Fallout 4

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Terawatt
#1622
Lehet Pentium 4el tolják.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#1621
A Steamen alig van még értékelés, mert csak pár helyen lehet még játszani, de a nagy része pozitív. A negatívok arról szólnak, hogy crashel a játék. Vagy induláskor, vagy 15 percenként. Nem tudom, hogy ezeknél az embereknél mi van. 😄
Bandicoot
#1620
A 680-ashoz (ugyan az mint a 770) a legújabb drivert pattintottam amit a játékhoz dobott ki a vidia. Jobb a framerate mint az előző whql drivernél.

"Nincs ps4 exclusive mióta létezik a streamelés pc-re" GIGALOL!:D

Terawatt
#1619
Survival fokozatba bele néztem twitch-en és hát...Baromi sok kell egy sima raider-be is.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

Voltan
#1618
Kepler kártyákhoz (gtx 770) milyen drivert ajánlotok?

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

#1617
Agyvérzést kapok mire kijön 😄 már nem bírok magammal...

Gigabyte GA-Z97X Gaming 5 | i7-4770 | 32 GB Kingston | Samsung 850 EVO 250GB SSD | WD 2x2TB 7200 HDD | MSI GTX 1080 X8 Gaming | ASUS ROG Swift PG279Q 2560x1440 | FSP 600 Hyper | Thermaltake Core P5 |

Maala
#1616
A kód beírása után bent lesz a könyvtáradban a többi steames játékod között, és onnantól kezdve fogod tudni letölteni.

U.i.: Tényleg van új driver. Thx.
Utoljára szerkesztette: Maala, 2015.11.09. 20:04:00

Maala | Shyuri i7-8700K@5GHz, Asrock Taichi, 16GB DDR4 3000MHz, MSI Gaming X GTX 1080 Ti, Acer XB271HU

#1615
Megjött az én kódom is!!! Hell yeah 😄
Gilmoor
#1614
Van számos steam játékom már, most akkor megnézem mit nem vettem észre eddig. Ha a kulcsot hozzá lehet adni majd valahogy, akkor annak a lehetőségét már most kellene látnom. Ez lenne az első ilyen, bocs a bénaságomért 😊

Kezd világossá válni, termék aktiválása steam-en. Oké, akkor nem tudom előre letölteni, az vélhetőleg csak azoknak lehetséges, akik steam-en vásárolják meg.
Utoljára szerkesztette: Gilmoor, 2015.11.09. 19:48:06

Star Citizen referal code: STAR-MVJ4-C46D can sign up to Star Citizen by using your Referral Code. They will earn 5,000 UEC which can be spent for weapons, ship components or decorations

Myselor
#1613
lehetséges 😄
#1612
A steam-ben a felső "Játékok" menüben "Termék aktiválása a steamen" menüpontnál beírod a dobozban lévő kódot.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

PiszkosFred
#1611
A dobozban csak egy ures dvd lesz, benne egy kulccsal, amelyet a steames fiokodhoz kell hozzadni. Ennyi. Mar most csinald meg a fiokot, ha nem lenne, jegyezd meg jol az adatokat, titkos jelszot, stb. aztan holnap aktivalod a jatekot es mehet a letoltes.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Gilmoor
#1610
Sziasztok, volna egy kérdésem, talán tudtok segíteni. Holnap átveszem a fallout 4 fizikai verzióját, de nincs dvd lejátszó a gépemben. Hogy tudom steam ről telepíteni, ha nem találok olyan opciót, hogy letöltés és majd aztán add meg a kulcsot ... stb. Csak nekem nem áll össze a kép ezzel az előre letölthető tartalommal, vagy nem is létezik úgy ahogyan azt én képzelem?

Star Citizen referal code: STAR-MVJ4-C46D can sign up to Star Citizen by using your Referral Code. They will earn 5,000 UEC which can be spent for weapons, ship components or decorations

PTW
#1609
Istenkém, elmorzsolok egy könycseppet komolyan! Akkor van esély látni a játékban végre zsírpacva kopasz shady bartendert, vagy egy nyikhaj, rozoga gépészt?

Myselor
#1608
igen lehet mind3 félét mostmár dagadt emberek is lehetnek 😄 kicsit amúgy simsesek szerintem a karakterek sims4es
PTW
#1607
-For the first time in a Bethesda game you can create a Skinny, Muscular, or Fat character.

Nanebassz! Ezt megnézem magamnak! Ha ez így ebben a formában igaz, akkor az egyik "álmom" valóra válik amit kb oblivion óta szeretnék, hoyg megvalósuljon.

#1606
Most váltottam szervert. Megnézzük így. Maala leírta már....Tehát november 10-től elérhető...Azaz éjfél körül unlockolódik.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Maala
#1605
Elérhető: november 10.
A játék feloldásáig körülbelül 7 óra van hátra.

Köszi a válaszokat.

Maala | Shyuri i7-8700K@5GHz, Asrock Taichi, 16GB DDR4 3000MHz, MSI Gaming X GTX 1080 Ti, Acer XB271HU

Voltan
#1604
Igen, mint írtam, én is tegnap este rendeltem meg IG-ről, és csak most este jött meg a kód.
Viszont a preload már kész is, nekem 10 mb/sec-cel jött végig.

Mikor lehet majd indítani Steamen? Már éjféltől, vagy itt is meg kell várni a holnapi szokásos esti 7 órai váltást?

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

PeeTeR
#1603
ezersok jateknal fellelheto, egy "injector" illetve "shader pack" amivel "post-process" effekteket lehet a jatekhoz adni/modositani finomitani. javitja az eredeti kepvilagot uzw

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

#1602
Vannak a játékban föld alatti részek, alagút, metró, csatorna stb? Valaki jutott esetleg már addig?

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

Bandicoot
#1601
Változtathat a színen, adhat extra élsimítást,etra élesítést,extra DOF-ot....Minden attól függ hogyan van beállítva a játékhoz a SFX konfig fájlja.
Hasznos, egy kis színjátékkal, élesítgetéssel,AA-val iszonyatos látványt ki lehet hozni.😊
Gondolom ehhez is lesz kismillió beállítás amúgy nem egy ördöngősség ha sajátmagad akarod állítgatni csak pepecselős. átírsz egy paramétert,mented...Megnézed a játékban tetszik-e...És így tovább.
A lentebbi beállítás még nem az igazi, igaz a fakóságot kiveszi a sötét helyekről,de a színek el vannak túlozva szerintem.

"Nincs ps4 exclusive mióta létezik a streamelés pc-re" GIGALOL!:D

Terawatt
#1600
Shadereket buzerál meg vannak már egyéb ficsőrök a sweet fx+reshadeben

"ReShade is an advanced, fully generic post-processing injector, a graphics modification for games or alike. Imagine your favorite game with ambient occlusion, high quality bokeh depth of field, color correction and more"

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#1599
Hát nagyon remélem hogy nem fogad majd olyan e-mail mint a Mad Max-nél, hogy sajnos elfogytak a kódok. Majdnem 2 hetet vártam mire visszaküldték az árát, de mondjuk az a G2A.com volt, innen Instant-ról eddig mindent megkaptam rendesen. 😊
PTW
#1598
Dióhéjban: Különböző effekteket lehet pakolni a játékra. Élesítést,színkorekciót kiskutyafaszát stb.

Bandicoot
#1597
Itt azért van vastagon tartalom a DLC-ktől függetlenül úgyhogy megéri. Jelenleg csak rohangálok mert nem tudom hogy a mentést használhatom-e majd az eredetivel...😊
A Craftolási rendszer nagyon tetszik,végre tényleg minden kacatnak van értelme. A szó legszorosabb értelmében, az imént épp egy írógépet használta fel fegyverfejlesztéshez...😄

"Nincs ps4 exclusive mióta létezik a streamelés pc-re" GIGALOL!:D

Maala
#1596
Már Witcher3 esetáben is láttam ezt a SweetFX-t, mi ennek a lényege, felhomályosítanál?

Maala | Shyuri i7-8700K@5GHz, Asrock Taichi, 16GB DDR4 3000MHz, MSI Gaming X GTX 1080 Ti, Acer XB271HU

#1595
Gondolom elfogyhattak az első körben kiosztott kódok úgyhogy várják a következő adagot. Igen, pontosan azt jelenti amit írtál.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#1594
De nem ám!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#1593
Nekem már tegnap este elküldték. Nemsokára meg kell kapnod neked is.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

Carlos
#1592
Igen, mindig beszoptam... Fallout 3 CE, aztán megvettem a GOTY-ot is az összes kieggel. MV már csak CE volt, a kiegek meg warez. Kapják be! 😊

Þór vígi þessi rúnar

#1591
Tölteni akarom már én is, de a kötshög Instant-gaming nem küldi a kódomat. 😄 "Expected delivery between November 09 afternoon and November 10 23h59." Ez gondolom azt jelentené, hogy ma délután és holnap éjszaka között bármikor megjöhet, tehát nem kell aggódnom?!
#1590
Az a baj, hogy mióta ez a DLC mánia van, csak úgy éri meg játékot venni, ha utolsó patchel és az összes DLC-vel együtt veszed 😞 Na mind1.
Sheltem
#1589
Persze hogy azzal. Nem fogadta el.

"Boldogok a lelki szegények,mert övék a mennyek országa." "Sose tedd le a puskád azért, hogy megölelj egy Grizzlyt"

Terawatt
#1588
"It could've been any number of reasons, but Fallout 4 is a markedly more difficult game than either Fallout 3 or New Vegas ever were. We noticed that throughout the game there is less ammo initially and a plethora of high-level creatures. Characters that don't go Macho Man Randy Savage strength and endurance in the beginning of the game are at risk of getting their freshly defrosted butts handed to them."

Ez nem hangzik rosszul 😊

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

Carlos
#1587
+1
Szintén.
Lesz egy CE a galaxisban extrába, mert a gagyi műanyag vacak nem kell...

Þór vígi þessi rúnar

#1586
Igen, biztos, mert másként nem ment volna, de már annyira nem emlékszem. De nem volt gond az biztos.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

#1585
Bárhol vásárolsz, szinte biztos, hogy igen. Jah bocs, azt hittem ezt kérdezed, hogy úgy kell e 😄
Utoljára szerkesztette: Zozo0122, 2015.11.09. 19:06:37
#1584
Nekem már települ, majd írok, hogy mi a helyzet GTX970 OC-ről. Remélem meg sem röccen és a játékmenet is fasza. Zsákbamacskát én nem veszek, persze ha jó a "demo", akkor buy 😊
Caliph
#1583
ugye a telószámot nem 06 al kezdted hanem +36 al ? 😊

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#1582
És akkor is megadtad a kártyaadataidat?

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#1581
Igazából másodszor, a Max Max-et is innen vettem pár hónapja.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

#1580
Gondoltam nem várok holnapig, leszedem a torrentről (is), de most az is annyira lassú, hogy megőrülök.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

#1579
És ezt most használtad először? Mert én is eljutottam odáig, de nem mertem továbbmenni.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#1578
Hullára van terhelve mindkét rendszer valószínűleg.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Carlos
#1577
Virágboltból se jön gyorsabban... nem is értem. 😞

Þór vígi þessi rúnar

#1576
Igen. Ez ugyanolyan fizetőrendszer mint a paypal. Én elég sokat vásárolok a neten évek óta, de soha nem volt még rossz tapasztalatom. Persze nem ész nélkül csinálom😊

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

#1575
Csak úgy száguld a letöltés 80 kb/seccel....XD

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#1574
Közben megvettem én is a játékot és elindítottam az előtöltést.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#1573
És ott megadtad a kártyaadataidat simán? Én nem szivesen adom meg sehol.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.