9646
13460980771428064280.png
NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
  • Ulthane
    #9086
    Azzal mit szoptam. De lenyomtam :)
  • darkSectorxxx #9085
    Ailign és Defiled boss-ait szinte mind tudom sérüs nélkül, bármeddig, pláne a tüzes gyíkot. Na meg a nagy kalapos keeper is nevetséges.
  • darkSectorxxx #9084
    No damage. :)
  • LBandi77
    #9083
    Én még azt nézném meg mondjuk a tápos karaktereddel amikor fél életed van dungeon 5-ös színt tüzes kutya.
    Ott megnézem ezt az indián táncot majdnem minden tàmadása 1-hit kill.
  • darkSectorxxx #9082
    Crit még talán, de temető azt rühellem, lutri. :)
    Abba én nem fogadtam volna ennyire biztosra. :)

    Amelia is menne elsőre szerintem. :)
    Azt hittem Ebrietas az.
  • Ulthane
    #9081
    Persze, az eredmény megvót. Lehet Clericet vagy Geszkonyt kellett volna mondanom helyette. :)

    Csak vigyázz, hogy Amalia nehogy anália legyen! :-D

    Amúgy tudtad, hogy Amalia Moby szerelme?
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2016.09.23. 11:22:58
  • darkSectorxxx #9080
    Igen, de a fogadás csak erről szólt, ami a végeredméy. :D
    És most is majdnem elbasztam, mert siettem fáradt voltam.
  • darkSectorxxx #9079
    Mondtam neked, hogy türelem, de nekem csak azért volt ilyen lassú, mert a fegyom alap volt sebzést illetően, meg a végén tutira akartam menni. :)
    Illetve a baltával hátulról sokszor csak 1 ütésre volt időm, vajazóval inkább 3 szokott lenni.

    Igen Challange Accepted. :)
  • Ulthane
    #9078
    Végülis, eredményes. De ebben semmi látványos nincs, én szeretem, ha úgy tudok leverni egy bosst, hogy utána, amikor megnézem azt mondjam, hogy aztaaaa, mekkora parry volt, vagy milyen kombót kapott. Fogpiszkálós-karcolós, lassú víz partot mos stílus nem jön be. Én annál forrófejűbb vagyok.

    Ide nekem az oroszlánt, nekirontok, csapkodok eszetlenül, aztán előbb utóbb ráérzek :)
  • n000rbi
    #9077
    Darknak ez a titkos fegyvere :)
  • Ulthane
    #9076
    Huhh, megnéztem. Hát ez kurva unalmas volt. :(

    Neked kötélből vannak az idegeid. Én tuti nem tudnék így játszani.
  • Ulthane
    #9075
    Hova?
  • Ulthane
    #9074
    Mázlista! :-D

    Akkor challenge teljesítve. A következő legyen Amelia! :-D
  • darkSectorxxx #9073
    ;)
  • darkSectorxxx #9072
    Fasza. Enyim feltöltve. :)
  • Amiga
    #9071
    Gratulálok! :-)

    A fegyverre direkt nem tettél tűzsebzést? Vagyis az volt a cél, hogy sima axe-al darabold fel?
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.09.23. 08:16:16
  • n000rbi
    #9070
    Elsőre lenyomta tegnap, just sayin' ;) :D
  • Ulthane
    #9069
    Nahh, tegnap végeztem BSB-vel, Darky látta csupán, a többiek kis soul huntereket fürdettek! :-D

    Könnyűnek nem nevezném, összességében volt vagy 15 próbálkozás, és a parry volt a kulcs. Még így is nagy luftokat ütöttem az elején, meg volt benne jó nagy adag mázli is a végén, de hát ilyen ez a játék. :)



    Darky, milyen stratégiát választasz ma hozzá? Vagyis előbb Geszkony Faterhez?
  • darkSectorxxx #9068
    Oksa. :D
  • Ulthane
    #9067
    De akkor majd streameld :) És toljad hunter axe-szel.
  • darkSectorxxx #9066
    Challege elfogadva, ma nekiállok. :)
  • darkSectorxxx #9065
    Nem is, erre csak én vagyok képes. :)
  • Ulthane
    #9064
    Nem cseteltem, hanem telefonáltam. :) Skype-on :) Közben toltam. Szóval annyira nem izgultam rá. De nem hiszem, hogy csont nulláról elsőre lenyomnátok feltétlen...
  • darkSectorxxx #9063
    Ha közben írsz akkor lehet hogy nem, fizikai képtelenség, de nekem duma közben menne. Tegyetek próbára. :)
  • Amiga
    #9062
    Kijött a gyakorlatból. Amúgy chatelés közben szerintem én sem nyomnám le. :-D Lehet, hogy egy vasvillás parasztot se nyomnék le, ha közben chatelnék. :-D
  • darkSectorxxx #9061
    Micsoda? Az egy olyan boss, aki hozzád sem érhetne :)
  • Amiga
    #9060
    Közben skype-oltam. :-DDD
  • Ulthane
    #9059
    Tegnap nekimentem alapjátékon lepkefingként BSB-nek. Hát, 220 óra játék ide vagy oda, 5-6-szor megpróbáltam, igaz, közben skypeoltam, de nem tudtam lenyomni. :) Elszoktam már a játéktól. :)
  • Amiga
    #9058
    Először beleírtam azt is, hogy "stabil", de aztán észrevettem, mit írok és azt kitöröltem. :-)
  • Amiga
    #9057
    60 fp2s... ezt el fogom adni a SONY-nak.
  • Moby
    #9056
    De ő csak annyit írt hogy tudja. Tudja? Tudja. :)
  • n000rbi
    #9055
    Akkor már inkább 56-60fp2s.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    azt hittem elírás a "2", de közben leesett
  • Moby
    #9054
    60 fp2s-t. És ez egy helytálló megállapítás :)
  • Ulthane
    #9053
    Nem mondtam, hogy nem lehet, csak azt, hogy nehezebb. És tényleg nehezebb. Ez a pörgős forgós lassú stratégia a gyors ellenfeleknél nem hatékony. Nem véletlen nincs egy tuti fegyver, érdemes őket váltogatni. Egy gyors, egy lassú.
  • n000rbi
    #9052
    >Bloodborne a 60 fp2s-t tudja PS4-en.

    Hogy mit tud?
  • Amiga
    #9051
    Én baltával játszottam végig négyszer.

    Bloodborne a 60 fp2s-t tudja PS4-en.

    Pro patch jó lenne, de nem nagyon hiszek benne. Talán, mivel exkluzív, mégis lesz. Én még nem döntöttem el, mi lesz az első pro-játékom, de elképzelhető, hogy az új TR lesz az.
    Vagy valamelyik már meglévőbe kuzkkantok bele, csak hogy teszteljem kicsit a különbséget. Bár ünnepibb lenne valami újba belevágni, ami már eleve Pro-ra van kalibrálva.
  • Ulthane
    #9050
    Baltával nagyon nehéz lesz végigtolni, az első végigjátszásban én is azt toltam, gyors ellenfeleknél szart sem ér. Hókirály a szart is kiveri majd belőled, meg az összes többi. A három turha sem jó baltával, a buta pók sem egyszerű stb.
  • Moby
    #9049
    A cerka elméleti, vagy a hegyezése? Esetleg mindkettő?
  • Kandurex
    #9048
    Elméleti cerka hegyzés
  • darkSectorxxx #9047
    Ez igaz, csak elmélkedtünk. Kandurex mondta, ha így lesz, akkor vesz szerintem látatlanba nem fog váltani, meg én sem, túl sok a ráfizetés. :)