9646
13460980771428064280.png
NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
  • Ulthane
    #9366
    Bandi, hogy lehet visszamenni a Tomb of Giantsbol a Catacombs bonfireig? Visszajutottam a kerekekig, a katakomba legaljaba, de onnan szerintem nincs felfele ut. A kovacson keresztul lenne, ha a fal at lenne utve. De nincs :)

    Talaltam egy game breaking bug-ot :)
  • darkSectorxxx #9365
    Ez igaz, nem is kéne, ha mindent télleg úgy csinálsz. :D
  • Ulthane
    #9364
    Nem kell inni. Fejben már annyiszor lejátszottam.

    1. Belépek a ködön
    2. Szaladok felé, s miután elkezdte a felémugrást, felégurulok.
    3. Mögékerülve ráverek kettőt. Pihi.
    4. Megpróbál a bal kezével felemelni, kitérek.
    5. Eléállok.
    6. (imádkozom, hogy a jobbkezes szélesütésével kezdjen)
    7. Parry, parry, parry, parry
    8. Ha a négy parry nem ölte meg, a végén még egyet ráverni.

    No damage, boss is killed.

    Mikor kéne innom? :)
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2016.10.11. 15:07:23
  • darkSectorxxx #9363
    Nem, félreérted, én nem azt mutatom meg hogy kell legyőzni.
    Azt nem lehet, mert ha nem ugyanaz a stílusunk, akkor úgysem fog menni, saját stratégia kell, mármint oké hogy mind2-en hasonlóan megyünk, pajzs nélkül, de amúgy eltér kicsit a stílusunk, ahogy mindenki másétól is.

    Én magamnak fogom csinálni, neked azt venném gyors lencsevégre, hogy MIKOR töltök életet, hogy azt lásd, melyik mozdulat után érdemes, és azt a mozdulatot hogy játszod ki amikor kell. :D
    Ezzel időt nyerve még, ami akár századmásodperceket jelent. :)
  • Ulthane
    #9362
    Ez azt feltételezné, hogy szerinted te jobban csinálnád, de szerintem meg nem, így nem kell megmutatni semmit. :-P Vagy ha jobban tetszik, ez az én harcom! :)

    Meg fogom oldani. Ha nem ma, máskor.
  • darkSectorxxx #9361
    Nem, szerintem arra céloznak hogy ne parry-t felejtsd el, csak ha leveszi az életed akkor ne a parry legyen a legfontosabb, hanem hogy legyél maxon és ne keljen 1-2 hiba miatt meghalni. :)

    Tölteni életet lehet, amiket meséltem.
    De ha hazaértem és elindul a cucc, meglesem neked indiántánccal és megpróbálom direkt megmutatni mikor és hogy tölts életet (mármint a charge ütéseknél, hogy melyikeknél érdemes tölteni), mert ezt így szavakkal leírni nehéz ám. :D

    De nem vele szembe kell és nem amikor alaphelyzetben áll, hanem közvetlen a kitérés után nyomni az estus-t. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.11. 14:17:18
  • Ulthane
    #9360
    Nem marhaság a parry, erre gyúrok. Tegnap órákon át azt próbáltam, amit te írsz, nem ment.

    Ahogy tölteni kezdek, rögtön támad. Automatikusan. Ha szikla mögött, az oké, de ritkán kerülök oda, nem mindig sikerül. Parryban kevesebb kockázatot látok.
  • Myselor
    #9359
    le.ha elfelejted ezt a parry marhaságot bújj el a szikla mögött mindig amikor inni kell fél hp-d lent akkor már ne támadj rá van 20estus :D simán mennie kell csak ne támadj folyamatosan
  • LBandi77
    #9358
    Persze,ha nem kapkodsz,ezeknél a bossoknàl nem szabad folyamatosan támadni,ha kapsz vissza kell vonulni addig amíg biztonságosan tudsz tölteni és full hp- val menni neki.
  • Ulthane
    #9357
    Bandi, levágom ma Lord of Cindert?
  • darkSectorxxx #9356
    Dark Gundyr nagyon nagyon durva boss. Rámenős, nem hagy lélegezni.

    Amúgy ja lehet full végig parry-zni. :) Én ebbe fogadtam úgymond Myselor-al, twitchen csak MR X. :), hogy én is megcsinálom, igenám csak akkor is benéztem ugyanígy. Elértem, amit akartam, NG+8 elejére, csahogy én azt hittem a sima Gundyr-t lehet parry-vel, de ugye kiderült hogy az átváltozás miatt nem.

    És mivel mosottszarfáradt voltam, mondtam, hogy bocs én már még1x nem megyek el a játék kb feléig ezért.

    De most szünet után bármi lehet.
    Amúgy is terveztem a DLC előtt egy 9. Journey-t. De szarásig vagyok játékokkal, meg titeket is szívesebben nézlek meló után, szóval nálam ez lassú folyamat.

    De visszatérve igen lehet Csampit a második alakban, a legkönnyebb, mikor rádfut, megáll és egy pörgő ütést akar, mintha a feje felett meglendíteni a lándzaáját asszem...könnyen érszeveszed ha harcolsz vele, hogy mire gondolok. :)

    Sac per kb 8-10 bökésből hal meg... :)
  • darkSectorxxx #9355
    Champi az a Dark Gundyr, aki a patkány után van. :) a sima Gundyr az a tréning boss a játék elején. :)
  • LBandi77
    #9354
    De nekem champion 2.fázisát sem sikerült amikor beturbózik és futkározik.
  • Ulthane
    #9353
    Akkor az az első. Én a másodikra gondoltam, azzal szopókáztam.
  • darkSectorxxx #9352
    + LBandi77

    Champion, elnézést a félreértésért, a Champion-ra gondoltam, ami nem alakul át. :)
  • LBandi77
    #9351
    Nekem mind a 2-nek csak az első fázisát sikerült,persze ez nem azt jelenti hogy nem lehet.
  • Ulthane
    #9350
    Az első Gundyrnál vagy a másodiknál. A másodikkal órákat szoptam, az is kb. ugyanilyen mozgású, mint a DaS főboss, de végül letoltam, parry nélkül.

    Ez is meglesz. De nem értem, miért van az, hogy van, hogy zsinórba megy a parry, van, hogy nem megy egyáltalán. Tényleg meg se mozdultam, egy helyben álltam, és ment a sorozat. Kár, hogy a gyűrűt elfelejtettem akkor :(
  • darkSectorxxx #9349
    Tuti megvan 4 parry-ből mert nálam a képernyőn simán megvolt a 25%-os damage.
    De azt tátott szájjal néztem, valamiért a 3 első parry zsinórba ment. Megmozdulni nem tudott a boss.
    Igazából ha a 4 ment volna, annyit látok, hogy befutsz elé, és megbököd 4x, mert nem is kellett még csak arrébb lépni sem. :D

    Amúgy Das3-ban ez van Gundyr-nél is pl.
  • Ulthane
    #9348
    Reggel nekimentem négyszer. Az első két alkalommal az első parry simán ment, a másodikat mind a kétszer elbasztam. A második két alkalommal meg elbénáztam már az első parry-t is.

    De szerintem négy folyamatos parry-ból megvan, ha nem, oda kell ugrani az utolsó parry után, és rábaszni kettőt.

    De nem lesz ám könnyű.

    Ehhh, picit korábban vagy picit később megy a parry, már beszívod. Bezzeg tegnap legelső próbára ment sorozatban a négy simán. :(a faszért nem vettem fel a gyűrűt előtte.
  • Ulthane
    #9347


    Lassan a főbossról is jöhet egy! :)
  • Myselor
    #9346
    csak neked ulthane papa, haverod Nito koma!
  • darkSectorxxx #9345
    Hajrá...én meg találtam hozzá mentést, kíváncsi vagyok rá. :DCsak még1x tölthetem le, mert a das3 miatt letöröltem az első 2 részt....:S (mármint pc-n)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.10. 21:51:13
  • Ulthane
    #9344
    Fasz vagyok. Ha fenn van a parry gyuru, mar halott lenne :( holnap felrakom.
  • darkSectorxxx #9343
    Mikor? :D
  • Ulthane
    #9342
    Igen.

    4 kings halott, otodikre levagtam.

    Streamen rogzitve van.
  • darkSectorxxx #9341
    Jaja. :)

    Nekem is megvan Steam+X1....:D Mégis leszedtem torrentrű. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.10. 15:56:14
  • Amiga
    #9340
    Akkor ha jól értem, a DaS-t One-n játszod visszafelé kompatibilitással?
  • darkSectorxxx #9339
    Hát nem akarok beleszólni de a Mafia 3,at nyugodtan próbáld ki ma.
    Mert kb 30percig fogod bírni, aztán legszívesebben ketté töltenég a gigitális megabájtokat.

    Hidd el nyugodtan nézz bele, úgy csinálták meg hogy ne lehessen ráfüggni. :D
  • Ulthane
    #9338
    Még lesz vele egy köröm, csak idő kéne rá. Ott a Mafia 3 is, hozzá se nyúltam ,Aztán jön BF1, aztán ott a DaS 3 DLC is, meg még Laurence is él nekem...

    Ehh, mikor?
  • Myselor
    #9337
    a felismerés mindig jó dolog .sosem bántásból mondtuk de ez bizony így van :)
  • darkSectorxxx #9336
    Ja ma beállítja a Das-t.
    Mindenki mondta, hogy fix kell neki. :)
  • Ulthane
    #9335
    Rossz hírem van, Darky. Mi játsszuk fasziul ezt a DaS-t. Kimarad a fél játék. Kurva jó itemek, gyűrűk vannak, jó nézni, ahogy Bandi tekergeti őket, na, ő játszik! Mi csak eszetlenól csapkodunk és rohangálunk össze vissza.

    NG+ban tuti végigmegyek ismét rajta, de most alaposan.
  • darkSectorxxx #9334
    Kinyírtuk! :D
  • Ulthane
    #9333


    Kinyirtam vagy kinyirtam?
  • darkSectorxxx #9332
    ULTHANITO:

    :D
  • darkSectorxxx #9331
    Oksa. ;)
  • Ulthane
    #9330
    Letörlöm a gecibe! :)
  • darkSectorxxx #9329
    Oks. Én "HISZEK NEKED!" :)
  • Ulthane
    #9328
    Kezd From-csömöröm lenni. Most már csak becsületből tolom DaS-t, még azt a pár bosst megfektetem valahogy, aztán többet nem veszek From-játékot a kezembe!
  • darkSectorxxx #9327
    Eltunyultam gec. :D
    Nézd mi lett belőlem....:D