1573

11788072641442253059

Hivatalos oldal | Steam oldal | Fortify

Túlélő játék, melyet a nagy sikerű Garry's mod fejlesztő csapata a Facepunch Studios készít.
Olyan más alkotások ihlették, mint például a DayZ, a Minecraft és a Stalker.

  • undY1ng #1573
    Most újra visszatérések voltak és valaki tud eu szervert (akár magyar) ahol aránylag "közepesen" sokan vannak és nem hal ki a szerver 2 nap után?
  • YMan
    #1572
    Én igen. Nem unom
  • lammaer
    #1571
    Hát nekem a PVP nem erősségem, pár hete kipróbáltam PVE-ben (vannak benne kószáló NPCk, raidelhető NPC bázisok), de kb 2-3 napig kötött le. Sandbox PVP ez a javából, ha az nem favorit akkor nem a mi játékuk ez :D
  • undY1ng #1570
    Valaki még tolja? xD 1 év után gondolkodtam visszanézni, de kb. 20 perc után meguntam. :/
  • lammaer
    #1569
    A hasonló jellegű PVP játékokban is ugyenez a helyzet (Ark, 7days). A rust ebben a tekintetben nem rosszabb mint a többi...
  • DevEagle
    #1568
    Random, annak se sok értelme van hogy despownolnak mindent online raid-nél. Sajnos ez egy rákos, cancer, roxik játék. Marad az offline raid, mert az se játék hogy kiraideled, és minden értéket kidobál a nyomi mert nem tud biztonságos bázist építeni.
    Solo game? Amikor egymás mellé települnek a solo-k és együtt tolják. Az adminok meg nem tesznek semmit, mert ha bannolnak hamar kihal a szerver, akkor meg nincs értelme fizetni és fenntartani. Ez a játék nagyon különleges.
  • Norbertboy
    #1567
    Folyókból, kukorica, tök, ezek is pótolják a vizet. Tényleg rég játszottál, így új lesz az egész játék, rengeteg minden változott.
  • lammaer
    #1566
    Szóljál ha találtál - amúgy vki pont most istenített egy orosz szervert a 7days topikban... Drakess State {Prime}

    Fel ismentem pár percre...

    Viszont rég játszottam és az elején gondjaim vannak: szóval hogy lehet kaját meg piát találni? EGy fia állattal nem találkoztam 15 perc alatt, se vizet nem tudtam szerezni sehol (mert a tengerből nem lehet inni). Szóval mindíg az lett a vége hogy éhen vagy szomjan haltam :D

    Pedig emlékzem régebben nem volt ez gond...
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2018.08.19. 21:45:46
  • MekNzi
    #1565
    Hali!
    Érdekelne only solo szerver, nem muszáj szorzósnak lennie, csak only solo, lehetőleg oroszok nélkül
  • Ironman2
    #1564
  • Random_
    #1563
    Keresőbe beírod, hogy PvE és kiad néhányat.

    Mi itt szoktunk játszani: EU|DE - Rust-PVE 2.0

    Nincs szorzó, kezdő szettet lehet kérni van teleport meg pár egyéb praktikus funkció.
  • Norbertboy
    #1562
    Vannak solo és duo szerverek, szorzós, modolt, vanilla, amilyet csak akarsz. Szal egyedül is van lehetőség játszani.





  • Ironman2
    #1561
    Ird le,vagy küldd el priviben melyik az a szerver,bemennék..Köszi
  • Ironman2
    #1560
    De nem egy embernek! Úgy kicsinálnak pár perc alatt mint a fene,ezért is hagytam abba anno.Csak 10 órám van benne látszik is.Ezért akarom kipróbálni pve-ben először az újdonságokat.Pvp-t egy jól összeszokott csapattal kell csak játszani ebben.A Rust az túlélőszimulátorból indult az elején zombikkal,aztán csináltak belőle cs:go-t,arról nem tehetünk.
  • Norbertboy
    #1559
    Rust az ilyen móka, sokan kedvelik . Én már régóta nem játszom, nincs se időm se kedvem napi 6-7 órát játszani. Régen sokat játszottam, volt, hogy 15 fős csapattal. A Rustban a pvp a lényeg, az offline raid is raid ez a játék része. Mi még börtönt és csapdákat építettünk. Volt, hogy éjszaka meggyújtottuk a nagy kohót körbe raktuk medvecsapdákkal. Jöttek a népek mint légy a légypapírra. :D
  • Random_
    #1558
    Egyébként se nyerő, ha offline kiraidelhetnek. Annak nincs sportértéke, ha akkor lopnak meg mikor te nem tudod megvédeni magad.

    A 7DtD-ban legalább külön paraméter van arra, hogy offline mekkora védelme legyen a házadnak és online.
  • Norbertboy
    #1557
    Vannak jó szorzós szerverek, ott hamar feltudsz húzni kecót. Most nem is nyerő a Rust, szünet van a kis gyerekek fent vannak állandóan.
  • Random_
    #1556
    Van PvE én azon játszom és az NPC az én igényemnek elegendő kihívás és tudok építkezni. Igazából gyakorlásnak jó a szerver. Annyi életem sose lesz, hogy úgy tudjak játszani, hogy 0-24-ben.

    Ha lenne mód arra, hogy amíg nem vagyok a szerveren ne tudjanak raidelni, akkor simán mennék PvP-re anno voltam PvP szerveren és raideltek amit visszavertem, de annak nem látom értelmét, hogy nyári szünetben míg én dolgozom vérpistike raidel.
  • Norbertboy
    #1555
    PVE? Ez nem PVE játék, fogadjátok el a tényt! Mit akarsz pve játékban csinálni? Az állatok minimális fenyegetést jelentenek, az éhhalál majdhogynem lehetetlen. Az egyetlen masszív veszélyforrás az ember! Ha építkezni akarsz, arra nem a Rust az opció. Persze lehet van pve szerver valahol, jó keresést hozzá! ;)
  • Ironman2
    #1554
    Van itt jópár magyar szerver,csak nincs kiirva melyik pve,most nézem a listát
  • Random_
    #1553
    Hát két év után most vágtam bele újra a játékba, de csak PvE szerveren, mert nincs sok időm, hogy a raidelők ellen harcoljak.

    Iszonyat sokat változott a játék ennyi idő távlatából. Rengeteg tartalom és POI meg NPC-k. Szóval le a kalappal, nekem nagyon bejön! Lehet nem fog hosszú hónapokra lekötni, de biztos többször vissza fogok térni a játékba ezek után!
  • undY1ng #1552
    De azért így kiléptetni ,hogy semmi nem változik.... Ugyanúgy kihaldosnak a szerverek pár napon belül.
  • Norbertboy
    #1551
    Ez így van,talán idén a Dayz is megjelenik. Persze attól még nem lesz jobb játék.

    A pénz a lényeg a többi nem számít...
  • lammaer
    #1550
    Ez valami új marhaság... amennyire én láttam először az Arknál csinálták, hogy évekig volt EAban, és a releasekor megduplázták az árát... volt is róla cikk hogy ez egy éleg furcsa megoldás...

    Aztán mostanra úgy tűnik ipari szabvány lett, hogy a steam főoladals hypeot megpróbálják kihasználni a fejlesztők még egy lehúzásra. A nép a rust topicban meg már irja is hogy hülyék, ez megszokott és tök alap - szépen benyelték az emberek és elfogadták.

    Mondjuk ellene meg mellette is vannak elfogadható érvek. De nekem NAGYON nem tetszik :)
  • Wreck86
    #1549
    Hali!

    Mennyi lett a game? O.O
    M.
  • Norbertboy
    #1548
    Már a szürke piacon is drágább lett
  • JonasSandor
    #1547
    Majdnem duplájára emelkedett.
  • Ironman2
    #1546
    Akkor most ünnepelünk,mert megjelent!
  • Ironman2
    #1545
    Jó drága is lett,muhahaha.Jól jártak akik idáig megvették.
  • JonasSandor
    #1544
    7-kor aktiválták a játékot.
  • JonasSandor
    #1543
    Jaja csak eltűnik az örli.
  • undY1ng #1542
    És nem változik semmi.
  • JonasSandor
    #1541
    3 nap és megjelenik a játék.
  • undY1ng #1540
    Haverral pont beszéltük, hogy kb. ez is örök EA játék marad... és mégse. Bár most töröltem le, mert teljesen pointless játéknak tartottam így 1500 óra után.
  • Norbertboy
    #1539
    el sem hiszem!
  • undY1ng #1538
    Mégis mindig kedvet ad az újrakezdéshez. Igazából a hivatalos szerverek nem halnak ki, sajnos a community meg elég hamar. Viszont az off szerver pedig rohadt laggos, talán a Rustopia ami említésre méltó.
  • bosco05 #1537
    Inkább azért hal ki mert pointless...
  • YMan
    #1536
    és bakker a bejárat felett volt a lootroom.... erről beszéltem
  • YMan
    #1535
    de nagyon béna bázisokat látok... most is bejutni a kerítésen 5 bandage-be került mert rést hagyott az építő és tüskéket rakott le... csak szét kellett verni. Egy c4 az ajtóra, és éppen pickelem fel magam az emeletre.. :D
  • YMan
    #1534
    Ez igazi noob hozzáállás... nekem mindig több bázisom van, a cucc szétosztva így egy raiddel csak egy részét bukom. Amúgy meg funra kell menni és kész... MINDENKIT kiraidelnek, a kérdés hogy megéri-e vagy nem :)