3320
  • lonvard
    #3280
    :-D Na tessék!
  • Ironman2
    #3279
    Csak a prológ próbálható ki benne!
  • Giovanni #3278
    Bocsi, én voltam a béna, rosszra nyomtam a választ :) Én a Planet Crafter-hez akartam reagálni :)
  • lonvard
    #3277
    Te idefigyelj, ez még nem jelent meg. Legalábbis steamen még nem megvehető. Persze lehet elnéztem valamit.
  • lonvard
    #3276
    Itt valami random generált óriásvilág van, vagy zárt a terület, mint a Subnauticában?
  • lonvard
    #3275
    Ne má' hogy meg is lehet már venni, ááá. Na megvan a húsvéti ajándékom. Ránézek steamen.
  • Giovanni #3274
    Én megvettem, nagyon tetszik, de egy idő után elég unalmassá válik a céltalan bolyongás... Remélhetőleg a kész verzióban már tényleg lesz történet is :)
  • Caliph
    #3273
    jól néz ki,kérdés mennyire lesz nyilt világ meg mekkora :) meglátjuk
  • lonvard
    #3272
    Asszem megtaláltam a Subnautica megfelelő alternatíváját. Forever Skies. Valszeg belebuktatok már a trailerjébe, de ha esetleg mégse, akkor berakom.

    Posztapok világban kell magányos tudósként léghajót építeni, és felfedezni azt. Látványvilág: Subnautica. :) Leszámítva, hogy nem a tenger alatt röpködünk, hanem a levegőben.

    Kiváncsi vagyok mi sül ki belőle.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2022.04.16. 17:17:37
  • Anonymusxx
    #3271
    Szerencsére majd lesz benne sztori:

    "Updates
    We will regularly add updates during the early access period, we don't have an exact planning to share yet, but here is what is garanteed to be in the 1.0 version
    :

    A way bigger map, at least 50% bigger
    One vehicle
    A complete story arc and some procedural story elements
    Terraforming stages: Breathable atmosphere / Insects / Fishes / Amphibians
    More environmental threats
    Replayability options
    QoL elements and optimization'"

  • RoboKutya78
    #3270
    Bevallom egy idő után unalmassá válik illetve elég furán bugos a térkép elég könnyen be tudsz esni a térkép alá illetve nem egyértelmű a pálya vége mert most talán úgy van megoldva hogy minden oldala mintha hegyekkel lene lezárva de simán át tudsz menni rajtuk és talán csak az döbbent rá hogy a pálya végén jársz hogy elfogynak az alapanyagok a térkpen.
  • Normen76
    #3269
    Szintén ajánlom ! Egy bolgyót kell terraformálni, a játékmenet tényléeg hasonló a Subnauticahoz, de itt nincs emmiféle sztori. Csak te, és a pusta bolygó ahol idővel kitisztul az ég, kinő a fű, tavak, folyók keletkeznek, fák nőnek :) Remek játék.
  • RoboKutya78
    #3268
    ha valami hasonló játékot kerestek mint ez a szuperül megalkotott túlélős játék akkor ajánlom figyelmetekbe ezt a játékot Planet Crafter jelenleg még earli módban van de nagyon hasonlít a játékmenete erre a játékra azt most így emlékezetből nem mondom meg de mintha ez a cég is fejlesztené.
    képek
  • Anonymusxx
    #3267
    Készül a 3. rész!
  • Madi92
    #3266
    OFF:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ez egy kártya játék, de a muzsika miatt, nekem egyből a subnautica ugrott be. Egy új kiegészítő trailer víz alatti vibe. :D Zene miatt megéri megnézni/hallgatni.
  • Normen76
    #3265
    Nekem bejövős, szerintem ki fogom prószálni. Majd a vízbül vesszük ki azoxigént :). Én nagyon elvagyok a nagy nyílt terű, cél nélküli, craftolós gamákkal. Nekem nem kell különösebb cél egy játékban sem, nekem a cél az hogy játszódjak :)
  • Ironman2
    #3264
    Azért,mert majd te rakod bele a vizet később.
  • lonvard
    #3263
    Ne vicceljünk már. Subnautica után ez fapados. Mindent lekoppintanak belőle gagyibb módon, és nem raknak bele vizet.
  • Ironman2
    #3262
    Még korai magömléses,illetve akarom mondani megjelenésű a drága.Sokminden változhat a végső változatig.Mondjuk már ez is jó kezdeményezés hogy ki lehet próbálni a prológot benne.
  • lammaer
    #3261
    Sztori nélkül megette a fene, n+1. sandbox craftolgassál meg találd ki magadnak a célt game....
  • LeonSilver
    #3260
  • Ironman2
    #3259
    Buék! Jónak igérkezik ez a Planet Crafter,már kipróbálható,tekintsétek meg! Van kis hasonlóság,a 2 játék közt,csak itt nem leszünk vizesek annyira :)

    steam

    Nem rossz,egy az egyben a Subnautica lopása,remélem storyt tesznek bele.A terraformálás tökéletes!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2022.01.20. 19:48:49
  • Ironman2
    #3258
    Király!
  • lammaer
    #3257
    Jaja, állat lett :D
  • TokraFan
    #3256
    Zseniális!
  • ximix #3255
    fél OFF
    Érdekesség
  • lonvard
    #3254
    Az első leviatán, ami szembesült az ember hatalmával. Úszkálgatott a bázisom körül, és most már nem úszkál. Ki fogom irtani az összes ragadozó leviatánt, ami az utamba kerül. Mert én vagyok az alfa, és ezt értésükre kell adjam.


    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2021.12.23. 12:43:58
  • lonvard
    #3253
    Két csáklyázókarral épp most hálóhintázok a lépegetővel a jég alatt, imádom. Sokadjára kezdtem bele. 1 élettel tolom ismét, a Below Zero-t nem sikerült így befejeznem, és ezt nem tűrhetem! :)

    Below Zero-nál egy értelmetlen nehezítést véltem felfedezni: hogy a magnetitot eldugták. Játék elején már megvan a szkenner szoba, de hogy értelmesen lehessen vele keresni, azt nem sikerült összerakni. Valami 600 méteren találtam először magnetitot. Biztos van egyszerűbben megszerezhető is, de nem sikerült belefutnom.
  • lammaer
    #3252
    Folytatás: beláthatő időn belül nem....
  • lammaer
    #3251
    Nekem a felszin kimondottan nem hiányzott, a kiegben is inkább zavart mintsem adott volna hozzá valamit. Jobban megcsinálták ez tény, de ahelyett inkább fokuszálhattak volna arra amiről a játék szól :D
  • lonvard
    #3250
    A felszín százszor jobban kidolgozott az alapjátékhoz képest. Én nem tudom, hogy az alapjátékban is mért nem lehet utólag megcsinálni a szigeteket normálisra. Botrány, ahogy a távolban kirajzolódnak. Mintha egy 30 éves játékot látnék olyankor. Valszeg azért van seatruck, mert a bejárható terület kisebb és bonyolultabb, nehezebb volna a nagy küklopsszal manőverezni. Nekem minden tetszik benne lényegében, nincs hiányérzetem. Bár nem tartom 2. résznek, inkább DLC-ként tekintek rá.

    Tudtok esetleg valamit, hogy terveznek folytatást?
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2021.08.31. 13:27:55
  • lammaer
    #3249
    #3212 kb ugyanezekre a megállapításokra jutottam én is
  • TokraFan
    #3248
    Nekem nem jön be a SeaTruck. A Cyclops-ot sokkal jobban szerettem. Sokkal hangulatosabb volt, nem csak egy darab összeszerelhető cső aztán kész. Ráadásul ahogy írod, mozgó bázisnak is jobban lehetett használni. Bár a SeaTruck modulos rendszere annyiban előny, hogy olyan konfigot rakok össze amilyet akarok. És ezzel kb. ki is merült minden pozitívuma.

    Az a baj a BZ-vel, hogy szinte teljesen azonos az első résszel csak át van skinezve pár dolog. Kicsit több játékmechanikai újítást vihettek volna bele, mert bár az utóbbi idők egyik legjobb játékos élménye volt az első rész, a BZ-t már 5-6 óra játékot követően elkezdtem unni, mert full ugyanaz minden.
  • lonvard
    #3247
    Seatruck 1 nagy hibája szerintem, hogy nincs vízszintes stabilizátora. Kellene valami mód, hogy ne mindig ferdén álljon. A hőgenerátort meg vulkánba kell telepíteni, teee.
  • Sheen
    #3246
    Elférek a sekély vízben is, kicsi de praktikus bázisom van. Egyébként fura ez a below zero, szeretem is meg nem is. A seatruck pl. rendkívül klassz cucc, viszont nagyon hiányzik hogy nem lehet mégsem úgy belakni mint a küklopszot. Nem tudsz például növényt ültetni benne. Kajával / vízzel viszont nincs is gond, a spicy fruit salad könnyen elkészíthető, kevés helyet foglal és nem romlik. Épp ez a gond hogy semmi értelme már a lámpás fának, márványdinnyének meg efféléknek (a hűtőnek sem). Ahogy a hőerőműveknek sem sok, hiszen többnyire hideg a víz... Jelenleg a lépegetőt sem tudom mire jó hiszen kianittól kezdve mindent fel tudtam eddig szedegetni nélküle is. A seatruck sokkolója pedig eddig mindent leszedett azonnal (shadow lebiathan, stb). Az egyetlen nehézséget eddig abban láttam hogy sok az apró szűk barlang, amiben nehéz navigálni a gyökerek miatt... Sőt, valószínűleg valami bug, de újra termelődnek a dolgok (ionkockák, ellátmányládák tartalmai), gyakorlatilag spórolni sem kell semmivel...
  • TokraFan
    #3245
    Van rá mod, amivel OFF-olható a játékból. Egyébként, ha kicsivel beljebb mész akkor ott már egy darab köpködő sincs, én is ezért tettem oda a bázisomat. Víz is onnan kezd mélyülni, a szárazdokknak is előnyösebb.
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2021.08.22. 18:17:05
  • Sheen
    #3244
    A bázisom körül úszkál még legalább 4-5 brinewing, akármit ír az enciklopédia ezek állandóan felfújt hólyaggal lesnek. Ha kidugom az orrom a zsilipen, azonnal lefagyasztanak. Úgyhogy Prawn Suit, csákja és a fúrókarral szeletelem őket. Az ott az én területem, ezeket ki fogom irtani. :D
  • Sheen
    #3243
    PS4 frissítés:
  • TokraFan
    #3242
    Kicsit más a sztori és nem olyan jó, viszont nagyobb a bejárható terület. Az alapok azonosak, gyakorlatilag nem sok játékmechanikai újítás van. Inkább egy DLC-nek fogom fel az alapjátékhoz. Amúgy megéri az árát, ha szeretted az első részt, ezt is szeretni fogod, de ahogy előttem már írták, akkorát valszeg nem fog már ütni.
  • lammaer
    #3241
    #3212