2151
Rise of the Tomb Raider
  • TBTPumpa
    #1932
    Előrendelhető PC-re (Steam-re)!
    Normál kiadás - 13990 Ft
    Extra kiadás (Artbookkal és egyedi dobozzal) - 17990 Ft


    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.07.22. 19:16:33
  • Shep
    #1931
    Most nézem a magyarítás 600 mega és 6 giga hely kell neki. Nem gyenge.
  • Shep
    #1930
    Ez is kurva undorító, megveszed a SP-t és mégsem teljes a játék.
  • grebber
    #1929
    De mi játékosok még ügyesebbek vagyunk ,mert tudjuk ,hogy lesz ez még SE bundleba....
  • TBTPumpa
    #1928
    Season Pass-t nem érdemes venni, nem tartalmaz mindent. Van 5 előrendelői ruci, ami eleve nincsen benne, az Endurance Co-op és Lara's Nightmare DLC-k sem kapnak helyet benne, csak az utolsó Singleplayer DLC.

    Így, aki komplett kiadást szeretne, az inkább ne Season Pass-t vegyen, hanem várja meg ezt a kiadást - jön PC-re és XBox One-ra is október 11-én. A Square Enix ügyes, tudja, hogyan kell 2x eladni egy játékot!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.07.21. 12:21:48
  • Shep
    #1927
    Hát éppen a G2A-t böngésztem, de aztán meghallottam, hogy ott vásárolni Ördögtől való, mert attól még a warez is jobb, így várom ,hogy a 3DM feltörje a season pass-t :D
  • TBTPumpa
    #1926
    Magyar felirattal:
  • TBTPumpa
    #1925
    Steam Summer Sale ideje alatt már akciós volt! Kemény 20% leárazásban. Akkor hol voltál?
  • Shep
    #1924
    Akkor jöhetne végre egy SP leárazás!
  • sadface #1923
    A harmadik részből az antarktiszi ruha.. Oh a szép idők. Lehet feldobom és végignyomom így délután.
  • ChipHazard
    #1922
    Nah ezt lehet hogy megveszem , elvégre még ugy sem játszottam a Rise-al. Azt meg addig majd eldöntöm hogy Box-ra vagy Pc-re , bár nem tudom átszámítva menyibe kerül majd, de azért 20 éves alkalombol bele dobhatták volna az elöző részt is . Ugyan megvan pc-n, meg dobozon is , nah az egy jo élmény votl a fotelból a nagy tv-n kitolni, de csak akkor elérhető ha épp van gold elöfizetésem, anyit meg azért nem X-ezem hogy vegyek elöfizetést, nah mindegy majd elválik, de ez tényleg egy jo csomag. Tipikus lehuzás persze, de jó.
  • TBTPumpa
    #1921
    A teljes anyag:
  • sadface #1920
    Szép a doboz.
  • TBTPumpa
    #1919
    Október 11:


    Minden DLC-vel együtt, VR támogatással, 5 különféle Lara modellel végigjátszható lesz a játék.
    + új sztori DLC-vel: Blood Ties



    "Ebben a Croft család híres kastélyát deríthetjük majd fel: Lara unokatestvére ugyanis azt állítja, hogy ő lenne a hivatalos tulajdonosa a helynek, így nekünk bizonyítékokat kell gyűjtögetnünk, hogy valójában mi vagyunk a jogos örökösök. Ez a fejezet egyébként DLC formájában elérhető lesz Xbox One-on és PC-n is (a szezonbérleteseknek ingyen).
    Bekerül egy új játékmód Lara's Nightmare néven, ahol meg kell védenünk a házat a támadó zombiktól, mert ma már ezek szerint mindenbe kell egy zombis mód."

    A teljes hír
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.07.19. 16:39:58
  • sata75
    #1918
    haladsz a történettel és meg lesz majd
  • sgamez
    #1917
    sziasztok
    A soviet installation mapon vagyok, hogy a tökömbe kell eljutni az utolsó táborhoz? Linkeltem egy képet ahol a kereszt ott van egy tábor, de nemtalálok oda :D
    http://www.kephost.com/image/cInO
  • Maxtreme
    #1916
    Igen..
    Viszont nem is èrtem az óriàsi vàsàrlàsi làzat, hisz dobozosan màr jò ideje 8k körül is hozà lehet jutni. :D
  • FartingSquirrel
    #1915
    Akciosan 33 euro?
  • Hunter of Deer
    #1914
    Végre Steam nyári akcióban megveszem a játékot :D már alig várom hogy toljam.
    Mennyire éri meg amúgy a digital deluxe? az 51€ a sima meg ~33€.
    Ha annyira nem ad sok pluszt akkor lehet inkább ezt venném: Ultimate Action Duo Pack: Just Cause 3 + Rise of the Tomb Raider vásárlása 43€
  • sata75
    #1913
    szóval erről szól ez az egész?! értem:)
  • ChipHazard
    #1912
  • dregnarr1 #1911
    Köszönöm!
  • MerlinW
    #1910
    Nem lesz már semmi, nyugodtan elkezdheted.
  • dregnarr1 #1909
    Üdv! Szeretnék belekezdeni a játékba, de csak miután minden tervezett tartalom kijött hozzá. Várható még hozzá tartalmi frissítés, vagy a Cold Darkness Awakened a végleges utolsó update?
  • NeoMaN
    #1908
    Tombi eladó, 6.000.- ft
    privizz
  • MerlinW
    #1907
    Kikapcsol vagy újraindul? Nem mindegy. Előbbi tápegység hiba, túlmelegedés jele, utóbbi többnyire driver/memória/merevlemez
  • ricsa008
    #1906
    Sziasztok ! segítség kellene ... Játszottam majdnem 2 órát a játékkal majd szépen kiléptem ... nem alt-f4 meg hasonlok... de most akartam indítani és beugrik a menü lekapcsol a gép ... mi lehet a gond ? Se a doom se semmi nem kapcsolja le a gépet pedig az is eszik szépen...
  • bendáj17
    #1905
    Ezeket a kártyákat hogyan lehet elhasználni vagy csak el lehet adni? nem teljesen világos. Még egy kérdés: Az egyik pályán kihívás a Toronyugrás azt hogy kellene? (addig világos hogy levegőbe jobb egérgomb de neki kell futni vagy csak egy space ugrás és jobb klikk? párszor sikerült hasast ugrani)
  • JANOS0908
    #1904
    Kösz, most próbálom feldolgozni az írottakat.
  • JANOS0908
    #1903
    Bocs, most vettem észre privát üzeneted. Ment a válasz.
  • MerlinW
    #1902
    PC-n is lehet több gépre, online account-hoz vannak kötve manapság a játékok (ahogy konzolon is többnyire). Uplay (Ubisoft), Steam (Valve), Origin (Electronic Arts), stb kliensek kezelik őket.

    Másik gépen telepíted az adott klienst, bejelentkezel a felhasználóddal és telepítheted az account-hoz kapcsolódó játékokat. Viszont enélkül nem lehet, ergo ha eladsz egy játékot, azt más nem fogja tudni használni, hacsak nem adod a teljes fiókot vele, amin lehet több más játék is. Továbbá a fiók értékesítését minden kliens végfelhasználói feltétele tiltja, letilthatják az account-ot, ha észreveszik.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.05.17. 18:21:01
  • grebber
    #1901
    Sg privát egy szar kb 99%-ban nem veszík észre ha kapnak üzit
  • Maxtreme
    #1900
    írtam neked tegnap d.u. privátot, nehogy válaszolj..:)
    Am 1 kód, 1 fiók.. Tehát ahhoz neked az egész fiókod kéne adnod ahhoz, hogy értékesítsd a játékot. (kellemetlen dolog ez ha van rajta kb 60 játék..)
  • JANOS0908
    #1899
    Újfent kösz az infót! Előre is bocs, ha hülyeséget kérdek, de mi a helyzet úgy általában a pc játékokkal? Akár steames, akár bolti dobozos, csak egy gépre lehet telepíteni? És ez az összes pc játékra vonatkozik, vagy csak némelyikre? Például Just Cause 3-mal, Far Cry Primal-lal is ez a helyzet?
    /Eddig konzolra vettem játékokat, és ott ugye lehet használt játékokat beszámítani az új árába, ami ugye azt jelenti, hogy konzolon több gépre is lehet telepíteni, nyílván kódokat csak egyszer és konzolra tehát lehet használt játékot venni./
    Bocs , ha kissé hosszú voltam.
  • MerlinW
    #1898
    Mint írtam a játék Steam-es, tehát max a dobozt tudnád használni, a játékot nem. Ha egyszer aktiválva volt a játék az levakarhatatlan az account-ról. Magyarul magánszemélytől nem jutsz hozzá a játékhoz, hacsak nincs valakinek a polcon elfekvőben egy bontatlan példánya.

    Per pillanat ez a legolcsóbb: €25
  • JANOS0908
    #1897
    Köszi az infót, és bízom benne, hogy valakinek itt a fórumról van eladó dobozos "példánya".
  • MerlinW
    #1896
    Nincs multi, csak single, eladni nem lehet, mert Steam-es. Ha dobozosan szeretnéd nézz körül a boltokban, vagy kulcs-os oldalakon megveheted 7-9000 Ft-ért.
  • JANOS0908
    #1895
    Hello!

    Pc-s Rise of the Tomb Raidert vennék. DLC-k nem fontosak, se az esetleges kódok. Single player szoktam játszani, offline. Multi valahogy nem érdekel, nem jön be.
    Előre is kösz!

  • FEARka
    #1894
    Köszi, jó tudni :)
  • MerlinW
    #1893
    Tele vagy kártyákkal. Ha nem használod el őket, betelik a tatyó :)