392

Beyond - Two Souls (Quantic Dream)
  • Kongy
    #232
    Már a demó is hagyott játszani rendesen, nem értem az IGN-nek miért sír a szája. Aztán a Gears of War 3-ra meg ment a 90%, holott végig csak ugyanaz megy benne... DURR DURR DURR... és 0 sztori kb.... -.-
  • Ulthane
    #231
    Szerintem úgy kell leülni elé, mint szabadidős tevékenység, ami szórakoztat. Tök mindegy, hogy játékként, filmként tekintesz rá, tök mindegy, hogy az olvasás kapcsol ki, vagy a paradicsom hámozás, a horgászat vagy a bungie jumping. Egy dolog, amitől jól érzed magad. Semmi értelme azt boncolgatni, hogy ez film vagy sem, vagy játék.

    Mellesleg messze nem film, egy filmbe ugyanis nem tudok beleszólni, itt meg igen.

    Amúgy meg pont lefosom, hogy valaki megveszi vagy sem, ha nem akarja, ne vegye meg. "Jól kibaszik" így bárkivel is..
  • Kongy
    #230
    Hát, azért bizonyos dolgokat nem ártott jól csinálnod, ha jó befejezést, happy endet akartál. Én elsőre nem csináltam meg egyik próbatételt sem, a jelszót rosszul találtam el a csajjal, kész, meghalt mindenki :D
    Ez a Beyond még ennél is egyszerűbb lesz! Szóval ha ez nem tetszett a HR-.ben sem, akkor nem ajánlom neked ezt sem...
  • enlightened
    #229
    Nekem meg az volt a bajom a heavy rainben, hogy nem lehetett elszúrni rendesen, mert ha mindent rosszul nyomtál le akkor is pörgött tovább a játék, ez tök élménytrombolo volt mert igy gyakorlatilag akérmit lenyomhattam, némelyik scene-nek igy ugyis ugyanaz lett a vége. Fahrenheitben pont az tetszett, hogy ott ha mellé nyomtál, ott bizony azonnal meghaltál és game over, abban legalább volt kihívás. Heavyben meg ment tovább a játék...


    A felirat kikapcsaolhatóságnak nagyon nagyon örülök megyek is megvenni.
  • Kongy
    #228
    Elég éredekes ez, mert anno a Heavy Rain-t a játékosok húzták le, a sajtó mindenhol 90% körül értékelte.
    És ja, egyetértek veled, nem az a lényeg, hogy folyton 20 gombot kelljen nyomnod, és még úgy is meghalsz olyan nehéz.. ez elé a játék elé úgy kell leülni, hogy : Na akkor filmezzünk egyet!
  • Ulthane
    #227
    Hogy a játékról is essen szó kicsit:

    Meglepett, hogy a nyugati sajtó tesztjei ilyen mértékben szórnak. 5 és 10 pont között minden van, átlagban olyan 8 pont. Eurogamer: 6, TSA: 6, IGN: 6, Gamespot: 9, GameInformer: 7,75 stb.

    Bő két órát játszottam a játékkal, és nekem nagyon bejön. Az egyik chapterben olyan a látványvilág, amilyet még játékban sosem láttam, tényleg, mintha filmet nézne az ember.

    Az irányítás Heavy Rain-es, ez kicsit még mindig bénácska. Egyelőre nem tudom, hogy a döntéseknek milyen hatása van, bár egy-két tesztet elolvasva

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    gyakorlatilag tök mindegy, miket választasz, nincs olyan hatása a játékban, mint a HR-ben, csak az utolsó pár óra meghatározó ebből a szempontból


    Nekem eddig nagyon bejön, ezt a játékot valaki vagy nagyon szereti, vagy egyáltalán nem, átmenet nincs. Én értékelem ezt a műfajt, helyen van a gémer palettán, igazán szórakoztató. Szerintem nem attól játék a játék, hogy görcsöt kapnak az ujjaid a gombokon és az analóg karon, kevesebb interakcióval is lehet igazi játékélményt nyújtani.

    A zene kiváló, a szinkronok is jók, viszont szerint Page kisasszony mint nő, rém szarul néz ki
  • Ulthane
    #226
    Ki bizony! Szerencsére.
  • Hoz_Hun
    #225
    Kikapcsolható? Akkor megnyugodtam. Kösz az infót. :)
  • Ulthane
    #224
    Most mondom, hogy nincs beégetve. A HUD is lehet angol, meg a felirat is lehet tetszőleges nyelv, és ki is kapcsolható.
  • Ulthane
    #223
    Csak egy példa a játék menüjéből az igen béna fordításra:

    Single Player: Szóló
    Co-op: Duó

    Duó, vágod!???????? :-D
  • Hoz_Hun
    #222
    Én eddig az összes (magyar vagy bármely más) feliratos játékomnál ki tudtam kapcsolni a feliratot. Igaz ez Xbox360-on (PS3 lehet másképpen van, bár remélem nem). Eddig egyedül az AC3 erőltette rám a menüjét magyarul, de a feliratot játék közben ott is ki lehet kapcsolni.
    Szomorú lennék ha a Beyond Two Soluls-ba "beleégetnék" a feliratot, mert szerintem is élményromboló. Én pl az AC3-nál is kikapcsoltam, mert sok helyen pocsék volt a fordítás ráadásul. Magyar menü amúgy nem zavar.
  • Ulthane
    #221
    Én tegnap óta tolom, és nem a warezt, hanem az eredetit..Úgyhogy no para...
  • Ulthane
    #220
    A Beyond pont üde kivétel. Mind a HUD, mind pedig a felirat lehet angol, vagy utóbbi kikapcsolható.

    Én utálom a magyar menüt meg a feliratot, számomra teljesen játékidegen..Az AC 4 tuti hogy erőlteti majd mindkettőt, inkább kintről rendelem meg.
  • DarkSector
    #219
  • Myselor
    #218
    megnéztem az első 42percet a gamestaron,hát kurvajó játék:)végigfogom nézni
  • DarkSector
    #217
    Az fasza, feliraterőszak! :D
  • enlightened
    #216
    Eddig az összes magyar feliratos játéknál lehetetlen volt kikapcsolni. Assassin Creed 3-nál pl itthon vettem meg. Kikapcsoltam a feliratot a menüben hát nem tűnt el. Magyarok jó szokása, hogy valahogy hardkódolják a rohadt feliratot a játékba ami nem túl elegáns és az életbe nem tudod eltüntetni, ha akarod ha nem ott van, mert ők ugy gondolják, minden magyarnak úgyis kell, mert nem tudnak angolul, vagy nem tom.

    Ugyhogy ha azt látod a reklámon hogy magyar felirattal!!!!! az azt jelenti, hogy bizony nincs választásod, magyar lesz a menü meg minden és átváltoztatni sincs esélyed.

    Azt sajnálom hogy ps store-ol nem lehet leszedni.
  • DarkSector
    #215
    Mikor nem ment a warez?
    Mindig ment, konzolon előbb jelenik meg, előbb is van warez, pc-n akár 1 honappal előtte is jöttek ki warez játékok a megjelenéshez később, de egy nagy változás van amióta steamwork-os minden, egyszerűen meg kell várniuk az aktiválást (steam US) a hekkereknek.
  • enlightened
    #214
    Warez is megy már? Azt hittem PS3-on ez nagyon gyakori mint PC-n, de ezek szerinte már itt is felütötte a fejét.
  • DarkSector
    #213
    szar tulajdonság. :D
  • Kongy
    #212
    Irigy vagyok..
  • DarkSector
    #211
    sokat vesztesz ám vele. :D
  • Kongy
    #210
    Basszák már meg, hogy mindenki tolja már a warezt, meg holnap az eredetit.. és faszomért lakok vidéken... :@@@@ Már mindenki a végére ér mire én belekezdek... -.-' Pont mint a GTA V-nél, és azt is premier napján vettem...
  • DarkSector
    #209
    De miért rendelsz itthonról ha ki akarod kapcsolni a feliratot? :D

    Amúgy nem láttam még olyan játékot hogy a felirat kötelező lett volna. :D
  • DarkSector
    #208
    Jaja értelek.
    Nem feltételeztem hogy versenyzel, csak vicceltem hogy a Gamestar mostanában divatosan mindent végigjátszik online. :D
  • enlightened
    #207
    Egyetlen egy félelmem van, megint mint az ilyen fasza magyar feliratos játékokkal, hogrey a rohadt feliratot nem lehet kikapcsolni, mert beleégetik valahogy, ha nem lehet kikapcsolni a magyar feliratot, akkor inkább megrendelem kinntről. Elég jó az angol nyelvtudásom és nagyon rontja a mozi élményt ha feliratozás van. Légyszi hadd lehessen kikapcsolni!!!!
  • enlightened
    #206
    Én nem akarok versenyezni senkivel. Csak kérdeztem, hogy tegyek e be videot. Persze megvárom a többieket ha megvárják a pénteket.

    Csak segítendő közöltem, hogy nem muszáj az 576-ra várnia annak aki Budapesten lakik, mert a 2 említett boltban olcsóbb a játék és holnap már kapható, tehát nincs semmi értelme az 576-ba betérni ezért a játékért. De aki azt preferálja vagy vidéken lakik vegye meg ott.
  • DarkSector
    #205
    Gameszar megelőzött téged. :D

    ÉS ENÉL A JÁTÉKNÁL FOKOZOTTAN VESZÉLYES ILYEN HAMAR VIDEÓKAT IDE BETENNED, KÉRLEK VÁRJ VELE A TÖBBIEK MIATT, VAGY MAJD TEDD SPOILER TAG MÖGÉ. VAGY LINK MÖGÉ, MIND1.
  • Myselor
    #204
    mindenképp kérünk videót én legalábbis,legaláb az első fél órárol:) csak ne legyen benne beszéd pls:)
  • enlightened
    #203
    Sziasztok!


    Holnap már megvásárolható a játék a konzolokszervizeben és a konzolvilagban itt Magyarországon. Az 576-ban és más helyeken csak pénteken lehet megvenni és drágábban is, szal nem éri meg az 576ra se várni se költeni...

    Én már holnap reggel megveszem és teszek fel képeket videót ha van rá igény.
  • Myselor
    #202
    nincs kártyám és a pofázást utálom az összes videóban amúgyis
  • Kongy
    #201
    Ha kölcsönadsz avermedia kártyát szivesen csinálok akár kommentárral is :D
  • Myselor
    #200
    értem:) hát akkor nemtudom,hátha valaki felteszi addig nézem így ^^
  • Kongy
    #199
    Ha normális minőségben fel tudnám venni akkor csinálnék... :P
  • Myselor
    #198
    srácok valamelyikötök nem akar majd végigjátszást csinálni?magyarul nem tudom fent lesz e a youtubeon.azt szívesebben nézném végig:)
  • Moby
    #197
    Akkor pénteken veszed át. Na bumm.
    Addig is a várakozást megkönnyítendő, holnap délelőtt én azért betolok egy fotót a dobozról *


    *hacsak be nem égek, és közlik velem az üzletben, hogy bocs, de tévedés történt... :DD
  • vg
    #196
    Lol, király a gif!
  • Hoz_Hun
    #195
    Háát, ha nem jön holnap az 576-ba, akkor bemegyek és...

    ... csak hogy ne OFF-oljam teljesen szét a topikot. :)
  • Kongy
    #194
    Na az engem is! de sajna nem sok esélyt látok rá.. : /
  • Hoz_Hun
    #193
    Engem azaz informácó érdekelne, hogy az 576 is kiadja-e holnap a programot vagy sem.