1356
Batman: Arkham Knight
  • Shep
    #836
    Mire a játékot kijavítják lesz az 5 juró is :)
  • TBTPumpa
    #835
    Season Pass - 11,7 euró
  • TBTPumpa
    #834
    Batgirl rucija:
  • DantesHUN
    #833
    40 euró...megéri , olyanért ami ezekszerint alapból is benne van.
  • TBTPumpa
    #832
    Hmm. Kutakodtam a játék fájlai közt és arra jöttem rá, hogy az alap verzió már eleve tartalmazza a Batgirl-es DLC-t. A teljes sztori szövege megtalálható, a hangok is, textúrák is, különböző Batgirl skinek is, csak még nincs engedélyezve. Valószínűleg csak a főbb fájlok ezek és majd pár száz megás DLC-ben fog érkezni a többi. Ne hogy itt is egy 40kb-os DLC-t töltsön le a játék (kell a látszat), mert akkor menne a Rage, hogy miazhogymá alapból tartalmazza a DLC-t, de Season Pass kell hozzá.
    De ugyanígy benne van a Harley Quinn, Red Hood és a Scarecrow (PS4) DLC is, csak kell hozzá valami hivatalos "mókolás", ami engedélyezi őket (Season Pass pls).
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.06.27. 17:02:45
  • Newfronter
    #831
    Soha nem fogsz megszabadulni a konzoloktól. Az AAA játékok piaca ott van.
  • grebber
    #830
    Amit eladásra gyárt bárki soha nem jótékonyságból teszi ezt be kellene végre látni.
    Az hogy nvidia ilyen modon teszi ,tegye ha ezzel uralni tudja a VGA piacot és töménytelen mennyiségű bevételre szert tenni tegye. Erről szól ez az egész hogy minél több pénz termeljen a cég magának.

    Az meg kb senkit nem érdekel ebben a pénzes világban hogy az amd mindenbe ott akar lenni élen járni mindenféle techben 80 évre előre mutatni. Eddig mire ment vele? Részesedésük a béka segge alatt semmilyen fronton nem igen tudnak ütőkepéset felmutatni.
    Nv meg gerinctelen módon akár a saját vásárlóit is **opotva megszedi magát szépen. AMD-nek is be kéne látni ,hogy nem igazán hatékony amit csinál. Bár ha évek óta nem esett le nekik már nem igen fognak megváltozni
  • Ra1n
    #829
    A Witcher 3 kinézete elismerten a konzolok miatt romlott,nyilatkozták is a készítők,hogy ha pc exkluzív lett volna sokkal szebb lehetett volna,de pc exkluzívként nem érte volna meg nekik bevétel szempontjából.
    A gameworks mindig kikapcsolható az csak egy plusz, nem attól lesz egekben semmi gépigénye és az utóbbi 1-2 évben nem is volt az egekben semmi gépigénye. A gameworks egy extra. Kikapcsolható. Hogy mi a jó benne vagy miért kell ellene hőbörögni? Ha akarod azokat az extra dolgokat pénzt adsz ki érte. Ha nem akarod nem. Ennyi. Pár szaros effekt nem oszt nem szoroz. Nem igen tudok játékot mondani a Crysis 2 map alatti tengermegjelenítését leszámítva (ami ismételten miért is az nvidia hibája) olyan gameworks effekttel dolgozó játékot amivel gond lett volna. Ha nincs meg a géped arra hogy ezeket az extrákat futtasd,kapcsold ki. Ennyire egyszerű. Nem dob rá semmiféle lapáttal, maximum ha bekapcsolod.

    Nem tudsz gameworksos játékot ami az átlagnál jobban futna? Pont ott a Witcher 3. Ha kell a gameworks bekapcsolod ha van hozzá vasad akkor szép effektet produkál. Ha nem kell a gameworks vagy nincs hozzá vasad,kikapcsolod és minimal hardveren is gyönyörűen elfut a játék.



  • wednes
    #828
    Én is azt írtam, nem kizárólag, de, hogy rádob még 1-2 lapáttal az is biztos.

    Egy gameworks-os játékot sem tudok, ami az átlagnál jobban futna. Ez ugyan olyan tény, hogy az AMD meg mindig csak a jövő, majd legközelebb az jobb lesz... Persze a többség szerencsére ennyire nincs elb@szva, de nem is egy optimalizált bajnok. Egy Geforce tulaj is jobban jár a "semleges" vagy "AMD-s" játékkal, mint a gameworks-össel FPS terén. Főleg, akiknél nem csúcs kari van. Ebbe mi a jó mégis?
  • grebber
    #827
    Még jó hogy meg lett ugatva ha.ki van kapcsolva az összes nv cumo akkor is csinálja a szarságokat.
    Az meg nem az nv hibája hogy 2013 óta szénne lett butitva a witcher 3.
    De persze a szidjunk valakit azt a biztos.....
  • wednes
    #826
    Nem kizárólag az Nvidia hibája, de én jobban örülnék neki, ha távol tartanák magukat a játékok "szponzorálásától". A Geforce tulajoknak is jót tenne. Mert mindig vannak gubancok, nagyobb gépigény valamilyen formában. Witcher 3 kinézete is romlott, Crysis 2 is feleslegesen tesszallált. Itt meg az a nagy tanács, hogy kapcsold ki a gameworks-t. Még jó, hogy beletették így legalább ki lehet kapcsolni.

    Foglalkoznának inkább teljesen a VGA-k fejlesztésével, mert abban tényleg jók. Mindenki jól járna.

    Jó itt a Batmannél most minden összejátszott.
  • Ra1n
    #825
    Elolvastam csak a cikkben általánosságba helyezi ezt az egészet mintha mindig ez lenne vagy ez sűrűn fordulna elő holott ez hatalmas ferdítés főleg ilyen szinten. Ráadásként belevonva az nvidiát is aminek az egészhez semmi köze, a gamwroks szarok nélkül is botrány a játék, egy szaros DOF effektet nem bírtak rendesen megalkotni benne (amihez végképp nulla köze van az nv-nek).
    Szimplán lepasszolták a portot egy hozzánemértő bagásznak,ennyi történt. Errők cikket írni főként úgy mintha ez sűrűn előforduló probléma lenne vagy erről is az nv tehetne...lol...

    Abutól pont ezt a szintet várom is el. Pc gaming fikázás meg egy nagy adag nvidia köpködés. Manapság úgyis javában erről szól a PH....AMD fanboykodásból és konzol hype-ból....
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2015.06.27. 13:14:46
  • wednes
    #824
    Akkor te nem olvastad el jobban a cikket. Nem arról van szó, hogy ez nem futhatna jól PC-n. Hiszen az előző részek is jól mentek.

    Arról van szó, hogy előre legyártott általános effektekkel van telepakolva a motort. Úgy mintha valaki egy könyv magyar fordításához google fordítóba hányt volna bele mindent. Azt olyan is a végeredmény. És érdekes mód mindig az Nvidia szponzorált játékoknál van ilyen feketeleves. Mert nem lehet egyénileg hozzáigazítani adott játékhoz, mert zárt a rendszer és készen kell használni.

    Pont az van benne leírva, hogy vmit nagyon elcsesztek mert a konzolos jobban fut és szebb is a játék.
  • Ra1n
    #823
    Lol. Ezért fordul elő 10-ből 9 címnél hogy a pc port látványosan jobb grafikát kap, illetve hogy alsó-középkategóriása minimalkonfigon elmegy a játék a konzolokkal ekvivalens grafikai szinten néha még stabilabb framerate-el.:)
  • Ra1n
    #822
    Előjött egy olyan játéknál ami annyira kivételes példa hogy ki is vonták a forgalomból elkészülésig,ráadásul egy olyan játékról beszélünk ami alatt több éves elavult grafikai motor figyel, a grafikája jóval gyengébb mint a hasonló sandbox címeké,nem beszélve a térkép méretéről és az objektumok mennyiségéről. Nem beszélve arról hogy az előző rész pc változatánál az új cím jóindulattal lett szebb, és mégis többszöröse a gépigény? Lol....
    Más jóval komolyabb címek bagatel gépigénnyel elfutnak nextgen minőségben, egy ilyen alkotás nem.
    És teszi ezt úgy a cikkben ahogyan pár napja is, kihangsúlyozva a pc gyengeségét olyan jtáékoknál is amiknél mezei egyszerűséggel hazugság - közben némán elkussolva a tényt hogy nextgen gépeken jóval komolyabb a probléma: Lásd Witcher 3, AC Unity....

    Abu egy idióta aki technikai oldalról közelítgeti a dolgokat és állandóan bemér egy egy ütést a pc-nek teljesen alaptalanul miközben nevetségesen önmagát meghazudtoló cikkekben élteti a nextgenkonzolokat és tengermélyen kussol az olyan esetekben (10-ből 9) amikor egy játék konzolon gyengébb minőséget produkál mint egy közepes pc, és pc-n a konzolminőséget kihozzák alsó-középkategóriából (i3+gtx750ti/270x)..... Többen is rászóltak már a cikkei miatt a hozzászólásokban, ilyenkor rendszerint banolgatás történik a ph-n, illetve megjelenek a konzolfanboyok.:)
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2015.06.27. 12:47:30
  • wednes
    #821
    Igazad van félre fröcsögés.... Végül is vaj simán fut a játék, mindenféle hiba nélkül a forgalmazás leállítása is pusztán kitaláció és rémhír terjesztés.
  • Newfronter
    #820
    Ez a játékipar álláspontja amit ABU képvisel, ő csak lefordítja neked a drágalátos magyar nyelvedre.
  • hellboy4591
    #819
    Elméletileg a fontosabb újításokat kezelni fogják ezek a kártyák is, de tény hogy 100%-ban egyik sem fogja tudni kihasználni a DX12-t.
  • Ra1n
    #818
    Szokásos Abu féle fröcsögés a vakvilágba. Hány embernek kell még a kommentekben kiosztani azt a barmot hogy a PH letiltsa a "szak" cikkeit és "véleményeit"....
  • Ra1n
    #817
    Kezelni egy dolog kihasználni egy másik.
    Mág a 9XX-es Nvidia széria sem fogja teljesen kezelni a DX12-t állítólag,nemhogy a régebbi amd/nvidia kártyák...
  • hellboy4591
    #816
    Szerencsére "csak" Windows 10 kell hozzá hogy használhasd a DX12-t, nem kell minden esetben új kártya. AMD-ből a HD7000-es szériától kezdődően minden kártya tudja majd kezelni, nVidia fronton meg a 400-as szériától felfele.
  • Shep
    #815
    Képletesen értettem.
  • DaemoonHunter
    #814
    "Például a DirectX 12-re való áttéréssel nem csak sokkal olcsóbb lehetne a portolás, hanem kiszámíthatóbb lenne a várható teljesítmény is, és hasonló hibák nem fordulhatnának elő, mert a grafikus kernel meghajtó megszűnése által leegyszerűsödik a teljes rendszer átláthatósága és ezzel az optimalizálhatósága."

    Laikus vagyok, de ezek szerint akkor sokkal egyszerűbb megoldás lenne, ha mindenki dobná az elavult dx11 akárhány kártyáját és venne inkább egy 12-est? :D
  • tommygear
    #812
    lehet aktiválni a kulcsot ha veszel, kipróbálhatod
  • CalebJoe
    #811
    már 2x be lett szúrva
  • CalebJoe
    #810
    Vágom nagyjából az angolt, magyarul viszont sose játszok valahogy az nekem olyan vicces, a grafika miatt sose játszom újra csak a játékért, már ha tényleg megfogott előtte.
    Egyedül akkor toltam végig egy csomó régebbi játékot amikor vettem egy IPS monitort és tényleg megérte mert ég és föld volt a különbség látványban.
    Nekem is van olyan amit már vagy 5x végigvittem.
  • TBTPumpa
    #809
  • kill3r21
    #808
    Na most akkor mi a helyzet?
    Kipróbálnám, de akkor feleslegesen vennék kulcsot?
  • grebber
    #807
    Ezért is jó ha szar géped van és nem tudsz angolul.Mert egyszer végigviszed low grafikán ahol esetleg játszható a game.
    Egyszer majd ha kész a magyarítás.Harmadszorra meg ha lesz a max grafikhoz gép. Máris nem merül feledébe a cumo. Főleg ha jó game.
    Nekem sok játékba van 4-5-6 végigjátszás és van olyan amibe még tervezek majd az új géppel.
  • CalebJoe
    #806
    Csak addigra már mindenki elfelejti, utána meg csak az veszi elő aki még nem tolta vagy csak simán Batman fan (mint én), a mai világban elég hamar lefutnak a single játékok akár milyen AAA cím.
  • tommygear
    #805
    újraportolni biztos nem fogják, max kiadnak hozzá 10 patchet ami segít a játékon
  • Shep
    #804
    Aha, hát ez nem túl biztató, nem tudom mikorra lesz akkor ebből így valami.
  • grebber
    #803
    Vélemény: az erőforrások kreálása öli meg az új Batman játékot?
  • CalebJoe
    #802
    1év + egy kis downgrade UE2-re
  • Shep
    #801
    Vajon mennyi idő lesz újraportolni a játékot?
  • hawkie22
    #800
    Én most járok 32%-nál a teljes játékot tekintve, 17 óra játékidö után. A föszál 43%-on áll, de minden kis bizbaszt megcsinálok és csak utána megyek tovább a föszállal. A harmadik szigetrész a híddal még meg se nyitottam, úgyhogy oda csak szárnyalva tudok átmenni, szóval lesz még itt tartalom. :D
  • Evoluti0N
    #799
    Hmm... igen. A beszólások.
  • hellboy4591
    #798
    Akkor az lesz a legjobb ha várok vele én is. Van elég tartalom az alapban is. :)
  • TBTPumpa
    #797
    Lesz az olcsóbb is, mire megjelenik az összes tartalom. Amúgy meg 20 perces DLC-kért (Harley, Red Hood, Batgirl?) és skinekért ki a pék akar fizetni 15 eurót is?
  • Shep
    #796
    Nem lesz itt semmi ingyen, kár álmodozni!