3317
  • Caliph
    #3317
    na hétvégén kipróbáltam. játszottam a virágboltival 1 órát , nem jött be,abbahagytam. aztán vasárnap ebéd után bezabaálva ismét rápróbáltam,3 órát toltam :) egyre jobban bejön. töröltem a virágboltit,megvettem és újrakezdtem . ezernyi a teendő,még csak tó fázisban vagyok :)
  • Caliph
    #3316
    jó? vidik alapján olyan meh érzésem van...mennyire sikerül megugorni a bétából az 1.0át?
    vidik alapján annyira nem fogott meg mint annó a subnautica,de sztem adok neki egy próbát hétvégén a virágboltival,aztán ha bejön pár óra után ,behúzom a steamen
    Főleg az érdekel van e story kampány,vagy csak sandbox?
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.04.10. 18:09:54
  • Ironman2
    #3315
    Ma meg is jelent a Planet Crafter 1.0!! Enjoy!
  • Ironman2
    #3314
    Nem rossz a játék,haladok szépen előre.Épitkezés egy az egyben a Subnautica.MEnni kell felfedezni,sok meglepi van.
  • Ironman2
    #3313
    Breathedge koppintás inkább a játék,egy az egyben ugyanolyan.
  • Ironman2
    #3312
    Játszható ingyért az Astrometica,kérjetek hozzáférést a steam oldalán! Lentebb a link.
  • Caliph
    #3311
    várós
  • Ironman2
    #3310
  • Infrath
    #3309
    hű ez trailer igen!
    egyre hangosodó zene vmi mindjárt lesz A VÉGÉN ÉS! a nagy szikla széttört!
    ez IGEN! hmmm
    a játék steam oldala
  • MarkBlade
    #3308
    Ez elég gagyi utánzás próbál lenni.. kb mintha csak a vizet vették volna ki belőle.
  • Ironman2
    #3307
    Mellesleg a Breathedge 2.része is készülget!
  • Ironman2
    #3306
    Váóóóóó!! SUBNAUTICA kicsit másképpen az űrben:

  • Ironman2
    #3305
    Topikjába irtam amúgy:

    https://sg.hu/forum/tema/1681465161
  • Ironman2
    #3304
    No akinek hiányzik egy kis Subnautica érzés,az vegye meg a Sunkenland játékot a steamen,a mai napon jelent meg.Egyáltalán nem fogtok benne csalódni,olyan látvány tárul elétek,amitől behugy.Már az induláskor lehet látni a víz alatti várost a cápákkal együtt.Nagyon jó a korai változat,szinte minden alapot tartalmaz,és van multiplayer is.

  • Ironman2
    #3303
    A Subnauticára legjobban hasonlító űrbéli játék a Breathedge is ingyenes lesz ápr.27-től az Epic Store-ban!
    Jó az a játék,nekem tetszettek a légpárnás levegőtartályok,mindig izgultam hogy elérjem őket.Kár volt megfüszerezni evvel a ruszki humorral,olyan kommunista jellege lett az egésznek,komolytalan,de végülis egy zseniális túlélőjáték.Majd visszatérek,mert csak egy fejezetet csináltam még meg belőle.
  • Ironman2
    #3302
    Holnaptól meg is kapjátok ingyen a Beyond Blue-t az Epic Storeban.Érdemes rámászni,jó kis gyüjtögetős game.A Never Alone-t se felejtsétek behúzni ugyanettől a csapattól,aranyos kis game az is.
  • Ironman2
    #3301
    Persze még a Beyond Blue-t is meg kell említeni,az is hasonlít a Subnauticára,bejárható tengeralattjárójával:

  • Ironman2
    #3300
    Talán ebbe lesz survival mod,mert ott van a game modes menü,idáig csak shooter van benne,rohadtul kiváncsi vagyok rá,nagyon szép a grafikája,lehet mindjárt meg is veszem,jó ijesztő játék.Egy bázisépitgetés ebbe is jöhetne.
  • Anonymusxx
    #3299
    Jó sok játék jelenik meg ami jó, vagy jónak tűnik... Van vagy 1300 játékon, meg 1400 wishlisten, és még mennyi ismeretlen jó van...
    Am az első részére rákerestem az egy 0 kb..
  • Ironman2
    #3298
    Ajánlok akkor én is egy hasonló játékot,bár nincsennek benne survival elemek,inkább horrorból több van,de felfedezés,kincskeresés,fegyver fejlesztés...stb,még ki tudja mik vannak benne,mindez a víz alatt,élethű módon megoldva,mint a Subnauticában,ráadásul ez már a 2. rész,az elsőt még nem is láttam,szóval Nyolcadik utas a viz alatt :)

    Death in the water 2 Steam


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2023.01.28. 23:47:58
  • Anonymusxx
    #3297
    Nem tudom mennyire hasonlít a Sub-ra, de talán érdemes ránézni a Volcanoids-ra ebben a bundleban benne van:

    https://www.humblebundle.com/games/survival-instinct


    Utoljára szerkesztette: Anonymusxx, 2023.01.28. 16:33:14
  • MarkBlade
    #3296
    Igen már ki is próbáltam. Jópofa. :)
  • piros mogyi
    #3295
    Van update a Below Zerohoz is.

    Hasznos tengerikamion parkolót kaptunk:

  • piros mogyi
    #3294
    Tényleg.

  • lonvard
    #3293
    Igen, most néztem.

    Szerintetek a napszakok nem váltakoznak gyorsabban? Vagy a Below Zero-hoz képest érzem gyorsabbnak? Kicsit kényelmetlen.

    Most mod nélkül kezdtem el, Avatar miatt, illetve mert már rég merültem errefelé. :)

    Azonnal meg is haltam. A robbanó halak intéztek el, beúsztam az egyik korallcsőbe a zátonyon, és 4 hal robbant rám egymás után. :D
  • Caliph
    #3292
    és jött is egy update 2.0 nevezetű patch nemrég. az alap játékba került pár below zero elem,mint a nagy szoba,üveg dome,bugfix ,ileltve állíthatóság stb
  • lonvard
    #3291
    Avatar: A víz útja.

    Minden Subnautica rajongónak kötelező. Gyakorlatilag mintha a Subnautica óceánjában játszódna. Amikor a zátonyon túl megjelentek a leviathan osztályú dögök, nem kell mondjam, hogy tátott szájjal bámultam, és közben arra gondoltam, hogy baszki én ebben a világban már mintha kalandoztam volna. :)
  • Califa
    #3290
    Sziasztok
    Olyan problémám van hogy : A Subnautica-t VR-ba tolnám ,de az egér billentyűzet csak részben működik p.l. a PDA előhivásánál nem tudok semmit kijelölni. Hol lehet beállítani a teljes körű egér+bill.-t a VR szemcsi mellé ?
  • kisiku
    #3289
    Megvan...toltam is vele, amíg át nem tértem az NMS-re. Jó játék a Planet Crafter, kicsit nehezen indul az elején, kicsit nyögvenyelős, de kb Subnautica szárazon...
  • TokraFan
    #3288
    Én a Planet Crafter cíművel szemezgetek. Sajnos még EA állapotú, de nagyon jó értékelései vannak.
  • lonvard
    #3287
    Jaja, nézegettem. Remélem nem cseszik el. Most épp a Groundedbe ástam be magam, meg ismét nyomok egy Long Dark kalandozást, meg van még vagy 3 játék, szóval rákattantam megint a hülyeségre, amit azzal ideologizálok, hogy a megoldandó feladatok által karbantartom, illetve fejlesztem az agyamat. :D
  • Caliph
    #3286
  • Giovanni #3285
    Kipróbáltam a virágbolti verziót, érdekes játék... Egy biztos, rövid időn belül felidegesítem magam rajta :D
  • Infrath
    #3284
    -50% steam akció
    may 16 ig
  • Arpad82
    #3283
    Egy újabb lehetséges alternatíva:
    https://store.steampowered.com/app/1315980/Tin_Can/

    Kicsit a Breathedge-re hajaz, elsőre fel sem tűnik a különbség a kettő között, de talán megér egy próbát!
  • Normen76
    #3282
    Nahát :)
  • lonvard
    #3281
    Épp a munkahelyi laptopra másolom a Below Zero mentését (mert valamiért nem a felhőbe tölti fel, bzmeg), és azon lamentálok, hogy mikor sejlik fel a Steam szolgáltatónak, hogy a játékaik könyvtárait nem kellene eldugni a Steam/steamapps/common bugyraiba, hanem egyből a főkönyvtárban kellene lennie egy GAMES könyvtárnak, és kész bazmeg. Idáig mikor fognak eljutni? Tipikus kocka programozó fasz aki ezt összerakta, hogy 15 év után se érzi úgy, hogy ez így meglehetősen fapados megoldás, mert az égadta egy világon semmi nem utal arra, hogy hol is kellene keresni a játékaikat.
  • lonvard
    #3280
    :-D Na tessék!
  • Ironman2
    #3279
    Csak a prológ próbálható ki benne!
  • Giovanni #3278
    Bocsi, én voltam a béna, rosszra nyomtam a választ :) Én a Planet Crafter-hez akartam reagálni :)