9646
13460980771428064280.png
NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
  • darkSectorxxx #9286
    "Már kész videókat is fel lehet tölteni a Twitch-re

    Nagy lépést tett a Twitch - mostantól nem csak streamelhetünk az oldalon, hanem előre összevágott videókat is megoszthatunk."
  • darkSectorxxx #9285
    Stream ON
  • darkSectorxxx #9284
    Ne légy vele gonosz, rendes ember amúgy. :)
    Saját akaratából hagyott fel.
  • LBandi77
    #9283
    Azért ne bízd el magad,this is dark souls,avagy készülj a halálra.
  • Myselor
    #9282
    egy tipp. farmolás helyett.vannak a mimic ládák tudod dobáld meg ilyennel!annyi a lényeg hogyha párszor megdobálod akkor egy idő után dobja saját magát tehát sisaknak.azt pedig ha felveszed 50%al több soult kapsz.bossoknál ez hatalmasat dob a soulokon!és lesz olyan gyűrű is ami 25%al többet ad.de elég lesz a sisak is.boss kill után feldobod gyorsan.mindig hagy időt a játék erre direkt szerintem :D sens fortressben is van mimic és anor londoba is
  • Ulthane
    #9281
    Meg így már lehet farmolni is, kezdek erős is lenni, szóval innen már gyerekjáték lesz. Hidrát leverem harmadik próbára, mint a pillangót, aztán jöhet a főboss!
  • Myselor
    #9280
    hát igen :D ez nem egy olyan játék ami hagyja magát.ha nem vagy otthon is ezen jár az eszed hogy nyomnám már merre menjek most ma mit csináljak benne.amúgy nyugi mostmár könyebb lesz a warpolással :)
  • Ulthane
    #9279
  • Ulthane
    #9278
    Pont ebben a percben írtam egy barátomnak, akivel felesbe vesszük a Mafia 3-at, hogy addig barátom nincs Mafia 3, amíg a DaS-t le nem nyomtam.

    Azelőtt nem csináltam soha ilyet játékkal. Jött az új, basztam félre bármit.Kivéve Bloodborne. :)
  • Ulthane
    #9277
    Meghalt? vagy kivágták végre?
  • Myselor
    #9276
    igen :D meg értelmes ember könyvet olvas nem ilyen szarokkal játszik.meg volt tegnap még valami hogy aberrált fasz aki ilyen játékokkal játszik xd jó volt.különben azt modnta félrerakja majd pénteken a maffia3 miatt szerintem nem fogja :D ez a játék nem így működik.amég nincs vége nincs más játék
  • n000rbi
    #9275
    "Gyűlölöm ezt a játékot" - így szokta mondani, ha éppen szopóágon van :D
  • Myselor
    #9274
    hidránál is lesz egy jóízű utálom ezt a kurva játékot minek játszok vele törlöm a picsába mindjárt kibaszom konzolostul :D
  • darkSectorxxx #9273
    Irigyellek hogy így elvagy vele, nekem majd a das 3 dlc lesz ilyen.
  • darkSectorxxx #9272
    Harlekin nincs már.
    5 percet 1000% hogy lehet, ez biztos, de ez még mindig kevés a ps 60-jához képest.

    Amúgy dvr-be van start meg stop, csak faszomat nincs mobilon azt ki kell lépegetni, vagyis a videó eleje meg vége az hogy a játék menüjében állsz. Gratula. :D
  • Ulthane
    #9271
    Most, hogy már tudok teleportálni, megyek, és szétnézek rendesen. Ma ez lesz a program, nem a katakombák.

    A krisztályjegesmedvékhez elmegyek. Meg ott van valami hidraboss. Oda is.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2016.10.03. 12:35:47
  • LBandi77
    #9270
    Nagyon sokmindent kihagytál,felületesen haladtál.
  • Ulthane
    #9269
    Az xbox hiatalos faq szerint is csak 30 másodpercet lehet. De lehet, hogy Harlekin haverod meg kéne kérdezni az X1 topikban.

    Baszki, alig várom, hogy hazaérjek, és tolhassam DaS1-et. Már az jár a fejemben, hogy merre menjek, megkeresem a fel nem vett gyűrűket, stb.
  • darkSectorxxx #9268
    Ja, de mások tudnak többet rögzíteni, szóval tuti valahogy lehet, csak az hogy ezért a menübe ki kell lépni bohóckodni, az az agyfasz.

    Telefonnal meg csak visszamenőlegesen lehet. :D
  • Ulthane
    #9267
    Elmondom: sehogy. vagyis úgy, hogy az utolsó 30(!) másodpercet rögzíti csak, de csak akkor, ha elindítod hozzá az alkalmazást. Röhej.
  • darkSectorxxx #9266
    Ok.

    Én nem értem. Máig nem értem hogy a box felvevő hogy a faszba működik.

    Nem értem.
    Szóval azt lehet tanfolyamon meg kéne tanulnom 1x
  • Ulthane
    #9265
    Mindenképp kipróbálom mahd, mert a szutyok X1 ugye nem képes rögzíteni az utolsó fél órát, mint a PS4. A tegnapi bossharcot is visszanéztem volna!
  • darkSectorxxx #9264
    Twitch app nem jó sajna, csak böngésző, most hogy a böngészőt hol nyitod, pc, konzol, telefon, tablet, mindegy, de csak ott tudod. :)

    Ahogy gondolod. Csak ajánlottam. Egy pippantás és megmaradnak a stream felvételek.
  • darkSectorxxx #9263
    Úgy tűnik ott nincs.

    Tegnap néztem Lbandi-t, és néztem tv-t is.

    Azt bealudtam a gecibe. :)
  • Ulthane
    #9262
    Nem találtam ilyen beállítást az applikációban.
  • darkSectorxxx #9261
    Amúgy léccike holnap mielőtt elkezdesz játszani.
    Tégy meg ennyit:

    Twitch-en a profilodban -> Beállítások -> Csatorna és Videók -> Közvetítéseim automatikus archiválása (pipáld be léccike, ekkor elmenti a videóidat, és fel is lehet nyomatni később mondjuk youtube-ra. :D)

    Most már mindegy, akartam mondani, hogy ha lett volna 10 perced és elmentetted volna a stream-et, kíváncsíságból visszanézhetted volna, hogy ölted meg a boss-t, az mellett hogy előtte gyors elolvasod amiket írtam neked hogy mikre figyelj. :D
    Meglepődnél. :)
  • darkSectorxxx #9260
    Visszanézik onlány majd. :D
  • Myselor
    #9259
    nemtudom nem igazán használok itemeket. néha kenek egy kis análzsírt de azt se mindig csak ha úgy van kedvem nem nézek ruha védelmeket semmit tetszés szerint választok geart is.humanityt kajálok ha szorul a hurok de ennyi :)
  • Ulthane
    #9258
    Illo vagy nem illo, kemeny volt, na. Messze ez volt a legnehezebb eddig, csocsos ehhe lofing. Biztos, ha tobb item van, konnyebb, de nekem kemeny volt.
  • Myselor
    #9257
    gg illő volt már túl haladni rajta :D várjuk a folytatást lesz még finomság artoriast is csípni fogod :)
  • Ulthane
    #9256
    Huhh, heroikus, otoras kuzdelemben lenyomtam gilisztat es dagadt gecit Anál Ondóban. Ez megfingatott bakker. :( Ez Bloodborne-szintu boss.

    Valahogy nekem mumusom az ikerboss, BB-ben is utaltam a harom turhat. Bar Darky vegig ellenem drukkult, megcsinaltam. Csak Bandi hitt bennem, mint mindig. :)

    Myselor is nez nagyot majd, ha olvassa :-p. Moby sajna nem latta, Norbi se, de megvan, az a lenyeg. Huhh, kemeny volt.
  • darkSectorxxx #9255
    SRÁCOK irány twitch!!!! :)
  • darkSectorxxx #9254
    Itt nyugisabb talán ezért ide írom!

    Először is, sorrendben csinálom a dolgokat, először Lbandi kék maszatát csinálom meg a Das2-ben, utána jöhet Myselor nemtudommije Das 1-ben....:D
    Das 1-et úgy is le kell még töltenem, valszeg addig haveromat fogom nézni, mert ma fog BB-ben Kos-al először találkozni.


    Röviden ez a tervem mára. :D
    Mindenki már tudja mi a twitch-en a stream...ha nem akkor a főoldalon balra a barátlista...ott látni ki mit csinál éppen. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.01. 15:57:24
  • Ulthane
    #9253
    :)

    Mar alig varom, hogy hazaerjek es toljam.
  • LBandi77
    #9252
    Szerintem a fogpiszkálót,(ugye milyen szemét játékok ezek, benne van a tudatalattidban egész nap amíg nem végzel vele)
  • Ulthane
    #9251
    A fogpiszkalot vagy a dagadt gecit vagjam le elobb vasarnap, ha hazaerek? Ezen gondolkodom.
  • darkSectorxxx #9250
    Tuti....nem.... :D
  • Myselor
    #9249
    nem akarod ma meglesni?:)
  • darkSectorxxx #9248
    Aha, így azért nehezebben értem, de kb sejtem mire gondolsz. :D
  • LBandi77
    #9247
    A fogpiszkáló egyformán skálázódik str.dex.tehát az a jó ha a két értéket egyformán fejleszted.Hozzáteszem jó szarul mert a stat bónusz c c,és ugye az lenne a cél ha valamelyik tulajdonságot fejleszted akkor a fegyver A vagy S legyen mert így kapsz statbonuszt a fizikai sebzésre.