2151
Rise of the Tomb Raider
  • TBTPumpa
    #1852
    Van egy kis elmaradásom. Gondolom, Szíriába már nem tudok visszamenni. :(
  • Ragnar360
    #1851
    Az tuti :)
  • TBTPumpa
    #1850
    Ez jobb, őt mindenki elfogadná:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.03.27. 20:10:30
  • Ragnar360
    #1849
    Jah:) Egyébként jobbak, csak nem tudom miért olyan mű az arca, kamu Lara, az elég ocsmány: d
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2016.03.27. 19:58:11
  • sata75
    #1848
    félreértettél:)
  • Ragnar360
    #1847
    Fölösleges trollkodni, nem mondtam olyat, ami nem igaz: d Nvidia is verte a mellét a HBAO stb. -re és a játék 80%-ban nem látsz belőle semmit, sok más effektel együtt.
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2016.03.27. 17:49:05
  • sata75
    #1846
    Itt jobbak a fények?
  • Ragnar360
    #1845
    Ez jó volt:d csak kár hogy nem volt mindenhol ilyen jó bevilágítás stb :D
  • TBTPumpa
    #1844
  • MerlinW
    #1843
    Ha még egyszer egymáshoz szóltok szétcsapok. Menjetek szobára vagy bármi.
  • Bandicoot
    #1842
    Nincs flémkeltés, csak a szokásos bullshitet tolod. Kaptad a választ amit érdemel a hitelességed.
  • Ragnar360
    #1841
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Flémkeltésért márt nyomnám is rád a warnt. (btwmacskajancsi, besóztaK?:D mekkora noob név te)
  • Bandicoot
    #1840
  • Árnyvadász
    #1839
    Tényleg a Croft Manor. Az baromi hangulatos volt, egy kis elő szeletét képezte a későbbi éles játéknak, de már ott is egy csomó minden el volt rejtve. Jó lenne, ha a következő TR-ben ezt visszaraknák. Bár igazából egy remake sem lenne rossz, picit kipofozott grafikával.
  • Ragnar360
    #1838
    Igen, attól többet nem is ér.: d (És ez a baj.) Előzőekben a Croft Manort jobban élvezted mint itt a fél játékot, de amúgy ok, igen : d Hajazni akar az Unchartedre, de ég és föld a kettő közt a színvonal.
  • rage
    #1837
    Nekem tetszett, jól szórakoztam vele, nem is untam közben. Ennyi egy játéktól akár elég is lehet.
    Sok köze a régi Tomb Raiderekhez nincs (már jó ideje nincs) de ezt tudtam előre is, nem ért nagy meglepetéssel.

    Szerintem kb ennyi... Kár többet rágódni rajta, mint amennyi a játékidő volt....
  • TBTPumpa
    #1835
    Nem lesz. PS4-es verzió megjelenéséig nem jelentik be, majd év végén (VGX - minden évben van valami Larás trailer) vagy jövőre.
    Amúgy számítani lehetett rá, mikor novemberben megjelent a játék X gépekre, már akkor is írták, hogy a Season Pass csak 5 hónapig ad cuccot a játékhoz. Ennek most lesz vége.
  • grebber
    #1834
    Ezt nagyon hamar lerendezték :D Akkor E3-on már az új Tomb Raider lesz a porondon
  • TBTPumpa
    #1833
    Jövő héten teljessé válik a Season Pass tartalma, több DLC már nem érkezik a játékhoz.
  • Bandicoot
    #1832
  • Ragnar360
    #1831
    Nem. A bohóc te vagy Macskajancsi: d Sznob lehetsz. Az a bajom, hogy még mindig nem próbáltál meg alátámasztani se semmit se, a te verziódból, csak tiltakozol, és vak vagy. Neked való ez a Tomb Raider, gratulálok: d Az ilyen hülyéknek tesznek bele olyan puzzle részeket ebbe is, amihez ész se kell. Az egész egy low, lebutítótt változata az egész TR világnak. KÍvül szép, belül semmi.
  • Bandicoot
    #1830
    És a legjobb hogy miközben a régi Tr-ekért rí, olyan dolgokat hoz fel negatívumnak amik azokban is ott voltak...:D
  • Bandicoot
    #1829
    Érvek nélkül...mondod te Mr Körpálya...:D
    Na mennyi content volt ami több mint itt??:D


    A továbbiakban inkább csak úgy reagálok az írásaidra amennyit az érdemel amennyire hiteles.
    Ennyit:
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.03.19. 11:02:20
  • bfbc2
    #1828
    inkább törnétek fel a játékot.
    (a halandók)
  • Ragnar360
    #1827
    Ennyire, értelmetlen védeni, nem érdemli meg:d És igen is sok helyen szar volt :D Nem fűcsomózás. Aztán én vagyok a troll, oké.
    Although, jól leírta: mások az igények... na pontosan :D

    Az előző része azért volt sokkal jobb, mert új volt, jobban átjött a túlélés, ami ha nem is teljesen TR (de ok elején járunk) érdekes, izgalmas volt. A karakterek jobbak voltak, jobban érdekelt még mi lesz a sztorival, szereplőkkel. Pályaszerkesztés is változatosabb volt. Itt két terület lebeg a szemem előtt kábé és annyi. Ott elég sok volt. Lehet hasonló volt egyik a másikhoz, de nem állandóan egy körben mozogtál. Ősi templomoktól kezdve, barakk, bányáig elég sok minden volt. Elég jól adagolta. Aztán ha visszagondolok, még a vége is jobban tetszett. A Rise-nál nem vittek túlzásba semmit. A játék eleje jó volt, aztán kész. Inkább mászkálnék a hegyen, ahogy az elején volt, meg utána egy kicsit, és exploringolni, mint ez a sok baromság.
    Hogy ne lenne egy 6 pontos játék. B+, szerinted egy 10-es milyen akkor? Mert érdemes különbséget tenni. Tök logikus. A marketing bullshitet meg nem kell megenni, mert az olyan színvonalra játszik, hogy hülyét csinál belőletek, mégjobban, hogy vedd meg töltsd, le a 20. Outfitet és verd arra, hogy más ruhában szaladgálhatsz Larával, egy nem sokat érő játékban. (Kár hogy ezért kellett fizetni 12 ezret. egy Far Cry Primal többet ért volna, pedig az csak single...és ezért fizethetsz. hogy a kövi rész is ilyen legyen. Amit sokan meg is írtak hogy akkor nem valószínű hogy már megveszik. Szerencsére.
    Az pedig hülyeség, hogy a régieket, vagy a korábbi stílust nem vennék. Ha csak ráflashelek, hogy a korábbi részekben mennyi content volt és egy terület felért azzal, amit itt eladnak 12-ért, akkor egyértelmű, hogy inkább az lenne a jobb, élvezetesebb. Ez a rész/irányvonal lehet a mostani tizen x éveseknek szól inkább. Kipróbálni, s talán végigvinni megérte, de ajnározni ezt, és ennyire védeni, érvek nélkül...
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2016.03.18. 16:28:28
  • FartingSquirrel
    #1826
    Fűcsomókról... Melyik játékban nincsenek fűcsomók?
  • Bandicoot
    #1825
    Nem pont így írta, ha jól emlékszem akkor valami olyan volt hogy a grafika nem egy nagy szám...aztán jöttek a képek a fűcsomókról... Meg pár erőltetett "beállítás" (a szokásos hogyan lőjjünk szar helyet keresve szar képet egy játékból)...Aztán ez így abbamaradt amikor rakosgattam fel fullgraf 1080p képeket....
  • FartingSquirrel
    #1824
    A grafika gagyi...? :D Ezt mondta? Néhány dolgora lehet mondani a játékban, hogy nincs a topon, de a grafikára... :DDD lol
  • TBTPumpa
    #1823
    Kár, hogy ez a ruci nem érhető el a PC-s verzió esetében külön (Season Pass sem tartalmazza) - Remnant Resistance DLC - Spirit Weaver Outfit:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Pedig ez a bőrnaci nagyon jól néz ki Larán!

    Spirit Weaver Outfit
    Sun-bleached deer hide is stitched together for this look, layered over the top of a deep red, long-sleeve tunic. The gold accents and intricate bracer are inspired by traditional Byzantine designs, also mirrored on the ornate trim on the hem of her shirt. Weathered leather straps circle Lara’s midsection to keep chain mail in place, and are also used to secure a simple hide holster on her hip. Leather pants and boot covers finish off the outfit, with rabbit fur accents added for extra warmth.

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.03.17. 20:37:47
  • Bandicoot
    #1822
    A kezdetek óta tolja. Első körben a grafika volt gagyi. Majd a játék lett unalmas (de azért "afk-val" 37 órát állítólag beletett). És jöttek a nagy érvek a szétszort cuccok keresgélése meg hogy olyan helyekre rakása ahova Lara tud felmenni (mintha az eredeti régi TR-ekben nem lett volna hasonló).... Aztán a változatosság is csekélyebb lett még az előző amúgy egyhelyszínes részhez képest hiába a több lehetőség ez sem menti meg. Szar az egész úgy ahogy van....

    Nem mondom hogy hibátlan játék azt sem hogy nincsenek hibái...De az hogy 5-6 pontos meg unalmas meg kevésbé változatos és semmiben nem adja vissza a régi részeket nomeg a grafika gagyi....Ezen csak röhögni lehet és szó nélkül hagyni (ideig óráig)...

    Dehát hiába...a GTA IV is egy 5-6 pontos baromság volt mert milyenmonoton baromságvolt már a pigeongyüjtögetés...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.03.17. 20:24:38
  • Although
    #1821
    Túlzásba esel. Ez egy érdekes újragondolás, tény talán nem sokszor végigjátszható de az az egy élményt ad, jó sztori, szépen kidolgozott pályák, stb. Te visszasírsz valamit ami már nincs. És amit ma em vennének meg ennyi példányban. Mert mások az igények. Nem lehet azt mondani igénytelen férc munka te meg ezt csinálod folyamatosan.
  • Bandicoot
    #1820
    Hogy lehetett az előző változatosabb mikor mindenben főként helyszínekben kevesebb volt?
    No offense de cirka az els naptól tolod a troll bullshitet a topikba kezdve a gagyi grafikával. És azóta is fullba tolod ugyan azokat a bullshiteket amin bárki felröhögne.
    Akármi hír jött a játékról az neked nem egy nagy szám. És csodálkozol amikor az ilyen roppantelmés megnyilvánulásokra már csak lol-al reagál bárki (vagy már inkább le se reagálják az agymenést).. Hiteltelen trollkodás nem több.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.03.17. 19:08:07
  • Ragnar360
    #1819
    Ok, köszönjük: d Titeket elvakítanak úgylátom a bullshittel, így amíg van igény az ilyen "tartalomra", addig a többiek nem is számíthatnak másra. Prince23: Ha neked ez magas szavatosságú játék, kakor nincs is több kérdésem, de valahol itt kezdődnek a bajok:d
    Merlin: szerintem nem is annyira szubjektív a kérdés, hanem inkább kézenfekvő, és jól látható. Legalábbis a szakma, tesztek is ráhúzhatták volna lazán, de valamiért nem kapták fel, ellenben egy SW battlefronttal stb. ugyanakkor ha kritikusak akarnánk lenni, ezt a játékot úgy le lehetne húzni, mint a s*ar. Még ez előző is változatosabb volt. Talán. (Vagy csak mert "új" volt?) Egy 10 éves Prince of perzsát most többször kivénnek sokan szerintem, mint ezt. Think.
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2016.03.17. 16:28:16
  • MerlinW
    #1818
    Nekem sem jutott eszembe elővenni egyik új részt sem végigjátszás után. Ez persze szubjektív.
  • Bandicoot
    #1817
    Hagyd. Troll. A megjelenés óta nyomja a baromságot.
  • Prince23
    #1816
    Szavatosság 0? lol?

  • Ragnar360
    #1815
    Elnézve videókat stb. nem nagy szám ez a DX12, graf különbség se sok van még egyelőre. (Bár valahol tán megdobta az fps-t) Emiatt nem frissítek win10-re, az tuti, legalább is tomb raidernél biztos nem. Kár hogy a játék szavatossága közel nulla.
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2016.03.12. 14:03:28
  • Prince23
    #1814
    Várhatoan mikor lesz kész?

    És Lesz e nyilvános bétateszt?
  • FartingSquirrel
    #1813
    Nekem is lassabb, és rohadt nagy frame-dropok vannak benne. Épp csak kipróbáltam néhány percre, de DX12-vel játszhatatlan volt. (Bár a benchmarkban nem volt gond...)
  • FartingSquirrel
    #1812
    Jó a fordítás, de remélem, nem gond, hogy kicsit szőrszálhasogató vagyok. :)

    2:46-nál "gondoltam" után kimaradt a vessző.
    3:21 - A "sérült" szerintem nem olyan jó szó rá, inkább "megtört". "De (egy) megtört ember volt."; "De meg volt törve."
    3:40 - "Térj vissza a kastélyba!
    4:06 - Ismét felkiáltójel.

    Ezeket találtam most. Amúgy jó volt.