933
Új, dél-koreai ARPG a Diablo nyomdokain.
  • yesname #452
    Én Moonkeep-re átmentem level 45-nél és kb 35 óra után. Még időben. Nem bántam meg. Latency pedig ugyanannyi mivel mindkét régió szervere ugyanott van (Frankfurtban).
  • MerlinW
    #451
    Ezzel szerintem semmi gond. Naponta össze lehet szedni 2-3 fejlesztésnyi kristályt (játékidő, altok, stb függvényében), ha nem sikerül, másnap újra. A probléma, hogy sokan nem fogják fel, hogy ez egy MMO, tök normális hogy (F2P) hónapokig tart amíg eléred a T3-at. Mindemellett meg van ezer féle activity, lévén a vertikális fejlődés másodlagos a játékban. Ha meg mindenáron T3 raid-elni szeretne az ember az első hetekben, ott a shop, egy nap alatt fel lehet húzni a karaktert 1400-ra pár ezer dollárért :)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2022.02.19. 13:51:27
  • Sunrider924
    #450
    Ja, siman, a +15os 600as geart felhasznalhatod es a 802esre nyersz vele +1-et :)
  • nxs
    #449
    A játék 90%ban solo,csak a raidekhez kell party. Az enchanthoz még azért annyit hozzá tennék,hogy régen vagy betörted az itemet amit 1-2 hónap alatt összeszedtél vagy "lányosabb kivitelben" kaptál +0-t. A Lost Ark rendszerében csak nyerhetsz kb.
  • MerlinW
    #448
    A költözés gondolata fájdalmas, nem a játékmenet. Sztori dungeon-öket és guardianokat is többnyire egyedül szólózóm paladinnal, nem hiszem hogy a sztori problémát okozna 600-on :)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2022.02.19. 13:30:20
  • Sunrider924
    #447
    Fajdalmas lesz az 600-on is, mert nem fersz hozza a kovetkezo tier felszereleshez amig vegig nem csinalod Yor story-t es hat a 600 GS epphogy csak eleg/karcsu oda. Foleg hogy 600-on nincs matchmaking sehova, tehat soloba kell vegigcsinalni mindent.
  • nxs
    #446
    Egész bejön a cucc,bár nem sok köze van az Arpg-hez,értsétek jól...nincsen loot. Ami nagyon nem jön be az a "tapi telefon mmo" szintű progress,lépjél be minden nap délizz,víklizz.
    Amúgy EU-W egész fasza,mindenki félti a kemény 1 hetes kariját így itt nyugi van :)
  • MerlinW
    #445
    Én is átmennék szívesen, de lvl 51, majdnem 600-as item level, 150 óra útán fájdalmas a gondolat :)
  • Sunrider924
    #444
    Az egesz gear upgradelesben az a nagy truvaj hogy +8 folott mar annyira lecsokken a siker eselye, hogy elkezdodnek a failed sorozatok, es mivel tobbe-kevesbe limitalt, hogy mennyi hozzavalod van ezert marhara fajdalmasan erint, amikor ugyanaz a gear slot 2-3x is failed es bukod a matit. Raadasul a gearscore nem opcionalis epenisz meregetes, hanem ahoz koti a jatek hogy az ujabb tartalmakat megnyissa neked, tehat amig nincs meg a 600 gearcore, addig nem tudsz atmenni a Tier 2es kontinensekre. Sokan panaszkodnak, hogy ez a gearscore gating eleg nag hulyeseg, igazabol nem tudnek jobbat de attol meg nekem is volt emiatt ket szar napom, amig helyben toporogtam...aztan majd ugyanez jon T2bol T3ba, szoval messze meg a vege.

    Ja ma nekem 90%ra is failed lett 2x is...
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2022.02.19. 12:42:11
  • ToxiMaxi
    #443
    Gratula!

    Én még mindig nem vagyok 50 :) . Most nyomtam le egy robotos dungeont, eddig messze ez volt a legélvezetesebb. Meglepett, hogy nem csak fantasy only a játék van itt minden :) 10 szinttel ezelőtt manóknak segítettem és egy katicabogár volt a mountom, most meg cyberpunk/warhammer 40k körítés és a dungeon alatt szól a gitár, kicsit tájidegen a bazinagy karddal rohangáló páncélos lovag, de ahogy nézem ez ilyen :)
    Utoljára szerkesztette: ToxiMaxi, 2022.02.18. 19:40:00
  • Sunrider924
    #442
    Fuck Yeah

    Bena vagyok 110 ora kelett hozza nekem, akit kovettem twitchen annak eleg volt 80...
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2022.02.18. 11:52:35
  • Nomad90Hun
    #441
    A user error arra akart utalni, hogy túltolják páran az önkènt vàllalt röghöz kötèst. A dungik nem működèse feltünt, haverral próbáltunk pár dungit duoban, sokszor vagy be se tudunk menni, vagy csak 5-6-ik próbàlkozásra, de az is kèsik mint àllat... Utóbbi tippre amiatt van, hogy minden szerverről próbál matchmakelni a játèk.
  • PiszkosFred
    #440
    A sima alap szintezos dungeonok is szarok, tenyleg csak solo/enter opcioval lehet bejutni
  • SzirmosSzisza
    #439
    Amúgy, ha valaki csak chaos dungeont akar, akkor soloban úgy néz ki működik ilyenkor is, csak matchmaking nem :/
  • ChipHazard
    #438
    Hm, ez nem is rossz. Lehet akkor én is inkább ott kezdek majd, ingyen cucnak, mindig örül az ember XD.
  • yesname #437
    Én gondolkodom rajta megéri-e otthagyni a kb. 35 órát és egy 45-ös karit Kadanon. Gyűjtögetni nem gyűjtögettem vele csak questeket nyomtam végig. Venni shopban semmit se vettem még. A Platinum Founder's packot megkapom még egyszer. Nehéz döntés.
  • 0Fritz
    #436

  • Murmur
    #435
    Én két napja kezdtem, így inkább megyek az új régióba. Extra jutalom is jár érte az ott kezdőknek: https://forums.playlostark.com/t/eu-west-login-event-rewards/150753
  • SzirmosSzisza
    #434
    Zinnervale-n is valami event van, de queue is :D


    Amúgy én pl tuti nem kezdeném újra, nyílván azt a 400 valamennyi gs-t pikk pakk el lehet érni megint, de az összes questet meg mokokot újra megcsinálni...
  • PiszkosFred
    #433
    Na, kozben kap mindenki egy extra founder packot az uj szerveren is, aki korabban megvette es elhasznalta. Igy mar azert masabb a helyzet.

    To make playing in the new region a more reasonable choice, we will be granting all Founder’s Pack purchasers that have purchased through Steam or redeemed their key from Amazon to their Steam account before 12:00PM PT / 8:59PM CET on February 14 (even if it is still in your Product Inventory in-game) an extra set of the exclusive items from the Founder’s Pack they claimed alongside additional Royal Crystals. Players will begin receiving these grants on Saturday, February 19, and they will roll out throughout the course of the day.
  • Jabar
    #432
    Én a nagy roham utáni új szerveren kezdtem , mégsem tudok belépni így este amikor munka után hazaérek, ez nekem nem tűnik user error-nak...
  • PiszkosFred
    #431
    Nem a guild miatt, az a kutyat se erdekli, 2 klikkel ujraalkothato. Viszont minden mas euroert vett cucc csak az adott szerverre vonatkozott, nem account szintu, az volt a szopas... Aztan boldog-boldogtalan belekezdett a jatekba a hype miatt, es hiaba mondtak, hogy NE JOJJON oda, mert dugig van, mindenki ugy gondolta, hogy "oke, de csak en jovok, egyedul meg beferek", es akkor ott tartunk, hogy mar deli 12:00 orakor 5000-es sor van, delutan 16:00-kor mar 12000-es, este 19:00-kor meg 17-20 ezres. Es nincs vege... (orankent kb 4000/4200-zal csokken a sor, ki lehet szamolni ki mikor kerul sorra)

    Aki ott kezdett es neadjsten van csaladja, meloja, napkozben nem a gep elott ul, az kerlek alassan felvette a szopoalarcot es kitartoan hordja meg 1-2 honapig.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.02.17. 15:48:26
  • Nomad90Hun
    #430
    Ez már bocsánat de user error. Ha ki van irva, hogy ne nyúlj a konnektorba, de belenyúlsz ès megbasz a 220 így jártál... Az opció adva volt / van felhasználók makacs hülyesègeivel nem lehet mit kezdeni ..
  • Murmur
    #429
    Csak az első napokban volt ez, utána lőttek fel egy csomó szervert, lehetett menni máshova. Az persze más kérdés, hogy sokan ragaszkodtak az eredeti helyükhöz (mondjuk a guild miatt). Itt lassan egy hét után semmi javulás, sőt.
    Utoljára szerkesztette: Murmur, 2022.02.17. 14:24:31
  • VladimirD
    #428
    Ez volt a New Worldnél is ha jól emlékszem. Szopóágon vagyunk itt az Amazonnál az tuti.
  • SzirmosSzisza
    #427
    Aranyosak, hogy mindig megvárják az EU játékosokat a maintenance-szel, nehogy hajnalban legyen :D
  • PiszkosFred
    #426
    Lesz olyan fa, amihez 4 ember kell majd :)
  • VladimirD
    #425
    Na jó, azért most azon beszartam, hogy amikor két random player kezdi kivágni ugyan azt a fát, akkor nem szekercével csapkodjuk a fát, hanem elkezdi közösen egy nagy fűrésszel kivágni a két player. :)
  • ChipHazard
    #424
    Lassan tovább kéne jutnom a karakter generáláson végre. PiszkosFred amugy , a karakter generáló maga nem szerver specifikus, szal, le lehet gyártani, aztán elmenteni :).
    De most már lassan tovább kéne lépni, bár ahogy olvasom , lassan eltelt egy hét, de még mindig sor itt-ott-amott. Ettöl függetlenül, érdekelne meik szerver lenne a a megfelelő, leginkább ugy érdekel hogy melyek az ugy mond inkább Angol szerverek, ahol inkább az dominál, és nem valami Spanyol vagy olasz vagy valami az ami többségben van?!

    Ezzel is lehetett volna amugy okosabban báni, ha a szolgáltató/Kiadó dönti el hogy teszem azt xy a Spanyol, olasz stb, régio, vagy teszem azt ez a Német,-osztrák szerver, ez az oroszoknak stb.
  • SzirmosSzisza
    #423
    Na meglestem, tényleg nem működik, délelőtt csak lassú volt már el se indult. Ami amúgy nagyon fura volt, hogy a party chat késik kb 10 másodpercet, de a normál nem :D
  • Sunrider924
    #422
    Nalam is csak ma jott elo, delelott meg gond nelkul ment a T2es guardian raid aztan delutan gondoltam raprobalok az abyssal dungeonra, hat kerlek alasan hamarabb lejar a szamlalo mint ahogy a jatek erzekeli hogy klikkeltem az accept gombra, ez am a tudomany, ugyes fiuk dolgoznak az Amazon halozatepitesenel... es mar tele a chat a problemaval, lassan senki sem tud matchmakingelni sehova a szerveren, marad a szigetek hajkuraszasa amig meg nem oldjak ezt is.
  • SzirmosSzisza
    #421
    Nekem eddig ment mindegyik. Egyedül a find party marha lassú, de matchmaking működik. Bár általában reggel próbálom.
  • PiszkosFred
    #420
    Lesz karbantartas hajnalban, pont emiatt, legalabbis ezt irtak twitteren alig fel oraja.
  • Sunrider924
    #419
    Nineveh server 6k que, basszak meg, az elmult 5 napba nem volt ...akkora a server overload hogy egy elbaszott abyss dungeon matchmakinget nem tudok idoben fogadni ekkora szakertelemhez csak oszinten gratulalni tudok az Amazonnak.
    Kellett volna kurvara az abyss dungi a honing matik miatt de igy eselytelen, amugy is nehez, mert nincs poti hasznalat es limitalt a respawn mennyiseg is de amekkora a lag hat...
  • MerlinW
    #418
    Csak készüljetek fel a 4 órás queue-ra :)
  • Mydgard
    #417
    Mint öreg Lineage 2 fanatikusok mi is belevágtunk ma Cori barátommal. Ha esetleg jönne valami régi ismerős, dobjon rám egy üzit.
  • ToxiMaxi
    #416
    Ez a bogaras küldetés sorozat dögunalom volt a kis erdei lények között (első sziget a hajó megszerzése után). Most az arénásat nyomom, ez sem éppen körömrágós, de egy fokkal jobb. Várom már a nagyobb kihívást jelentő contentet.

    Várakozásról jut eszembe: "véletlenül" kiléptem úgyhogy most Seagull online-t nyomok :D.
    Utoljára szerkesztette: ToxiMaxi, 2022.02.16. 19:17:43
  • MerlinW
    #415
    Tier 4 kontent nincs, de még a T3-nak is csak a felét kaptuk meg. A drop csupán régiós streamer verseny jutalma volt. Ha nem tetszik a ló foga, ott a shop vehetsz szexi mountot jópénzért :D
  • SzirmosSzisza
    #414
    Arra gondoltam igazából, hogy elmagyarázza mi merre, illetve 50-en vagy inkább Ver-ben nyílnak meg a dolgok.

    Guardian nekem annyir nem volt para, de pl Abyss Dungeon-ban sikerült meghalnom. Szerencsére a társaim ügyesebbek voltak :D
  • Sunrider924
    #412
    Beszaras, elkeveredtem egy tier 2es szigetre mert keresem a honinghoz a craft matikat de rosz helyre mentem T1 helyett T2 es a sziget es mergemben ha mar ott vagyok elkezdtem kuldizni. Na ez a paci odaveri a T4es twitch dropot 3x...