2151
Rise of the Tomb Raider
  • Maxtreme
    #1049
    Ahh. A rá következő vga generációkon már nem volt vele baj :) (8800gt/gtx stb)
  • TBTPumpa
    #1048
    Szerintem az a beállítás még így 10 év elteltével is megfogja a kártyákat. Bár az is Nvidiás cím volt úgy emlékszem.
  • Maxtreme
    #1047
    azért elég szembetűnő az fps drop sajna, De jah. Szerintem is javulni fog ez.

    Emlékeztek a Legendre? (next gen graf) Na az miylen fps-eket produkált mindenkinél megjelenéskor...
  • TBTPumpa
    #1046
    Nvidia oldalról jött már Driver, bár Steam-en azt írják, akik játszanak már vele, hogy többet árt, mint használ. De amúgy jó olvasni a Steam topikokat róla, humoros community van ott.

    #1044

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.01.27. 20:28:15
  • ratgab
    #1045
    Végig 30 fps-nél magasabb értéket mutat a játék. Mellesleg ez megjelenés előtti állapot, tehát ehhez jöhet még 0 day javítás vagy akár új driver is (ez szokott is jönni gyakran az új játékokhoz főleg nvidia fronton). Azért a 980 sem egy mindent vivős kártya főleg, ha mindent csutkamaxra feltekersz...egy 0 day patch nélküli játéknál, rá szabott driver nélkül. Maximum kis akadozás tapasztalható itt-ott, de jó lesz ez...1-2 javítás+ 1 driver és szépen fog ez szaladni.

    Én semmi felháborítót nem látok. Az meg, hogy ugrál az fps azt szemre meg nem mondanád, szóval marhára nem is számít (mielőtt jönne a riposzt nem vettem meg a játékot szóval semmi érdekem nem fűzödik ahhoz hogy védjem).
  • MerlinW
    #1044
    Minden tiszteletem, de ez esetben ne másokra gondolj kérlek, hanem tartsd be a fórumszabályzatot. Nincs korlátozva a videófeltöltés. Arról nem beszélve, hogy amíg nem indítod el a videót csak egy pár kb-os thumbnail-t tölt le a böngésző. De ismétlem, nincs ilyen fórumszabályzat. Te lehetsz tekintettel másokra, de nem várhatod el a többiektől ugyanezt. Max remélheted.

    Azt tudom, hogy nem tudod szerkeszteni, ezért írtam, hogy - esetemben - szólhattál volna, de a lényeg ugye nem ez volt.
    Írd ki a topikfejlécbe, hogy linkelje mindenki a videókat, ha mégsem így tesznek kérd meg az embereket, hogy legközelebb úgy tegyenek, de nem törlünk hozzászólást, ami nem felel meg ennek.
  • Maxtreme
    #1043
    MEglesnbém én ezt vsync nélkül is, az a gyanúm hogy attól van az fps lag. Na majd a patch.
    Amúgy van olyan régio ahol már unlockolták?
  • TBTPumpa
    #1042
    Én nem tudom szerkeszteni, csak te tudod. De ha lejjebb görgetsz, láthatod, hogy mások sem csak úgy bedobálják a videókat mindenféle rendszer nélkül.

    #1039
    Nincs mobilnetem, csak épp gondolok másokra is, akik a fórumot szeretnék olvasni és lassabb internetkapcsolattal rendelkeznek. Az hogy te csak magadra gondolsz és optikán jön az égi áldás is, az téged minősít és nem engem. Ha zavar ez a dolog, akkor ne járj ide! Szia!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.01.27. 20:21:11
  • MerlinW
    #1041
    Legközelebb szólj, ha zavar valami és max szerkesztem (és ne csak nekem, hanem mindenkinek). Megértem a mobilnetes fétisedet, de - füóggetlenül attól, hogy semmi jogod saját szabályokat hozni a ebben a fórumkategóriában - ha még egyszer úgy törölsz hozzászólást, hogy az nem felel meg a fórum és házigazdai szabályzatnak elveszem a házigazdai jogodat.

    Idézném a szabályzatunkat:
    "A HÁZIGAZDASÁG NEM JOG, HANEM FELELŐSSÉG."
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.01.27. 20:07:34
  • Mike333 #1040
    Akkor legközelebb azt írd ne pedig töröld szó nélkül. Vagy szerkeszd át.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elég siralmas ez az optimalizáció.. Így már nem is baj, ha nem törik fel azonnal.
  • unrealnoise
    #1039
    Nem én raktam ki, de hogy miért ne lehetne? Megint egy érthetetlen döntés, 2016-ot írunk ember...
    Utoljára szerkesztette: unrealnoise, 2016.01.27. 20:00:32
  • TBTPumpa
    #1038
    Videót közvetlenül ne! Kösz!
  • unrealnoise
    #1035
    metacritic

    Azért ez eddig a Batmannél ezerszer jobbnak néz ki. Optimalizációra, minőségre... és játékra is :D
  • TBTPumpa
    #1034
    Jajj tényleg. Ott meg az a félcédulás van. Eh...
  • Shep
    #1033
    Ott csak jön BB és jól a képedbe köp egy kis RNG-t :D
  • TBTPumpa
    #1032
    Pöce mesztörrész ez is. Komolyan maradok a Blizzard címeknél, ott legalább nem basznak így át.
  • Shep
    #1031
    Hát akkor megvárjuk mire 3-4 hónap alatt ezt is megjavítják :D
  • TBTPumpa
    #1030
    VR-es srácok már játszanak:
  • Atisz #1029
    Ha ez igaz, akkor pont elmenne maxon 30 fps-mal :)
  • Mike333 #1028
    Vicces gyerek csinálhatta azt a diagramot.. főleg a 970-esét :D
  • TBTPumpa
    #1027
    Vidseó a PC-s fícsörökről:


    #1023
    Ez jó, ellenben szomorúan látom, hogy a GTX960 bealázza az R9 280X kártyát... Bár Nvidia cucc, így nem is értem miért vagyok meglepve, hogy az AMD ismét alulmaradt.

    Teljesítménybeli problémák még GTX980 kártyával is

    Redditen/Steam-en máris megy a hasonlítás a Batman Arkham Knight PC-s változatával. Mondjuk lehet benne igazság, hisz az is Denuvo-s volt és Nvidia párti.
    Sőt Steam-en már a Refund is megy, faszán összehozták ezt is a ződek.

    PC-s verzióból képek - Very High grafika
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.01.27. 18:16:34
  • grebber
    #1026
    Hm fincsi
  • Totti5
    #1025
    1 millió felet ment el xboxra. Még mindig.
  • Bandicoot
    #1024
    Én vagyok a fogyatékos mert nem keresek valami nevetséges magyarázatot a virágbolti lopásra. Oké.
  • MertHogy
    #1023
    Benchmark eredmények, fullhd, minden maxon, pure hair is maxon.
    Forrás
  • alyr2
    #1022
    Mivel fogyikkal nem vitázom, rendben jol tetted hogy megvetted...aztán fogd fel exranak hogy beleteszik ami meg nincs kesz.! puszi
  • Shep
    #1021
    Hát a 3DM-es nagy ember azt mondta, hogy ahogy most a dolgok állnak 1-2 éven belül nem lesz warez, mindenki átáll denuvora és vége a dalnak. Persze ettől még szerintem nem fognak komoly mértékben növekedni a teljes áras eladások, mert aki eddig nem vette ezután sem fogja, hanem inkább kivárja míg leakciózzák, vagy valamelyik f2p csoda felé fordul és akkor ugye máris ott vagyunk amit mások prognosztizáltak ,hogy pár év és a f2p lesz a meghatározó a piacon.
  • Shep
    #1020
    Van egy másik mondás is, hogy hülye kérdésre ... .)
  • Bandicoot
    #1019
    Nem,azt gondolom hogy egy ilyen mondat után ezt szépítheted és magyarázhatod ahova akarod. Tipikus.

    "Hát akkor 40% kész terméket nem vásárolok..amire meg kijön a normális kész változat a kutya sem fog vele játszani..inkább megvárom a virágbolti verziót.."
  • unrealnoise
    #1018
    Pedig igaza van. :D ha kussba maradnak, és egyszer jött volna egy két plusz dolog, akkor mindenki boldog (hiszen jobb, később, mint soha!), de így, hogy be van jelentve, hogy majd, nah egyből szar az egész! :D nevetségesek egyesek...
  • alyr2
    #1017
    ezt gondolod te..
  • Bandicoot
    #1016
    Nyilván ha nem nyilatkoznak róluk csak simán nem lett volna benne akkor verted volna az asztalt hogy hiányos a játék. És mindenkinek feltünt volna hogy se benchmark,se dx12 se vxao...Persze...
    Kiadtak egy közleményt mi fog még belekerülni utólag a játékba és a warezhuszárok rögtön rápörögtek: Nem 100%-os a játék!!!!
    Ennyi történt nem több, azok bizony extrák amiket a kutya sem hiányolt volna a játékból.
  • alyr2
    #1015
    Azok az extrak nem extrak, csak annak allitod be..sehol nem irtak hogy extra lenne..csak azt hogy meg nem keszult el ezert kesobb rakjak bele.. az extra es meg nem keszult el kozt van kulonbseg..
    Utoljára szerkesztette: alyr2, 2016.01.27. 15:37:14
  • TomStorm
    #1014
    Mindenki megvette innen SG-ről X1-ra,én is(mármint akinek van X1).Kutyák vagyunk?
    Utoljára szerkesztette: TomStorm, 2016.01.27. 15:32:54
  • Bandicoot
    #1013
    Wat????
    Ezt vagy nem nekem címezted vagy valamit félreolvastál (vagy hülyén fogalmaztam. Engem csak a játék érdekel,már elő van töltve és épp azt írom hogy nevetséges ez a fanyalgás a pár extra hiánya miatt.
  • alyr2
    #1012
    Jah nem 1. napon törik fel hanem 2 hónap múlva..fantasztikus..
  • MerlinW
    #1011
    Tehát te sem a játékra vagy kíváncsi, hanem a tech-re, amihez persze - szavaid alapján - egy fikarcnyit sem konyítasz. Ez tök jó kombináció:)
  • alyr2
    #1010
    még mindig nem olvasol vegig semmit..vagy megvarom mig minden benne lesz vagy nem ennyi, amugy sehol sem irták, hogy EXTRA arra amire te azt irtad..csak azt hogy még nem készült el, ergó a PC változat NEM 100%.. és később kerül bele..a DX12 meg lehet nem is fog..
  • Maxtreme
    #1009
    Legalábbis jó darabig.
  • Bandicoot
    #1008
    Szerinted miért nem reagáltam,kit érdekel hogy lesz vagy nem lesz?
    Hogy jön ide hogy lesz vagy nem lesz? Idővel úgyis feltörnek mindent.
    Arra reagáltam hogy inkább megvárja a virágboltit.

    Nem volt a kenyérhez papírcsomagoló...Csak utólag adja oda a pénztáros..Ezért inkább kilopom a kenyeret késöbb és az anyjukkkeservit!


    Apropó denuvo-s szar - szar mert nehezen törik? Nem kell a mese a hdd darálásról.:)
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.01.27. 15:04:48