1142
Oculus Rift virtuális sisak.
  • Neocortex
    #982
    *VIVE Wireless Adapter sold separately.
  • Jim Morrison
    #981
    de ez wireless meg beepitett fules nem? meg nem kell korbeepiteni a szobat
  • MasterMason
    #980
    Azt próbállák kihasználni hogy oculus lemaradt illetve megállt a fejlesztésben. Bár ez igy is meg úgy is marha soknak tűnik, úgy meg még inkább, hogy a pimax jóval olcsóbban már 4k-s felbontást kínál.

    Azt is tudni kell, hogy az ilyen felbontáshoz már tényleg ti1080 a minimum. TI-al alapból is viszi 1.5-ős supersampling-al is ultrán a játékokat, szóval kb azzal már fel lehet-ne tenni nagyobb felbontásra is.
    Utoljára szerkesztette: MasterMason, 2018.03.19. 23:32:14
  • ShaiHulud
    #979
    https://www.vive.com/eu/

    kibaszott 879€ es ez csak a headset egyelore. ez lenne az upgrade ar a vive 1.0 tulajok szamara. ezt szerintem kurvara tultoltak a sracok a HTC-nel.
  • Neocortex
    #978
  • Jim Morrison
    #977
  • chris0000
    #976
    hi.
    VR topik ez pörög :)
    Utoljára szerkesztette: chris0000, 2017.11.29. 21:37:57
  • TomStorm
    #975
    Amin még felkaptam a fejem az a Skybox.
    Nekem van nagy házimozim de ahogy ez beültet egy sorba a moziba az k....a jó!
    Csak a minőség nem:)De nem is ez a lényeg.Még nem..

    DCS-be 1.0 pixelt bírja azon vagyok ez már oké.2.0 bedöglik minden oda komolyabb VGA kell.De kell.
    Gtx 1070-et feladtam VR miatt és 970 lett nem baj.Gtx 1080Ti kell ide,mert kell.
    Én már látom miért kell ez és megfogja érni!!
  • TomStorm
    #974
    Nincs Touch-om meg ezt a teleport-ot nem akarom:)
  • TomStorm
    #973
    Bár már kezdem érteni.Ez egy nagyon új dolog.
    Próbáltam már párat de eddig DCS kiemelkedően jó!
    Fizukor Xplane11+GTA5 és ARK:Survivor E.
    Ezek biztosak:)
  • TomStorm
    #972
    Köszi!Átmegyek mert itt tényleg halott a téma.
    Aztán majd ha kiokosodtam segítek itt:)
  • MasterMason
    #971
    Robo Recall-al kezd a sort szerintem.
  • MasterMason
    #970
    Öszinte leszek nem tudom, amugy itt jobban pörög a VR-topik itt napi szinten megy a társalgás:

    https://itcafe.hu/tema/a_nagy_vr_topik_oculus_rift_es_egyeb_vr_eszkozok/friss.html
  • TomStorm
    #969
    Azt meglehet oldani,hogy monitoron ne mutassa játék képet?
  • sztar007
    #968
    Oculus Riftel is játszható a legtöbb AA játék? Tehát ugyanolyan élvezes lesz mintha HTC-vel játszanék? Pl Fallout 4-et HTC-vel hirdetik és ezért félek ha Oculust veszek akkor más lesz az élmény, vagy el se indul vele.
  • TomStorm
    #967
    Hogy írom felül a monitorom felbontását?Most csak egy max.1280x1024-es monitort használok és játékban nem lehet Full HD felbontást választani.Csak a monitor felbontását választhatom
  • TomStorm
    #966
    Fel se merem venni:D
    Na jó,mehet
  • TomStorm
    #965
    Na már haza is hoztam!Már megy telepítés:)
  • Neocortex
    #964
    tökéletes, enyém gyengébb és szépen visz mindent

    For the full Rift experience, we recommend the following system:

    NVIDIA GTX 970 / AMD 290 equivalent or greater
    Intel i5-4590 equivalent or greater
    8GB+ RAM
    Compatible HDMI 1.3 video output
    2x USB 3.0 ports
    Windows 7 SP1 or newer

    Utoljára szerkesztette: Neocortex, 2017.11.24. 18:28:52
  • TomStorm
    #963
    Üdv.
    Nagyon jó áron tudok Oculust.Kérdezném ezzel a konfigurációval milyen lenne?
    -i7 6700,Gtx 970,2x4GB ddr4,Msi Mortal lap.
  • Neocortex
    #962
    amazonok szerint fostos
  • MasterMason
    #961
    Van egy csomó bemutató a youtubon, nézegesd meg őket. Mi is max csak annyit tudhatunk róla amik ezekben van.

  • Norbertboy
    #960
    Erről mi a véleményetek?
  • chris0000
    #959
    hi.
    a robo recallt toltam én is,h benne volt a bundleba.
    kb.mindenki azt mutatja meg először a haveroknak...:) kifejezetten Oculusra készült,de van még jópár játék ami best!
    üdv.
  • Neocortex
    #958
  • Gauge
    #957
    Star Trek bridge crew-val kapcsolatban mik a tapasztalatok? Robo Recall milyen?
  • mac83
    #956
    Sziasztok,
    DK2 és Win10 . Kinek mi a tapasztalata, melyik SDK-val megy a legjobban, melyikkel leginkább kompatibilis és játékok is vannak rá ?
    Gondolom SDK telepités után menni fog a cucc.
    Köszi
  • MasterMason
    #955
    8K-s HMD: https://www.kickstarter.com/projects/pimax8kvr/pimax-the-worlds-first-8k-vr-headset
  • Chief
    #954
    ezmiez?
  • Jim Morrison
    #953
    Sea Heroes Quest VR: https://www.oculus.com/experiences/gear-vr/1639295696089857/
  • Jim Morrison
    #952
    https://blog.vive.com/us/2017/08/21/htc-vive-announces-price-drop/
    Starting today (8/21), we are reducing the price of Vive by $200. The high-end, PC-based consumer Vive that is in market today, and will be for the foreseeable future, will now be available for $599.
  • Maala
    #951
    Hozza a teljesitményét, ha le tudod ugyanolyan szintre hűteni azonos freki mellett...
  • skinnyman
    #950
    Az uj nvidia generacional ez szerintem nem igaz mar, a mobil 1070/1080 alapbol kb hozza az asztali teljesietmenyet (pl mobil 1070-en az alacsonyabb orajeleket tobb maggal kompenzaljak).
    Ezzel egyutt persze egy ugyanolyan teljesitmenyu PC mindig sokkal olcsobb, es a PC-ben ki tudod cserelni a GPU-t ha elavulna 2-3 ev mulva, notebookot meg dobhatod a kukaba. Szoval ha van lehetoseg desktop PC-re, az a legjobb, legkevesbe kompromisszumos megoldas.
    Utoljára szerkesztette: skinnyman, 2017.07.20. 13:09:26
  • Neocortex
    #949
    notebook nem lesz elég VRhoz, az asztalival azonos elnevezésű alkatrészek a notebookokban csak a töredékét hozzák teljesítményben. kommenteket érdemes átfutni
  • bladex73
    #948
    Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Eszközt keresünk egy unreal ban készült irodai látványterv bemutatásához. Körbe lehessen járni a irodában, körülnézni, esetleg egy minimális interakció jönne még szóba. A Vive, és Rift eszközök valamelyikére gondoltunk, de egyelőre nem tudunk dönteni. A másik kérdésem, hogy van e értelme hordozható gépben gondolkodni (valami notebook), vagy tanácsosabb inkább asztali PC egy ilyen bemutató egység kialakításához. Ha esetleg ismertek olyan helyet ahol ki lehet próbálni mind a kettőt, és tanácsokat is tudnak adni azt külön megköszönném.
  • Inquisitor
    #947
    A VIVE-ben az az érdekes, hogy sorban jönnek ki kis upgrade cuccok, mint a wireless mod vagy a szemkövető modul, no meg ugye új Base Station van már. Az Oculus meg hiába jobb picit, ha állandóan más VR vasak korlátozásán dolgozik, míg a Steam VR meg pont fordítva, az összes támogatásán. Majd ha kijönnek másod generációs fejlesztések egyszer majd, addigra tisztulni fog a kép talán.
  • skinnyman
    #946
    Nem nagyon veszik ahogy latom, nagyon mennek le az arral :) Ennel mar nem is hiszem h sokkal lejjebb tudnanak menni mostanaban.
    Vive meg kozben majd ketszer ennyibe kerul kb.
  • Inquisitor
    #945
    Azért az örömbe kis üröm, hogy a német amazonon ez 449 euró, a brit oldalon meg 400 font.
    Ahogy az szokás.
  • Inquisitor
    #944
    Huge Oculus Rift & Touch Sale Brings Price to $400
  • skinnyman
    #943
    Es tenyleg. Ugy remlett azt olvastam, hogy 200-al csokkent a cucc ara es a touch-e maradt, de ugy tunik tenyleg 100-al csokkent mindketto ara. A ketto ara persze ugyanannyi igy is.