1573

11788072641442253059

Hivatalos oldal | Steam oldal | Fortify

Túlélő játék, melyet a nagy sikerű Garry's mod fejlesztő csapata a Facepunch Studios készít.
Olyan más alkotások ihlették, mint például a DayZ, a Minecraft és a Stalker.

  • undY1ng #1493
    Keresek egy emberkét valami 200 körüli szerverre! :) steam: Undying King
  • YMan
    #1492
    ?
  • AnarchoiD
    #1491
    vannak pve szerok...
  • YMan
    #1490
    én azt úgy szoktam hogy spawnolsz aztán futás valahova a széle felé és ott szeded össze magad
  • Random_
    #1489
    Sziasztok!

    Van olyan szerver ami viszonylag békésebb? Szeretnék kicsit visszazökkenni bő fél év után és nem akarok azonnal darálóba kerülni. :) Sőt úgy általában se.... :P
  • toty1ka
    #1488
    *WARNING* Hülye kérdés várható! :)
    20 órám van csupán a játékban és segítséget kérnék.
    Egy ultimate beginners guide alapján kezdtem meg az utamat, igen sokat segített.
    Jelenleg ott tartok, hogy van egy apró solo bázisom, kohóm és olajfinomítóm. Igyekszem puskaport és metált rommá craftolni, a kérdésem az, hogy milyen irányba kéne haladjak? Gondolom kell majd egy többrétegű bonyolult bázis, autoturret, quarry, normális felszerelés. Ruhából / fegyverből mire utazzak? A tapasztalatom az, hogy mindenki sniperrel lövöldözik.
    A hordóban lévő metal későbbiekben tényleg csak a recyclerhez lesz jó? Azt ki kell kutatni?
    A research table-be blueprinteket kéne elhelyeznem? Még 1 blueprint fragmentet se láttam, hiába lootoltam ezernyi hordót (csak offocial szerveren lenne?)
    Miért jó, hogy radioaktívak a nagy zónák? Védőruhában kéne bemenjek? :D Ezeken a helyeken sem volt még érdekes loot.

  • YMan
    #1487
    marmint nvidia kartyakon, gondolom annak a driverevel foglalkoznak. Az amd egyertelmu
  • YMan
    #1486
    nvidian 1070 es 1080 nal van novekedes csak szamottevoen
  • Rocco27
    #1485
    Nem tudom mikori ez a teszt, de úgy tűnik az nVidia végre javította a driverjeit. Elég sokáig nem gyorsult vagy még lassult is Vulkán alatt.
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2016.12.15. 16:37:33
  • YMan
    #1484
    Rocco:
    Bizony am!

    nVidia:


    Amd
  • Rocco27
    #1483
    Végre ez is megtörtént: Megkapta a Vulkan API-t az utolsó számozott Unity verzió



    Sok pozitívum mellett leginkább az FPS növekedés - AMD vga esetén - és CPU terhelés csökkenése lesz a látványos. Aki nem tudná a Rust Unity motort használ és gyakran frissítenek újabb Unity motorra...
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2016.12.15. 13:47:33
  • YMan
    #1482
    Ahh megvan... érdekes..

    https://docs.google.com/spreadsheets/d/13bsYdwNoYiBO0yGdBknNgMsMUYVvLy22Lq668jZMoCs/edit#gid=1640514671

    Azt mutatja hogy a timed explosive charge-ot kell használni
  • YMan
    #1481
    rakétát nem próbáltam, de mennyi kell egy kőfalhoz?
  • AnarchoiD
    #1480
    az egyetlen vedelem ha tobbfalasra epited es sok epulettel veszed korbe sok ajtoval, hogy koltseges legyen vegig raketazni a helyet
    ha eleg jol megepited igy akkor ranezesre megsaccolhato mennyi tnt/raketa kell a feltoresehez es ha exz nagyon magas szam akkor nemfognak probalkozni, meg ami fontos hogy a nyersanyagot epitsd be a hazba minthogy ladakban tarold ;) nincs nagyobb szopas amikor vegigrobbantanak minden falat hogy hozzaferjenek a cuccokhoz es a ladakban nincs tul sok ertekes dolog... (esetleg koncentrakhatsz arra is, hogy ne csak 1 loot szobad legyen
  • Norbertboy
    #1479
    Körülbelül így fog történni! :-)

  • YMan
    #1478
    nyugi, feltorik akkor is :)
  • petersz
    #1477
    Közben sikerült, ki lehet kapni a faajtót, és betenni helyére a fémet.
    Hogyan lehet egy kis házat nagyon biztonságossá tenni, hogy ne érje meg senkinek betörni? Most annyi a védelmem, hogy kő minden és vasajtó van benne. Illetve viszonylag ritkán lakott helyen van, ahol nem is nagyon bóklásznak.
  • Tirion
    #1476
    sehogy :S ez a baj ezzel a játékkal......előre kell gondolkozni,mert csak kb 1 percig lehet cserélni az elemeket ha van szekrényed a házadban :(
  • petersz
    #1475
    Sziasztok, van egy kis házam, kő mindenhol, de az ajtó fa. Csináltam most fém ajtót, azt hogyan tudom betenni a fa helyére?
  • Rocco27
    #1474
    Frissítés jött ki!

    Link: Devblog 138

  • AnarchoiD
    #1473
    Frissítés jött ki!

    Link: Devblog 136


  • AnarchoiD
    #1472
    Recycler receptek

    vegre tudom mire lehet elhasznalni az aknakat amik airdropban jonnek :


  • Rocco27
    #1471
    Akkor passz.
  • YMan
    #1470
    A fenébe... egy csomó dolgot buktam vele. de azért nem értem mert a földszint itt egy magas foundation-ra volt építve, nem a talajhoz közel. ott van az olajkút mellett ha megnézitek
  • Rocco27
    #1469
    A vadállatok mindig is képesek voltak bemenni a házba és megölni a bent lévőket, de csakis kizárólag a földszinten. Ez nem szerver függő.
    Ez egy nagyon régi bug a Rustban! F7 -> Bug Report és egyszer talán végre komolyan veszik...
  • lammaer
    #1468
    Ehhez képest volt akik számára hasznos volt a headsup, de ezt nyilván láttad te is a lenti beszélgetésből, szóval nem tudom mit kell igy kiakadni
  • Joob81
    #1467
    Sziasztok!

    Kifejezetten kezdő játékosokat keresnék csapathoz. Jómagam is az volnék 20+órás "tapasztalattal". Akit érdekel a dolog vegyen fel Steam-en.
    Steam nevem: joob81

    Köszönöm.
  • Tirion
    #1466
    ok fasza engem is megöltek a medvék,pedig nekem lezárt házam volt
  • Tirion
    #1465
    az állatok ha kősziklához építkezel akkor betudnak bugolni,mert bennt spawnolhatnak,de csak ha sziklához építkezel
  • YMan
    #1464
    Hat koszi, en befejeztem a jatekot a szerveren... ugy leptem ki hogy bementem a hazba ehhez kepest este amikor raneztem tegnap azt irta ki hogy megolt egy medve... hullam sehol, cuccaim sehol. fasza... igy minek?
  • AnarchoiD
    #1463
    Arrol ;) ujammal stabilabban dobolok ;)
  • YMan
    #1462
    uge most az IndieGo szerverrol beszelunk..
    tegnap engem is kidobott es lattam hogy masnal is disconnect volt elotte.. en Angliabol jatszom, elozo nap semmi gond nem volt.

  • undY1ng #1461
    ezki?
  • Rocco27
    #1460
    Köszönjük a topik szétoffolását!

    A játékot mindenki ismeri, egyik nagy név a túlélős játékok között. Mivel dinós és minő véletlen a pont akkor volt a Jurassic World is, szépen kihasználta annak a hypeját. Nem kell itt senkinek sem bemutatni, ha pedig igen van a saját dedikált topikja.
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2016.11.11. 08:05:33
  • AnarchoiD
    #1459
    Na nekem ne magyarazz ilyen lamer dumat ;) az a szero egy fos ezvan, nalam nem volt network gond ;) ne magadbol indulj ki ;)


    Utoljára szerkesztette: AnarchoiD, 2016.11.10. 23:04:22
  • Rocco27
    #1458
    Frissítés jött ki!

    Link: Devblog 135

  • undY1ng #1457
    Ha lesz szabad hétvége amikor kilehet próbálni megint, majd értesítsetek!!
  • lammaer
    #1456

    @Vándor: hát, van egy rakat beállítás, amin a Rust elfut azzal ezt is be lehet röffenteni élvezhetőre. De tény, ezen kéne dolgozniuk de vmiért inkább a tartalmakat tolják befele.
    A szeliditésre (meg minden másra is) van az optionsban és a legtöbb szerveren is beállítás, én pl 6x gyorsaságra raktam, az nem túl cheat de nem is olyan hosszú (tehát megmarad az achievement érzése meg a kockázat hogy védeni kell amig fekszik). Amúgy nem kell mellette állni, csak néha rá kell nézni - max figyelni kell hogy a ragadozók ne egyék meg a magatehetelen tester, bár erre is vannak trükkök, pl dárdakerités vagy melléállitasz egy T-rexet őrködni. Dinótól függ, van amit elkábitasz, és többet rá se kell nézned, mert hamarabb megszeldited mint hogy felébredne - persze van ennek ellentéte is, egy-két high-end OP dinófajt folyamatosan kábítani kell, a legtöbbnél elég 5 percenként megnézni hogy áll a szelidités, közben szabadon tevékenykedsz)

    @undY1ng: én se vagyok dinórajongó, igazából csak "járművek" akiknek különféle szerepük van a játékban (némelyik jobban töri a követ, némelyik jobban harcol, másik -az őshód - jobban vágja a fát :D ), illetve ők is lépnek szintet meg statjaik vannak. Meg persze amellett hoy meglovagolhatod őket, tudnak maguktól is tevékenykedni.
    Pont ezt próbáltam kiemelni, hogy a Rusthoz képest óriási a tartalom, miközben benne van minden más ami a Rustban megvan (pl rendes PVE)

    No de nem offolok tovább, van topikja.

    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2016.11.09. 16:16:38
  • Vándorr
    #1455
    lammaer, én örülök más játék ajánlóknak, mert nem zárja ki, hogy mindkettővel játszon az ember, mivel mindig van valami különbség.
    ARK-ról nekem az az utolsó benyomásom, hogy annyira optimalizálatlan volt, hogy nem vitte a gépem.., És hogy vannak olyan Dinók, amiket órákat, fél napot kell ott állni, hogy tameld.... De soha se mond hogy soha :)
  • undY1ng #1454
    Kiakartam már rég próbálni, de egyszerűen annyira nem hoznak lázba a dinók, hogy nem érdekel. :( Lassan a Rust se... minimális semmilyen tartalmak.