távcső, plusz gránátvető alul. elég látványosan mutatták, ahogy kitárazott. máshova néztél? :D

    az a tűzpárbaj viszont közelített a twd-színvonalhoz, nagyon gagyi volt, ahogy felváltva kihajolva lövöldöztek.
    Utoljára szerkesztette: RatBaG, 2018.06.06. 14:03:47
  • IXEMGabeo
    #852
    rendkivul erdekes epizod volt

    nekem a meglatasom az, hogy nem Charlie miatt tortent az egesz, hanem Madison szurta el...Amikor a vezer Mel bent volt naluk es ellattak ott kellett volna tartani es biza, hogy Nick es Alisha se mennek utana, hanem szepen megerositik a falat es nem engedik be a zombikat...rendben van a felevad zaro jovoheten lesz, tehat vegre meg fogjuk tudni mi is tortent pontosan, de a hely lathatoan ez miatt esett el, mert Madisonek kinyitottak a stadion kapuit (hozzateszem Nick es Alisha siman elhuzhatott volna onnan a masik iranyba, kocsi mukodott benzin volt)

    ja es meg annyit, hogy Charlie orulhet, hogy Morganek vittek el, Alisha siman megolte volna sztem:D, nem vagom mikepp robbantottak fel Mel mentoautojat nem tudtam hogy volt Alishanal raketaveto
  • RatBaG #851
    csak dudálva el kellett volna csalniuk a hordát...
    meg az elején alicia hogy fogta már azt a puskát?! agyfaszt kaptam tőle.
  • IXEMGabeo
    #850
    igen pont ez volt a gaz ebben...majd visszanezem az epizodot, mert a fos amerikai akcentusuk felig meddig kiverte a fulemet...
  • Madi92
    #849
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nagyon nem értem, hogy miért nem mentek el az autóval. Dudálnak párat, a helyet is megmentik, meg magukat is.(értem hogy dráma, de legalább akkor a kocsi rohadt volna le vagy valami.)
    Ez jutott róla eszembe:


    Utoljára szerkesztette: Madi92, 2018.06.05. 00:34:50
  • IXEMGabeo
    #848
    mostmar nagyon alakul a tortenet mi is lehetett...

    es ezt a befejezest megint juj:D
  • Devv
    #847
    Nem tudtam, köszi.
  • IXEMGabeo
    #846
    jovo heten lesz csak epizod
  • RatBaG #845
    memorial day volt...
  • Devv
    #844
    Volt rész vagy mi van? Nincs még fent...
  • akyyy
    #843
    pontosan. én sem szoktam. itt még könnyű is, mert szinte aznap jön a szinkronos rész. de egy westworld, trónok harca már necesebb, igaz ott se éveket kell várni hanem 2-3 hetet.
  • IXEMGabeo
    #842
    nem mondasz hulyesegeket, eltudnam kepzelni ezt a forgatokonyvet ilyen alapon kicsit kiszamithato:)

    amugy vicces, hogy Salazar mar masodszor veszik el ugy, hogy Nick is felrobbantotta magat a gattal es Proctor Johnekkal egyutt
  • IXEMGabeo
    #841
    bocsi:(

    altalaban 2 napot varok a megjelenes utan es aztan mar lehet irni:)