Fallout 4
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Gondolom azt a topicot meg úgy hízelegted teli ahogy ezt épp telibe-fanyalgod ...
Utoljára szerkesztette: Sir Cryalot, 2015.06.13. 17:27:59
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
A másik dolog ami nem tetszett még a trailerében, hogy a Fallout világ epikus jelmondatát a "War. War never changes." -t, olyan semmilyen, fapofával bebüfögött stílusban építették a szövegbe, hogy semmi hidegrázás nem jött rám, amit azért úgy elvárnék egy ilyen univerzumnál.
Megnézem majd E3 után az infókat, videókat, képeket mindenesetre, de ahhoz nagyot kell durrantaniuk, hogy egy picit is érdekelni kezdjen a játék.
Ugyan az lesz itt mint más topikokban ahol "lakó".
-fav
Mackószanitéc! ignored list: pares,tetsuo,
Maala | Shyuri i7-8700K@5GHz, Asrock Taichi, 16GB DDR4 3000MHz, MSI Gaming X GTX 1080 Ti, Acer XB271HU
Mert az idő elszáll mint a fing, de én szépen öregszem mint a Sting.
Én raknék egy special move-t a játékba, egy ilyen "shout"-ot ami vérontás nélkül megoldhat ilyen helyzeteket. (meg lehet vele ilyesztgetni a gyerekeket, öregeket stb) 😄
Utoljára szerkesztette: morcosqtya, 2015.06.12. 18:59:20
Mert az idő elszáll mint a fing, de én szépen öregszem mint a Sting.
Mert az idő elszáll mint a fing, de én szépen öregszem mint a Sting.
A New Vegasban is fájt amikor kilőtték, nem szeretem a kutyahalált.
Nem kell hogy beavatkozzon a harcba, bújjon el, stb. csak ne legyen baja!
Viszont ha csak úgy szeled át a sivatagot kifejezetten hangulatos ha ott ballag melletted egy négylábú csendes társ. 😊
Mert az idő elszáll mint a fing, de én szépen öregszem mint a Sting.
Majd akkor ugass toleranciáról amikor TE képes leszel rá,mert idáig erre képtelen voltál.
Utoljára szerkesztette: Maala, 2015.06.12. 14:59:03
Maala | Shyuri i7-8700K@5GHz, Asrock Taichi, 16GB DDR4 3000MHz, MSI Gaming X GTX 1080 Ti, Acer XB271HU
A leereszkedő hangnemet pedig a haverjaidnak az Andrássyn azon a bizonyos jeles napon, de ne nekem, ha lehet, capisce?
Ha a sztorit nézzük, a főszereplőt, a megdugható nők számát, a világ felépítését, vagy bármi, ami már a Witcher 3-ről és a Fallout franchiseról szólna, akkor azt a legnagyobb faszság összehasonlítani, hiszen az egyik körte, a másik egy alma. De, mint technika és mint rendszer, óhatatlanul is megfordul az ember fejében, hogy mit szeretne viszont látni, mi számára a jelenlegi etalon, stb. Ennek birtokában, vagy ennek hiányában nem lesz jobb vagy rosszabb a játék, hiszen annyi mindenen múlik, hogy azt lehetetlen felsorolni.
Capisce?
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
(Próbálj meg helyesen írni és normálisan központozni, mert ez így, ebben a formában rémesen kisiskolás szint és jobb lenne, ha kényelmesen el tudnám olvasni amit körmölsz, nem kellene magamban normálisan újra fogalmaznom a mondandódat.)
Utoljára szerkesztette: Fernandooo, 2015.06.12. 14:37:21
Mackószanitéc! ignored list: pares,tetsuo,
Utoljára szerkesztette: Fernandooo, 2015.06.12. 14:26:08
Akkor mar sokkal inkabb johet a W3 osszehasonlitgatas, ami az eddig keszult egyik legjobb jatek.Ugyhogy mint hivatkozasi alap, avagy osszehasonlitas akarmelyik hasonlo stilusu akcio/rpg-vel siman megallja a helyet.
Sot ennel relevansabb peldat nem is tudok felhozni ha arrol van szo hogy ki mit szeretne latni az uj Fallout-ban, mi az ami eddig hianyzott, mi az amitol tenyleg melto lesz a sorozat eddigi reszeihez.Esetleg hogy mitol mutathatna egy olyan szintu fejlodest mint amire a Witcher kepes volt.Mitol valhatna egy olyan mestermuve amire az emlitett jatek, mi a titka annak hogy 2-3 hetig alig akarj felkelni a gep elol mert ugy bevonz a vilag.
Tevedes ne essek, nem csak a Fallout, de az osszes eddigi szerepjatek szeria fejlesztoi elgondolkodhatnak ezeken a kerdeseken.Csak hat most epp itt ulunk, tortenetesen egy olyan jatek topikjaban amit lassan 20 eve imadunk es csak remelni tudjuk hogy fel fog noni az igenyeinkhez.Amiket nagyban az altalad oly gyulolt jatek emelt ilyen magasra.
#172: Sok sikert a jelentgetéshez. Én inkább nem süllyedek hozzád hasonlóan le a továbbiakban egy öt éves érzelmi és értelmi szintjére, ezért elköszönök tőled. Viszlát.
#176: Nem nagyon foglalkozott sohasem amerikán kívüli területekkel a FO világa, amit nem is csodálok. A technika halálával gyakorlatilag meg is szűnt a lehetőség a kontinensek közti átjárásra. Az első 2 rész kézikönyve - amiben pedig volt bőven háttéranyag a világról, mintha egy Vault-ban készült történelemkönyvet olvastál volna - sem foglalkozott Eu-val. Kínával is főleg a 3. részben kezdtek el foglalkozni (no meg a 2. részben San Fransisco-ban - bár az inkább Japán volt), de hogy ez azt is jelentette-e, hogy Kína magába olvasztotta-e az európai kontinenst is, az emlékeim szerint nem derült ki.
Utoljára szerkesztette: Maala, 2015.06.12. 14:13:47
Maala | Shyuri i7-8700K@5GHz, Asrock Taichi, 16GB DDR4 3000MHz, MSI Gaming X GTX 1080 Ti, Acer XB271HU
Szerintem meg nincs helye sem az összehasonlítgatásnak, sem az offolásnak, és ennek a véleményemnek a rendelkezésemre álló lehetőségek keretein belül hangot is adok. Tudom, hogy nem tetszik, de kénytelen leszel tolerálni.
Ideológiai alapokról meg szerintem ne beszélj nekem a szerencsére bukott, súlyosan kártékony, és a szóhasználatoddal élve nonszensz liberális felfogással...
Utoljára szerkesztette: Fernandooo, 2015.06.12. 14:06:34
The total number of vaults is a government secret and has been lost; there were the aforementioned "public" vaults, which numbered 122 and an undisclosed number of "private" vaults. Information on whether Vault-Tec was an international corporation or strictly U.S. based, cannot be released due to Vault-Tec and United States federal regulations. That said, Vault-Tec seems to have constructed some vaults in Canada. In a letter sent to a rejected D.C citizen the company offered to provide a list of "Vault-Tec facilities with available accommodations, in exciting locales such as Oklahoma and newly-annexed Canada."
Of the 122 known public vaults, only 17 were control, meaning that only 17 were made to public expectations. All others were designed to include a social experiment, sometimes with a select few of the inhabitants observing the occupants.
Tehát nyilvánosan 122 vault épült az Egyesült Államok területén - a Vault-Tec által.
Más kontinensekkel kapcsolatban felmerül, hogy volt-e ilyen cég, amelyik készült hasonlókkal, készítettek-e menedékeket.
If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.
Mindenki érette, hogy technikai dolgokról beszélünk, a 2015-ben megjelent és a műfajnak irányt mutató produkcióról, amelyet pont leszar mindenki, hogy Spongyabob ADventurenek hívnak, Witcher 3-nak, vagy "A szex rossz, értem?"-nek. Csak te begőzöltél, elkezdted a (z ideológiai alapokat sem nélkülöző) mantrádat nyomatni, aminek semmi helye itt a topikban. És még neked áll feljebb... nonszensz.
Adott egy jelenlegi mérce, egy friss példa, ami mutatja, hogy 2015-ben hol tart a műfaj. Van pár viszonyítási pontunk 2010-től kezdve, majdnem minden évre vonatkozóan. A kérdés az, hogy ezt a jelenlegi szintet, amit idén kaptunk megugorják e az idén megjelenő játékok, vagy nem.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Kezd unalmas lenni már!
Demonstrálom, hogy ne tudd ezt tovább csavarni:
"Válasz 'PiszkosFred' üzenetére (#113)"
Hoppácska. És hát a 113-as üzenetben a Witcherről volt szó. Hát ennyit erről. Érted, ugye? Válasz valamire. Önáló felvetés. Válasz valamire. Önálló felvetés. Sikerül a két dolgot megkülönböztetni egymástól, vagy tartsak róla felzárkóztató előadást?
És még mindig Fallout 4 topic.
Utoljára szerkesztette: Fernandooo, 2015.06.12. 13:49:19