2151
Rise of the Tomb Raider
  • Shep
    #1007
    Nem lesz virágbolt, fogd már fel!
  • Bandicoot
    #1006
    Ez is csak mentegetőzés. Ott a fullos játék szebben jobban mint konzolon? Ott.
    Mantle? Egyre ritkább a támogatása. Dx12? Miért várja el bárki miközben nem terjedt el és egy full dx 11 alapú játékròl beszélünk? Extraként megpròbálják alávágni. EXTRAKÉNT, nemmintha nagyon sok embert érintene...
    Benchmark nincs- kit érdekel, extra.
    Vxao késöbb kerül be, ejha! Mintha nem lenne más a világon, egy rakat játékban még a hbao+ is extra.
    De neeeem a játék hiányos mert hiányzik belöle pár extra. Ezért virágbolt, azanyjuk keservit, nem képzelik!!!
    Gyakorlatilag ha nem adták volna ki ezt a közleményt akkor is hiányérzet nélkül tolta volna bárki, a warezeseknek meg megmarad valami más mellébeszélés, mondjuk virágbolti mert késöbb jött mint One-ra!!!
    Nevetséges ez a mellérizsa főként úgy hogy extrákròl van szò ami az emberek többségét nem is érinti/hidegen hagyja.
  • Shep
    #1005
    Nem lesz warez, mert Denuvo-s szar megy rá.
  • Maxtreme
    #1004
    Huhh érdekesek ezek a kommentek :)
    Én is abszolút amellett vagyok hogy ha az általuk prezentált pc-s képek "valódiak" (és hát már az bizakodásra ad okot hogy nem a KamuSoft készíti a játékot. ) akkor ki nem szarja le hogy ezt dx6-al vagy 12-vel érik el? :)
    A Benchmarkot részemről is pont leszarom.
  • Atisz #1003
    Picit elsietett? Az xbox1-es akadós verziónál csak jobb lehet :)

    Egyébként még szép hogy jobb DX11-el, mint 12-vel (meg gyorsabb Win7-tel mint Win10 alatt, ha már közhelyeknél tartunk :))
  • alyr2
    #1002
    Pont leszarom, mit gondolsz. De a benchmark nem érdekel..pl.. a DX12 már jó lett volna ha benne van,vagy egy mantle lehetőség mint a BF4ben.
    Az meg hogy 40 vagy 60%ban kész termék meg már részlet kérdés..a lényeg hogy nem 100%..Pcre. Ezért írtam azt is, hogy megvárom a teljeset vagy virágbolti..De a mondandóm fele nem ért oda..ezekszerint..
  • Bandicoot
    #1001
    Lol, a dx12 még sehol, ebben is max extra lenne, nincs még vxao meg benchmark....ergo 40%-os a játék. Mesélj még!!:D

    Jò kis melléduma a virágbolti önigazolásra...
  • Bandicoot
    #1000
    Bocs, mellément, Tbt-nek.
  • Bandicoot
    #999
    "a 2013-as részből semmi sem hiányzott a konzolos verziòhoz képest"

    Ahogy ebből sem...Amiket beraknak az csupa "pc exkluzív fícsör".
    Nincs első nap benchmark meg dx12 és vxao....ejha.:)
  • MerlinW
    #998
    Tehát ha az 50 AA közül 2 és pár extra postprocessing effekt nincs a játékban - magyarul a konzolos minőséget és még többet kapod -, akkor az már 40%-os játék. Maga a játéktartalom meg baromira nem számít. Nem értem. Miért nem veszel inkább 3DMark-ot ehelyett?

    DX12 meg alapvetően még "ismeretlen" terület a fejlesztők körében, tudom hogy kevesen értenek itt a programozáshoz, ezért mondom, hogy egy új keretrendszert/API-t megismerni és megtanulni hatékonyan használni az hosszú hónapok kérdése. Ráadásul a fejlesztők többnyire munkaidőn kívül foglalkozik ezzel, mert ugye munkaidőben más dolguk van. Esetleg vannak munkaidőben előadások, tanfolyamok a témával kapcsolatban, de ugye programozni senki sem fog tudni tanfolyam segítségével. Megkapod az alapokat, onnantól csak az emberen múlik.

    A lényeg, még egyszer: ha valaki számára a DX12, VXAO és a benchmark hiánya 60%-ot von le egy alapvetően kész játékból, azt nagyon tudom sajnálni és baromira nem értem egyáltalán mi örömét leli a videojátékokban...
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.01.27. 12:55:11
  • grebber
    #997
    DX12 várhatóan olyan is lesz ha így kezdésre nem került bele.
    Valahogy nem igen akar jönni még ,pedig hogy ajnározták.
  • Shep
    #996
    Ja hát 40%-ban, OK, de az már nem számít csak a teljes ár, ezt is focista barátunk szokta mondani :D
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2016.01.27. 11:43:10
  • Kandurex
    #995
    1 milkát a legkisebb platformra. Biztos nagyon megérte nekik az exkluzivitás

    nyilván majd most valamennyire pótolják, de kérdés, hogy bejönnek e a számítások?
  • alyr2
    #994
    Hát akkor 40% kész terméket nem vásárolok..amire meg kijön a normális kész változat a kutya sem fog vele játszani..inkább megvárom a virágbolti verziót..
  • TBTPumpa
    #993
    1 milkát eladtak belőle, szóval annyira nem fogyott borzalmasan, a GameStop karácsonyi 40%-os akciója megdobta az eladásokat.
    De majd jön Totti és elmondja a történteket és lehord téged a sárga földig, mert XBox hater vagy, akár csak a CD Projekt!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.01.27. 11:09:36
  • Shep
    #992
    Hát valahogy profitot kell termelni, ha már egyszer boxra a kutya nem vette meg.
  • TBTPumpa
    #991
    Mondtam én, hogy meg kell várni a Complete verziót. Square Enix-ből kinézem azt is, hogy év végén (PS4 verzió / 20 éves Annyversary idején) kiadnak egy Complete verziót, ami a DLC-ket és a hiányzó feature-ök egy részét tartalmazza.
    Majd 2017-ben kiadják a Definitive Edition-t PC-re, ami a grafikai javítások mellett már teljes mértékben DX12-es lesz + minden DLC + teljes ár.

    Rettentő sok pénzt le lehet húzni a TR fanokról. Hálás egy közönség ez!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.01.27. 11:03:04
  • Evoluti0N
    #990
    Mondjuk a fícsörök nagy része nélkül megvagyok. Benchmark nélkül is látom, hogyan fut, Win 7-em van, szóval a Dx12 nem izgat, meg AMD kártyám, szal a Nvidia effektusok sem. Azonban mindettől függetlenül azért poén, hogy ennyire "félkészen" jelenik meg.
  • Kandurex
    #989
    denuvo elvitte a fejlesztési költségeket majd ha gyün a bevétel akkor belekerülhetnek
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.01.27. 10:57:02
  • Shep
    #988
    Kell valami a PS4-es kiadásra is .)
  • TBTPumpa
    #987
    Igen, főleg annak fényében, hogy a 2013-as részből semmi sem hiányzott a konzolos verziókhoz képest és azt egyszerre ki tudták adni 3 platformra is egy napon, ezzel meg itt szórakoznak már mióta és még így is "hiányos" lesz.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.01.27. 10:53:18
  • Evoluti0N
    #986
    Lol. Ez azért így röhej. Mondjuk mindettől függetlenül, elég valószínű, hogy a megjelenés utáni napokban megveszem.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2016.01.27. 10:51:50
  • TBTPumpa
    #985
    "Tegnapi Square Enix twitch közvetítésen a következők hangoztak el technikai specifikációkat illetően:

    - első naptól kezdve lesz SLI/Crossfire (Multi-GPU) támogatás
    - beépített benchmark csak később érkezik egy patch formájában
    - DX11 kódból egyelőre jobb teljesítményt tudtak kifacsarni, mint a DX12-ből (háppersze). Belsőleg tesztelik és dolgoznak DX12-őn, de csak akkor patchelik fel vele a játékot ha az egyértelműen javítani fogja a felhasználói élményt.
    - Nvidia VXAO: még nincsen kész, később egy patch formájában bekerül. Saját Nvidia AO mellett elérhető lesz az Nvidia HBAO+ is.
    - Első napi AA opciók: FXAA, 2*SSAA, 4*SSAA, későbbiekben talán ez is fog bővülni más AA opciókkal.
    - A haj megjelenítését már nem a TressFx szolgáltatja, hanem azt egy alaposan átdolgozott egyéni megoldásra cserélték, ez lett a Pure Hair."

    Így picit elsietett PC-s kiadásnak tűnik nekem ez, de bétatesztnek nem lesz rossz. Év végén az olcsóbb Complete verzióra már minden feature megérkezik majd szokás szerint, de akkor már nem lehet majd lehúzni úgy az embereket, mint most.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.01.27. 10:51:19
  • MerlinW
    #984
    Konkrétan bárhonnan. Pl innen, ingyenes kiszállítással
  • grebber
    #983
    LOL. Ez a műsor része , hogy fogyatékost ültettek oda játszani aki már ennél a 1x1-es nehézségű feladatnál azt se tudja merre van az arra? Már ezért megérte nézni.
  • macleody
    #982
    Streamelik a cuccot.
  • alyr2
    #981
    PC változatot hol tudom megrendelmi? Csak xboxos verziot talaltam..
  • TBTPumpa
    #980
    Egy közeli kép a PC-s Laráról:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.01.26. 22:02:08
  • Bandicoot
    #979
    "Majd ha az orrom elött fut akkor összevetem addig a BETA alapján"

    "Az Uncharted 4 beta-ja után "

    Nem véletlen írtam hogy a beta után.:)
  • Totti5
    #978
    UC4 béta multi 60 fps. Single 30 fps lesz. Ne hasonlítsd, hisz még nem láttad.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.01.26. 20:04:30
  • Bandicoot
    #977
    Majd ha az orrom elött fut akkor összevetem addig a BETA alapján szimplán bullshit sajnos, főként a pc-s Rise képekhez képest.
    UC 4 ingame beta kifejezetten nem tetszett (hangsúlyozom kiváncsian várom a full-t), gyakorlatilag simán alulmúlta a 2013-as pc-s TR ingame karakterkidolgozását is.
    De lényegtelen nem offolok tovább bocs.
  • Totti5
    #976
    Kicsit belekavarodtál. #969-as kép és az UC4 kép van egymás mellett. UC4 karakterei szebbek lesznek. Ez már csak azért is brutál, mert a TRé is elképesztő szépek.
  • Bandicoot
    #975
    Tudom, azért írtam mert amit raktál az ráfordított kamera az UC4 meg "ingame video".
    Ha hasonlítunk akkor ráfordított kamerát vessünk össze....:)
    Uc4 beta mint írtam messze nem nézett így ki ingame. Sőt....
    Gyakorlatilag a multibeta rondább volt a 2013-as pc-s TR-nél jópár dologban.....

    Ráadásul a One változatot nem vetném össze az UC4-el.:)
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.01.26. 19:56:30
  • Totti5
    #974
    A TR kép is "ingém videó". Vagyis nem mert ilyen nincs így a játékba, ez csak közelről mutat egy felszerelést "felszépülten". Ha hasonlítunk akkor ugyan azzal tegyük...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.01.26. 19:51:51
  • Bandicoot
    #973
    Pc-n nem csodálnám ha így látnám viszont, a Tr 2013 is durva volt,ahhoz képest nyilván fejlődtek pc-n.
    Ráadásul az UC4 kép amit betettél ingame videó ami rendszerint "felszépül", nem ráfordított kamera, az UC4 Beta messze nem nézett így ki - de persze az beta volt.

  • Totti5
    #972
    Gameplay közben sosem fogod így látni és mivel fekete a háttér sanszos hogy ez egy beállított kép, ami amúgy rettentő szép és ilyen X1en is átvezetőben.

    Kamerát fordítva játékban meg ilyen.


    Uncharted 4 meg ilyen.


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.01.26. 19:30:00
  • Bandicoot
    #971
    Az Uncharted 4 beta-ja után ha ezek a képek valódiak,jócskán odatesz annak is, a gameplay-ről nem beszélve. Már nagyon várós,mindkettő de ez jobban izgat.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.01.26. 19:14:18
  • Maala
    #970
    Ah, végre megszereztem én is.

    Kíváncsi vagyok, vajon tényleg többet fog-e nyújtani játékidőben, mint az előző rész. :D
  • TBTPumpa
    #969
    Újabb kép a PC-s verzióból:
  • Bandicoot
    #968
    Ha már fosó!