2146
nv
  • MrHyde
    #664
    eszközkezelőben azt írja megfelelően működik, ezért nem értem.
  • MrHyde
    #663
    de nekem semmilyen code 43 errort nem ír ki, csak egyszerűen nem bírok játszani semmivel.
  • gforce9
    #662
    Sok ilyen problémát találtam a az asus 740m win10 kifejezésekre keresve. A probléma úgy tűnik nem egyedi. A leggyakoribb ez a gond:

    https://forums.geforce.com/default/topic/861231/nvidia-amp-windows-10-how-i-solved-the-code-43-error-/

    Eszközkezelőben mit mutat a gép?
  • MrHyde
    #661
    legfrisebb directx fennt van igen, nincs hibaüzenet csak minden játék játszhatatlan, annyi hogy a f.e.a.r. telepítése utána nyögött eb egy olyat hogy 3.5 ös .NET keretrendszer kell neki és azt töltsem le, de ha rámegyek a letöltésre nem engedi
  • MerlinW
    #660
    DirectX 9, 10-et telepítetted? Valami hibaüzenet nem ártana.
  • MrHyde
    #659
    még WoWozni se tudok lol. azt a sima integrált videókarinak is el kéne vinnie
  • MrHyde
    #658
    Notebook igen, ASUS, Intel core i3-312m 2,50 ghz CPU 4GB RAM
    Nvidia Geforce GT 740m vidikártya
  • tobias88
    #657
    Azért ez erős túlzás. Bizonyos árkategóriákban most is jobbak. Pl GTX970 vs R9 390.

    Amúgy az eddigiek alapján nálam is érik a GTX1070es rendes hűtéssel.
  • gforce9
    #656
    Notebookról van szó gyanítom. Mi a típusa?
  • MrHyde
    #655
    látod, nem is olyan nehéz ez, ezzel kellett volna kezdeni ;)
  • Jim Morrison
    #654
    gondolom te a smileyval nem vagy tisztában :(
    nem, nem tudok segíteni.
  • MrHyde
    #653
    az előtte lévő hozzászólást már nem sikerült értelmezni? meghaladta a képességeidet?
  • Jim Morrison
    #652
    volt rá 10 éved, miért nem játszol inkább az új játékokkal?
  • MrHyde
    #651
    jah még a F.E.A.R. se megy, gratulálok a tetves windows 10-nek. egy több mint 10 éves játékot nem bírok elindítani
  • MrHyde
    #650
    Hey, valaki tud segíteni? Újra lett telepítve a gépem, Windows 10 lett felpakolva, leszedtem minden Drivert ami kell, a gép nem mutatja hogy bármi gáz lenne a videókártyával, NVidia vezérlőpultban beállítottam hogy a GeForce videókártya legyen az alapértelmezett, mégse futnak a játékok, a Thieffel meg a Dying Lighttal próbálkoztam, mindegyik szarráakad a menüben, inditottamőket rendszergazdaként úgy is, előtte mind2 játékkal lazán toltam. Mi lehet a probléma?
  • Jim Morrison
    #649
    Én majd ha kijön a vega/ps4 neo fogok gondolkozni rajta. Ps4 re vannak jo jatekok, gepre meg neha azert jo lenne, hogy 1440p ben kompromisszumok nelkul tudjam tolni. De lehet akkor kell hozza alaplap csere, mittudomen...:( egyelore ez az 1070 nagyon joa
  • Voltan
    #648
    Ahogy nézem, 1080p-ben nekem is elég lesz a 1070-es, nem kell a nagyobb testvér. Fenem rá a fogam már nagyon.
  • grebber
    #647
    O bárcsak annyi pénzem lehetne ahányszor ez elhangzott a Furynál is.... És akkor a 1080Ti még kanyarba sincs.....
  • broman191
    #646
    A Founders lesz kb. annyi induláskor, de miért is venne bárki olyat, a normál ref. hűtéses és aftermarket hűtős kiadások 140e Ft környékén lehetnek majd hamar... :)
  • Csacsi
    #645
    pont elég lesz nekem a 1070 165k körül.
  • broman191
    #644
    A Vegáról nem tudunk még semmit, nálad másképp van? Mesélj... :))
  • DonPedro22
    #643
    Ez a válasz miatt vissza mondtam a megrendelést pedig holnap hozták volna... de akkor megvárok egy normális kiadást. Egyébként köszi a választ :)
  • grebber
    #642
    AZ AMDnek megint esélye sincs vagy esélye sincs?
  • SzirmosSzisza
    #641
    http://www.guru3d.com/articles_pages/nvidia_geforce_gtx_1070_review,13.html
  • tobias88
    #640
    Röviden: Nagyon rossz
  • Csacsi
    #639
    Az Aquaban ma 3 db kelt el,és holnap is visznek el 1-et, szóval nem vagy az egyetlen.
  • DonPedro22
    #638
    Ezeknek a Founders editionoknak mennyire jó a hűtése? mert az Asus Strix GTX 1080 már egyedi 3 ventis hűtéssel jött
  • Botond #637
    Utánajártam, csak szürkeimportos lehet még beüzemelt, rendes magyar boltos vevők mind házhoz kérték, csak én mentem érte, szóval szinte biztos, hogy ez az én hétvégém. :) Na off off.
  • Jim Morrison
    #636
    vagy van több is, csak az viszonteladóknál, import ----> valaki behozott egyet kintről és már tolja, vagy hazavitte raktárról és már szintén nyüstöli, csak ugye nem lehet azt hangoztatni :D //csak bele kellett kötnöm, mert micsoda kijelentés :c
  • DonPedro22
    #635
    egy svájci oldalon de ott is ez az egy darab volt raktáron az MSI-ből de a többire várni kell 2-6 hetet azt írják és most már az MSI-re is mert miután rendeltem arra is 2-6 hetet írt. egyébként pcp.ch a másik digitec.ch Várni akartam a Gigabyte-re de egyik oldalon sem tudnak még róla infót. csak pár gyártótól lehet még venni egyedül az Asus aki már nem Funders editiont árul és saját hűtővel árulja valamint egyedi több színű villogókkal vagy mi a fenével.
    Utoljára szerkesztette: DonPedro22, 2016.05.27. 20:44:11
  • Botond #634
    Beüzemelt szót elmagyarázzam? :) Amikor már nem dobozban van, hanem gépben és kap feszültséget. Ami még elkelt azok hétfő keddre lesznek a vevőknél. Ez az én hétvégém! :D
  • Jim Morrison
    #633
    vagy van több is, csak az viszonteladóknál, import
    ettől függetlenül is szép :p
  • Botond #632
    Egyelőre egy darab beüzemelt GTX1080-as van az országban. :)
  • Felgolos
    #631
    Hello, és honnan rendelted?
  • DonPedro22
    #630
    Végre sikerült megrendelni egy MSI GTX 1080-at igaz Founders edition de jóvanazúgy.
    Jövő hét keddre itt lesz
    Utoljára szerkesztette: DonPedro22, 2016.05.27. 18:58:11
  • Sippie
    #629
    Ha tényleg elkapják az elsőszámú gyanúsított te leszel :D jobb ha csinálsz magadnak alibit péntekre :DD
  • Maala
    #628
    Lol, csak vicceltem ám, nehogy valami bandita elkapjon. :D
  • Botond #627
    Ja,,hogy úgy. A francia utcába kértem, és szerintem zárásra érek oda érte kb. Pénteki napom elég sűrű.
  • smog15
    #626
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sarok számítógép asztal és az mellet van egy kis emelvényen a gép, hogy ne a padlón legyen így talán kevesebb port szív a táp, szóval mellettem van kb 20 centire és a felfelé fújó ventit lehet érezni télen.
  • Maala
    #625
    Tudom, olvastam vezetés/dugó közben még délelőtt. :)