Fallout 4
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Csak arra akartam utalni, hogy lehet, hogy a Beth most kicsit fejleszti azt a receptet, amit az Oblivion óta rotyogtat az üstben, és ami már azért kicsit tényleg öregecske. Megvan az engine, és megvan a legacy, meg a lore. Most hátha megmutatják, hogy történetet is tudnak írni, és karaktereket is tudnak alkotni. Én ezt várom nagyon. A New Vegas egy nagyon jó lépés volt a megfelelő irányba, és ott ugye régi Fallout fejlesztők is közreműködtek. Most egy újabb lépést várok a F4-től. Nem feltétlen a régi klasszikusok felé, de nem is akarok egy újabb Fallout 3-at, mert azért az csalódás volt.
Lássuk be, a F3-at az új szemszög, meg a technikai megvalósítás adta el. Mint Fallout játék nem volt igazán jó. A New Vegas volt olyan, mint amilyen a F3 kellett volna legyen. Szóval most nagyon kíváncsian várom ezt a mostanit.
"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Utoljára szerkesztette: Myselor, 2015.11.09. 22:02:25
minden videóban csak a puffogtatás megy...egy fasza craftolt cuccot nem láttam még!<#sir>#sir>
Parhuzamosan fejlesztettek a ket jatekot a ket studioban, evek ota. Amire kihat a Fallout idei premierje, az a kovetkezo TES resz, a VI., mert azt viszont ugyanaz a studio fejleszti, 80%-ban azonos csapattal, mint a Falloutot (a Bethesda Game Studios).
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.11.09. 21:49:37
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"
Félreértés ne essék, hatalmas Fallout fan vagyok, és a Bethesdával sincs semmi bajom, engem a Skyrim is úgy szippantott be, mint egy luxusörömlány, szóval nincs problémám a Bethesda-féle mókával.
Az viszont tény, hogy ideje kicsit tovább fejlődni, ezért vagyok nagyon kíváncsi most erre a játékra.
"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"
Nagyon unom, hogy a legtobb jatek (single v. mmo) hard modeja annyibol all, hogy tobb hp, tobb skulo kell bele, nagyobb pofont kapok. Egy egesz tarat bele kell loni egy vernyulba, csak mert nem normal, hanem very hard? Kosz, nem. Legyen inkabb realisabb, legyen veszett es szopjam meg, ha megharap, legyen gyorsabb, legyenek csapatban, mittomen barmi, csak ne dupla hp, dupla sebzes oszt'jonapot. 😊 De, ez egyeni szoc. problema, amelyet majd megoldanak a modderek, remelem.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.11.09. 21:44:32
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ment vissza hard-ra.
"Nincs ps4 exclusive mióta létezik a streamelés pc-re" GIGALOL!:D
Amikor eljő a Fehér Farkas tele, ne egyél a sárga hóból!
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.11.09. 21:20:37
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Végülis, ez a Fallout 4 is eléggé out of the blue jött az év közepén, senki sem kérte, azt most itt van 😄 Lehet, hogy a Bethesda elkezd szépen fejlődni. A review-k alapján, amiket igyekeztem spoilermentesen megnézni, olvasni, azt látom, hogy az alapvető - kvázi motorból adódó szokásos problémák mellett nagyon sokat fejlődtek. Ki tudja, lehet, hogy hamarosan jönnek survivor tartalmú peccsek is.
"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
talán ki lehet nyújtani a 40óra main quest időt :S
Ez az egyik legnagyobb bajom a bethesda féle difficultyval, hogy kb ez annyit tesz náluk hogy bullet sponge lesz atz összes enemíből.
Habár ez amost bevezetett "több elit ellenfél spawnol, és uniqe epic fegyvereket dobhatnak" dolgo egész jól hangzik
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
"Nincs ps4 exclusive mióta létezik a streamelés pc-re" GIGALOL!:D
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
"Nincs ps4 exclusive mióta létezik a streamelés pc-re" GIGALOL!:D
"Nincs ps4 exclusive mióta létezik a streamelés pc-re" GIGALOL!:D
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2015.11.09. 20:31:14
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
2560x1440p Igaz csak full az eleje, de eddig fix 60fps 😄
"Nincs ps4 exclusive mióta létezik a streamelés pc-re" GIGALOL!:D
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
A játék gyönyörű a külső helyek nagyon komolyan néznek ki,egyedül a belső terek hagynak néhol némi kívánnivalót.
"Nincs ps4 exclusive mióta létezik a streamelés pc-re" GIGALOL!:D
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Ja, amúgy konkrétan bármilyen színre be lehet állítani a HUD-ot meg a pipboyt, mert meg van adva a 3 színskála csúszkával 😊
+ A játék jól bírja az Alt+tabolást.
Utoljára szerkesztette: Zozo0122, 2015.11.09. 20:24:27
Utoljára szerkesztette: ratgab, 2015.11.09. 20:22:27
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
- GTX970 OC, majdnem konstans 60 fps, ultrán.
- A mozgás kicsit esetlen, nehézkesnek tűnik, de úgyis hamar megszokjuk.
- Grafikailag kicsit fakónak tűnik, kell rá a sweetfx, mindjárt fel is pakolom. Illetve a DoF-ot is ki fogom kapcsolni, mert utálom. Kinn vagyok a vaultból és futottam pár kört, amúgy gyönyörű a játék.
- Csak survival módban indítsátok el a gamet! Az előbb, konkrétan a vaulttól kb. 10 perc sétára egy Yao Guai-ra akadtam, egy parkolóban keresgélt. Felugrottam egy teherautó tetejére, és pisztollyal kezdtem lőni - kb. 2-3% életeket szedtem le róla, aztán 2-3 ütésből kiütötte a kutyámat. Mondom anyádat, elkezdtem felé futni egy vascsővel - egyetlen csapással tépte le a lábamat és borított bele az árokba <#banplz>#banplz>