149
Call of Duty: Black Ops 3
  • lac coo
    #68
    Lol, nezem multiban a kilcamokat, legtobben lonek mindenhova, nalam is olyan szar az egesz , allo ambert alig tudok celbavenni :)))
  • kishubi
    #67
    őszintén szólva kipróbáltam, és a második küldetés után töröltem, szerintem grafikailag rondább mint az előd, pedig minden ultrán volt, és ami a játékmenetet illeti, eddig mindegyik Cod megfogott az elején, ez meg....... semmi izgalmas, semmi magával ragadó nincs benne, egyszerűen egy üres valami, de rövidebben fogalmazva, ez egy rakadalom szar, egy forintot nem ér....
  • lac coo
    #66
    Hat en orulnek ha ugy futna es ugy is nezne ki mint a legutobbi cod ! :))
    Remelem lesz valami patch, meg ha jo is az fps akkor is osszevissza laggol az input, erre nem lehet mit mondani, jol le kell mi uszolni azonnal steamen !
  • R0GUE
    #65
    "Ha adott egy jó alap én se változtatnék rajta."
    A gond az hogy ez az alap már évek óta nem jó. Csak a konzolos idióták (tisztelet a kivételnek) veszik tucatszámra de azok is megunják pár hónap alatt.

    "Majd náluk is eljön az az idő amikor cserélik."
    Tízegynéhány év után már jócsán el kellett volna jönnie ahelyett hogy összevissza hazudoznak nextgen engine-ről.

    "Mondjuk a Cod széria sosem a grafikájával hódított."
    1-4-ig komoly grafikát képviselt a piacon.
  • grebber
    #64
    Akkor ez is olyan mint a Batman. Van akinél semmi baj 1-2 bugtól eltekintve van akinél meg nagyon rossz.
    Megyek is vissza gyorsan kivégzem mert kell a hely másnak.
  • lac coo
    #63
    Én fiamnak megvettem, de I5 -el, 770-el alig viszi, gyakran 30 fps van :))

    ezért senki ne adjon pénzt én azt mondom ,nagyon próbálja k ivétel előtt!!!
  • DonPedro22
    #62
    Még jó hogy torrentről szedtem... ez egy rakás gané
  • lac coo
    #61
    Hát ez rettenet ahogy fut !!!

    Én ilyen vackot nem láttam az elmúlt 10 évben ! :))

    zuhan az fps minden szarra, az egér hajlamos laggolni, nagyon rossz ......
  • grebber
    #60
    Hova váltsanak engine-t egy full újra egy full 0-ról felépitettre/licenszeltre?

    Mindig megszedik magukat konzolon bődületesen, ha a rekordbevételek már el is maradnak ,de még mindig nonplusszüber mértékben fogy (pc-n nem)

    Ha adott egy jó alap én se változtatnék rajta. Majd náluk is eljön az az idő amikor cserélik.
    Mondjuk a Cod széria sosem a grafikájával hódított.
  • R0GUE
    #59
    Az a gáz hogy mesterségesen próbálják az embereket a biztos bevételforrásra, a nextgengépekre terelni egy ilyen fosadék játékkal.
    Iszonyatosan elavult grafikai motor szanaszét tuningolva, de lényegében ugyan az mint ami mondjuk a COD 4 alatt is futott, ez többszörösen meglátszódik a grafikán ,ami olykor szép távolról,de számtalan helyet nem tudnám megmondani hogy valami COD 4 fanok által szerkesztett pályán vagyok-e a 4-ben.... És EZT képtelenek rendesen megoldani X360-ra miközben az elődök gond nélkül mentek ugyan ezzel a látvánnyal, pc-n meg olyan gépigényt közölnek be hozzá ami a Crysis 3-at is mosolyogva fullon 60 fps-el visz miközben látványban teknóban fizikában és minden egyébben keresztülkasul húgyozza ezt a szemetet.....
    Meg is érdemli aki még pénzt ad ki érte....
  • Shep
    #58
    Az üvegfalas megoldás nagyon "ötletes". :D
  • AnarchoiD
    #57



    remelem 360 nem fogyott sok belole... ez mar gaz annyira szar
  • alma2
    #56
    Ez a jatek tokeletes pelda arra, hogyan lehet ugyanazt kiadni evrol evre. Ket hibauzenetem volt, rakeresve mar a 2009-es 2011-es reszben is pont ilyen hibauzenetekkel allt le.
    Az egyik az volt keves volt a high texturahoz a 3gb video ramom.(biztos nehez lenne betenni egy ellenorzest, hogy ne engedje valasztani ezt az opciot... szanalmas)
    A masik a 10 giga ram keves volt neki, mivel a swap ki volt kapcsolva, ez is vicces, a 1x eves grafikajahoz nezve. Komolyan mintha a COD 1-el jatszanek, csak tobb csilli-villi effekttel, amiknek a szama evrol evre no, de ettol meg ugyanugy nez ki :)
    Na ezeken tullendulve es felteve a patchet, amugy siman megy fix 60 fps-el gyakorlatilag, medium high grafikan, (aa off) hiszen pont ugyanugy nez ki mint az elozo reszek. Semmi nem valtozott szembetunoen. (ati 7970)

  • MoRT2195
    #55
    Töltsd le a hotfix-et és utána nem lesz gond, nem is kell állítgatni semmit a config fájlban.
  • NEOreg3
    #54
    én config fájlomban egyáltalán nincs ilyen sor (virágboltos verzió)

    egyébként i7 4790k-val, gtx 970-el és 16 giga rammal kb játszhatatlan, folyamatosan ugrál a framerate, ritkán még 30 alá is beesik és ez még csak fullHD felbontás
  • MoRT2195
    #53
    Azért maxon tud ez szép is lenni. Felvettem mindent maxra és 60-90fps között mindig megvolt. Mondjuk nem játszottam vele sokat, csak az első küldetésből toltam le valamennyit.
  • grebber
    #52
  • Shep
    #51
    Nekem tetszik ez a rész. A legutóbbitól sokkal jobb. A gépigényt viszont nem értem, ugyanaz a grafika, ezer éves effektek és gyenge textúrák, hangok is még mindig mintha dobozból szólnának.
  • MoRT2195
    #50
    Majd holnap megsasolom, köszi az infót. :)
    Utoljára szerkesztette: MoRT2195, 2015.11.06. 19:28:40
  • FEARka
    #49
    Nekem ezek sokat segítettek:

    "1. Menj a játék főkönyvtárában található players mappába. (D: Program FilesCall of Duty Black Ops IIIplayers)
    2. Keresd meg a config.ini konfigurációs beállításokat tartalmazó fájlt és nyisd is meg.
    3. Keresd meg a " WorkerThreads = "4" // 2 to 4 " sort és írd át a benne található értéket 2-re (Azaz " WorkerThreads = "2" // 2 to 4 ")
    4. Mentsd el és elvileg nem fog már szaggatni."

    Optionsban pedig érdemes kikapcsolni a SUBSURFACE SCATTERING-t. Így viszonylag stabilan megy 60 fps-el.

    De elég gáz, hogy config fájlban kell turkálni. Szerintem a grafika se nagy szám, cső fps és mégis rohadt nagy a gépigénye. 8 Gb ramból 7,2-t lefoglal....
    Utoljára szerkesztette: FEARka, 2015.11.06. 19:29:48
  • MoRT2195
    #48
    Hááát... nálam a Batman: AK-val semmi gond nem volt, se az első verzióval, se az utolsóval. Viszont a Black Ops 3-ban már a menüben 0 és 1 fps van folyamatosan, így pedig lehetetlen is bármit csinálnom. Szóval nézőpont kérdése az egész. Számomra a Batma legújabb része tökéletesen futott, a BO3 viszont játszhatatlan.
  • Shep
    #47
    Az akkor már nem is rossz.
  • Béluska74
    #46
    Egy vélemény :
    On a computer that played the beta fine, but the release product is unplayable. Don't think you're in the clear just because your computer ran the beta.
  • grebber
    #45
    Azt tuti pc-re alig vesznek amúgy is Cod-ot.
  • kill3r21
    #44
    Annyira nem néz ki rosszul, Killzone Shadow Fallhoz hasonlítanám a grafikát :)
  • Béluska74
    #43
    Hááát,hogy jól néz ki azt én vitatnám. Eddig számomra olyan mint az előző része. A gépigény kicsit magas,de nem értem,hogy miért. Ha meg leveszek mindent akkor meg nincs olyan mint a Modern Warfare 2. Sz@rul fut,de ebből nem lesz olyan balhé mint a legutóbbi Batman játékból.
  • Shep
    #42
    De legalább jól néz ki, vagy mégsem? :D
  • kill3r21
    #41
    Nekem megeszi a gépem reggelire :D Sebaj annyira úgyse vagyok oda érte :D
  • MoRT2195
    #40
    Ebbe zombi mód van, nem spec ops. Offline multi is van természetesen, osztott képernyőn. Offline multi botokkal viszont nincs tudtommal.
  • Muttley
    #39
    bp-i üzletben vásárolom, ha úgy ítélem meg, h érdemes
    de ott is csak találgatnak
    a multiplayer az csak online-t jelent?
    v.
    mw-hez hasonló "spec ops" offline küldetések gép által generált pályákon, botok ellen is van benne?
    Utoljára szerkesztette: Muttley, 2015.11.06. 12:07:39
  • Maxtreme
    #38
    https://www.techpowerup.com/217308/black-ops-iii-12-gb-ram-and-gtx-980-ti-not-enough.html
    Not bad...
  • AnarchoiD
    #37
    "360 is only mp or zombie mode"

    :mort - tx az infot akkor lehuzom ezt a nyuves 50gigat , mire melobolhazaerek le is jon ;)
    Utoljára szerkesztette: AnarchoiD, 2015.11.06. 08:23:45
  • MoRT2195
    #36
    Persze, Arma 3 a legjobb, ha minél valósághűbb játékmenetet keres az ember, de én ha játszok, akkor játszani akarok, nem szimulátorozni. .) Amúgy van kampány a játékban, ha PC-re, PS4-re vagy Xbox One-ra akarod beszerezni a játékot. A többi platformon nincs kampány.
  • MoRT2195
    #35
    Mért nem kérdezed meg a torrent oldalon, ahonnan leszedted/le akarod szedni?
    Utoljára szerkesztette: MoRT2195, 2015.11.06. 08:20:30
  • Muttley
    #34
    - aki xbox360/ PS3-on nyomja -
    a Black Ops 3
    OFFline üzemmódban csak zombie mód van?
    (campaign nincs - ezt leközölték régóta f.szbukon)
    v.
    van még más játékmód is, ami elérhető OFFline x360-on?

  • AnarchoiD
    #33
    Ebben van single kampany ?

    anno cod -os voltam enis, de letezik evolucio jott a BF es megkajalta a COD -ot ;)

    aztan tovabbfejlodtem, ARMA3 verbe alazta BF-et (is) most az az isten, de lehet egy kis arcade lovoldozesre vissza kellene nezni codra is ;)
    Utoljára szerkesztette: AnarchoiD, 2015.11.06. 08:13:15
  • MoRT2195
    #32
    Mutass már egy képet a játék tokjáról, és mellette egy papírfecniről, amin a felhasználóneved van, kérlek!
  • zsozso29
    #31
    Na nekem meghozta az éjszakai postás, kipróbáltam, jézus atya úr isten mekkora rakás kaki az egész, nagyon ocsmány, a legjobb az egészben hogy nem kellett a postásnak fizetni ingyen adta, nem is ér egy forintost sem.
  • zamballa82
    #30
    Kár hogy a csalok minden játékban nyakik benne vannak, ebben is benne lesznek.
    Én abba reménykedek hogy bevezetnek olyat hogy ha valaki egyértelműen csal azt tiltsák le a játékról.
    Én nagyon várom ezt a részt.
    A pályaszerkéztő és a módolás könnyítés is csábító mert ha tényleg működnek ezek a dolgok biztos a nagyobb siker.
    Én is előrendeltem már 2-3 hete várom milyen lesz.
  • zooleeh
    #29
    Hat ez nagyon fasza dolog , en a palyaszerkesztonek es a custom dedikalt szervereknek szemelyszerint nagyon orvendek :) meg is rendeltem !