79
The Leftovers
  • molnibalage83
    #79
    A 2. rész intrója az egyik valaha készült legjobban passzoló intro . Szerintem. A 3. évadé lett borzalmas.
  • molnibalage83
    #78
    Amilyen fantasztikusan indult a sorozat olyan semmilyen módon ért véget. Kár érte.
  • dregnarr1 #77
    2x01.

    Mi ez a szar zeneválasztás? Főcím elképesztően botrányos, mind képileg, mind "zeneileg". Első zenei rész a "régi időkben" is inkább nevetségessé tette az egészet... hülyék ezek.
  • DonnieBrasco
    #76
    Ő buktatta le a korrupt bírót.

    DB
  • sanya911201
    #75
    Hát ha azért nem tetszik, mert pl. unalmasnak tartod a sok elnyújtott párbeszéd miatt, vagy úgy érzed nem történik semmi, akkor az később sem lesz más. Ha az első 3 részben nem fogott meg semmi, akkor lehet, hogy ez nem a Te sorozatod. Ez sajnos ilyen, nem való mindenkinek. Egyébként a 2. évad a csúcsa a sorozatnak, de ott sem kell nagy akciókra számítani.
  • Mentol
    #74
    Eddig talán 3 részt néztem meg - lesz ez jobb is, vagy hagyjam?
  • molnibalage83
    #73
    Az első évad 3. részében nem értem, hogy a tiszteletes honnan tudott a cuccról, amit kiásott. Mit nem vettem észre?
  • bega82
    #72
    Igen, ott én is arra gondoltam, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    igazából tényleg meggondolta magát, ahogy Kevin fogalmazott. És aztán bűntudat gyötörte, elbújt a világ elől, a magányba menekült (ugyebár még Matt temetésére se ment el), és az évek során ezzel áltatta magát, hogy "odaát" úgyis boldogok már nélküle, ő nem lenne közéjük való... Az pedig egyfajta lelki megnyugvást jelentett számára, hogy Kevin a végén azt mondta, hogy hisz neki.
  • ToCsEk
    #71
    jah és Nora
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    meséje SZERINTEM full kamu és nem történt meg


    de simán 10/10 sorozat
  • bega82
    #70
    Hát... kicsit így furcsa nekem... olyan, mintha a 7. és a 8. rész két tök különböző sorozatból lett volna.
  • ToCsEk
    #69
    vége a sorozatnak,
    utolsó rész unalmas volt, pörgettem utolsó 20perc a lényeg
    más?
  • ToCsEk
    #68
    7.részen mennyit röhögtem
  • ToCsEk
    #67
    4. rész
  • bega82
    #66
    Jó kis filler rész volt ez a 3. De nem baj, kell ilyen is.
  • cylonflatus
    #65
    Nagyon állat az új évad, meg úgy az egész. Ha még Gary Busey is visszatér, 10/10.
  • bega82
    #64
    Hát meg főleg
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az öreg felbukkanása! Ez most váddáfakk?
  • Quantumleap
    #63
    Mi ez a gagyiság, hogy meghagyták az előző évad főcímét, csak más zenét raktak alá? És így az is érthetetlen, hogy a 3x01-ből minek hagyták ki?
  • ToCsEk
    #62
    végén az
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    apokalipszis 4 lovasa odabaszott :O
  • bega82
    #61
    Huh... hát annyit megállapítottam, hogy nagyon régen néztem már ezt, igencsak hiányosak az emlékek!
  • ToCsEk
    #60
    mi volt ez az első rész :O
  • ToCsEk
    #59
    jólesz jólesz :D csak mi lesz a vége :D
  • haaszkrissz
    #58
  • ToCsEk
    #57
    S3, Ep1
    16 Apr. 2017 Episode #3.1
    After the GR invaded Miracle, Kevin and his family move to Australia to start a new life.

    gyorsan elrepült az idő
  • ToCsEk
    #56
    9. és 10 rész egymás után megnézve

    9rész végén
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    AZT A KURVA hát azt hittem lakókocsiba minimu megy atom bomba lesz erre befigyelt a 3csaj :D Meganba szerelmes lettem, azok a szemek és milyen fejeket vág beszarás :D full idegesítően bamba, de mikor nevet meg beszél jajjj :D


    10 rész meg
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kútba dobsz 1 kislányt de énekelni már túl egyszerű vagy hogy is volt hát kéész :D:D:D:D de most komolyan nem szól semmi másról a sorozat csak a családról többi lényegtelen? Jill még mindig kurva szép azok a szemek meg a haj mikor anyjával beszélt is sírt
  • stargatelost
    #55
    Azt a kurva, mi volt ez az évadzáró, meg évad. Legjobb sorozat volt idén, ez már Lost szint.
  • hvitya
    #54
    Berendeltek még egy utolsó évadot. Remélem úgy odacsap, hogy egy hétig magunkhoz nem térünk:)
  • ForzaInter
    #53
    nézettség alapján nem valoszinu, meg sajnos számomra az évadzáró is ezt sugallta, de ugye ez az hbo, itt nem mindig a nézettség dönt. a kritikusok nagyon szeretik a sorozatot, az olyanokat meg általában nem szokták kaszálni mostanában. hátha..
  • ForzaInter
    #52
    Basszameg! Miért érzem úgy, hogy ez nem az évad hanem a sorozatzáró rész volt? Ez Lindelof egy zseni, a Breaking Bad óta nem láttam ilyen jó sorozatot. Muszáj lesz elkezdenem a Lost-ot.:D
  • ToCsEk
    #51
    hát egy kibaszott zseni volt aki a 8.részt összerakta :D EPIC
    már csak 2 rész :(
    3. évad lesz?
  • ForzaInter
    #50
    omg
  • stargatelost
    #49
    Holy shit!
  • stargatelost
    #48
    WTF? :O
  • ToCsEk
    #47
    ez is mekkora rész(s2e05) volt már
  • stargatelost
    #46
    Nem erről szól a sorozat, az sose fog kiderülni, rég le lett nyilatkozva a készítőktől.
  • ToCsEk
    #45
    eddig annyi derült ki hogy eltávoztak
  • Zsoxx
    #44
    Kiderült már, hogy hova tűntek az emberek?
    (nem nézem a sorit egy ideje, sry)
  • ToCsEk
    #43
    kurva jó ez a 2.évad eddig, Patti jól tolja
  • stargatelost
    #42
    Jah, le se tagadhatná a sorozat, hogy Damon "Lost" Lindelof műve, és ettől olyan kurva jó. Amúgy megnyugodhatsz, itt még annyi válasz sem lesz, Lostban azért volt.
    Dehogy volt departure, honnan veszel ilyet. Földrengés volt ugye, valószínűleg megnyílt a föld a tó alatt, és benyelte a lányokat. Garvey meg, uhh, hát durván megúszta.
  • hvitya
    #41
    Nem volt rossz, de most a 2x02 nekem jobban ütött. Jobban nyomatják a misztikumot mint a Lost esetében,jelenleg ez a katyvasz nekem még szórakoztató, de remélem azért lassan már válaszok is érkeznek majd :) Amúgy most megint ''sudden departure'' volt?
  • ToCsEk
    #40
    nah ez egy fasza évadnyitó volt