9646
13460980771428064280.png
NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
  • darkSectorxxx #9406
    Nem vagy hülye....:)
    Igen kell psplus mindenféle online funcióhoz!
  • Gabe18
    #9405
    Üdv!
    Közeljövőben tervezem egy PS4 vásárlását csak a BB miatt. (tudom, egy játékért, hülye vagyok... )
    Na jó még a Last Guardianra lehet ránézek ha egyszer tényleg megjelenik.
    Szóval a kérdésem, ha nem akarok coop-ot meg multit a játékban, akkor is kell hozzá PS Plus vásárlás?
  • Ulthane
    #9404
    Bizonyára nem rólam beszélsz, mert én egy menetet toltam koopban csak, asszem pont én haltam meg.

    Utána meg nem tudtam Bandit behívni, és kikapcsltam a játékot.
  • Ulthane
    #9403
    Leyomtam a fát egyedül, simán tegnap.

    Bandi mondta, hogy toljuk coop, és próbáltam behívni. :)

    Nem teljesítménytúrán vagyok, totál új, mágus a karakterem, próbálgatom magam, és élvezem a játékot. Ezért hívtam be.
  • Myselor
    #9402
    maga a co-op szerintem is jó.nem azzal van a baj.de a tegnap este vége az kabaré volt :D
  • LBandi77
    #9401
    Szerintem nagyon nagy buli,én sokszor megyek be segítőnek
    a legjobb tapasztalatszerzés főleg ha jönnek az invaderek,ekkor jön rá az ember hogy milyen profik vannak és levágnak minket akár hármunkat is mint a szart.
  • Myselor
    #9400
    nem az csak coopal akkora bénázást láttam tegnap hogy csak na :D
  • Amiga
    #9399
    Én nem vagyok co-op ellenes. Kevés az időm, nem szoktam elutasítani a segítséget. :-)
  • LBandi77
    #9398
    Nem igazán értem mi a gond a coopal itt senki nem csinálja pedig nagyon jó levágni az egész pályán minden mobot és gyűjtögetni.
  • Myselor
    #9397
    a végére belenéztem kicsit amit csináltál.te ember mi a fenének idézgetsz mindenki félét a fához?:D ne mond már hogy nem megy mágussal
  • darkSectorxxx #9396
    Ja, csak telefonon a kicsit fakóbb színek miatt sokszor nem láttam rendesen pl a bossok életcsikján, mennyi ment már le. Meg a te csikodat is inkább közelről látni jól.

    Amúgy igen a sebzésed is szerintem nagyobb volt mint Ulthanito-nál, te a kicsin sebeztél akkorákat, mint Ulthanito a bocakosnak.
    Persze te eleve tudatosan erre uppoltál. :)

    Hamar végig érsz így. :)
  • darkSectorxxx #9395
    Megbosszult téged. :D
  • LBandi77
    #9394
    Kaptam,majdnem meg is ölt.De ez a boss- lélekből fegyver ez nagyon kemény volt,most próbáltam ki először ezt a fegyvert de eléggé ütős darab.
  • Ulthane
    #9393
    visszanézem streamen :)
  • darkSectorxxx #9392
    LBandi tegnap megölte Q&S-t 2.-ra ha jól számoltam. Alázás volt. :)

    Jó mondjuk már ismerte a boss-t. :)
    Szép volt amúgy. Nem is figyeltem megütött vagy no damage volt? :)
  • n000rbi
    #9391
    Ja, meg ne ölj csak úgy meg brahiból npc-t (magadat se, csak hogy visszarakjon az előző checkpointhoz gyorsan), mert azzal is szépen megyünk a black felé ami erősebb ellenfeleket, stb-stb jelent. Kurva jó kis játék az, na.

    @Ulthane: Ez lenne ratyadék kinézet? Messze van ez attól szerintem.


    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.10.12. 14:35:50
  • LBandi77
    #9390
    Vagy amikor pure black a tendency és kevés a hp nem ám pukkantunk 1 humánt ami akkora baj volt hogy csökkent a hp.Itt tényleg rá voltál utalva hogy ne halj meg mert akkor alakul az egész világ.
  • n000rbi
    #9389
    Ez itt egy tök jó kis írás arról, hogy miért is kötelező a Demon's souls. Ajánlom a DeS-szüzek figyelmébe :)
  • n000rbi
    #9388
    Jaja, nem tudják mi a jó :) Rendesen kedvem lett játszani vele, lehet leporolom a vén dagit :D
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.10.12. 13:38:08
  • LBandi77
    #9387
    És ahhoz mit szólnának a bb hunterek amikor valamit megcsinálni vagy valahova bejutni csak a megfelelő tendency- vel lehet.
  • Ulthane
    #9386
    Vissza, megtaláltam Youtube-on az utat. Majd visszafutok ma este. :)
  • Ulthane
    #9385
    Szép volt ez anélkül is. Nekem nem hiányzott az érzés, és voltak szakaszai a játéknak, amikor ez így volt. A Bloodborne is egyedül ment le, a harmadik rész is, a második Bandival nagyrészt, de nekem így is teljes volt.

    DLC nem lesz, mert az elveimmel ütközik, hogy bővítményért többet adjak, mint az alapjátékért. Inkább abból a pénzből megveszem Darky szülinapjára a Das3 DLC-t, jobban elköltött forintnak érezném úgy. De hát nem engedi. :)

    Demont elkezdtem PS3-on, de az annyira über ratyadékul néz ki, hogy nem kértem belőle. Az volt az első from, amihez hozzákezdtem.
  • n000rbi
    #9384
    +1 a Demon's Souls-ra (mekkora jó volt abban a world tendency - karácsonykor kaptunk pure white-ot, hogy mindenki boldog legyen :D)
  • LBandi77
    #9383
    "Souls-sorozatról. Befejeztem, végére értem. Dark Souls, Dark Souls II, Dark Souls III"
    Akkor lehet menni venni ps3-at és mehet a Demons.
    Viccet félretéve ,szerintem is dlc-z das1-2.nagyon jók.
    Mire végzel mehet a das3 dlc,bár lehet nem is végeznél velük addigra
  • n000rbi
    #9382
    Vissza lehet menni, nem is kérdés.
  • LBandi77
    #9381
    Még azt megpróbálnám a helyedben hogy valami baszom nagy bunkó fegyverrel beütöd a falat,én eddig minden hekyről vissza tudtam menni firelinkbe warp nélkül.
  • darkSectorxxx #9380
    Szép karrier, tény hogy már most 2x annyit teljesítettél mint én. Bekerültél azon kevesek közé, aki 5/4-es szinten vannak.

    5/5 ha meglenne a Des. :)
    Persze te érzed hogy mikor elég, ha nem élvezed akkor, csak szenvednél. Bár minden egyes fs játékban valamiért a dlc a legütősebb. Mindegyiknél.
  • n000rbi
    #9379
    Mennyivel szebb lenne, ha az elsőt is önerőből csinálod meg, nem úgy, hogy végig fogjuk a kezed
    Közel sem érezted így meg az igazi souls érzést, amikor azt se tudod mit és merre. Ez így csak egy walk-in-the-park volt.
    A dlc-t meg kihagyod, így egyáltalán nem teljes a végigjátszás ;)

    Szóval szedd szépen össze magad és lehet streamelni a dlc-t is.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.10.12. 09:06:19
  • Ulthane
    #9378
    Nahh, egy kis búcsúrezümét hadd írjak a Souls-sorozatról. Befejeztem, végére értem. Dark Souls, Dark Souls II, Dark Souls III, Bloodborne - pipa! Másfél évvel ezelőtt nem gondoltam volna ezt, hogy erre képes leszek. Életem egyik legjobb játékélménye volt, különösen a Bloodborne, az meg is marad kedvencnek.

    A Souls-sorozatot gyengébbnek érzem, pedig nem gyengébb, csak más. Sokkal több benne a lehetőség, összetettebb, de bossokban gyengébb. Önmagad legyőzése a legfontosabb egy From-játék esetében, ami néha nyögvenyelősen, de sikerült végül. Bevallom, sokszor éreztem inkább munkának, mint szórakozásnak, abbahagyni nem lehet. Amíg nem pörög a credits, minden ütésed, ugrásod, minden métered feleslegesen tetted meg a játékban, bármennyi bosst is győztél le. Addig nem vagy kész. Addig nincs mögötted, Addig ő győzött.

    Megcsináltam, keveseknek sikerül. Ép eszű ember hozzá sem kezd. Egyszerre imádtam, csodáltam, gyűlöltem, rettegtem, féltem, elvarázsolt, lenyűgözött, átkoztam, káromkodtam. Adott valamit. Több lettem tőle.

    Bloodborne-style, forever!

    Mindenkinek köszönöm, aki kicsit is segített ebben, legfőképp Bandinak, nélküle nem nyomtam volna végig! Még az ellendrukkereknek is, bekaphatjátok!

    Most már valami szórakoztatóval, színessel, szagossal szeretnék játszani. Ami jutalmaz, nem szopat és frusztrál.

    Többet From-játékot biztos nem veszek a kezembe!

    Nem tudja valaki, mikor jön a következő?


    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2016.10.12. 08:36:21
  • darkSectorxxx #9377
    Jogos ezt én mondtam, de hát izé. :D
  • Ulthane
    #9376
    Anyám mindig azt mondta nekem, fiam, ha adnak, fogadd el, ha ütnek, szaladj el! :-D
  • darkSectorxxx #9375
    Ne bazz, nem fogadhatom el, de viszont 1-et elfogadok, ha sikerül megcsinálni a Das-odat, vedd meg a DLC-t max :D

    De amúgy köszönöm a felajánlást. :)

    Ha viszont gamebreak, akkor fel kell tölteni youtube-ra. :D
  • Ulthane
    #9374
    Darky boy!

    Boldog születésnapot. Remélem, nem rendelted meg még a Dark Souls III DLC-t, ugyanis a vendégem vagy rá születésnapod alkalmából!

  • Ulthane
    #9373
    Szerintem ez tényleg gémbréking bug.

    Nem tudok visszamenni, és videót sem találtam róla. NEM LEHET!

    Annyi millió Souls-játékos közül én vagyok az egyetlen, aki ezt észrevette!
  • darkSectorxxx #9372
  • n000rbi
    #9371
    HBD Darky!
  • darkSectorxxx #9370
    Hát vegyél fel mindenkit barátlistára és látod őket, én meg annyi mindennel el voltam foglalva hogy elfelejtettem, de amúgy ha nem van barátlistán valaki, engem is csekkolhatsz, mindig mert ha nézek valakit azt is látod, illetveígy is nézhetsz:


    https://www.twitch.tv/

    A per jel után meg be kell irni a twitch nevet, pl bandinak:

    https://www.twitch.tv/lbandi77

    Annyi hogy a neve de kis betükkel. :) és elmented könyvjelzőbe....de majd irok ha nem felejtem el, csak most közbe tomboztam is. :)
  • LBandi77
    #9369
    Jó kérdés,ilyennel még nem találkoztam.
  • Myselor
    #9368
    linket meg nem adtok?:D
  • darkSectorxxx #9367
    Gyere bazd twitch-re itt játszik Bandi. :D Jól nyomja. :D