3327
  • pett3rson
    #1643
    A Küklopsz az hőenergiával tölthető fel? Van ilyen modulom, de hiába álltam egy hőkitörés fölé, látszólag nem történt semmi.
  • krisztajo
    #1642
    Köszönöm. Megtaláltam a Lost Rivert Nikkel is, de Kristályos ként sehol sem, pedig elvileg ott van.
    Hol kéne keresnem?
  • waldaran
    #1641
    Ahol sérülés van a nagy dögön ott kell kívülről. A kormány bal oldalán mutatja a hologramm hogy merre van a sérülés. Úgy mintha a bázison lenne gond. Vagy az aurora hajtóművét hegeszted be hogy ne legyen sugárzás. A javító eszközzel.
    Az energiát pedig az a cellák cseréjével tudod orvosloni.
  • krisztajo
    #1640
    A Küklopszot hogyan kell megjavítani?
    Elkapott a nagy darab dög, elpusztítani nem tudta a hajót, de elment az áram és nem jöttem rá hogyan kell.
  • sanya200
    #1639
    Én egy kicsit nagyobb ívű sztorit vártam azért,bár lehet én vagyok kicsit nagy igényű.Én eleve egy Mass Effect szerű történthez szoktam hasonlítani ami azért kicsit nagyobb volúmenü és kevés játék üti meg a szintet.De egy játékban mindig a kreativítást az ujdonságot szeretem és ez ajáték bőven mutatott újat.Én nem alálok már el a következő call of dutytól már.
  • lammaer
    #1638
    Nekem is ma lesz vége szerintem a subnauticán töltött napjaimnak, a szökés módja már kész, ha minden igaz már csak egy kis vegyületet kell fabrikálnom és KÉSZ!.

    De tényleg nagyon jó, a sztori, a világ, a hangulat nagyon ott volt. Őszintén bevallom én Wirágbolti verzióval játszottam, de igy utólag is megveszem mert megérdemli a fejlesztő a támogatást.
  • sanya200
    #1637
    De a játék igencsak leköti az embert :) Vannak szép játékok a piacon de hiába ha nem köt le,ott van pl a battlefront 2,gyönyörű de tiszta unalom.A single csak kb porhintésnek van a multi is unalmas egy idő után...
  • Ironman2
    #1636
    Ez nagyon jó!
  • Ironman2
    #1635
    Meg az Aurora is borzalmasan néz ki.Utoljára ilyet a 2000-es év elején láttam,mikor bejött a 3D grafika
  • Pares
    #1634
    55 óra 2 perc, 10/10. Erősen tele volt "A mélység titka" fílingel, eszméletlenül hangulatos. Két bázist építettem, egyet a felszínen, egyet kb 1250 méter mélyen közvetlenül a nagy lávacsarnok előtt. Elég sokat eljátszadoztam a bázisépítéssel is. Próbáltam mindent bejárni, nem siettem, a tervrajzok közül egyedül a stasis gunból nem találtam meg a második fragmentet. De valószínűleg még jó pár órát el lehet tölteni, hogy minden négyzetmétert átnézzen és minden elrejtett dolgot megtaláljon az ember, és biztosan van egy csomó dolog, amibe nem volt szerencsém belefutni, de úgy éreztem, hogy ideje befejezni, nem volt már több teendő, csak elhúzni a bolygóról.

  • sanya200
    #1633
    Érdemes nyomonkövetni a módokat hozzá,van már térkép is.Gyanítom lesznek majd nagyobb felbontású textúrák,egy két helyen eléggé alacsony.Pl azok az úszó bálnaszerű valami :D
  • waldaran
    #1632
    Kén és nikkel is van rengeteg a lost river zöld mocskában. Nikkel legtöbbször fúrásos mutavány.A gödrökben találod amit csak a zöld alatt veszel észre. Gravicsapdával is lehet szedegetni. De ha megvan a lépegető akkor azzal nyugodtan mehetsz, mert bírja.
    A láva Castle-nek egy bejárata van csak. Két oszlop jelzi valahol a teteje fele. Célszerű lépegetővel menni. Csáklyázó kar KELL bentre.
  • lacas65
    #1631
    Köszi, akkor mehetek vissza. :D Ezzel a drabális géppel nem lesz kis menet. :D
  • Desert
    #1630
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ként a lost riverben találsz. Vonó ágyúval kitudod "halászni" a savból is. A nagy csontváz környékén is találsz. vagy a "folyóparton".
  • lacas65
    #1629
    Kicsit gondba vagyok:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lent vagyok lost riverben, a fánál ahol a sok rája van és a tojás, onnan derítettem fel a környéket. A bázisba bejutottam /savas rész/ és ott azt az infót kaptam, hogy a sárkányt a láva zónában találom meg. Szépen át is araszoltam a lávás területre, egy hatalmas barlangba, ahol a közepén egy hatalmas láva /kastély?/ van. Ott jelez is valamit, oda is mentem, de már a barlang elején lezárt a barlang /megkövesedett láva/. Közben megjött a sárkány is. :D A kristályt kibányásztam, ként még nem találtam. Itt fejleszteni sem tudok. A kérdésem az lenne, hogy tovább? Valahova kell egy új bázis a maradék fejlesztésekhez? /már csak a kristályos és a szilárd kénes maradt/ Kihagytam valamit? Máshova is el kell mennem? Nem akarok valami nagy hülyeséget csinálni.
  • Desert
    #1628
    Fogócskázzunk!
  • pett3rson
    #1627
    Tegnap Én is eltévedtem. Pedig még eszembe is volt, hogy dobok ki ilyen nyomjelzőket, de úgy voltam vele, hogy áá, csak benézek pár kanyart, aztán ha bonyi akkor jövök kifelé..aha, pár kanyar után fordultam is meg, de soha többet nem láttam a felszínt... :DDD
  • sanya200
    #1626
    Nem baj ha csak 900 méterig jó akkor a lépegető odaviszed a küklopszal simán kiugrasz vele bőven befarmolsz egy csomó ércet mire lesérül a jármű egyet kifurtam ugrottam is vissza a küklopszba és még legalább 75%-on volt.De javítóeszközzel hamarabb javítod még a helyszínen is mint ahogy sérülne.
  • lammaer
    #1625
    Nem vagy egyedül... nekem két hasonló esetem volt:

    Lézervágó - már több roncsot is találtam, ahova kellett volna, de az istennek nem sikeült egy darabot se összeszednem.Aztán nagy nehezen wikis segitség után sikerült összeszedni, örömmel mentem a roncshoz hogymost kinyitom. Kivágom az ajtót, benn a szobában - lézervágó... na mondom jó, de miért tesznek be egy vágóval kinyitható szobába vágót... és akkor észrevettem, hogy a roncs túloldalán volt egy rés, ahol már az elején beúszhattam volna.....

    Prawn suit depth upgrade - valamiért az volt az agyamban hogy kék kristály kel hozzá, amit 1 nap cirkálás után olyan 1200 méteren találtam. Igen ám, de ugye kézzel felvenni nem lehet, csak fúrni, de a prawn suitom meg csak 900 méterig jó. Hát jó, kutakodok tovább, sehol kézzel felvehető kristály.... mondom ilyen nincs, az upgradehoz kristály kell, de a kristály meg csak olyan mélységben van ahova upgradeval lehet lemenni, ez 22es csapdája... guglizok.. és akkor kiderül hogy az MK1 upgradehez NEM kel kristály. Bammeg, benéztem :D
  • dimre
    #1624
    Amikor a nagy hal elkapja a kis halat, esélyed sincs szabadulni.
  • runner78
    #1623
    Hát én tegnap este kitéptem a hajamat.

    3 napja kutatom a roncsokat a Küklopsz fejlesztésekért.
    Egyik este vagy 4 Databox-ot is találtam, csak "titán volt" bennük. Ugye már megvoltak.

    Néztem a PDA-t eset és ott van minden fejlesztés. Semmi hiányt nem mutat.
    Hát akkor, hogy az ördögbe nem tudok semmit se fejleszteni???

    Youtube videókat direkt nem akarok nézni, de most rákerestem.

    Áhhhhhhhhhhhhhh!

    Hát az nekem teljesen kimaradt, hogy a Küklopszon eleve ott a Fejlesztő fabrikátor!!!
    Én a dokkolóállomáson kerestem (még át is építettem, hogy bemenjek a Küklopsszal - na jó, megpróbáltam beállni...)

    Ehhh.
    Na, szóval van mindenem, de azért napok óta a vizeket járom....
    Utoljára szerkesztette: runner78, 2018.02.08. 09:34:09
  • pett3rson
    #1622
    ööö nálam 3 perc múlva megérkezik a Sunbeam. ez mit jelent? (40 perc volt, de már ennyit játszottam azóta és most maradt 3 perc :) )
  • sanya200
    #1621
    Egyszer beragadtam a barlangban a két fal közé,szopás volt mert túl mélyen voltam, másrészt alapból eltévedtem :D de utálom a barlangos részeket :D
  • Ironman2
    #1620
    Már el is tünt a textúrában a hajóm,jelzi,de benne van valahol a homokban,akkor az bukta lesz,a fejlesztéssel együtt.
  • sanya200
    #1619
    Ez jó :D


    Utoljára szerkesztette: sanya200, 2018.02.08. 01:12:17
  • sanya200
    #1618
    Egy idő után nem lesznek rádióadások,mélyebbre kell menni majd.
  • Ironman2
    #1617
    Most ilyenkor mivan,ha zátonyra futottam a csikóhallal? hehe

  • hapi
    #1616
    menj mélyebbre...
  • krisztajo
    #1615
    Helyreállítottam a reaktort és megépítettem a Lépegetőt is, így mind a három jármű megvan.
    Gondoltam talán ezek kellenek ahhoz hogy tovább menjen a történet.
    De továbbra sem kapok új rádióüzenetet.
    Valamit kihagytam, vagy nem olvastam el?
    Nem tudom miért nem jön új üzenet.
    Hogyan tovább, mit kéne most csinálni?
  • Desert
    #1614
    Ilyen több is van.
    Lézervágót több helyen is találni, a vörös növényes talaj tele van vele. Akár az Auróra fele mész akár a sziget fele a kisebb roncsok környékén.

    Neki fogok még egyszer.
  • Ironman2
    #1613
    Én már 300 méternél is majdnem befostam,olyan atmoszférája van víz alatt,bele se merek gondolni,mi lesz később.Ez a csikóhal nagyon sérülékeny.Pár nagyobb hallal ütközik,aztán sérül.Amúgy találtam ilyen lefolyót vagy mi,a sziget alatti barlangban:

  • Ironman2
    #1612
    Az a kib@szott vágó kellene már,de még hiányzik hozzá alkatrész.Mondjuk jó lenne tudni mit honnan lehet összeszedni,igaz akkor nagyon könnyű lenne a játék,nem lenne mit felfedezni.Hatalmas roncsokat találok bezárt ajtókkal amiket fel kell vágni,és az aurorában is van kivágható ajtó.
  • Desert
    #1611
    A négy hely között oda teszed ahol neked szimpatikus.
  • sanya200
    #1610
    Biztos hogy vándorol :D Most pl a fejlesztések alatt van a hajó oldalán :D
    De a kedvedért csináltam egy képet is :)
  • lammaer
    #1609
    Ööö... én úgy olvastam hogy a tároló helye attól függően változik, hogy a tároló fejlesztést melyik slotba rakod :)
  • waldaran
    #1608
    Viszonylag régen azaz kb 1 éve tényleg vándorolt a tároló. Volt hogy hátul, volt hogy alul. De most fixen oldalt van. Az egyik oldalon a fejlesztés a másikon a tároló.
  • sanya200
    #1607
    Érdekes mert minden alkalommal máshova teszi a tárolót. :) egyszer felül bal oldalt volt ahol a fejlesztéseket tudtad betenni,utána a jobb oldalt most meg megint máshol van :D
  • Ironman2
    #1606
    Ja megvan kösz,csak rossz egérgombot nyomtam
  • lacas65
    #1605
    Pont itt dekkolok a gép előtt: A javító pisztollyal, mint minden mást is.
  • Ironman2
    #1604
    Mármint úgyértem milyen anyaggal,a javitókészletet tudom hogy avval kell javítani.