Fallout 4

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Myselor
#71
😄D na mindegy.várom a gameplayt,remélem nem olyan buta fizika meg animációk lesznek mostmár 😊
CalebJoe
#70
Mint a régi westernekben meg fantasy filmekben a fehér ápolt fogak.
Myselor
#69
ja és amúgy szerintem a karakterünk mostmár beszélni fog,legalábbis úgy tippelem.egyébként csak nekem tűnt kicsit rajzolt grafikának a karakter?mármint ilyen mesés nem tom hogy mondjam.kicsit team fortress 2 érzésem volt a ruhájától és a fejétől.
Myselor
#68
jaja.pontosan.nem minden olyan kopott koszosz szar,hanem szépen festett színes dolgok,eddig soha nem volt ilyen,meg ja nem szutykosak az emberek hanem tiszták normális ruhában 😄
CalebJoe
#67
Valami olyasmire gondolsz, hogy nem szakadtak és koszosak az emberek, meg mintha minden frissen lenne festve?
Myselor
#66
én is pont ezt mondtam.felvirágzóban van,színes minden tiszta az ég,szép ruhában az emberek,nem a visszatekintésben,hanem amúgy.és kicsivel fejlettebb minden.úgytűnik ez már nem lesz nyomasztóó hangulatú hanem kicsit vidámabb.de majd meglátjuk .a e3on úgyis lesz még valami 😄
CalebJoe
#65
Csak szólok hogy az SG-n nem szokás az hogy ha nem tetszik a másik véleménye is elküldjük a topikból, na jó hype-ot.
#64
Pont ez az, a világvége egy lepusztult szürke nyomasztó atmoszférájú hely volt: Fallout 1-3.
New Vegas-szal már inkább egy Fallout utáni korban vagyunk és úgy tűnik a Fallout 4 is ezen a vonalon megy tovább, ez már inkább post-post apokaliptikus, persze ettől függetlenül egy über játék lesz de az egész fíling egyre messzebb sodródik az origináltól.

#63
Teljes atomháborúban hírmondója sem marad az emberiségnek. Ez közel sem volt teljes. A másik meg, hogy itt már kezd magához térni a környezet és a civilizáció, és hát ezzel együtt jár az, hogy nem marad minden örökre szürke...
#62
Megismertük egy, a játékot nem kedvelő véleményét, oké, szia.
CalebJoe
#61
Mivel most jött ki a trailer kíváncsi voltam kinek mi a véleménye a látottakról, én is odaszúrtam az enyémet, és mert nem dicsérem az egekbe attól még lehet véleményem.
#60
"Miért egy világvége az azzal jár, hogy eltűnnek a színek a világból, vagy hogy? "

egy teljes atomháborúban? minimum.... sok mindenért lehet kritizálni a fallout hármat de e téren igen csak jól bemutatta a játék hogy mégis hogyan nézne ki egy szénné bombázott nagyváros egy esetleges atomháborúban.

Mackószanitéc! ignored list: pares,tetsuo,

Myselor
#59
oké nem gond 😄
Myselor
#58
eddig olyan volt ,na mindegy én nem értek ehhez ennyire ezt sem tudtam mester.bocs 😊
#57
Miért egy világvége az azzal jár, hogy eltűnnek a színek a világból, vagy hogy? Egyébként vélhetően ez a rész már jóval a Fallout 3 után játszódik, amikorra már elkezd az emberiség maradéka valamilyen civilizációfélét építgetni, és hát abba elkerülhetetlenül beletartoznak a különféle színes dolgok... 😊
#56
Ja bocs,nemvágtam,hogy arra gondolsz😄D
#55
Na, akkor nem is tudni, hogy végül is mit keresel ebben a topicban, elvégre ez a játék még szerinted sem neked szól. <#integet2>
Myselor
#54
én a fények és a színesség miatt mondom 😄 nemvagyok hülye.na mindegy
#53
"nem épp világvége hangulatot tükröz"
Végülis eltünt mindenki meg csak erről szól a trailer,hogy az van😊)
CalebJoe
#52
Igen nem veszem meg na és? nekem a régi Fallout 1,2 volt és marad is az igazi post-apocalyptic játék, amikor kijött anno a 3 nagyot csalódtam mert rohadtul nem jött át az a feeling, ettől még persze játszottam vele sokat, de akkor sem volt meghatározó élmény.
Myselor
#51
nem vitatkozni akarok veled.eleget játszottam a fallout 3al és a new vegassal is hogy tudjam,nem voltak egetverő fejlődések,újítások.itt most látszik főleg a grafikában,bár tényleg nagyon színes ami első körben feltűnt nem épp világvége hangulatot tükröz 😄 ami nem feltétlen rossz számomra,de a páncél a fegyverek,maradtak ugyanazok.gondolom lesznek újak.mindig van 1-2 új.mondom várjuk ki.de azért vedd észre te is hogy mindkettő fejlődik csak számodra ez a jobb ennyi 😊
#50
Nagyon egyszerű a megoldás képlete: Nem veszed meg. Hozzávetőleg senkit nem érdekel és ettől még vélhetően nagy siker lesz a Fallout 4. 😊
#49
Nézzük már meg, hol, mennyiszer főtt le a kávé. Fallout, a nagyon régieket nem számoljuk, szóval akkor Fallout 3 és New Vegas, kész, passz.

GTA III, Vice City, San Andreas, GTA IV és most az V.

Szerinted melyik az unalmasabb?

(És ha számolni akarod a régieket is, akkor is hasonló lesz a leosztás.)
Utoljára szerkesztette: Fernandooo, 2015.06.03. 19:22:48
Myselor
#48
még jó hogy nem ismersz.legalább ugyanannyit játszottam azzal is mint a gta-val .én mindkettőt szeretem.és mindkettő más.újítanak a lényege pedig mindkettőnek ugyanaz marad,csak szebb és más helyszín.de te mégis csak az egyiket szarozod,nem én vagyok a hülye már bocs 😊
CalebJoe
#47
Nem én ragadtam ki hanem egy neogaf-os és még sokan azon az állásponton vannak hogy ez a grafika ma már gyenge a piacon akár mennyi tartalom is lesz benne.
#46
Te sem játszottál Fallout játékot 3 óránál tovább... Vagy ha mégis, akkor kevés voltál hozzá, de nyugodj meg, ez az a pont, ahonnét van hová fejlődni.
Myselor
#45
mér a fallout nem ugyanaz?ugyanazok a fegyverek,helyszín,más városokkal falvakkal.páncélok is ugyanaz.nagy hülyeséget mondtál .ez is csak szebb ha már így nézzük
#44
Sikerült kiragadni a legrosszabb pillanatát a trailernek, gratulálok. Amúgy ha valaki grafikabuzi, az menjen efpéesezni, ez a játéksorozat soha nem a csiliviliről szólt.
#43
Hát igen, a hozzávetőleg 4-5 óra alatt megunható GTA V a sokadik újramelegítéssel tényleg sokkal jobb. 😄 Részemről ezer Fallout játék, mint egy GTA, az egész sorozatot végig játszottam az V-öt kivéve (és ezt már nem is fogom), mindig pontosan ugyanaz, csak mindig szebb, nagyobb és raknak bele néhány parasztvakító minijátékot amitől húdetökjó. GTA III és Vice City még oké volt, ami utána jött, az már annyira repetitív fos, hogy az valami borzasztó... De az a király, hát hogyne. 😄
CalebJoe
#42
Nem is tudom, nálam mindig a Bioware volt a nyerő és a most is bizonyított CD Projekt RED, de a régiek közül is inkább a Gothic-ot szerettem és pl. a Morrowind-et nem igazán.
Utoljára szerkesztette: CalebJoe, 2015.06.03. 18:56:39
#41
Attól függ milyen PC-d van.Egy biztos,konzollal csak óvatosan mostanában..
Systore
#40
majd visszamoddolod magadnak a kék/sárga filtert...
#39
GTA V és Witcher 3 után nagyon vártam mit alkot a Bethesda, elvégre ők voltak azok akik az open world játékok királyainak számítanak. De a trailer megnézése után csak azt tudom mondani: Voltak.
#38
állítólag azért jobb mert valamilyen fotelon meg kanapén ülve/hátradőlve játszanak.

Mackószanitéc! ignored list: pares,tetsuo,

#37
valahogy ez a trailer nekem túl zsúfoltnak meg színesnek tűnik <#fejvakaras>

#36
bethesda játékot csak pc-re éri meg, különben is, miért lenne a konzol kényelmesebb

CalebJoe
#35
hát úgy kb<#wow3>

BoneDragon
#34
Igen, direkt 5 évvel ezelőtti motorral csinálták a videót...

AnarchoiD
#33
melelsleg majd E3 -on megmutatjak (nyilvan zart ajtok mogott, az ujsagirokbnak a grafikat es a mukodo jatekot, na majd AKKOR lehet valamifele kepet alkotni a grafikarol.. jelenleg ez nem tobb csak talalgatas)

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

tutituti
#32
radioaktív homok ment a szemembe :') hihetetlen módon várom.graf meg lehet bármilyen.a fallout1 is jó meg a wasteland,bár elég elolvasni csak ami a nevem alatt van 😊

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

AnarchoiD
#31
A nagy dilemma az , hogy PC vagy XO ra vegyem ? (konzolon kenyelmesebb, de pc-n van moddolas.. ami sokat dob ra)

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

AnarchoiD
#30


Semmi bay nincs a graffal, es akkor ne beszeljunk most arrol falloutban a sztori es a vilag elorebb valo a grafikanal..

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

#29
Nehogy már ezzel a grafikával gond legyen.Egyes helyek milyen szépek már és azok a természetes fények mint W3-nál!
Meg egy új Fallout iszonyat kell nekem😊A pénzt ez a játék BIZTOS,hogy megéri majd
Utoljára szerkesztette: TomStorm, 2015.06.03. 17:16:10
#28
De igen, itt sajnos csak egy GTS250 szolgáltatja most a képet 😄 4 játék van ezzel együtt amit ki akarok próbálni mostanában, csak gyenge hozzá a gépem, ha ez a szám 5-re nő, akkor indulok vásárolni <#idiota>
BoneDragon
#27
Ehhez nem fog kelleni új gép. :-)

Myselor
#26
a grafika szerintem sem annyira jó.de színesebb és élettel telibbnek tűnik,így a hangulat megvan.de az ugyanolyan fegyverek páncélok,hát kicsit azért újíthatnának már.nemtudom majd meglátjuk mozgásban hogy működik ez biztos lesz gameplay is az e3on
Systore
#25
jobban aggódok az animációk miatt igazából. ha a játék jó, akkor a grafikát meg tudom bocsátani.
#24
nekem a new vegas jut eszembe róla, nekem jobban adta mint a 3 bár mind2őt szerettem

\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"

#23
Jól néz ez ki így is. 😄 Ideje új gépet venni. Megjelenés napjától kezdve 1 hónap szabadság, passzivált félév, felbérelek valakit aki hordja az ételt és kiviszi a kult, elnézéskérés minden rokontól/havertól, amiért 1 hónapos halaszthatatlan dolgom van, úgy kb. ennyi <#banplz> Amúgy árad a hangulat a trailerből 😄
BoneDragon
#22
Az a grafika...meh