11997
12731609321433338337

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | ARK Fórum | Facebook csoport | REDDIT | DISCORD csatorna
Aktív magyar szerverek:(katt ide!)
A szerverek infói bizonyos időnként frissülnek,nem mindig az aktuális állapotot mutatják!! Több részletért katt a képekre!
Szerver hozzáadása játékhoz:steam/nézet menüben megkeresni a szerverek választást,a kedvencek menüben lehet hozzáadni a szerver IP-ét,és a port-ot is,majd úgy már benne lesz a játékban a kedvenceknél! (nem mindegyik szervernél,van amelyiket csak steamból lehet indítani,ugyanott a kedvenceknél van a csatlakozás)
F.A.Q (akinek akadozik a játék)

..Akinek gyenge gépe van,vagy laggol a játéka,az válassza a launch menüben a directx10 low end graphics beállítást!
Vagy akinek még kevesebb memóriája van,az az extremely low memory-val inditsa a játékot!
SINGLEPLAYERT lehet indítani a HOST/LOCAL menüpontban,bal oldalt alul van a PLAY SINGLEPLAYER gomb!
Aki nem hajlandó rá egy vagyont fizetni,és mégis játszani akar vele,annak ajánlom az Xbox Game Pass alkalmazás letöltését,és befizetni 2 hónapra 600 ft-ot,mert így tudtok vele játszani.További hónapok,havi 4200 ft. (az alap pályával természetesen,azt nemtudom hogy a többi ingyenes pályát leszedi-e vajon)
https://www.xbox.com/hu-HU/xbox-game-pass/pc-games


  • Rae Apofisz #11071
    Alap eseben 1 karaktert csak 1x lehet lehet resetelni. Ha többször is szeretnéd ahhoz
    C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\ARK\ShooterGame\Saved\Config\WindowsNoEditor mappában Game.ini fájlt nyisd meg valami szövegszerkesztővel és ha nincs ird bele
    [/Script/ShooterGame.ShooterGameMode] <- ez a sor alá
    bAllowUnlimitedRespecs=True

    Ez például arra jó,ha valamiből sokszor, sokat craftolt, reszeteled magad, minden pontot rányomsz gyártási képességekre.
    Aztán újra oszthatod.

    Ha megtanultad a generátor engramját, az esztergagéphez kell áram + gázolaj. Berakod ami kell hozzá és gyártasz egyet. A generátorhoz kell majd vezeték is és elosztó. Nem kell teljesen elvinni a vezetéket, elég ha az elosztó valahol a közelben van. Mondjuk a hütö felett.
    Amint kirakod automatikusan behúzza a vékony drótot az elosztó és a hütö, vagy más eszköz köz. Nem éppen szépen, mert nyil egyenesen fesziti ki de annyi baj legyen, müködjön, ennyi. De vannak wireles generátorok is különféle modokban.
    Ajánlom figyelmedbe ha még nem használnád az S+ és az Automated ark modokat. (Meg még van pár hasznos kis mod)

    https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=812655342
    https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=731604991

    Ez az egyik kedvenc pályám. Próbáld ki. Szerintem tetszeni fog.
    CrystalIsles


    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2019.11.19. 19:41:25
  • TS zsadnok
    #11070
    Köszi! Megcsinálom a lötyit, megvan hozzá minden. Generátorra azt a tippet kaptam, hogy tegyek üzemanyagot az esztergába és kapcsoljam be...(hát ez eszembe se jutott)
  • ncc1701
    #11069
    Nem biztos, h rosszul, csak számodra máshogy. De tudsz csinálni olyan lötyit, amivel resetelheted magad.
    Én úgy szoktam, h 400hp, 500 súly, 150 stamina, 2 fortitude, maradék meg movement speed. Mondjuk én 110-es vagyok, csináltam egy gamma tek barlangot.
  • TS zsadnok
    #11068
    Köszi! Ezt nem tudtam.
    Szoktam nézni Starkot, de neki 200-300-as szinten van az élet ereje. Akkor biztos rosszul osztottam szét a pontokat. Generátort sem tudok készíteni, pedig minden összetevője megvan.
    Utoljára szerkesztette: TS zsadnok, 2019.11.18. 21:42:56
  • ncc1701
    #11067
    Mert alapból 105 a max szint, amit elérhetsz. Erre rájöhet még 15 szint az alpha rockwelltől, illetve 15 szint az islandes alpha tek barlangért, azaz hivatalosan 135-ös lehetsz max.
  • TS zsadnok
    #11066
    Sziasztok!
    Még elég kezdő vagyok és csak a szigeten játszok single-ben. A karakterem 180-as életerőnél abbahagyta a fejlődést (105-ös szintű) és nem fejlődik tovább. Mi lehet a gond? (oda engedtem a gyereket, lehet, hogy valami gombot megnyomot?) A dinóknál működik a fejlődés.
    Köszi a segítséget előre is!
  • ncc1701
    #11065
    Nem baj, nem vagyok sértődős. :)
  • Rae Apofisz #11064
    Még ha nekem irta volna, még valahol megérteném mert általában ezt hozom ki az emberekből. :)
    De hogy neked, aki senkinek sem szokott "ártani" nem értem.
  • ncc1701
    #11063
    Ha kint éltél, akkor tudnod kell angolul valamennyire. Onnan meg egy léps a google keresője. Ne haragudj, de ez az oldal szerintem nem azért van, h valaki minimális erőfeszítést se tegyen a problémájának a megoldásában.
    Én ha kérdezek valamit, akkor többnyire már elötte utána keresek a dolognak, azaz pár órát belefeccölök. Ne várd, h helyetted ezt más megtegye.
    A személyeskedés pedig téged minősít. Hidd el, élőben ilyet nekem nem szólnál be.
  • Rae Apofisz #11062
    Még szerencse,hogy nekem nem az a jó ami másnak. Hálisten nem vagyunk egyformák.
    Attol,hogy te külföldön tolod az ipart még vehetnéd magadnak a fáradtságot és saját magad jársz utána annak ami neked kell, és nem másoktól kell elvárni hogy helyetted megoldják a te problémád.
    Nem arról van szó senki nem segit. Még én is szivesen segitenék, de a segitségnek is van határa A segitség nyújtás nem azt jelenti hogy helyetted oldjuk meg a feladatot hanem abban segitünk neked. A kettö nem ugyanaz.
    Te prédikálsz a magyar összetartásról ? Az nem összetartás hogy másik küzködik azzal amivel neked kéne te meg közben a segged vakarod. Téged itt eddig senki nem sértegetett. Te mégis beszólsz annak aki segitett volna. Hogy sértésnek vetted amit irtam.... nagy kaland, nem sétegettelek csak öszinte voltam.
    Másrészről pedig nekem csak 8 általános iskolám van amit be is fejeztem. Mégis önszorgalomból, mert érdekelt, és vettem a fáradtságot, megtanultam weblapot késziteni, telepiteni, megtanultam mysql adatbázist beállitani, müködtetni. A windowst álmomban is feltelepitem, a pc-t pedig bekötött szemmel is össze rakom akár darabokból is. Az iskolában oroszt tanultam mégis igaz csak irott formában de tudok komunikálni angolul. nem tökéletes és néha puskáznom kell szótárból de megy. Akár angol szöveget is tudok értelmezni.
    Ark esetében pedig rohadtul egyszerü, még 8 osztály sem kell hozzá. Csak értelmezni kell a szöveget. De neked ez nem megy.
    Ha ezt a 12 beállitási dolgot nem tudod magadtól megoldani , ne játsz az ark játékkal, keress valami egyszerübbet. Ajánlom figyelmedben a farm szimulátort. A te értelmi képességeidnek az megfelel.
  • nazzario
    #11061
    Kepzeld nekem nem az a jo ami neked ...nem segitesz akkor nem kell irnod..kertem vlmit nem tudod megadni ne vard hogy alkalmazkodjak hozzad kedvedre..es koszonom nektek de mar megoldottam ti magyarok meg szegyeljjetek magatokat...4 eve nem voltam az oldalon kulfoldi munka kulfoldi elet stb....ennyi ido utan irok ide es ...tudjatok mit kapjatok be
  • nazzario
    #11060
    Szia!mielott kioktatsz nezz utanna mirol van szo,kb 12 ,tehat egy tucat beallitasrol beszelek......magyarok mikor tartotok ossze ? mas nemzetnel nem talalkozom ezzel a mentalitassal vlki segitseget ker reakcio, tamadjak emiatt!
  • ncc1701
    #11059
    Nyilván nem, de szerintem már sejti. Ha hajlandó lett volna angolra átállítani, akkor belinkeltem volna neki egy angol leírást, de így minek? :)
  • Rae Apofisz #11058
    Már bocsi de szerinted valaki lefog irni neked vagy 50 beállitási dolgot ? Még 1-2 azt mondom OK, de hogy az összeset... arra kiváncsi leszek.
    Igaz van néhány nem egyértelmü dolog de nem olyan ördöngös dolog azt felderiteni hogy mi micsoda benne.
  • ncc1701
    #11057
    Asszem kicsit túltoltam ezt a 160 láda plant y növényt. :) Rohadtul elég lett volna a negyede a gacháimnak. Viszont ezzel jobb a loot, mint a sima kővel.
  • nazzario
    #11056
    Szia!Nem szeretnem atallitani!
  • ncc1701
    #11055
    Tedd át angolra, a magyar eléggé érthetetlen. Az egy régi fordítás, kb senki nem foglalkozik már vele. Az angol érthető.
  • nazzario
    #11054
    Sziasztok!Eloszor is bocs az ekezet hianya miatt,de angol billentyuzetem van.Valaki elmagyarazna reszletesen hogy helyi jatek inditasnal mit jelent a dino sebzes begyujtes ellenallasstb..vannak ezek a csuszkak gondolom fontos...valaszt elore is koszonom..ja reszletesen mindenre kiteroen hogy ertsem
  • ncc1701
    #11053
    Ja, és érdekesség, therizino nem szedte. Kézzel szedtem ki 1db-ot. :) Már máshol is jártam így, valószinű, ha viszek macit, akkor az szedett volna rengeteget. Mindegy, ma már abból az 1-ből lesz 10 mag. Egyelőre van 120db crop plot letéve, az 1200 mag, de félek 9 gachára nem lesz elég, majd meglátom.
  • ncc1701
    #11052
    Ok, megvan, a lila növény adta.
  • ncc1701
    #11051
    Jaja. Majd visszamegyek, megnézem, de jártam már úgy, h valamit therizinóval nem tudtam szedni, de plö iguanodonnal meg igen.
  • T62A #11050
    Plant Species Y Erre gondolsz?
    ark
    Szerintem itt a virágok nem mindegy melyiket szeded. Szerintem, de nem biztos.
  • ncc1701
    #11049
    Srácok, scorcheden lehetséges therizinóval plant y magot szerezni? Ha igen, merre? Hiába sétálgattam vele, csak a szokásos cucc jött.
  • ncc1701
    #11048
    Ha van időd/kedved, breedelhetsz 15-20 raptort, gigán kívül mindent legyaknak falkában.
  • ncc1701
    #11047
    Hibás frissítés után csak egy dolgot tehetsz: lefekszel aludni, és hagyod, h megoldják. :)
  • Rae Apofisz #11046
    Sikerült helyre hoznom a szerverem és a helyi játékom. Valguero pályára jöhetett valami frissités mert azzal volt a gond.
  • Rae Apofisz #11045
    Nekem automata frissitésre van állitva playarkos szerver. Kb 1 órája restartol és helyi játékom is crashel. Van ötleted miért ?
    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2019.11.08. 23:39:06
  • Caliph
    #11044
    veló jóljön ,ingyen turret :D most szivok kicsit én is ,elején vagyok még,hard részen telepedtem ragnarokon,de raptoroknál nem jön nagyobb szerencsére. bár abból már volt alfa is :D de már van 2 nekem is,testőrségnek :)
    argy már témelve,már csak nyereg kell a 62 szintre és lehet nagyüzemben témelni mindent ami kell , és felhúzni a bázist :D

    de ezzel a napi frissítésekkel kiakasztanak,lenne idő játszani de minden indításnál frissit szinte valamit :D

    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2019.11.08. 22:40:30
  • ncc1701
    #11043
    Aki futtat szervert, ne frissítse a 301.1-re. Nem indul el utána a szerver.
  • ncc1701
    #11042
    Extinction mapról jó még a veló is. :) De a dropozás is jó poén, bár így a harmincadik solo red után már kicsit elég volt belőle. Most az island szerómon költözök, már negyedjére. Centeren pedig breedelem a gigát, 254 pontnál megállt a damage mutáció, gondolom 2^8 hatványa van beleprogramozva, ez 105 mutáció volt. Megcsinálom neki a hp mutációkat is így, ez 10k hp-t jelent. Aztán bedarálom velük az új mapokat is majd.
  • Caliph
    #11041
    én a scorchinál megálltam,nekem az aberration már nem fért bele a dínós világba,se az exti :) igy is elvan vele az ember,szerverclusteren játszok,gatchát szerencsére témelnek nekem a segítőkész exti szerveresek amit áthoznak majd hozzám,aztán nekiállok szaporítani. másra nagyon nincs szükség egy pve szerón se abiból se extiből.
    Gatcha is csak a lustaságot hozza ki,na meg ha sikerül egy elementes azért az nem olyan rossz :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2019.11.08. 16:01:26
  • ncc1701
    #11040
    Nem szinttől függ a tulajdonsága, az tök random. Csak ha beadja, nem mindegy, h egy 250-es, vagy egy 8-as szintűt kell klónozni. Mert 1 ele gacha sok mindenre nem jó önmagában.
  • Rae Apofisz #11039
    Köszönöm a válaszokat. Az a 1000 ből 1 azért az nagyon ott van :) Amilyen mázlista vagyok kb soha nem lesz nekem olyan. Bár nem magamnak szerettem volna első sorban hanem a szerveremen akik játszanak. Van alternativ megoldás elementes dolgokra ha megemelem az element dust drop mennyiségét a tek lényekből, csakhát az nem ugyanaz. Azért alkalom adtán megnézem a kis szintüeket hátha...
    ----
    Én szeretem a modokat, szeretem a modern, meg fantazi dolgokat de ez a genesis tényleg kezd átesni a "négylábú hátas" másik oldalára.
    Aberrationon nem játszottam sokat de az a pálya a videóban nem tünik aberrationnak. Ha jól tippelem lesz egy új pálya hozzá. Másként nem tudom hogyan különitené el a genesist azoktól akik nem vették meg. Viszont szerintem nem lehet majd átvinni másik pályára onnan semmit. Mert hát ugye akik nem vették meg például az aberation dlc-t azok is birtokolhatnak aberrationos dinót, például unofi szerveren ha valaki átviszi onnan. Nekem mindig az ascend videó jut az eszembe ha egy dlc-t készülnek kiadni. olyan, sokat sejtettő az egész, amikor valaki ascendel és az űrben kering. Például van az a bolygó amit rengeteg fényes bigyó vesz körbe, mint a müholdak, és az csak 1 a sok közül a videó végén amikor le ereszkedik a pályára. Meg azon kivül is van egy csomó minden az űrben. Egyáltalában miért megy ki az űrbe ? Ha a videóban lehetséges akkor elöbb utobb egyszer kéne hogy legyen egy olyan dlc amiben ki lehet menni az űrbe, mondjuk egy űrhajóval. Űr dinókat ölni, tamelni, stb :) Na az tetszene,de ezek a tekes holmik most se nagyon jönnek be nekem. De majd meglátjuk.
  • Bozi_Vilag
    #11038
    Egyre messzebb megy a Genesis mind a jó hangulattól, mind magától az ARK-tól...
    Azok a DLC-k amik nagyot ütöttek (vagyis az Scorched és az Aberration), mind egy hangulatra épültek rá, ez meg most... Lesz halászháló meg vállról indíthatós TEK rakéta.
    És tényleg tele lesz az egész TEK szarokkal...
  • Caliph
    #11037
    ez cukinak tűnik :D

  • ncc1701
    #11036
    Én fogtam extin egy lvl5, és egy lvl7-es gachát, tök random, az volt a lényeg, h alacsony szintűek legyenek. Utána ezeket átvittem centerre, és elkezdtem őket breedelni. Nálam a centeren 50x breed szorzó van, úgyhogy 1 nap alatt meglett az element gacha, közben a másik monitoron filmet néztem. Azóta ezt klónozom ha kell, és mivel alacsőny szintű, ezért olcsó klónozni.
    Amúgy állítólag kb 1000 gachából egy elementes. Nekem relatív hamar beadta.
  • Caliph
    #11035
    tamelsz,szaporítasz aztán egyszer lesz...az esélyek nagyon kicsik
  • Rae Apofisz #11034
    Nálam is vannak modok de kimondottan gachához nincsen. hacsak nincs valami az automated ark, s+ vagy classic flyerben hozzá.
    Felvesz mindenféle trágyát a gacha. A köpetet meg is eszi és helyette követ termel az inevtorijába amit néha kidob de újra felveszi és ha jól láttam meg is eszi. Néha tojik kristályt de abbol csak az lesz amit beállitok. Szánom bánom minden bünöm, ismét adminhoz nyúltam :) Spawnoltattam kb már vagy 50 gachát, Vettem a tcs reward modban is kb 50 gachát. Kispawnoltam, megnéztem productionját és megöltem. Ebből a kb 100 gachából egyetlen egy olyant nem adott ami element dustot tudna gyártani. Elmentem ab dungiba, tameltem ahogy illik és tameltem adminnal is. Kb 25 gachát. Azok közt sem volt ilyen.
    Na most hogy ilyen elementes gachája lehessen valakinek ahhoz excti pályán kell lenni vagy hogyan lehet element cuccot gyártatni gachával ?
    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2019.11.07. 00:05:45
  • lammaer
    #11033
    Akinél a köpet önmagában elég a kristály termeléshez az vmi modot használ. A kristály a gachában lévő nyersanyagok (pl kő) elfogyasztásakor nő, köpet nélkül is. A köpet csak javìthatja a kristály minőségét.
  • ncc1701
    #11032
    Ami érdekes, h plö owl pelletre nekem semmit sem ad, hiába slot capelem vele a gachát. Másnak meg csak elég mellé tennie a baglyokat, és adja a kristályt, nekem semmi, pakolnom kell beléjük a köveket, érdekes. Felveszi a bagoly pelletet, benne van, el is fogy belőle, de ha csak az van benne, akkor semmit nem csinálnak. Ja, és ugyanez van nálam centeren, islanden, és extin is.
    Utoljára szerkesztette: ncc1701, 2019.11.06. 08:46:27