149
Call of Duty: Black Ops 3
  • NiGhTM4R3
    #149
    Valaki elmondaná, hogy a fenébe kell offline menteni? kiválasztom a nemem, arcom, elindítom, játszok vele kilép & mentésre kattintva kilépek és mikor újra elindítom a játékot kezdhetem elölről
  • grebber
    #148
    Dobozos verzió 19 euro németbe!
  • RED BULL F
    #147
    Sziasztok. Azt szeretném megkérdezni, hogy most hétvégén csak a többjátékos mód ingyenesen hozzáférhető, vagy az egyjátékos kampányt is kipróbálhatom, ha letöltöm?
  • ozimak
    #146
    Már csak egy jó COD kéne... na az lenne a jó hír! :)
  • Baker1
    #145
    Sziasztok! Kajak jó hírrel tudok szolgálni a CoD fanoknak! További infóért csekkoljátok le a Baker Online-t! Ennél a játéknál kellenek tesztelők is, mivel ezt már nem fogom tudni tesztelni az AW-val egyetemben (a gamer gépemet korábban eladtam), csak a Black Ops 2-t.
  • Prince23
    #144
    Nyitott party game-t hogy lehet csinálni? Campaign coopra gondolok, mert eleve private gamenke írja, és csak másokra tudok csatlakozni. nem lehet megoldani, hogy én legyek a Host? és open lobby legyen?
  • Krisztiam #143
    ingyenes a multi steam-en
  • mate23
    #142
    üdv!
    megint kezdi ugyan aszt hogy probálok csatlakozni a játék a szerverhez és tovább nem megy valaki ebben tudna segitení?
  • payesz74
    #141
    Ne idegesíts már hogy egy jó AMD-s kártya a hiba??
    ez előtt is amd-s kártyám volt és az előző játákot az Advanced Warfare-t simán vitte!!
    Itt a játék a szar!
  • scomcomputers
    #140
    "R9 380 4G"..... itt a hiba AMD is dead....
  • payesz74
    #139
    Sziasztok!

    Megvettem a játékot eredetibe,mert azt gondoltam...így lesz a jó!De.........
    Feltelepítettem és már jöttek is a gondok...az akadások..be nem töltés ..stb.!!!!!!
    Azt hittem a videókártya a hibás....ezért vettem egy R9 380 4G-s kártyát....de a probléma ugyan az!
    Hol jó....hol nem!.......agybaj kerülget néha......!! Ez ellen lehet tenni??....vagy törődjek bele??
  • grebber
    #138
    Call of Duty: Black Ops III - brutális eladásokat produkált 2015-ben
  • soo277
    #137
    OMG
  • mate23
    #136
    próbál csatlakozni és nem tud és néha pedig javitani szeretné eljut 13% és anyÍ de ellőtte működöt rendesen!!
  • scomcomputers
    #135
    What?
  • mate23
    #134
    üdv
    Másnak is nem engedi be játék
  • Sztivi05
    #133
    https://www.monsterenergy.com/hu/hu/promotions/#!
    Utoljára szerkesztette: Sztivi05, 2015.12.01. 15:56:31
  • zooleeh
    #132
    Az mire jo persze hogy kell :)
  • Sztivi05
    #131
    Valakinek kell Monster energy kód ?
  • REALista
    #130
    Valaki tudna segíteni abban, hogy mit kell kikapcsolni ahhoz, hogy a durva jelenetek ne legyenek kikockázva a videókba?
  • scomcomputers
    #129
    Ez már nincs benne a configban,mert az 1 napos fix javította,illetve ki vette belőle,fel kell tenni az 500mb-os update 1-et,ez sokakon segített!
    Vagy még ez!!

    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2015.11.16. 14:57:46
  • msnforever2
    #128
    i5-ös prociknál van ez a bug hogy nem fut jól, írdd át a config fájlban (nemtom már mi a neve, a players mappában van) a 4-et 2-re. Van egy olyan sor hogy NumberOfWorkerThreads vagy valami ilyesmi. Nálam megoldotta az akadásproblémát (már a menü is nagyon akadt, várni kellett vagy fél percet míg megmozdult).

    de amúgy azóta van már fix is.

    mentés probléma: futtasd adminisztrátorként, hátha úgy megjavul
    Utoljára szerkesztette: msnforever2, 2015.11.16. 10:29:39
  • Snexi
    #127
    el lehet valahogy érni, hogy mentsen ez a csoda?mondjuk nem mintha játszhatóan futna egy i5 4590-en és egy r9 270xen
  • simonl #126
    Semmi, semmi, ne haragudj, félreértés volt.
    Jövök egy sörrel.
  • simonl #125
    Semmi, semmi, ne haragudj, félreértés volt.
    Jövök egy sörrel.
  • grebber
    #124
    Aki leszarja a multit mégis mi alapján itlje meg ha nem a single?
    Eddigi Codoknál rendben volt a single is ez egy fos.
  • MoRT2195
    #123
    Mit loptam el?
  • simonl #122
    Inkább elloptad.
  • MoRT2195
    #121
    Ez a nagy baj, hogy a single alapján ítéli el mindenki... vagy rosszabb esetben csak videók alapján. Nem védem a játékot, mert nekem se tetszik amit láttam és biztos nem veszem meg, de nem szarozok valamit úgy, hogy nem játszottam a játékkal, vagy csak a single részével.
  • grebber
    #120
    Akkor nagyon rossza helyen jár. Itt max azok írnak akik warezba megnézték végigvitték és konstatálták egy rakás szar a többihez képest.
    Az a 2-3 tulaj meg írni sem mert mert szégyellik hogy megvették
  • MoRT2195
    #119
    Nem hiszem, hogy a single miatt akarná megvenni...
  • Nyiri
    #118
    Nagyon unalmas. Mint az elmúlt pár évben. :( Csak itt most robotok vannak ellened és mindenféle mágia (technika). Szerintem felejtős.
    Utoljára szerkesztette: Nyiri, 2015.11.14. 14:44:15
  • 4850 hd
    #117
    hello mindenki na milyen ez a cod jo vagy rossz valahogy nem birom eldonteni videok alapjan valami plusz ? vegyem vagy keruljem ? nem tudok donteni helpppp
  • Maxtreme
    #116
    ahogyan sejtettem.
  • grebber
    #115
    Rekordeladásokkal nyitott a Call of Duty: Black Ops III
  • Shep
    #114
    7. pálya asszem, de nekem elég is volt, nem rossz de nem vonz már annyira ez a stílus, meg így, hogy nincs célzó eléggé nehézkes.
  • kill3r21
    #113
    ugyanott nekem is ugyanaz.

    eközben valaki meg játszani se tud :D

  • msnforever2
    #112
    Te meddig jutottál?
  • Shep
    #111
    Az a baj ,hogy nincs célzó és emiatt elég nehéz pontosan célozni.
  • msnforever2
    #110
    Ja, bár én a 17. pályánál tovább sehogy se tudtam jutni. És hiába állítom a nehézségi szintet, ennek a mini játéknak a nehézségét nem befolyásolja.