9646
13460980771428064280.png
NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
  • Tinman #9606
    4 van, de one third of... anyád From -.-

    Amúgy azt hittem ez a megnevezés, ez csak egy név és kész, aminek semmi köze nincs a végjátékhoz, mivel eleve k. nem utal a végjátékra.

    Pl. Józsefke Vial-jából összesen talán 3 db.-ot sodort elém a sors, és arról is fel kéne tételezni, hogy megváltoztatja a játék végét? Ezeket honnan kéne tudni? Ez egy gyökérség így lássuk be.

    1. Check.
    2. Check.
    3. Na most nekem itt az a gondom, hogy a játék elején amikor arra vetődtem tuti dumálnom kellett Arianna-val, meg talán később is, de van egy olyan emlékem, hogy őt a klinikára küldtem és később a cipőjét megtaláltam, az ott az inventory-ban. Magyarul ezt cseszbaxhatom gondolom -.-
    4. Rom előtt vágtam le, egyszerűen úgy volt logikus + rám is támadt, amikor a klinikára léptem. K. anyád From!

    Patches kari itt is volt és milyen "eredeti ötlet", hogy lerúg a szakadékba, pont úgy, ahogy eddig soha nem tette egyik From címben se :-/
  • Seth
    #9605
    4 db van összesen, ebből 2 elhagyható
    "De honnan a faxból kéne tudnom, hogy 3 kell? " - ONE THIRD of Umbilical Cord :D

    Ez Faq-ból van, már régen volt :) :

    1. A Nedves Nővérke dob egyet, ez nyilván akkor megvan
    2. Abandoned Old Workshop-ben van még egy, szerintem ez is megvan, láttam, hogy kaptál érte trófeát (legalábbis a helyszín felfedezéséért, ami opcionális )
    3. Killing the baby Arianna gives birth to in Tomb of Oedon sewers or killing her at Iosefka Clinic if you brought her there (after killing Micolash, Host of the Nightmare). (Missable)
    4. Dropped by Iosefka in her clinic in 1st Floor Sick Room through the entrance from the Forbidden Woods once Rom, the Vacuous Spider has been defeated, as long as you didn't kill her prior to the boss fight. (Missable)

    Ja és be is kell zabbantani őket még a főboss előtt,nyami

    Ja a szakadt csöves olyan karakter, mint DeS-ben Yurt, szépen sorban kinyírja az összes NPC-t ha a templomba küldöd
    Utoljára szerkesztette: Seth, 2019.07.30. 20:02:52
  • Myselor
    #9604
    szerintem elsőre senki nem tudja a 3 köldök zsinórt összeszedni én is ng+ban csináltam meg amúgy ne várj tőle sokat a bonusz boss a végén nevetséges talán az egyik legkevesebb hpval rendelkező szar valami olyan hamar halt ki is akadtam rajta.a dlc bossok pedig igen jó nehezek főleg Mária és Orphan of kos a többi nem vészes
  • Tinman #9603
    Pedig reménykedtem, hogy engem is benedvesít, de nem tette.

    A legepicebb élményben ebben a játékban:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Brain of Mensis, akit én csak Brian-nek hívok. Na az a pálya eléggé egyedi is volt, meg az agyat lebaxni a mélysötétbe utána meg legyakni viccesvót' :-D


    Ó bzmg. 2 db. Umbilical-om van, akkor gondolom torkosborz? De honnan a faxból kéne tudnom, hogy 3 kell??? Eleve mindent igyekeztem megcsinálni, ezerszer felderítettem újra és újra mindent és beszélgettem újra és újra mindenkivel! A "lakókat" volt, hogy Józsefke Klinikájára küldtem, volt, hogy a Chapelbe, de később rájöttem, hogy Józsefkéhez küldeni nem jó dolog, mert átváltoznak... mihelyst oda bejutottam kinyírtam Józsefkét, valami rúnát dobott asszem. Jól sejtem, hogy itt baxtam el? Mindenkit a Chapelbe kell küldeni??? De ezt is honnan a retekből tudjam?????

    A Forbidden Forestben a tetőn levő hullák felett ténykedő szakadt csövest, már akkor küldtem el a klinikára, amikor Józsefke halott volt... később arra jártam, mégis átváltozott az is, kinyírtam, az is dobott valami egész használhatót.

    A DLC nagyon nehéz? Egy kicsit tartok tőle, mert a From DLC-k direkt agyrákot szoktak okozni a bossokkal.

  • Seth
    #9602
    Igen, a Wet Nurse ( ami egyébként dajkát jelent, semmi köze ahhoz mennyire nedves :D) az utolsó fő boss.Ha bemész a kapun már a végjáték következik, úgyhogy ajánlom a dlc-t most elkezdeni, hacsak nem akarsz újra eljutni odáig NG+-ban.
    Ja és egy fontos kérdés :
    Umbilical cord-ból megvan-é 3 db ?? Fontos a true endinghez

    Ami a nehézséget illeti, nekem is sétagalopp volt pl egy DeS-hez képest, nagyon sokat segít a korábbi From-os tapasztalat. Ezért is könnyebb halni a Nioh-ban, amíg nem kened vágod az újfajta harcmodort és játékmenetet
  • Tinman #9601
    - Ez a késes kaszás, akinek már a nevét is kb. azonnal elfelejtettem, ez nem tudom megint mivót'. Mik ezek a bossok, de most komolyan? Ez is előre kaszabol 1200-al, hátulról meggyalázva meg leverem fél HP-ját seperc alatt.

    (Rákerestem: Wet Nurse a nedves nővér... jaj.)

    Ebben a játékban eddig 3 értékelhető boss volt:

    1. Gascoigne - Azon az alacsony szinten kifejezett nagy nyomást gyakorol a karira. Nem vészes, de ott és akkor Souls-like kihívás.
    2. Martyr Logarius
    3. Ebrietas

    Tekintve, hogy ezek közül kettő is opcionális, nem kicsit vagyok ledöbbenve. Főleg azon, hogy évekig harsogott a net tőle, hogy a BB mennyire nehéz játék. Gondolom nem próbálták a Nioh late game contentjét, hogy ilyen fasssságokat írogattak.

    Ha jól sejtem a HD megváltozott külleme + az ottani vaskapu nyitott állapota alapján, akkor ez úgy kb. itt a vége? WTF?
  • Tinman #9600
    Happy grindig :-D

    Hát én nem nagyon szeretem a happy grindet... érdekes Nioh-ban nem zavart, ha 1-1 pályát/részt újrázni kellett mert ott volt a sub mission, itt meg már 100 méter backtrack zavar. Nem tudom... más a ritmus. Be kell valljam, azt hittem, hogy a BB jóval dinamikusabb harcokat fog majd kínálni, de nem. A Soulsokhoz képest gyorsabb, de az előbb említett Nioh-hoz lassabb.

    - Micolash - Hát tök ciki, de csak 3.-ra lett meg, pedig very easy arc. Elsőre simán benyaltam a trükkjét, hogy ott volt a plunge attack az emeletről, az meg rögtön elnyomott egy olyan arcane attack-et, hogy kapásból meghaltam. Másodikra direkt nem plunge-ra mentem ééééésss akkor is mégis beledöglöttem az arcaneba. NA DE! A 3. harc közben vele szokás szerint bugba futottam :-D Azt történt, hogy amikor 2. fázisban van, vagyis 50% alatt van a HP-je, akkor ugye elteleportál és üldözheted. Na most annyira jól sikerült, hogy elé kerültem és erre megzavarodott, visszafelé futott egy kicsit, megállt a lépcső tetején, majd futott felém... ment is az Axe pörgős R2 támadása pofára esett, majd megint futott felém ki akart kerülni, megint a földre küldtem... ezt még 2x eljátszotta és halott volt, esélye se volt semmiféle arcane támadásnak :-D
  • Myselor
    #9599
    az elég szép :d én nekem mániám élvezem a grindelést a from játékokban.lehet ezért se olyan nehéz nekem mert kellőképp erős vagyok mire odaérek sok hp stamina mások meg csak úgy mennek és gyengék még van ilyen .
  • Tinman #9598
    - Martyr Logarius - 5.-re lett. Először bementem 15 mp alatt halott voltam. Köv. próba már levertem 75%-ra. Köv. próba 50%. Utána vegyes, majd végül úgy vertem le, hogy 0 blood vial 0 töltény maradt, az életerőm meg kb. 30%-on állt. Ez a boss volt az első, ahol úgy éreztem gyorsabb fegyóra kell váltanom, Kirhammer sima kardként tette a dolgát... mihelyst arra váltottam le is vertem.

    Nekem a blood exho már fogyott el, mivel sose grindeltem semmit. Mivel többnyire 1x kell csak takarítanom, így nem tudott miből annyi droppolni, így Ebrietas-nál 10 volt már csak, akkor kellett grindelnem és echoért vennem.
  • Myselor
    #9597
    nemtom nekem sose fogyott el egy idő után mindig csak arra költöttem a blood echoe-t így rengeteg volt
  • Myselor
    #9596
    én a hunter sawblade-el toltam végig aztán egy kis ludwig két kezes kard meg ng+ban a pizzavágóval ami dlc fegyver lesz.egyébként kb 2 óra alatt végigszaladtam az egészen ng+ban minden elsőre halt kivéve a 3 csuklyás pöcs na ők állati nehezek lesznek ott ég és föld különbség kell egy sorrend vagy jól megszopatnak.
  • Tinman #9595
    Most nézem csak, hogy ahogy a Hold változott úgy megnőtt pl. a blood vials ára is. Ez azért baromság, mert világosan látszik, hogy csak az idődet akarják vele húzni. Mert, ha elfogy mit csinálsz?

    A. Elmész grindelni = időhúzás.
    B. Elmész blood echot grindelni, hogy abból vegyél a messengerektől blood vialt = időhúzás.

    Mennyivel értelmesebb volt, a korábbi játékaikban, hogy volt Flasked, azt tudtad uppolni és magától újratöltődött, amikor teleportálgattál. Semmi időhúzás.
  • Tinman #9594
    - Ebrietas - Na ez volt eddig a második "nehezebb" boss. Olyan 6-7 halál kellett mire rájöttem mit lehet és mit nem. A vicc az, hogy elsőre majdnem levertem, csak elgreedeltem, utána meg zsinórban már szarabbul ment :-D

    Sejtettem, hogy a DLC fog majd igazán bedurvulni. Az eddigi From játékokban is ott gurult el a gyógyszer. Leginkább a DaS 2 Scholarban, ahol a 2 macskához vezető út is egy agyhalál a hóviharban és a 2 macska is brutál kemény. Nekem az volt életem legkeményebb Soulsborne emléke.

    Amúgy milyen fegyóval nyomtad? Van ez a Hunter Axe. Én ezzel az elejétől fogva tarolok. Mindenki pusztul. 2 kézre fogva. Soha nem lövöldözöm. Minek? Felesleges volt eddig.
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2019.07.28. 12:04:01
  • Myselor
    #9593
    dlc bossok igazán nehezek.meg martyr logarius a többi tényleg puhány .én logariussal szoptam a legtöbbet meg orphan of kossal a többi tényleg nem túl nehéz nem te játszod rosszul hanem sokan ügyetlenebbek .persze sosem hiszik el hogy másnak nem okoz túl nagy nehézséget mert nincs felvétel de hát ez van:) én is könnyedén nyomtam végig.
  • Tinman #9592
    - Amygdala elsőre.
    - Celestial Emissary elsőre.
    - Ja meg korábban bementem egy dungeonba, ott ha jól rémlik 4 boss volt, meghaltak maguktól elsőre, érintésre dezintegrálódnak.

    Gondolom majd később durvul a játék.

    Láttam, hogy lehet segítséget beidézni a bossokhoz, de gondolom ez NG+-oknál lesz érdekes.

    A Nightmare Frontier volt eddig a legszokatlanabb helyszín. Magas Frenzy ellenállás dacára is ott vesztettem cirka 120k blood echot... 2x is megesett, hogy mire elnyomtam volna a Sedative-et meghaltam.

    Nagyon szokatlan játék. Eddig abszolút nem a bossok jelentették a nehézséget, hanem a lámpák keresése és az ebből törvényszerűen adódó, "leevadelek a semmibe" baromságok, meg a harc a bugokkal, kamerával, szemfáradással. Pedig azt gondoltam volna, hogy olyan kemény bossok vannak benne, hogy a fal adja a másikat. Aztán gyak. nyers erővel széttépem őket. (Eddig. Ez persze változhat.) Se visceral attack, pisztoly/puska se spec tárgyak nem kellenek. Lekő' őket baxni. Oh, milyen eredeti. Wow. Just wow.
  • Tinman #9591
    Oh... végül is egy laza 1.5 órás kavargás után találtam egy trükkös shortcutot, ha azt tudom, hogy létezik, nyilván nem ennyi idő.

    Aztán jött a boss (One Reborn), teljes rettegés, "Na Tin, itt vajon hányszor döglesz meg?". 1.5 perc múlva meghalt, pedig miközben csépeltem lövöldöztek a csengős nyomik. WTF?

    1 perccel később a boss helyet térképezem fel, látom, hogy vannak lépcsők a csengős nyomikhoz... de mivel a boss már meghalt így vele haltak, item felszedegetés. Én ezt a játékot rosszul játszom úgy érzem, mert sose tudom mire gondolt a költő.

    Ezek az Insight-ok, meg vagy 50 Madman's Knowledge is minek? Semmi értelmét nem látom, a játék se sokat magyaráz róla, de nem úgy tűnik, hogy bármi értelme lenne számomra. Menni kell és ölni.
  • Tinman #9590
    Korábban belefutottam egy hsz-be és a másik topikban én is írtam, hogy ebben a játékukban is néha érthetetlen a "lámpák" elhelyezése, eddig 2 helyre is igaz, hogy 2 lámpa egymástól kb. 30 mp-re van. Most megint egy olyan részen járok Rom utáni szekció, Yahar'Gul Chapel, ahol elindulunk az egyik lámpától, majd logikusan haladva, felderítve bőven 1 óra mire a másikhoz jutunk. Ráadásul közben lenne egy lámpa, de azt deaktiválták. Mé'? Csak. (Igen, korábban már jártam ezen a részen és kipucoltam amit lehetett, de SEMMI logika nincs abban, hogy miután elérsz a deaktivált lámpáig, azt nem tudod újra aktiválni. Cserébe rettenet frusztráló bolyongás veszi kezdetét, amibe bele van kódolva, hogy 100k blood echot elbuksz. Nekem is majdnem sikerült, de csak majdnem.)

    Ja igen... respawn. Megszoktuk, tudjuk jól, hogy a fejlődés szükséges eleme. Itt viszont endless respawn van, a csengőt rázó mobok miatt, akiket ha újra és újra és újra ki nem nyírsz, akkor azok újra és újra és újra felélesztik nagyon hamar a többi mobot, akik ráadásul ilyen állapotban durván nagyobbat is sebeznek. Tehát a From megoldotta a respawnon belüli respawnt. Phazmeg. És ezek a csengőt rázó mobok halál, vagy teleportálás esetén újra ott vannak. Ettől a játék nem lett nehezebb, csak frusztrálóbb, abszolút olcsó, prosztó időhúzás, ráadásul blood echo sem jár a 2-3-4., stb. respawn levágásáért.

    Egyébként itt ezen a részen találkoztam eddig a legtöbb bebugzó enemyvel, súlyos kamera gondokkal, a falba clippelő mobokkal. Konkrétan van egy hely, ahol az egyik kutya rendre kiesik a falba, egy másik mob meg moonwalkot tol az oszlop mögött. Az is "vicces" amikor a lock szívat és nyilván nem a mobot ütöd, hanem elfordul a kari előre, közben hátulról meg felcsinálnak.

    Player vs. engine. Ez a Bloodborne igazi kihívása és nem a boss, meg mob harcok.

    A Sekirora már megtanultak végre programozni?
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2019.07.26. 17:25:45
  • Tinman #9589
    Egy teknómoslék, tele bugokkal. Ez nem fika, hanem tény. Ha nem tetszik, hogy egy rommáhypeolt játékot más képes teljesen objektíven szemlélni, azt talán nem az én gondom.

    A DeS és DaS, nagyon szerethető, nagyon üde, egyedi színfoltok voltak... de még egye fene a DaS 2 is elment, a Scholar már nem. A Bloodborne megint valamelyest változás, de nem eléggé. Komoly Van Helsing feeling, pont úgy, mint a Sekiro esetében meg Nioh/Ninja Gaiden feeling. Rengeteg az újrahasznosított elem a korábbi játékaikból, kezdve a hangok egy részével, animációkkal, bugokkal, beragadó hullákkal, el és feltűnő, clippelő vackokkal, vótmá-like mobokkal, rettenet kamerakezeléssel, ötlettelen, ezerszer látott boss sémákkal, és persze a gagyi engine ótvaros sajátosságaival.

    A DaS 3 esetében is előre eldöntöttem, hogy szar? Pre-order gyűjtőit vettem belőle, a leglelkesebben álltam neki a játéknak, hogy aztán találkozzak egy DaS+DeS+BB kotyvalékkal, amiben eredeti ötletből megint nem jutott túl sok...

    Már pedig ennek a műfajnak nem arra van szüksége, hogy újra és újra ugyan azt dugják le a játékosok torkán. Éppen ezért tudtam nagyon megszeretni a Nioh-t, ami mert végre rohadtul nem Souls klón lenni és rengeteg ötlet, egyedi vonás került bele a 13 éves fejlesztői idő alatt.

    A BB egy remek játék lett volna, ha foglalkoznak vele még legalább 1-2 évet és több frissebb, újabb, nem ilyen megfáradt ötletekkel tömik tele... de már akkor is elnézőbb lennék, ha legalább a nyilvánvaló hibákat ennyi év után javították volna, de nem tették. Mert BB játékosoknak ez így is jó volt... érthetetlen.

    Szomorú, hogy nekem kell megtenni a hibák részletezését, hogy aki idetéved, azt majd ne verje pofán játék közben a valóság. (És nem csak a CA és a frame pacingről van itt szó.) Látszik, hogy a From soha jobban nem vergődött a saját maga teremtett gödörben, mint manapság. U.e. csinálták a Kings Field részekkel is... újra és újra eladtak ugyan azt, miközben mindig egy kicsit változtattak rajta. Csak most már nem azokat az időket éljük, hogy ez ne verje szét az ember szemét.

    Teljesen objektíven és nyitott elmével fogok még idén a Sekiro elé leülni, remélem ott végre sikerült kellően megújulni.

    Egyelőre még mindig annyit tudtatok nekem írni a témában, hogy én előre eldöntöttem, hogy szar. Nem szar, mert az nem ilyen. Ez egy jó termék lehetne, ha foglalkoztak volna vele, vagy ha kijött volna PC-re, ahol 2 modder 1 hét alatt emberi állapotba hozza... bár az engine tátongó foltjaival azok se tudtak volna nagyon mit kezdeni. Hihetetlen, hogy anno a DaS esetében Durante (modder), hogy felhúzta a From béta terméket. Pontosan egy ilyen változás kellett volna a BB esetében is, amit úgy hívnak:

    Pro patch.

    Iszonyúan nagy szükség lett volna rá, hogy ez a játék megkapja. Őrület, hogy a játékosok simán 90%-a viszont fogta és benyelte így hibákkal telítve a cuccot. Most, hogy ez kit és mennyire minősít, azt inkább fedje jótékony homály.
  • Ulthanito
    #9588
    Szerintem teljesen feleslegesen játszol vele. Előre eldöntötted (évekkel ezelőtt), hogy ez szar. Nincs értelme az önigazolásnak, időt spórolsz magadnak is, meg nekünk is.

    Játssz olyannal, amit élvezel, a fikázó komment cunaminak semmi értelme.
  • Tinman #9587
    - Shadow of Yharnam - Ez a DaS 2 Scholar DLC Graverobber bagázsa után olyan volt, mint a Champs-Élysées-n elmajszolni egy vajas croissant, miközben selymes caffé latte csorog le az ember torkán.
    - Rom The Vacuous Spider - Erre nem tudtam mit mondani. Ez valami alfatesztből benne maradt valami?
  • Tinman #9586
    Sorrend ahogy alakult:

    - Cleric Beast - elsőre
    - Father Gascoigne - 3-4.-re
    - Blood-Starved Beast - erre kellett legalább 6-8 halál mire rájöttem a trükkjére, utána meg se tudott ütni
    - The Witch of Hemwick - elsőre, ezt nem is értettem, azt hittem valami vicc
    - Vicar Amelia - elsőre, könnyebb volt, mint amit vártam
    - Darkbeast Paarl - elsőre, megláttam, para, kinyír, végem... ja nem, ez is csak egy nagy kutya, From önismétlés volume végtelen.

    Itt tartok, aztán most nem tudom merre induljak, rakat zárt ajtó volt a leghülyébb helyeken is, most jön a trial&error és rájönni, hogy mi változott. Ebben a játékban ez az igazi nehézség, meg a legfosabb lock ami valaha láttam és persze a rettenet kamerakezelés.

    Bloodborne PVE = Player Vs Engine mennyire igaz...
  • Tinman #9585
    Na inkább ide...

    GázCoin Atya is lement. Ez már tényleg az első boss vót', vagy még mindig nem jó irányba haladok? Csak azért kérdezem, mert a Cleric Beast-re mondtátok, hogy az opcionális, amit készséggel el is hiszek.

    A leghalálosabb ellenségre újra és újra rálelek. Nagyon vigyázzatok vele, mert seggberak bárkit!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kamera boss. Deadly as fck. Azatyánál' is mit művelt a kamera, te jó ég. Aztán ha kicsit távolabb vagy, nem arra fordulsz, a lock is lemegy róla, megnyomod az R3-at, és ahelyett, hogy befogná a bosst, elnéz előre... bazmeg te szánalmas, de qrva élet. Ez a játék egy techómoslék, tipikus From cím.
  • Ulthanito
    #9584
    Bárhogy megcsinálhatod
  • zizz21
    #9583
    Sziasztok! Van még hátra a platinából 3 dolog, a Yharnam sunrise, Honouring wishes és a Yharnam, Pthumerian Queen, ezekhez nem kell new game + -ban, ugye simán kezdhetem elölről egy másik karakterrel? Köszi!
  • LBandi77
    #9582
    Már amikor a dlc-be ott bohóckodtál Kos-al a vízben akkor mondtam hogy gyenge a fegyvered.Igazán jó követ csak a csaliszokban találsz,de figyelj mert a legjobb kövek átkozott kövek és mindig van negatív tulajdonságuk is.
  • zizz21
    #9581
    Értem, köszi! :)
  • partizan182
    #9580
    Dlct. Ha az alapjátékot befejezed akkor a dlct max new game plusban tudod megcsinálni.
  • zizz21
    #9579
    Sziasztok! Gherman előtt vagyok és olyan kérdésem lenne, hogy előbb a DLC-t nyomjam végig vagy Gherment öljem meg? Egy csomó helyen olvastam, hogy a DLC-t javasolják előbb de nem igazán tudom miért. Nem úgy van, hogy végig nyomom a sima összes bossát, aztán később jöttkia DLC és úgy nyomni azt? (Elsősorban a kaszára hajtok) Előre is köszi!
  • darkSectorxxx #9578
    na akkor jó. :)
  • zizz21
    #9577
    meg is van, nem láttam a másik kutat fent.. omg én vak :(
  • darkSectorxxx #9576
    Ezek szerint nem még nem, valami kell hozzá.
  • zizz21
    #9575
    Sziasztok ismét! legyőztem már a cleric beastet, Gascoigne-t, blood-starved beastet is de észrevettem,h a bath messngerben nem tudom pl megvenni a Gascoigne's set-et, ez miért van? kihagytam valamit valahol? insight-om is 22-es ha ez számít neki. de más cuccal is észrevettem, hogy különböző videókban van nekik meg mondják de én nem találkoztam velük, ami nem furcsa tekintve a játék sokrétűségét de pl ha legyőztem Gascoigne-t akkor meg kéne tudnom vásárolni a set-et is, nem?
  • zizz21
    #9574
    Köszi a válaszokat! Érdekes mert a dark souls világa nekem jobban tetszik de ez valahogy "pörgősebb", jobban bejön, mint az. :)
  • darkSectorxxx #9573
    Csak később veheted meg a többit is.
  • Seth
    #9572
    Meg lehet őket venni, ne aggódj, ki tudsz mindent próbálni előbb utóbb
  • zizz21
    #9571
    Sziasztok! Most kezdtem el játszani a bloodborne-al, (eddig jobban bejön, jobban mint a dark souls) és olyan kérdésemlenne, hogy a kezdő 3 alapfegyverből, amit a temőben kaptam visszalehet még cserélni a másik kettőből valamelyikre? vagy ha az egyik kiválasztottam akkor már nincs visszaút és az marad? Köszi!
  • darkSectorxxx #9570
    azám....
  • Ulthanito
    #9569
    Most is azzal játszom, PS-en, és még itt is gond, amikor megyek segíteni másnak és coopolok. Zavaró tud lenni nagyon.
  • darkSectorxxx #9568
    Amúgy ez fasza, mert végre elérhető pc-n is többekközt, csak az már egy másik kérdés, hogy a BB-ben az inputag mennyire lesz majd probléma sok ember számára, de 1-2 easy körre bőven elég! :)
  • darkSectorxxx #9567
    Ez PS Now, nem PC.