9647
13460980771428064280.png
NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
  • Ulthane
    #9527
    Remélem, mert lvl 40-en vagyok.

    Este jó lesz, csapathatunk egy kis koop mókát. Itt nem lehet cuccot cserélni, mint DaS-ban?
  • darkSectorxxx #9526
    Ja mindenhol ezen múlik. Ma este tudok már segíteni. :) Remélem nincs limit a szinteknél.
  • Ulthane
    #9525
    Nem, vagy kétszer nekimentem még, aztán nem volt kedvem. Amúgy nem nagy durranás, kicsit figyelnem kéne...
  • darkSectorxxx #9524
    Átmentél már a boss-on?
    Tegnap este jött le a játék, mert este 6-ig dolgoztam. :)
  • darkSectorxxx #9523
    Az elején van egy rész, ahol sok farkas támad rád, amik közül az egyik kitör egy ajtót téged megijjesztve, őket gyilkold, van belőlük 4-5....utána ha eljutsz az Ulthane által említett részhez, egy teremben 17 nyálkás valami kel fel a székéből, azokat üsd le.

    Vagy ha találsz nagy disznókat, csak hátulról szúrd segbe, ez a legelején is van már, amikor mész a temetőbe, és előtte legurítanak feléd egy tüzes nagy golyót a hídon, na itt mássz vissza a létrán a csatornába, ott van egy nagy disznó. :)
  • Ulthane
    #9522
    Nem olyan nehéz, Attól függ a játék melyik részén vagy. Ha elértél már a Lecture Room-ba, akkor easy-peasy. De máshol sem nagy kaland. Menj Forbidden Woods-ba, és kezdd el a mobokat irtani. Alig mész be a pályára, máris 8-9k összejön. Vissza a lampához, majd 4-5 kör, és megvan. Szerintem 10 percemben lenne.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2017.04.18. 08:22:51
  • Panzeradler #9521
    40K Blood Echo-t, hogy egyszerű összeszedni? Kene a Blade of Mercy
  • darkSectorxxx #9520
    Bazz most nézem nem is Dark Souls 3, hanem BB-ben kell, most nézem

    Bloodborne-al nyomod még? Mert nekem ez sem gond, csak le kell valszeg töltenem. :D
    De mostantl vagyok!!!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.04.16. 17:23:31
  • darkSectorxxx #9519
    ok. :)
  • darkSectorxxx #9518
    :)
  • Ulthane
    #9517
    Elsore. Nem segitunk. A platinaig el kell jutnod egyedul :)
  • Ulthane
    #9516
    Megbeszeltuk!
  • Panzeradler #9515
    Egyelőre nem tudom, örülnek végre valami haladasnak, mert eddig 2 bosst megtaláltam(ofc nem tudtam megölni) a környéket már lassan kívülről ismerem.
  • darkSectorxxx #9514
    Mindenkinek segítünk, de gondold meg jó-e ha nem első alkalommal egyedül csinálod meg. :D
  • Panzeradler #9513
    Most vettem meg, ha segítettek eljutni addig akkor nekem is jó:D
  • darkSectorxxx #9512
    nekem este lesz időm játszani kb 18:00 körül
    :D
  • Ulthane
    #9511
    Van valakinek kedve a harom turhahoz koopban?
  • darkSectorxxx #9510
    Hát mert elvileg arra gondolnak hogy csak boltban hivatalosan fogsz vásárolni lemezes játékot. :)

    Bárcsak ne kellett volna segítenem, ha érted a célzást. :D
  • zoli199205
    #9509
    Az a legszebb az egészben, hogy mi a francért engedi így megvenni, nem igaz, hogy nem tudnák valahogy ellenőrizni a verziókat. Újra megvenni nem fogom, legfeljebb buktam 3000Ft-t :( Azért köszi a segítséget :)
  • darkSectorxxx #9508
    Sőtt tovább megyek a mentések sem lesznek jók eltérő régióhoz, vagyis ha gebasz van akkor nem lemezt kell váltani, hanem dlc-t kell még1x megvenned a főjáték régiójához mérten.....
    Jó nagy paraszt dolog amúgy, dehát ez van.

    Support marha rendes de nem fog tudni szerintem sokmindent csinálni, mert ők cska a magyar profilokhoz zudnak hozzányúlni, de tégy próbát, nem vszetesz semmit vele.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.04.01. 21:09:45
  • zoli199205
    #9507
    Sajnos nagyon úgy néz ki, hogy régiós probléma. Múlthónapban lett véve a játék használtan, nem is gondoltam, hogy problémás lesz a dolog, mikor megvettem a DLC-t. Mindenesetre írtam a supportnak. Remélem lesz rá valami megoldás.
  • darkSectorxxx #9506
    Hát volt már olyan hogy valaki más régióban vett játékhoz nem tudta használni a digitális dlc-t igen elég fontos és komoly kérdés ilyenkor. :)
  • LBandi77
    #9505
    Ez most komoly kérdés volt?
  • darkSectorxxx #9504
    DLC és alapjáték kompatibillis egymással?
  • zoli199205
    #9503
    Sziasztok. Egy olyan problémám lenne, hogy ma megvettem a DLC-t a lemezes alapjáték mellé, viszont a DLC-t sehogy nem tudom elkezdeni, pedig minden előfeltétel megvan hozzá (Amelia-t rég megöltem, jelenleg a Shadow of Yharnam boss-nál tartok NG+ban) A messenger sehogy nem akar megjelenni a "Eye of a Blood-Drunk Hunter"-el, többszöri újraindítás után sem.
    Utoljára szerkesztette: zoli199205, 2017.04.01. 18:28:12
  • Mozes
    #9502
    Köszi a segítséget. Ez nagyon jó videó, ezt nem találtam, pedig rákerestem.

    THX
  • n000rbi
    #9501
  • Mozes
    #9500
    oké, köszi szépen
  • LBandi77
    #9499
    Én csak azt írtam hogy észre fogod venni ha dlc területen vagy,a bejáratot nézd meg yt.mert nem fogod megtalálni.
  • Mozes
    #9498
    De egyszer már jártam a Central Yahrman-ban amikor elsőre végigtoltan és akkor nem vettem észre hogy hol a DLC "bejárata" :(
  • LBandi77
    #9497
    Észre fogod venni az tuti.
  • Mozes
    #9496
    Nagyon köszi a választ. Ezek szerint akkor Central Yahrman-nál van a valami és ott tudok átmenni a DLC-be? Lehet hülye kérdés, de honnan tudom akkor, hogy a DLC-t nyomom nem az alapjáték fő story-ját?
  • partizan182
    #9495
    Sajnos csak 2 választásod van:

    - A BÁTOR: NG+-ban elviszed Central Yahrnam-ig és így ugrasz neki a DLC-nek. Fel kell készülni az iszonyatos szopatásra, alapból is nehéz, NG+ban meg pláne

    - A MEGALKUVÓ: Újra kezded az egészet és olyan LVL70 körül átmész a DLC területre. Előtte nem érdemes, hacsak nem érzed magad BB-istennek (mondjuk akkor NG+-ban is nekieshetsz)

    Én is beszívtam anno. Cserébe megéri, az Old Hunters NAGYON jó.
  • Mozes
    #9494
    Sziasztok!

    Segítsetek lszi. Végignyomtam az alap játékot, azzal a befejezéssel, hogy lefejezett az a vadász vagy kicsoda, tehát nem nyírtam ki. Most annyi van, hogy visszakerültem HuntersDream-be és kezdhetem gondolom egyel nehezebb fokozaton újra a játékot. De hogyan tudok a DLC-t elkezdeni?

    Tele van a tököm, úgy vártam már, hogy végig toljam most meg folyamatosan szenvedek a hiányérzettől, hogy de jó volt még játszani vele és felfedezni....

    Köszönöm,

    M
  • darkSectorxxx #9493
    :)

    Hát később lecserélheted tudtommal nem? Már nem emlékszem hogy vannnak az alap fegyverek .:D
  • Ulthane
    #9492
    Igazabol nem megelegeltem. Egy srac nezett, kicsit jatszani akart. Aztan masodikra levertuk. :) annyira nem izgatott amigy.

    Most ujrakezdtem, uj karakterrel. Lebasztam ma Ameliat. :) hat, sok ora ide vagy oda, biztos volt benne vagy 20 probam. :) Axe-szel tolom mert nincs vajazom. Pedig az kene nagyon.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2017.03.12. 21:01:29
  • darkSectorxxx #9491
    Csá írtam is PS4 topikban, pont akkor láttalak fent, mikor már kiléptél.

    Visszanéztem a felvételt, látom a végére megelégelted a szarakodást Laurence-el...

    Ezekután mi a terv? Ni-oH? :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.05. 18:40:58
  • Ulthane
    #9490
    Nahh, Laurence vegre megfekudt egy ev utan. :)
  • Mozes
    #9489
    Nagyon köszi a segítséget és az ötleteket, kipróbálom őket!!!
  • Gabe18
    #9488
    Vegyél fel olyan ruhát aminek a Frenzy védelme nagy, illetve olyan rúna is van ami Frenzy ellenállást növeli. Úgy talán kitolhatod a hosszát annyira hogy addig végezz vele, és felgyógyitva magad kibírd amikor a csík betelik.
    A "Sedative" használatával amúgy a Frenzy hatás megszüntethető, vészmegoldásnak az is jó lehet, amíg van belőle.

    Amúgy pont most olvastam a Bloodborne-ról egy történet levezetést/elemzést, amiből kiderül hogy nem ők vesznek észre, hanem te nézel rájuk, és ez indítja be a Frenzy hatást. Tehát lehet ha úgy el tudsz ott lopakodni hogy nem látsz meg egyet sem, akkor elkerülheted.

    Gondolom az itteniek már halottak róla de belinkelem, hátha valakinek még újdonság. Döbbenetes az egész játék háttértörténete, és annak mélysége. Irigylem azokat akik annyira tudnak angolul hogy ezt a rengeteg titkot és érdekességet egyből játék közben maguk fedezhetik fel.

    A Fakóvérű vadászata