149
Call of Duty: Black Ops 3
  • Shep
    #109
    Nagyon komoly ez a játék. Egész jól el lehet vele szórakozni.
  • msnforever2
    #108
    Sikerült valakinek a Combat Immersion-t végigtolni realistic-en?
    Utoljára szerkesztette: msnforever2, 2015.11.10. 17:37:16
  • grebber
    #107
    Minden játékot közepesen kezdek és ha tetszik végigviszem akár 5-6+ szor is mindenféle szinten.
    Ez egy okádék max akkor fogom újra játszani ha valaha lesz hozzá magyarítás.

    Mondjuk mivel nekem bugos volt vagy tököm tudja nem tudtam felvenni az rakétavetőket és a nagy robotos tankos helyeken ezer évet görcsöltem mire átjutottam rajtuk.
    Szóval ez a 7 óra 53 perc ha van rakétavetőm lehet csak 7:15 de még így is a leghosszabb cod!
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.11.10. 16:10:34
  • MoRT2195
    #106
    Nem mindenki a kihívást szereti a játékokban. Én pl általában közepesre lövöm be a nehézséget, hogy azért egy kis kihívás legyen, de azért ne az legyen, hogy már 50. alkalommal próbálok valamit megcsinálni, de még mindig nem tudom. Ez engem nem szórakoztat, hanem untat, és esetlegesen idegesít is. Én a jó sztorit, és hangulatos, változatos játékmenetet szeretem egy játékban. (És eddig nem kizárólag CoD-ról beszéltem, hanem úgy mindenről. :D) Persze valaki szereti a kihívást a játékokban, de nem mindenki, pont ezért van nehézségi szint.
  • msnforever2
    #105
    Ha csajként toljátok, lesz pár furcsaság, én is észrevettem pl. hogy "him"-ként utalt rám valamelyik ember :D
    http://www.forbes.com/sites/insertcoin/2015/11/07/black-ops-3-lets-you-play-as-a-women-but-failed-to-write-a-script-to-match/
    Meg én rögtön visszaállítottam a csaj kinézetét arra ahol emberi karja van. Így a játék vége felé kicsit fura volt mikor szikrázott :D
    Meg egyszer belebasztak egy kést és még csak nem is vérzett :D
  • msnforever2
    #104
    Ezzel a loadouttal sokkal könnyebb a játék, ember 1 lövés, robot 2, és a nagyobb robotokat is le lehet szedni ha belelövök egy tárat, ami kb 10mp alatt meg is van.
    A tactical rig-et is érdemes ennek választani, gáránáttal meg rakétával nem tudnak kinyírni, sokszor mentette meg az életem. Ja meg lebasholni se tudnak ha épp nem vennéd észre hogy hátulról üt valaki mert mindenhonnan végtelenségig spawnolnak persze ebben a COD-ban is.


    Utoljára szerkesztette: msnforever2, 2015.11.10. 12:53:13
  • msnforever2
    #103
  • msnforever2
    #102
    Zombi mód (single, rejtett játék):
    A Data Vault-ba menjetek be, ott kattintsatok bal felül arra a kerek E ikonra vagy mi (az órától bal felülre), akkor bejön a splash screen és ott bal felül az apró //COD/MINI-GAMES/ szövegre kell kattintani és már indul is a felülnézetes zombihent (de van olyan power-up amit ha felveszel átvált FPS nézetbe)!
    Utoljára szerkesztette: msnforever2, 2015.11.10. 12:35:32
  • msnforever2
    #101
    Hát de nem a könnyű fokozatokon kell jászani.
    Nekem beletelt vagy 40 órámba míg végigtoltam realistic-en (PC-n).
  • simonl #100
    Bizony beújított, méghozzá nem is akármilyen VGA -ra, pedig mikor ajánlottam neki ezt a kártyát egy másik topicban, még megmorgott érte
  • grebber
    #99
    Mert akkor még nem volt meg és teszteltem mit meg az intel!
  • Mike333 #98
    Azt tudom, de valamelyik topikban még csak az iGPU-val készített benchmarkokat linkelgette azért csodálkoztam :D
  • MoRT2195
    #97
    Ott van az aláírásában a jelenlegi gépe, már egy pár napja (hete?) beújított vele. :)
  • Mike333 #96
    Bocsi de hogy toltad végig az integrált gpuval? Vagy időközben már meglett a vga is? :D
  • Shep
    #95
    Tovább haladtam és egyre jobban bejön :) Ráadásul néhol igen jól néz ki, persze máshol meg full gagyi. Az a baj ,hogy nagyon látszik, hogy ez az ezer éves engine végletekig kihúzva. A köd meg jó pár effekt most is úgy néz ki, mint az első MW-ben, de lehet már az első COD-ban is ilyen volt, arra már annyira nem emlékszem.
  • kill3r21
    #93
    Na az zsír, én egy 3 órát toltam, akkor még van bőven :)

    Shep #85
    Hmm, ma nem úgy keltem fel, hogy ilyen kommentet is látok, de a lényeg hogy akkor van akinek tetszik :) Bár én sem mondom hogy rossz, de ennyinél megáll a dolog :)

    MoRT #82
    Nekem meg pont azért szóltak mert látszik az FPS mérő a videóban :D
    Utoljára szerkesztette: kill3r21, 2015.11.08. 20:35:33
  • grebber
    #92
    Na game over 7 óra 53 perc.
  • MoRT2195
    #91
    Szerintem se csúnya, viszont messze nem olyan szép, mint a többi AAA játék. Kb. most érte el a Crysis 1 szintjét, de lehet túlzok azért ezzel. :D
    Buhera alatt pedig nem tudom mit értesz, de gondolom valami játékon kívüli állítgatást hajtottál végre. Úgy pedig minden játék tud szépen kinézni. Akár egy 15 éves játék megtudnak úgy buherálni, hogy szebb legyen, mint ez a játék. :) De hát ne így nézzük a játék grafikáját, hanem úgy, hogy a hivatalos fejlesztők mit tettek le elénk.
  • scomcomputers
    #90
    Ja még valami....BO3 Bots:

    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2015.11.08. 19:18:42
  • scomcomputers
    #89
    Ki mondja,hogy csúnya a grafika,minden extra+egy kis buhera:






  • eje75
    #88
    Vágom... A lényeg, hogy nem rosszabb mint a többi... Min. 3 óra szórakozást garantál...a többi player függő..
  • MoRT2195
    #87
    Hát 3 óra az nem sok, addig én is élveztem az összes részt. Na 30 óránál viszont már jönnek a gondok... :D
  • eje75
    #86
    Nem vagy egyedül...3 órát toltam a multit és rohadtul élveztem... Semmi hibával nem találkoztam,viszont fun volt rohadtul... Csak sok a camper.. Like always..
  • Shep
    #85
    Hát úgy látom egyedül leszek a véleményemmel de szerintem ez a rész simán veri az utóbbi évek COD-jait.
  • grebber
    #84
    Hm egy rekordot elért. Leghosszabb Call of Duty eddig.
    4 óra 46-nál vagyok és nem érzem ,hogy a vége felé közelednék.

    (Ezt csak így zárójelbe:
    Cod 1 - 5 óra 21 perc
    Cod 2 - 5 óra 36 perc
    Call of Duty 4 - 4 óra 1 perc
    Call of Duty Ghost 5 óra)
  • ttt1
    #83
    Ha nekem az első misszió betöltése sem sikerül (connection lost) akkor mit tudok tenni?Lassú hdd-n van v mi a baja ? Vlt már valakinek ilyen ?
  • MoRT2195
    #82
    Nem látod, hogy megy a játék? Nem fps mérő kell hozzá, hogy lásd nem akad. Amúgy itt még nem jöttem rá, hogy van fps mérő a játékban, és a shadowplay fps mérőjét azt hittem felveszi az action mirillis program, de hát nem vette fel. Mindenesetre az fps mérőke miatt nem veszek fel még egy videót, majd esetleg később egy végigjátszást csinálok belőle és akkor bekapcsolom a játékbeli mérőt, hogy akik a videó helyett az fps számot akarják nézni, azok vágyait is kielégítsem.
  • grebber
    #81
    Hogyan? FPS nincs így nem látjuk hogy fut!
  • MoRT2195
    #80
    Na nekem így fut max beállításokon (videofelvétel közben).
  • kill3r21
    #79
    Iszonyú játékmenet beli bugokba futok, elején nem nyitják az ajtót, megáll az élet, csak restart mission segít, most meg egy pókszerü valamit kell lőni, mikor kicsit leáll akkor rakétavetővel megküldeni, de egyszerűen bebugzódott és nem tudtam felvenni a rakétavetőt...nem semmi
    Remélem csak a ....
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    virágboltiban van így
  • CalebJoe
    #78
    CoD-hoz képest biztos szép, de más lövöldéhez hasonítsuk ronda, textúrában Frostbite, Cryengine telibe veri, a Metro fény árnyék játékához meg sehol sincs, konkrétan nem sok árnyékot látni benne pedig extrára húztam a grafikát csak hogy megnézzem hogy néz ki.
    Tényleg csak a fanoknak van ők úgy is megveszik, ez már nem a jó öreg katonás CoD hanem valami Crysis-Deus Ex robotos Quake hibrid.
  • MoRT2195
    #77
    Akkor mutatok én is pár képet... Az első képen azt kell nézni, hogy az árnyékok iszonyat minimálisan recések csak. A második képen földön lévő elszórt papírok vannak, és azért elég jól ki vannak dolgozva, lehet sniper-ral ráközelítve még el is lehet olvasni (bár ezt azért nem hiszem). A harmadik képen a levelek pedig szintén elég jól ki vannak dolgozva, és szépen fújja őket a szél is. A többi képet meg csak nézzétek. :) Tény, a játék nem gyönyörű, de messze nem olyan ronda, mint amilyennek sokan beállítják. Holnapra feltöltök egy fél órás videót is.








  • grebber
    #76
    Ronda? Nagyon nagyon sok game elbújhat mögötte ,de rondának nem nevezném!
    Csak sajnos ez már nem az a pörgös Cod mind pl a Cod 2 vagy a Cod 4 volt. Gyakorlatilag csak megyek előre 0 hangulat.
    Egy jó dolog amint visszaseedeltem és végigvittem lesz 100+ giga szabad helyem újra.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.11.07. 21:07:36
  • CalebJoe
    #75
    60 gigát felrak szarul megy és még ronda is, tényleg csak a fanoknak gyártsák évről évre, mint valami sportjáték csak azok fejlődnek is.
  • Maxtreme
    #74
    Medium:







    Nem saját képek.

    Elvileg highon sem sokkal jobb a helyzet :D Ez mi? :D


    és a végére egy HSZ egy bizonyos magvas oldalról:

    A hotfix-el tökéletesen működik, de ez a grafika,botrány, és az hogy az i5-ös procimat meg a 10giga ramot bezabálja, mint jó gyerek vasárnap délben a nagyi főztjét ez azért kicsit morbid. Medium beállításokon futott 25-30 fps-el, csak prologue-t játszottam végig, de a Call of Duty itt nekem véget ért, ez egy játék amiben lövöldözni kell robotokra, nem pedig "Call of Duty"...
    .....
  • Maxtreme
    #73
    Nem baj, mindenhol 90 felett kapott (fizetett hirdetésünket látták) a sok fan rohan megvenni a boltba, és jövőre kapunk egy még ennél is nagyobb trágyakupacot.
    Anno a 4-től a BO-ig megvettem minden codot, az utóbbi részekre 1 fillért nem adnék ki. Ezt még arra sem méltatom hogy letöltsem.
    Viszont az ingame képeket nézegetni elég jó móka, kb 10 évvel ezelőtti grafikai színvonal, meg 2016-os csúcs HW igény :D Azért 2016-os mert kb még nincs olyan gép amin tökéletesen hiba nélkül menne. :)
  • AnarchoiD
    #72
    en 1 ora jatek utan toroltem ;) engem felorolt az hogy szinte kizarolag kepzeletbeli "palyak" voltak ... ;) UUUUNCSI


    mas kerdes hogy a jelenlegi gepemen low detailban ment csak rendesen ;) akkor meg mit er az 50giga hely ? kb semmit

    ja meg annyit hogy aszittem csak konzolon van auto aim... hat tevedtem pcn is van ;) de minek ? :) sok kis hujegyerek elvezze , hogy "mennyire jo" ? :)
    Utoljára szerkesztette: AnarchoiD, 2015.11.07. 19:03:14
  • simonl #71
    Sosem gondoltam, hogy leírom ezt a mondatot: A Call of Duty sorozatot el lehet/kell felejteni. A játék meg nem vásárlásával "tüntetni".
    Én már deres halántékkal, 10+ év COD után írom e sorokat. Az MW3 volt az utolsó amit megvásároltam. Jelenleg csak a Black Ops első része van telepítve a gépemre.
    Az is mindent elmond, hogy megjelenik egy új COD és +20 hozzászólás érkezett a topicba.

  • NEOreg3
    #70
    Hotfix-szel csinálja ezt.

    De már mindegy is, mert végigvittem és töröltem. Azt kell hogy mondjam, ez volt az eddigi legrosszabb cod kampány, amivel játszottam.
  • Typhooon93
    #69
    Sziasztok.

    2 játékost keresek akivel a zombi módot végig vihetnénk közös erővel.

    Itt tudtok felvenni.
    http://steamcommunity.com/id/typhooon300