392

Beyond - Two Souls (Quantic Dream)
  • Moby
    #192
    És ezt az információt mindenki tudni szerette volna...
  • Csacsi
    #191
    Megerősítem a 10 órát. Lényegi változtatás viszont csak az utolsó 3 órában van :S
  • Moby
    #190
    Viszont én a gameshopban vásárolok, és ott most már az oldalon is 9 szerepel, eddig 11 volt ott is.

    Egyébként szerintem minden bolt meg fogja kapni holnap. Legalábbis nehezen tudom elképzelni hogy a kiadó csak egy boltnak adja oda.
  • Hoz_Hun
    #189
    Jó neked. Hátha 576 is kiosztja a jóságot holnap.
  • Moby
    #188
    Akkor sértődötten fogom átvenni holnap :D
  • Hoz_Hun
    #187
    A hivatalos Európai megjelenés október 11. Október 9-én Ausztráliában jelenik meg hivatalosan. De tévedhetnének így az 576-ban is. Ott okt.11 a dátum. Tudtommal a Platinumban is okt 11.
  • Moby
    #186
    9-én szerdán jelenik, meg. Én tegnap már megkaptam róla az emailt, legkésőbb szerda reggel 9-kor átvehetem a steelbookomat.

    /edit : 10.kor :) - "...az átvétel pontos időpontról kollégánk SMS-ben értesíteni fognak, de legkésőbb a hivatalos megjelenés napján, azaz október 9-én 10:00-tól átveheted előrendelésed..."
  • a.carkey
    #185
    Pénteken jelenik meg.
  • Hoz_Hun
    #184
    Én úgy tudom 11-én jelenik meg azaz pénteken, de legyen neked igazad. :)
  • Kongy
    #183
    szefi már végigvitte és elvileg 10 óra hosszúságú, de nyilván újrajátszható többféleképpen:)
  • Kongy
    #181
    Nem hiszem, hogy a Németországban vásárolton benne lesz, de nincs kizárva mivel még EU...
  • AntiHero
    #180
    Szóval megkérdezem még1x mert szerdán megjelenik a játék. Minden lemezen rajta lesz a magyar nyelv? vagy lelehet tölteni utólag?Mert németországban venném a játékot.
  • Hoz_Hun
    #179
    Én szerintem minimum kétszer végigtolom, mert egy csomó mindent másképp is megcsinálok kiváncsiságból.
    De én nálam pont ez a játék volt az utolsó csep, hogy beruháztam egy PS3-ra. Azóta mondjuk megvettem a "The Last of Us"-t és azt mondom már azért megérte (mondjuk az 26 óra volt mire a végére értem), de ezt a játékot én rohadtul várom. :D
  • DarkSector
    #178
    Nemtudom, nincs meg a HR nekem. :D
  • Kongy
    #177
    Hát kb. De szerintem ez nem rossz, mert az a tizen akárhány óra tiszta élvezet :)
  • Prof William
    #176
    10-15 óra játékidő? Ennyi volt a Heavy Rain is nem?
  • Myselor
    #175
    én page kisasszonnyal búgnék jaja
  • DarkSector
    #174
    Bugócsiga :D
  • Myselor
    #173
    miket beszélsz te bolond
  • DarkSector
    #172
    bekaphatsz kiscsiga. :D
  • Myselor
    #171
    kapd be én is túlélem,majd youtubon nézem végig hehe
  • DarkSector
    #170
    Én nem mondtam hogy kihagyom, csak nem 18k-ért újonnan. :D
  • Kongy
    #169
    hát én ki nem hagyom ha már vettem ps3at:D
  • DarkSector
    #168
    Semmi, én túlélem, ez nem akkora tragédia...te belerokkannál, mert puhány vagy. :D
  • Myselor
    #167
    annyira beleszerelmesedtél és most visszavonod,és akkor most mi lesz?:)
  • DarkSector
    #166
    Én is csak a játékidővel nem vagyok kibékülve.
  • DarkSector
    #165
    thx. :D
  • Kongy
    #164
    én ezt 0day veszem a demo annyira meggyőzött.
  • Myselor
    #163
    csalódtam benned
  • DarkSector
    #162
    Hát oké, de ugye a problémám az hogy a többi végigjátszásnál léényegi változás nincs, az nem ugyanaz azért, mintha 20 órán át menne a fő vonal, 20 órán át más feladatok-helyszínek...
  • shaddam
    #161
    Van egy csomó befejezés mint a heavy rain-nél
  • DarkSector
    #160


    Amúgy ettől még jó játék marad, csak nem rendelem elő.
  • a.carkey
    #159
    Na ja. Őt lehet, hogy nem érdekli majd, hogy nem 10-15 óra, csak játszott egy jót a nagyapja antik gépén egy olyannal, ahol nem a gondolatoddal kell irányítani a figurát, mint minden játékban az ő korában. :)
  • DarkSector
    #158
    Úh télleg. :D
    Majd az unokám játszik vele. :D
  • a.carkey
    #157
    Vagy ha nem veszed meg!
  • DarkSector
    #156
    bekaphatsz. :D
    De úgy milyen sokáig tart majd ha 2 év múlva veszem meg. :D
  • a.carkey
    #155
    Szerintem vedd meg!

    Indítsd el a játékot, menj ki, zárd be a lakásod ajtaját kívülről kulccsal, majd menj ki az utcára, és dobd be egy közeli lefolyóba a kulcsod. Ha van tartalék, azt is. Tuti órákba telik majd, hogy visszajuss a lakásodba, így máris több lesz a végigjátszásod időtartama, mint 10-15 óra ...

    :D
  • DarkSector
    #154
    Nah amíg nem derül ki hogy LEGALÁBB 10-15óra a játék tiszta ideje, én visszamondtam a játék előrendelését, ez nagyon kevés....Még a szép Steelbook mellett is. :D

    Nagyon sajnálom de ennyire nem fontos.
  • Csacsi
    #153
    Ez elég szomorú. Mindjárt a végén vagyok :S
  • a.carkey
    #152
    Nem is árt, ha jön az új konzol generáció. Pár hónapig tuti megjelenés napja UTÁN jönnek majd hasonló infók ...