9646
13460980771428064280.png
NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
  • dante3
    #9566
    :D
  • Ulthanito
    #9565
    Ludwig a kurva anyad!
  • Ulthanito
    #9564
    Most Ebrietas tágítgatja épp a segglukam...
  • Ulthanito
    #9563
    Eleg nehez lett volna egy szigetre elvinni a konzolt kulfoldre. :)

    Holnap visszaterek...
  • Kandurex
    #9562
    Szóval akkor játszol amikor dolgozol?
  • Ulthanito
    #9561
    Tegnap elfeküdt Rom és One Reborn is. Most vagyok Amygdalanal, de most szabi jön, így egy kis pauza is.
  • Ulthanito
    #9560
    German-t most vertem le, mielőtt átjöttem ng4+ba, tényleg nagyon könnyű volt, elsőre feküdt. Extra boss most nem volt nekem, jött az ending.

    Kos egy agyrém.

    Darky tudna róla mesélni. :)
  • Myselor
    #9559
    én nekem is kos volt ami elég nehezen ment de a többi annyira nem szivatott.a german meg a az extra boss a végén az meg egy vicc :D könnyű alig van élete
  • Ulthanito
    #9558
    Hát attól fosok előre. Ludwig necces, Maria egyszerű, le kell parryzni, Kos a világ szopása, és Laurence, na azt se nyomtam még le egyedül, a tüzes genyóját.

    Már nem tápolom magam egyáltalán, lvl 173-on vagyok, nem látom értelmét tovább fejleszteni a karaktert.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2018.08.01. 10:42:47
  • Myselor
    #9557
    na örülök hogy sikerült.nekem is kellett kb annyi próba de csak mert mire rájöttem mi a sorrend. xd nem egyszerű biztos.igencsak erősek már ilyen szinten és hát szar hogy többen vannak.a többi boss már nem lesz gond kivéve a dlc az elég nehéz így is :D
  • Ulthanito
    #9556
    Sikerült! Úgy csináltam ahogy mondtad abban a sorrendben. Kb. 15-16 próba kellett hozzá. Mocsok nehéz ez a harc de meglehet csinálni ahogy mondtad. Amúgy fent van az egész stream en. Azért is örülök neki hogy megcsináltam és ráadásul pont az utolsó próbából mert dolgom van és mennem kell, mert még soha nem győztem le egyedül a három turhát mindig coopban ment mind a eddigi négy végigjátszás során.

    Ulthanitoval nem baszakszik senki megmondtam! :)
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2018.07.31. 17:33:03
  • Ulthanito
    #9555
    Nekem eddig már van benne vagy 6-7 próbám, de ma este még nekimegyek, kipróbálom a taktikád. Magamra vagyok utalva, mert nincs most ps plusom, így coop sem lehet. :)

    Pusztuljon a három turha!
  • Myselor
    #9554
    igen így van,máshogy nekem sajnos nem sikerült:) de így 2-3 próba után lement. a többi nem volt vészes csak ezek
  • Ulthanito
    #9553
    Oké, köszi a tippet, megfogadom. Akkor gyorskardos, tűzgömbös és gyertyás lesz a sorrend. :)
  • Myselor
    #9552
    hidd el a többi boss ismét könnyű lesz ,.legalábbis nekem az volt ezek viszont jól megszopattak engem is.xd nem mindegy a sorrend tényleg mert a végén is megszivathat a másik kettő több az életük és erősebbek is.ezért kell a gyertyásat a legvégére hagyni
  • Ulthanito
    #9551
    Én mindig is utáltam, nem csak most 4+ban. Az már tegnap világossá vált, hogy lock on az itt nem jó, mert nem látod a másik két genyát, meg gurulni sem tudsz rendesen.

    Eddig mindig a gyors kardost próbáltam először, de akkor meg a tüzesek perzseltek meg nagyon. Most a tűzgömböst vettem előre, már levágtam kétszer is, de utána kinyírt a másik kettő.

    Na, összekapom majd magam.

    De meglepett, mert az első 6 boss után azt hittem, ez is simábban megy. Ameliát is úgy legyaláztam elsőre (pedig szerintem az egy nehéz boss), hogy csak nézett, nem gondoltam volna, hogy a három turha okozza majd a fejtörést.
  • Myselor
    #9550
    nekem is az volt az egyetlen nehéz ng+3tól egyszerűen rohadék az a boss :d de van egy sorrendje. a tüzeset hagyd utoljára amelyik nagyon jön rád az legyen az első majd tüzes kardos és a tűz fújó genyó
  • Ulthanito
    #9549
    Na, megvan hol fogok egy darabig leragadni: a harom turha.
  • Ulthanito
    #9548
    Jahh, amivel mindig is bajban voltam, hogy melyik NPC-vel mit kell csinálni. Melyiket öljem meg, melyiket ne, ezek a mellékszálak nem mentek soha.
  • Ulthanito
    #9547
    Na, én előkaptam ismét, és úgy döntöttem, nekimegyek az NG4+-nak, már jó régen játszottam vele igazából.

    Magam is meglepett az, hogy Cleric elsőre, Geszkony fater elsőre, BSB harmadikra, Amelia elsőre, Hemwick boszorkányok elsőre feküdtek. Elképesztő élvezetes a játék, most, hogy már nem görcsölve nyomom, hanem csak a szórakozásért, és döbbenetesen jól néz ki!

    Olyan brutális art van ebben a játékban, hogy szavakba nem tudom önteni.

    A DLC-től fosok bevallom, Kos, Laurence, Ludwig.

    Egyszerűen imádom ezt a játékot, megint azt vettem észre, mint három éve, amikor először toltam és mentem rá a platinára, hogy már munka közben is azon jár az eszem, hogy merre menjek, mit csináljak.

    Ha véletlenül, nagyon véletlenül lenne BB2, esküszöm, hogy megveszem a gyűjtői kiadást. Soha semmilyen játékból nem vettem meg.
  • darkSectorxxx #9546
    Nem és nem is fog.
  • steweee
    #9545
    nem jelent meg PC-re ?
  • darkSectorxxx #9544
    Nézni igen. :D
  • GOTY
    #9543
    Senkinek nincs kedve egy kis BB nosztalgiahoz?
  • Ulthane
    #9542
    Szerintem, ha végeztem a Das-sal, előveszem ezt megint, és nekikezdek egy új karakterrel. :)

    Egyszerűen imádom ezt a játékot. Bár most nagyon megszerettem a DaS3at is.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2017.10.05. 11:41:52
  • gibson9
    #9541
    Ha gazdag lennék venném azonnal.
  • Ulthane
    #9540
    Vagány, de 240 ezer forintért...
  • n000rbi
    #9539
    The Hunter szobor, cserélhető fegyverekkel, 799USD
  • Ulthane
    #9538
    Jöhetne bizony. Szarrá nyomnám.

    De szerintem nem lesz amúgy.
  • TDC Geronimo
    #9537
    Jajj jöhetne egy második rész :(

  • darkSectorxxx #9536
    Gratula. :)
  • Ulthane
    #9535
    Na, a vakus szpájdert hazaküldtem tegnap, most az Egyetlen Újjászületettel küzdök. :) Az milyen egy undorító teremtmény, mindig is utáltam.
  • darkSectorxxx #9534
    ja 1x szenvedtél vele. :)
  • Ulthane
    #9533
    Na, ott sosem találkoztam a büdös döggel! A csaliszokba egyszer még lenéznék amúgy, azokat nem alaposan pucoltam ki, csak ami a platinához kellett.
  • darkSectorxxx #9532
    Mondhatni...."ROM egyszerű." :D

    Főleg a chalice-okban. :D
  • Ulthane
    #9531
    Na, reggel kicsit felbosszantott Rom, a vakus szpájder! :) Amúgy rém egyszerű boss, te jó ég, első végigjátszásnál mit szenvedtem vele! :) Most azért vagy háromszor elintézett a kis dagadt. :-D
  • darkSectorxxx #9530
    :)
  • Ulthane
    #9529
    A 3 turha azóta se tért magához! :-D
  • darkSectorxxx #9528
    Sajna nincsen csere. :(
  • Ulthane
    #9527
    Remélem, mert lvl 40-en vagyok.

    Este jó lesz, csapathatunk egy kis koop mókát. Itt nem lehet cuccot cserélni, mint DaS-ban?