2151
Rise of the Tomb Raider
  • Kandurex
    #967
    szúrnám a fosóját mindkettőnek ;)
  • Myselor
    #966
    max válaszolt helyettem is képekkel :D quietnek több mindene is látszódik na xd
  • Maxtreme
    #965
    Lehet hogy a legrosszabb, a konzolos részekről sajna nem tudok nyilatkozni. :)
    Lehet később nekem is meg fog majd változni a véleményem, kiderül.
  • Maxtreme
    #964
    Ezért kell mindkettő megvenni

    Amúgy biztos?

    katt 1 katt 2
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2016.01.26. 11:46:16
  • Shep
    #963
    8-9eFt-ért? Hát simán .D
  • Shep
    #962
    1-2 óráig, utána marhára unalmas lesz ,hogy ugyanazt csinálod folyamatosan, az, meg hogy a játék felétől ugyanazokat a küldetéseket kell újrajátszani csak nehezítve, komolytalan.
  • Bandicoot
    #961
    "MGS jò"

    Végülis, ha leszámítjuk hogy a leggyengébb MGS rész, hogy a bő 50-100 òrányi játékidőből a 90%-ában repetitív mòdon ugyan azt csinálod unalomba fulladva, hogy a játék értékelései csak az MGS és Kojima neve miatt mutatnak túl a 6-7 ponton agyonhype-olva, nos akkor igen az mgs jò....:)
  • TBTPumpa
    #960
    Az MGS-ben nincs olyan popsija a főhősnek, mint itt!
  • Maxtreme
    #959
    hát a division (szerintem) egy tök átlag semmitmondó lövölde lesz...
    Viszont a MGS jó. :)
  • TBTPumpa
    #958
    És itt?
  • Myselor
    #957
    pont eltakarja így szar:)
  • TBTPumpa
    #956
    Baba Yaga: The Temple of the Witch DLC már elérhető!

    #955
    Nemet mondanál erre?

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.01.26. 10:31:54
  • ricsa008
    #955
    Én is így vagyok vele csak rágodok ... TR, Division vagy MGS ...
  • alyr2
    #954
    Egye fene ha emgjön a fizu megveszem..:)
  • TBTPumpa
    #953
    Rise of the Tomb Raider PC Live Stream Event - MA!

    Pioneer Outfit:


    Nagyban

    Lara írtja az ellent (Így két nappal a PC-s verzió megjelenése előtt kaptunk még egy képet):
  • TBTPumpa
    #952
    GameNight - Rise of the Tomb Raider PC és LEGO Marvel's Avengers - 2016. január 29.

    A TRS.hu tagjaival is találkozhattok (velük készítem a fordítást), kvíz is lesz, nyeremény is lesz (a játék PC-s verziója természetesen, pár Crystaltól kapott cucc is lesz, meg egy Collector's Edition is) és a PC-s verzió is kipróbálható lesz egy csúcs PC-n. Természetesen a rendezvény ingyenes!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.01.25. 21:08:26
  • Bandicoot
    #951
    Upc Fiber 120 okosítva.:)
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.01.25. 20:37:50
  • Mike333 #950
    Szép az a netsebesség :D Melyik szolgáltatóét használod?
  • Bandicoot
    #949


    Be is pattintottam.:)

  • TBTPumpa
    #948
    Már tölthető!
  • Atisz #947
    El lehet humorizálni, de azért nem biztos, hogy akkora poén lenne, amikor egy új videokari beapplikálásakor kiírná, hogy "új hardver, zsír, kérjük vásárolja meg termékünket egy újabb példányban"...
  • Atisz #946
    Persze hogy feltörik, itt a hangsúly a "mikor"-on van: ha ki tudják tolni a műveletet 2-3 hónappal, az már megmutatkozik az eladási adatokon, hiszen így az adott játékot jóval többen fogják a megjelenésekor, teljes áron megvenni. Ez sok játékost - főleg minket kelet-európaiakat, akik pénztárcájához nem lett hozzáigazítva a 40-50 EUR árfekvés - nem igazán érint (az is igaz viszont, hogy a legnagyobb játékpiacokon - USA + Németország - baromira nem szokás tört játékokkal operálni).
  • grebber
    #945
    Jézusom még mindig hisz valaki ebben a baromságban, hogy nem jó game nem is akarják feltörni?? Ezek szerint te még igen. Fáj nagyon biztos hogy végre van egy über védelem értem én.

    Az csak nekünk jó ha soha nem törik fel őket,mert akkor hamarabb nem fogja a kutya se (mert 1 db-al se fogy több a védelem miatt az 100%) venni így sokkal gyorsabban tolják rá a leárazásokat.
  • Bandicoot
    #944
    Úgyis megtörik a denuvo-t is ahogy a régebbi változatait, csak 1-2 húzócím kell (a Fifa és a harmatgyenge JC3 nem az) és rászállnak többen komolyabban (Álá Cpy).
    Én drukkolok nekik amíg szemenköpik a játékosok jogait apróbetükkel STEAM-en és a hasonló hulladék rendszereken, és lehetetlenné teszik hogy amit megvásárolsz azt továbbpasszold ha nem jön be vagy ráunsz.
    Csak tavaly 3 accounttól szabadultam meg - kissé körülményes és lassú megoldás -.

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.01.25. 11:41:55
  • Shep
    #943
    Nyárra lesz az 2500 is :D
  • TBTPumpa
    #942
    Starforce védelem kell, az kijátszhatatlan és még eszközt sem károsít!
    A játék csak akkor fog elindulni, ha a DVD/Bluray olvasóról lehúzod a Sata kábelt/tápkábelt.

    Régi szép idők... Egy élmény volt a Spellforce 2 alapjáték eredeti verziójával játszani anno 2006-ban.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.01.25. 11:20:33
  • Atisz #941
    A Denuvonak úgy tűnik más veszélyei vannak: DRM
  • Bandicoot
    #940
    Tolom épp újra az előző részt amíg ez nem jön, a pc-s képek már magukért beszélnek az újból.:)
  • TBTPumpa
    #939
    Ha probléma lenne (teljesítménycsökkenés, HDD/SSD meghibásodás), az az IT világ legnagyobb botránya lenne. De semmi ilyen nincs, szóval csak a warezhuszárok sírtak a savanyú szőlő miatt.

    Új kép a PC-s verzióból, 3 nap múlva megjelenés:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.01.25. 10:28:28
  • Maxtreme
    #938
    Mivel az MGS5-nél tapasztalom hogy az ég világon semmi probléma a védelemmel, berendeltem én is :)
  • grebber
    #937
  • Maxtreme
    #936
    Ha a forrás hiteles, denuvo confirmed..
  • FEARka
    #935
    Kösz :)
  • nagykispeter
    #934
    Szia!
    Írtam Neked privátot,lehet nem vetted észre!
  • Bandicoot
    #933
    Na ez már igen!! :)
  • TBTPumpa
    #932
    Instantgaming illetve G2A oldalakon. Itt 8-9000 Ft környékén mozog a játék.
  • FEARka
    #931
    Hol kapható a játék a legjobb áron? Nvidia kuponon kívül? :)
  • ChipHazard
    #930
    Jah, oké értem kössz :)
  • Evoluti0N
    #929
    Ej, be szép jány ez a Lara.
  • TBTPumpa
    #928
    Legközelebb tedd spoilerbe vagy link mögé és úgy megmarad. Nem fogja ledögleszteni a mobilnetet.