9646
13460980771428064280.png
NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
  • Myselor
    #9486
    azt fogja követni.ezzel nem hagynak fel senki nem mondta.a dark souls sorozatnak vége lett, bb2-t nem mondták hogy soha nem lesz,új dark fantasy ip készül és ez is valami soulsborne lesz tuti.nem kell aggódni:)
  • Gabe18
    #9485
    Ok, de ha nem azt a játékmenetet követi mint a DS-ek és a Bloodborne, akkor úgyis mindegy. Ha meg igen, akkor akár nevezhetné Dark Souls akárminek is.
  • Myselor
    #9484
    nem akar a from végezni a souls játékokkal.a dark souls sorozatot fejezték be de már bevan jelentve egy ismeretlen új dark fantasy cím fejlesztés.és még 2 játékuk
  • Gabe18
    #9483
    Hát a DLC után Gehrman már gyerekjáték volt.
    Igy az egészet kivégezve ez is nagy élmény volt, mint bármelyik Dark Souls, még ha egyik másik sajátosságával nem is szimpatizáltam.
    De a világ, a szörnyek, az egészet körüllengő hangulat zseniális volt.

    Nyári E3-on jöhet egy 2. rész bejelentés. Tudom, tudom a From végezni akar a Souls játékokkal, de nem igazán értem hogy egy ilyen jól teljesítő PS exclusive cím miért ne kaphatna folytatást, ha már a DS-el tényleg végeznek is márciusban az utolsó DLC-vel.
  • Ulthane
    #9482
    Nekem még mindig nincs meg Lawrence. Igaz, már nem is próbálkozok vele. :) Megpróbáltam párszor, nem ment, azt abbahagytam. :)

    Egyszer olyan kedvemben leszek, még kipicsázom.
  • Gabe18
    #9481
    Hát igen, itt bejött jó párszor. Én maradtam a "püfölős" verziónál, mivel hiába próbáltam, nem éreztem rá. Utána meg már nem erőltettem.
  • Gabe18
    #9480
    Na csak meglett. Még az első része nem is annyira nehéz. Ha közel mentem jól lehetett ütni, ő meg ugyan csapkodott ott körülöttem ami látszatra nagyon veszélyes, de elég jól lehetett irányítani az eseményeket hogy nagyjából mögötte/mellette legyek.
    A második része volt a nagyon gáz mikor már a földön mászik. Hát egyszerűen nem lehet a közelébe menni. Illetve lehet, brutális sérülések árán egy-egy bevitt csapás sorozatért. Már ha egyáltalán sikerült odajutni és nem vert telibe már mozgás közben, vagy épp nem valami láva tócsájába akadtam meg...
  • darkSectorxxx #9479
    Hát ez a lényege, Laurence iszonyat erős NG2+ felett, az alatt nem vészes...de nem kell farmolni összevissza.
    Van egy egyszerű fasza hely erre...a Lechture-ban alsó szinten egy terembe van 15 vagy 17 ilyen szellem, azoknál ad brutális mennyiséget és gyorsan ismételheted. :D
  • Gabe18
    #9478
    Kos-t sikerült likvidálni.
    De itt van nekem ez a Laurence...
    És a Bloodborne varázsa. Rámentem kb. 120 blood vail-el. De mivel ez a fattya úgy van megalkotva hogy kellően lassú, ha nem rontod el nagyon az elejét, egy próbálkozásra simán beleversz 10-12 energiát, mire a végén megfektet. Ergo megpróbáltam vagy 10x vagy 15x, és a 120 Blood Vail oda is lett.
    Úgyhogy megint mehetek valami labirintusba farmolni... Hogy ...... ......... aki kitalálta ezt így.
  • Ulthane
    #9477
    En igy toltam le.


    Az elejen oskat benaztam, de a masodik fazisara meglett.
  • LBandi77
    #9476
    Pedig tényleg könnyű,minden fázist meg lehet paryzni kb 1 perc az egész.
  • Gabe18
    #9475
    Maria-t valahogy agyonverem a Clocktowerben.
    Mindig mikor egy boss megvan vissza szoktam olvasgatni miket írtatok itt róla. Érdekes hogy mindenki azt mondta "könnyű" parry-zni. Hát nekem egyszer nem jött be. Pedig az elején próbáltam belelőni a vágásaiba, de semmi. Annyira nem adta hogy inkább hagytam is.
    Amúgy december vége óta játszom ezzel, de a mai napig nem tudom megszokni a DS-ek után ezt az ellenfél "körbecsoszogást" a vetődés-gurulás helyett...
  • Ulthane
    #9474
    Világ legjobb játéka, na. Sose fogom elfelejteni azt a három hónapot az életemből, amíg kiplatináztam, From-szűzként az egészet.

    Legnagyobb élmény volt.
  • darkSectorxxx #9473
    Üdv a klubban :)
  • Mozes
    #9472
    Sziasztok!

    3 hónapja amikor megvettem életem első konzolját egy PS4-et és elkezdetem nyomni a játékot, akkor írtam ide egy "kritikát, véleményet" az első élményekről. Azóta is nyomom és szeretnék egy kicsit változtatni és kibővíteni azon amit akkor írtam, így 3 hónap élménycsomagja alapján

    - fantasztikus a játék pályaszerkesztése (ebben tévedtem, korábban szídtam, átláthatatlannak éreztem)
    - eszement az egész látványvilág és hangulat (ettől sem voltam hanyadt esve, túlnagyoltnak éreztem)
    - nagyon jól meg tudtam szokni a kontrollert (korábban PC-n nyomtam a DS szériát és féltem, hogy az egér+bill kombó után, nehezen fog menni, mivel sosem volt igazán kontroller a kezemben)
    - nagyon jól össze van rakva a játék menete pl: főstory és mellék küldetések
    - Dungeon rész nagyon jónak tűnik, igaz még csak most szagolgatok bele, de nagyon eredeti az egész
    - továbbra is azt mondom, hogy a játék eleje egy kezdőnek nagyon nehéz és nem is az ellenfelek nehézségével van a gond, hanem aki nem ismeri ezt a szériát, az nehezen vesz észre shortcut-okat (pl: le lehet ugrani egy doboz mögött, stb..) és így kínszenvedés eljutni az első lámpáig és nagyon monoton a játék. Annak aki tudja mire számítson, annak szerintem ezzel nincs gond.
    - kicsit furcsa, hogy mindig vissza kell menni Hunters Dream-be, de nincs ezzel sem semmi gond, így van felépítve a játék
    - lehet én vagyok béna, de nekem az is furcsa, hogy nincs nagy különbség a fegyverek között (és nekem a ruhák között sem), nekem eddig nem sok értelme volt a pisztoly vagy lángszóró mellé a jobb kezembe több fajta fegyverből is betárazni. Ami van az eleje óta (balta) azzal teljesen jól el lehet boldogulni, akármit is vettem mellé mindig visszatértem rá
    - egy részletesebb tutorial kellene, ha nem lenne ez a fórum vagy mondjuk az internet-es wiki, akkor nem is tudom mi lenne, én véletlenül elbasztam 6 insight-t mint tudatlan, mert nem esett le, hogy amikor hívom a Blood Starved Beast előtt a lovagot segíteni, akkor az "insight-ért" cserébe fog jönni. Drága tanuló lecke volt, de most már tudom :)

    Mindent összevetve ez egy mestermű a szó szoros értelmében, minden egyes forintját megérte, még úgy is megérte volna, ha csak ezért vettem volna PS4-et. Ha meg a DS és DeS szériával egy csomagban kezelem, akkor meg végképp egy fantasztikus és egyed játékról és komplett játékcsomagról beszélhetünk.

    Örülök, hogy készülnek még ilyen játékok.
  • darkSectorxxx #9471
    Az nem kamera hiba az direkt van hogy ne lásd, semmi mást nem kell csinálni csak fuss egyfolytában egy irányba. :)
  • Gabe18
    #9470
    Ennél a Ludvignál nem volt a kamera a helyzet magaslatán...
    Mikor felugrott a plafonra vagy hova, és utána rám esik én meg elugrom, akkor ugye a "lock" lekerül róla, a kamera meg nem bír követni. Sokszor másodpercekig vaktába kellett gurulnom valamerre miközben a tomboló Ludvig hátát bámultam. Na mindegy, sikerült levágni. Ebrietas-hoz képest szinte könnyű volt.
  • Gabe18
    #9469
    Na tegnap bekattant valami, és sorban dőltek a boss-ok.
    Micolash, Wet Nurse, utána vissza a Daughter of Cosmos-hoz, aztán az aktuális dungeon-be, ahol a Rom második eljövetele akasztott el éppen, és azt is felaprítottam.
    Igy most már a befejezés maradna, na de van nekünk egy DLC is, úgyhogy most oda látogatok. Ahogy olvasgatom, az még nagyobb sz..ás. Jó lesz ez nekem...
  • Ulthane
    #9468
    Igen, kevesebb echot kapsz érte.

    Az első fázisa jól parryzható nagyon, úgy csináld. Amúgy azt hiszem, a második is.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2017.01.31. 09:48:19
  • Mozes
    #9467
    Hu nagyon király, nagyon köszi, lehet akkor kérném a segítséged :) Este még nekiugrom nyugodt fejjel, hátha sikerült és ha nem akkor megkérnélek, hogy segíts.

    Ilyenkor van különbség a loot-okban, hogy többen győzzük le?!
  • Ulthane
    #9466
    Pont úgy, ahogy leírtad.

    Odamész Geszkony faterhez a köd elé a lépcsőre, megcsilingeled a a csengőt, és várod a jószerencsét. Arra figyelj, hogy ha a rest módból ébreszted fel a konzolt, nem fog működni, csak ha kilépsz a játékból és újraindítod.

    Ha nem találsz senkit, én szívesen szétvágom veled fatert, akár már ma este is! :)
  • Mozes
    #9465
    Sziasztok!

    Segítséget kérnék. Tudom én vagyok a béna, de nem értem és már csomó helyen utána néztem, de így sem világos. Hogyan lehet behívni segíteni másik játékost a játékba. 6db Insight-om van, Beckoning Bell-em is megvan és a beállításokban a hálózat alatt Wordwide van beállítva, jelszó meg nincsen. Most mennék legyőzni a father gascoigne-t és ehhez szeretnék behívni valakit, hogy segítsen nekem, mert már szétverem az egészet olyan ideges vagyok :)

    Hogyan működik ez a másik játékost behívok mellém a játékba rendszer?!

    Nagyon köszi előre is.
  • Ulthane
    #9464
    Ugy jo az a jatek ahogy van. lecture room-nal mar jo leszel, addig meg izzadj vert :)

    Hunter dream kurva jo, nekem jobban bejon, mint az egymasba nyilo palyak.
  • darkSectorxxx #9463
    Lecture F1 vagy F2, mindegy melyikhez mész először.
  • darkSectorxxx #9462
    Ez valóban geciszar, valaki erre azt mondja hogy ez a játék része és a nehézséghez tarztozik, szerintem meg egy indokolatlan agyfasz kategória.

    De van megoldás, ahogy elértél a könyvtárhoz vagy egyetemhez mi, ahol a földön csúszkáló nyálkás valamik vannak. na onnantól nem lesz gondod, csak addig bírd ki.
  • Kandurex
    #9461
    A legnagyobb gyökérség a centralizált dream, nexus akármi...ettől a buziskodástól a DaS3 is szenved.

    Pedig közel tökéletes volt a DaS 1 megoldása...
  • LBandi77
    #9460
    Menj dungeonokba,minél nehezebb annál több echot kapsz nem beszélve a tápos rúnákról amiket csak itt szerezhetsz meg.A legnehezebb részeken 500k echo is van 1 kör,veszel 600 vialt- farmolás off.
  • Gabe18
    #9459
    Továbbra is azt mondom, teljesen el van baxva ez a játék ezzel az örökös Blood Vail farmolási kényszerrel. Bemész a boss-hoz 3-4x , meghalsz, közben persze elvesztesz menetenként 4-5 energiát, már mehetsz is megint gyűjtögetni. K...a unalmas már...
    A másik ami nekem érthetetlen, miért kell mindig a Hunters Dream-be visszamenni hogy menjek valahová, mikor már az évekkel ezelőtti DS2 (és egy idő után a DS1 is) tudta azt hogy bárhonnan ugorhatsz bármelyik pontra.
  • Gabe18
    #9458
    Az már bőven oda van.
    Most ennél a Daughter of the Cosmos-nál vagyok. Párszor megborultam, most átálltam az elektromos fegyverre mert többen is olyan üzenetet hagytak hogy az jó ellene. Majd holnap kiderül.
  • Ulthane
    #9457
    Na, Rom él még vagy nem él már?
  • Ulthane
    #9456
    Ő Rom, a buta pók. Nagy geci. Amúgy nőnemű, nem véletlen szüli a kiskölköket.

    Tipp: Ne akard a kicsiket kinyírni, felesleges, menj a büdös dögnek neki. Oldalról támadd, és használj áramos buffot hozzá, azt nem szereti.

    Sokaknak ez mumus boss, annyira amúgy nem nehéz, de volt benne vagy 20-30 próbám.
  • TDC Geronimo
    #9455
    omájgád. BB2őt akarom :(
  • n000rbi
    #9454
    2:52-től instant goosebumps :))


    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2017.01.04. 23:54:10
  • Gabe18
    #9453
    Valahogy csak összejött ma délután. Most a nagy "vizipóknál" vagyok amiket a kis pókok védenek. Ez se tűnik egyszerűnek... Majd talán holnap, mára elég volt.
  • Ulthane
    #9452
    A három turha az egyetlen boss, akit a számtalan végigjátszás során nem tudtam - és nem is akartam egyedül leverni -. Az első végigjátszásnál mindig beletört a bicska, a többinél meg se próbáltam egyedül, koopban gyalultuk le őket.

  • darkSectorxxx #9451


    Hát egyszerű mindig a leggyorsabbal, nem véletlen van sebességben eltérés köztük, ahogy az összes FS játékban.
    Mindig azzal kell kezdeni, akit előbb el tudsz csalni, és többször.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.03. 19:28:20
  • Gabe18
    #9450
    Hát ez a Forbidden Woods a Dark Souls 1 Blighttown-al vetekszik. Azt se tudtam már merről jöttem és merre megyek... Nagy nehezen azért elvergődtem a Shadows of Yharnam bossig, meg nyitottam hozzá két ilyen liftes shortcut-ot. Tipikusan az a boss, ami elsőre könnyű falatnak tűnik, aztán minél jobban megismerem annál nagyobb rohadék lesz... Még mindig nem tudom melyik lenne az értelmesebb próbálkozás, sorban leverni őket, de akkor az utolsónak sok energiája marad amikor már nagyon erős, vagy kb. félig levinni mindháromnak, és csak akkor végezni az elsővel, szóval hogy minél később alakuljanak át...

  • Seth
    #9449
    Ha nem lock-olsz akkor elgurul a karakter. Sok esetben érdemes ezt használni,mint a lock-olós suhanást
    A gyógyító utánpótlás meg később nem lesz gond boltból
  • Gabe18
    #9448
    Továbbmenve most azt hiszem kár volt a DS-ek Estus töltő megoldását lecserélni. Ott ugye nem volt gond,ha meghaltál mindig megkaptad a 5-10-15 flaskád és lehtett újra próbálkozni. Itt viszont pl. egy boss-nál a Blood Echo 4-5 rontott próba után elfogy, és akkor jöhet a farmolás a kezdő pályaszakaszon. Ami már nem nehéz, de elég unalmas, és az egyre nehezedő boss-ok miatt majd egyre töbször lesz szükséges.
    A másik hogy a DS-ek jol megszokott elgurulós vetődése igen hiányzik. Itt ez a "belockolt" ellenfelek körüli ugrabugrálás sokszor inkább zavaró mint jó védekező taktika. Most pl az Amelia vagy ki ellen megyek , és kifejezetten zavaró hogy elugrok, de nem távolodok tőle, csak körülötte mozgok...
    De azért jo ez persze, csak hát óhatatlanul ősszeveti az ember mindig a testvérsorozattal.
  • LBandi77
    #9447
    A harc a des-hez képest pörgősebb de semmi gond szerintem offenzíven kell játszani és persze használd a lőfegyvert is MINDIG, sokszor nagyon megkönnyíti a dolgodat.