1573

11788072641442253059

Hivatalos oldal | Steam oldal | Fortify

Túlélő játék, melyet a nagy sikerű Garry's mod fejlesztő csapata a Facepunch Studios készít.
Olyan más alkotások ihlették, mint például a DayZ, a Minecraft és a Stalker.

  • Norbertboy
    #1533
    December 11.-én volt 4 éves a játék!

    Persze, hogy kihal, mert egy Raid után kinek van már kedve játszani...
  • Rocco27
    #1532
    A Rust XP Tree-t eltávolítottam a fejlécből.
  • undY1ng #1531
    Bárhogyan is, ez a játék egy rák. Ugyanolyan szarul kihal minden pár nap alatt, úgyhogy nem sikerül megtartani sehol sem a játékos bázist.
  • YMan
    #1530
    konkrétan a dobozból eső blueprintek elég fosok... amióta elindult most esett semi autó rifle először nekem.
  • undY1ng #1529
    Hát elég érdekes ez az új bp rendszer... Hogy csak 0.0005%-al esik valami jó dolog is a dobozokból...
  • YMan
    #1528
    az kizárt hogy lelőtt, tuti csalt! :)
  • Fige
    #1527
    Hey Emberek!!!

    Keresünk 3 fős társasághoz további 2 főt minden napos rust-ozáshoz.
    Vanilla szerver, normál loot, MAX 5fő/team. Fontos, hogy NEM 14 éves "ó, lelőtt a **** ****t! Biztos csal!" mentalitású playerek jelentkezését várjuk!
    Ha van kedvetek akkor vegyetek fel: STEAM-en.
  • Norbertboy
    #1526
    Mondjuk a szekrény rendszer miatt, az nagy baromság.
  • Random_
    #1525
    Miért lett szar a játék? Lehet nekem pont most fog tetszeni. :D
  • Norbertboy
    #1524
    Tényleg kihalt a topic...

    Mondjuk szar is lett a játék!

    Hallottam lesz BP rendszer újra, szerintem az volt a legjobb.
  • Ainz
    #1523
    Játszik ezzel még valaki ?
    2-en keresnénk csapatot.. Most vettük meg.
  • Tirion
    #1522
    a BUNDLES SHARED CONTENT erroral mit lehet kezdeni?
  • Szabi #1521
  • Norbertboy
    #1520
    Ha 25 felett vagy és csapatot keresel csatlakozz hozzánk
  • Szeret6996
    #1519
    Köszi azért :)
    Ahogy olvasgattam fórumokat nem csak nálam áll fent ez a hiba, de így sem találtak rá megoldást.
  • Norbertboy
    #1518
    Szerintem gyenge a gép, de biztos mások is írnak akik jobban értenek hozzá.
  • Szeret6996
    #1517
    Athlon II x2 255 (3.6GHz)/HD 5850/6GB DDR3 RAM.
    Utoljára szerkesztette: Szeret6996, 2017.05.10. 11:34:26
  • Norbertboy
    #1516
    Milyen géped van? Ez itt a főkérdés!
  • Szeret6996
    #1515
    Sziasztok!
    Megszeretném venni a RUST-ot, de mind előre gondolkodó ember kipróbálom mielőtt megveszem.
    Sajnos valami probléma lesz. Elindítom a játékot és az első töltésnél megáll a játék. Nem fagy be, de nem is tölt semmit. (Facepunch felirat)
    Ha megvenném lehet hogy elindulna? Semmikedvem olyat venni ami lehet hogy nem is működik!
    Köszi!
  • YMan
    #1514
    korrekció az előzőhöz mert a fele lemaradt:

    Sziasztok!
    Elindult a PlayRust.hu hivatalos szervere! PVP be, minden este 19 és 20 között droppok (végén egy 3-as droppal), kemencében sülő husokkal, éjszakai világítással!

    Megtaláhattok minket a moddolt szerver listában "[HUN][PVP] PlayRust.hu" néven vagy írjátok be a konzolba: "client.connect playrusthu.ddns.net:28015"
    Lájkoljatok minket Facebook-on is, a legfrissebb Rust hírekért és egy jól fejlődő közösségért!
  • YMan
    #1513
    Sziasztok! Elindult a PlayRust.hu hivatalos szervere! PVP be, minden este 18 és 19 között droppok (végén egy 3-as droppal), kemencében sülő husokkal, éjszakai világítással!
  • undY1ng #1512
    Jó lenne egy olyan vanilla (vagy nagyon magx 2x 3x szorzó) szervert találni ahol legalább 2 hét a wipe és max 3 ember lehet egy csapatban, továbbá, hogy nem fogy ki a szerver 2 napon belül.... Jók lennének ezek a solo/duo/trio-s szerverek, de ezek sajnos hamar kihalnak... Pedig jó móka. Valaki esetleg nem tud hasonlót?
  • Kipurcantix
    #1511
    Hello! Valaki jön játszani? Haverommal keresgéltünk szervereket de nem találtunk egy értelmes magyar szervert se ezért indítottam egy sajátot a gépemről és azon játszunk ha valaki akar jönni jöhet szívesen várjuk! Nem fut egész nap csak mikor van kedvünk viszont ha jöttök páran akkor tuti többet fog futni majd látjuk. Csak gondoltam kiírom hogy ha valakinek van kedve akár csak hülyéskedni vagy valami :D Vagy ha kezdő vagy akkor még úgy gyere segítünk mindenben sok mindenhez már én se értek 1 éve játszottam kb. utoljára.
    pluginok:
    Clan, Death notes, Hunt, info panel, Nteleportaion, Rain of Fire, StackSizeController, Online térkép
    (pár dolog még nincs teljesen beállítva mert nem értek annyira hozzá :) )
    Utoljára szerkesztette: Kipurcantix, 2017.04.20. 17:06:06
  • Baxo
    #1510
    Végül megoldódott. Újratelepítette a wint.
  • Baxo
    #1509
    Havernak viszont továbbra is probléma. link
  • Baxo
    #1508
    Megoldottam. Másik játékkal feltelepült, így elindult a játék ;)
  • Baxo
    #1507
    Sziasztok! Nektek indul a játék? Letölti steam-en majd mikor indítom akkor elkezdi telepíteni. Mikor odaér, hogy telepítené a netk eretrendszer 3.5-öt akkor nem indul el a csík. Win10-em van, alapból 4.0 van rajta, biztos ezért akad ki a telepítő. Van valami megoldás erre?
  • harduplanfor
    #1506
    Sziasztok! Atomnoob kezdo jatekos bajtarsakat keres (1-3 fo) a kovetkezo szempontok alapjan:

    - elfogadja masok massagat, h emberek vagyunk es egy noob sokszor hibazik
    -aktiv jatekos! napi 1-2 ora keves
    - egyenlore a solo, dual, trio szerverek latogatasa, xp szerzes a kemenyebb szerverekhez
    - a nagy csoportokat egyenlore kerulnem, mert az alapokat kene elsajatitani, a nagy teamben valo jatek gyakran kavarodast hordoz magaban (probaltam..10x ember beszel egyszerre ts-en waaa!)
    - 20+ eletkor
    - tenyleg atom noob, aki nehezen celoz, hosszasan keresgel mit hogy kraftoljon, de tanulni akar, celorientalt, naponta raaldoz nemi idot a mozgo celpontok eltalalasanak gyakrolasara, pl. a privi szerveremen
    - megtalalja a megfelelo egyensulyt az esztelen rohanas es a rejtozkodos, lopakodos ninja stilus kozott (sot, nekem /pill nagyon bejon a lopakodasos rajtautes XD)
    - ts-en informativan ertesit az ellenseg es a sajat helyzeterol portyazas kozben, es fegyelmezetten kesz akar formacioban is katonaskodni XD, az adott feladatra osszpontositani
    - erdekli a jatekon beluli kuldetesek teljesitese. pl. egy ijjal es nehany nyilvesszovel atverekedni magunkat a mapon meghalas nelkul es vissza a hazig, vagy pl. 3 smg body megszerzese meghalas nelkul stb...
    - elfogadja masok massagat, h emberek vagyunk es egy noob sokszor hibazik (1x mar leirtam, am a mondat jelentese elegge fontos szamomra)

    akit erdekel, ide irjon: [email protected] (az sg-re ritkan lepek fel)


  • Random_
    #1505
    Ez aranyos :D

  • Random_
    #1504
    Én most vettem elő újra a játékot. Benéztem pár szerverre, de igazából ismerkedtem az újdonságokkal. Annyi minden változott én azóta nem játszottam, hogy bejött az XP rendszer. Szóval most fedezem fel az újdonságokat, ha jól gondolom a héten lesz wipe?
  • undY1ng #1503
    Senkinek nincs kedve kalandozni valamerre? :/ Egyszerűen hihetetlen, hogy mennyire esélytelen egyedül... Néha nagy szerencsével 2v1-es harcokat megnyerem, de ez nagyon ritkán. És szinte mindenki valakivel mozog..
    Apropó: Official / Community szerver közti különbség?
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2017.01.27. 11:17:11
  • Rocco27
    #1502
    Admin a saját szerverét bármikor wipolhatja (nagy forgalmú szerveren gyakori a 2 hét is), de a havi wipet ők sem tudják kikerülni, mert az globális. Régen sok szerver hírdette úgy magát, hogy no wipe - ami persze hazugság volt -, de sokan bekajálták...
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2017.01.19. 13:10:23
  • YMan
    #1501
    "Rust alkotói miatt van havonta WIPE évek óta. Ehhez semmi köze a Unityhez."
    nagy öröm amikor a privát lokál szervert wipeolják amin a gyerekkel játszom és építgetünk.. azt lehet valahogy blokkolni?
  • Norbertboy
    #1500
    Kíváncsi lennék ha nem lenne wipe az tetszene?

    A nagyobb szervereken értelme sem lenne játszani, a nagy klánok urálnának mindent.

    A wipe az nagyon is jó dolog, új esélyt kap mindenki.
  • undY1ng #1499
    Mindig azon filózok, ha egyszer fullra kijön... akkor mi lesz? :D
  • Rocco27
    #1498
    Rust alkotói miatt van havonta WIPE évek óta. Ehhez semmi köze a Unityhez.
    A következőt szokták mondani: ha nem lenne WIPE, akkor a gazdag csak még gazdagabb lenne. Rengeteg oka van miért jó nekik wipolgatni....Van mikor oka sincs (semmi érdemleges változás nem volt) de wipoltak...
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2017.01.18. 13:03:35
  • YMan
    #1497
    https://www.humblebundle.com/best-of-2016-bundle

    kb 1000 forint a játék most!
  • YMan
    #1496
    azert ertekelnem ha nem lenne wipe annyit.. de gondolom amig alpha a jatek az unity serialization mukodese miatt minden strukturat erinto valtozasa utan wipe van.
  • Rocco27
    #1495
    Eltávolítottam az offline szervert.
  • YMan
    #1494
    játszik itt valaki az IndieGo szerveren még?
    Tegnap toltam kicsit és elképedtem milyen "megoldások" vannak pár embernél.. kicsit használjátok a buksitokat már :)