392

Beyond - Two Souls (Quantic Dream)
  • Prof William
    #272
    Mivel ma jött meg a fémtoks verzió ezen én is gondolkodtam már. M

    ert van olyan matrica hogy sima felületről ha felkaparod a szélét, akkor szépen leválik. DE NEM EZT A SZART OLYAN ANYAGBÓL KELL CSINÁLNI, HOGY CSAKIS TÉPŐDJÖN ÉS SZAKADJON ÉS A NAGY RÉSZE RAJTA MARADJON! Úgy ragaszkodik az a nyamvadt matrica, hogy sok ipari ragasztó is megirigyelhetné... És persze ODA KELL KÚRNI A KÖZEPÉRE és magasról tojni az olyan elhanyagolható dolgokra mint a borítókép egysége vagy a többi dolog.

    Tudok valami jó megoldást ajánlani a dologra? Pl a leáztatás jó?
  • enlightened
    #271
    Na végigvittem!

    Spoiler mentes véleményem!

    A játék jó, érdemes végigtolni, de annyira nem kiemelkedő, hogy gamestar esitors choice minősítést kapjon, tényleg jó a játék, félreértés ne essék, de ezt hogy reklámozták be, hogy minden idők legkirályabb quantic dreames game-e meg volt hype rendesen és azért ehhez képest alulmarad véleményem szerint.

    Nekem a Heavy Rain ezerszer jobban bejött izgalmasabb volt, volt célja, és a karakterek közti ugrálás segített hogy ne unj bele egyikbe se, meg mindenki megtalálhatta a neki szimpatikusat. Itt az a baj, hogy egy karakter van és egy idő után unalmassá válik Jodie és kinyomtam a konzolt.

    Ezen kívül a játék rövidebb mint a Heavy Rain volt és sokkal kevesebb fordulat van benne, valahogy nincs az hogy izgulnál valamiért, Aiadan úgyis mindig segít és mindent elintéz.
  • Hoz_Hun
    #270
    Ah, oké. Majd kiderül, ha végigvittem. Már nem tudják annyira elrontani, hogy ne akarjam mégegyszer végigvinni. :)
  • Csacsi
    #269
    Nem tudom. Én csak egyszer toltam végig. Azóta nem indult el, csak a zenéje megy állandóan Youtubeon :D
  • Hoz_Hun
    #268
    GameStar-os teszt. :)
  • Hoz_Hun
    #267
    Érdekelt. :) Köszi az infót.
    Megnyugodtam, tulajdonképpan akkor még akármi is lehet. :)
    Amúgy ha végigvittem a játékot, újrajátszhatom kronológiai sorrendben? Csak mert a chapter választó menüben sorba rakja be az eseményeket. Jó lenne úgy is végigtolni, hogy sorba megyek időrendben.
  • Csacsi
    #266
    Ha tenyleg erdekel olvasd el a spoilert ha nem erdekel mennyi van meg akkor ne :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kb a felenel vagy.
  • Hoz_Hun
    #265
    Az jó lesz. :)

    Ami viszont nagy pozítivum, hogy a magyar felirat nem akkora **** mint számítottam. Mikor bejött a fiam bekapcsoltam, hogy amíg néz játék közben értse is miről van szó benne, aztán végül bekapcsolva hagytam. Fényévekkel jobb mint a AC3 fordítása.
    A Navajos fejezetnél hagytam abba tegnap, majd este folytatom. Remélem még sok van hátra belőle. :)
  • Sir Quno Jedi
    #264
    Nekem inkább úgy tűnik, hogy egy mélyre ásó thriller, egy valóban művészi hangulatjáték, egy karakterfejlődést összefüggéseiben felépítő eposz, na az nem nektek való... :D
  • Hoz_Hun
    #263
    A sztorit illetően pont ez a véleményem nekem is. De hozzá teszem az egész játék lenyűgöz a vizuális élményéve, nem unatkozom egy percet sem. A fejezetek izgalmasak vagy érdekesek. De 5-6 óra játék után még valóban nem látom mire is megy ki a játék. Egyszerűen azt sem tudom, miért kell ide-oda ugrálni az időben, mert eddig semmi sem indokolja. Csak arra tudok gondolni, hogy azért darabolták szét, mert változatossá akarták tenni a játékot. Hisz ha belegondolok, hogy ha időrendben játszok vele, akkor gyakorlatilag mondjuk az első két órában csak egy 8 éves kislánnyal baktatok fel s alá, olyan "veszélyes" küldetéseket hajtok végre, mint a hógolyózás (szerintem sokan felállnának mellőle).

    Van egy chapter, ami nálam kicsit kilóg a sorból. Ott elgondolkodtam, hogy na ez minek bele. Mégpedig a hajléktalanos fejezet. Az összes többi fejezet valahogy passzolt az eseményláncba így úgy, de ez... mintha csak valami időkitöltő lenne. Szerencsére nem túl hosszú és azért nem untam szét rajta magam, csak valahogy kilóg a koncepcióból.
    (Van egy olyan érzésem, hogy ez inkább valami érzelmi labilitás bemutatására szolgált, a vívódó főhősnő kontrasztba kerül a társadalom szélén tengődő szerencsétlenekkel, ahol az élet szintén utat tör magának. Wow... hogy megfogalmaztam... :D lol, na mindegy, haha).
  • Prof William
    #262
    Nem kizárt. :) Az utolsó pálya majd az öregek otthonában fog játszódni, ahol a végső küldetés a 97 éves Jodie aranyérkenőcsének és sérvkötőjének a megkeresése, majd Aiden általi felhelyezése lesz. :)

  • Csacsi
    #261
    A végén összeáll a kép.
  • enlightened
    #260
    Most leragadtatok itt, ez 2 perc a játékbol.

    Én már 4 órűja nyomom és semmi cél nincs benne. Oké én vagyok Jodie és Aiadan megvéd mindentől meg idegesít is.

    De mi a cél???? Mit kéne kideríteni? Egyelore a játék ide oda ugrál Jodie életében, de semmi újat nem tudunk meg, mindig ott van Aidan, össze vissza kapkod az események között, egyszer üldöznek, de fingod nincs miért, mert épp oda ugrott az időben, a következo percben meg gyerek vagy aki hogolyozik.

    Ez mind szép és kirély, de mire megy ki a játék? Végig éljuk Jodie életét és kész? Azt hittem lesz valami, hogy ki kell driteni honnan van Aidan mit akar meg ilyesmik? Eddig semmi. Ide oda ugrál az időben és csinálod amit épp mondd a játék.

    A heavy rainben volt egy cél megtalálni a gyilkost és srácot és mentél mert kiváncsi voltál.

    Itt mi a cél? Leélni Jodie 17 életét azt annyi?
  • Myselor
    #259
    hát azért a revenge nem semmi a másik tényleg az :D én bosszút állnék tuti xd
  • Myselor
    #258
    úristen de dúrva megkell néznem xd állat
  • enlightened
    #257
    Semi kijössz és nem a leave-t választod hanem a revenge-t X gomb azt ennyi.


    Persze ezek szórakoztato dolgok, csak azt vártam hogy lesz valami mélyebb szál is, amin haladni kell, hogy lesznek rejtélyes dolgok amiket ki kell nyomozni, stb....
  • Hoz_Hun
    #256
    Én előbb megnéztem a youtube on, mert marhára kiváncsi voltam rá.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Rázárja a tinikre az ajtót aztán elkezd bent randalírozni. Mindenki síkítva futkározik fel alá míg rombolod a helyet, meg nekikvágsz dolgokat. Végül pedig rájuk is lehet gyújtani a házat. De az utolsó pillanatban kiengedi őket, így nem égnek bent.
  • Myselor
    #255
    meséld már el mi volt a partyn én sajnos a bosszút még nem láttam xd mesélj róla a bosszút hogy miként lehet:D
  • a.carkey
    #254
    1x megkérdezték Schmidt kancellárt egyik magyarországi útján, hogy mit gondol Magyarországról?

    Kijelentette, hogy remek ország vagyunk, és nagyon erős a Közép-Kelet Európai régió, de soha sem fogunk igazából kitörni a nemzetközi piacra, ameddig ennyire silány a csomagolóiparunk. :D

    Amikor meglátom ezeket a matricákat, mindig eszembe jut Közép-Kelet Európa, tök mindegy hol csomagolták, eszet nem adtak a gépkezelőnek, az tuti.

    FRANCOKÉRT NEM LEHET A KÜLSŐ CELOFÁNRÉTEGRE RAKNI, vagy olyan anyagból készíteni, ami le is jön, nem marad a felületen a 99%-a?
  • Csacsi
    #253
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én nem kíméltem a partyt. Bár én mindenhol a "gonosz" módot választottam :)
  • Hoz_Hun
    #252
    Nem tudom én minden percét élvezem. :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Épp most voltam a partin és azt hittem, ha jó kislány leszek és hazudok a képességről, akkor minden király lesz, de csak jó szemét volt mindenki (pedig csók is volt), és nem álltam bosszút végül. Biztos újratolom a játékot és máshogy csinálom legközelebb ezt a részt. Ha megint gonoszok velem, meg bosszút is állok. Grrr mocskos kis tinik. :))
  • Csacsi
    #251
    A pószterek faszák, viszont ez a "könyv" az "átverés", mert gondolom rengeteg kép, és egyéb dolog van benne, meg helyszínleírás. Mert a történet az összes endinggel együtt kb ennek a negyede sem.
  • Hoz_Hun
    #250
    Ne is MOND! Most áztattam le róla, és jöhet a cellukszos trükk, hogy tökéletesen eltüntessem a nyomait. Amúgy ez minden PS3 játékra rányomják? XBoxon sosem cseszték szét a dobozát a játékoknak ilyen otromba papircetlikkel.
  • a.carkey
    #249

  • a.carkey
    #248
    Ez a KEUi kiadás, még a speckóból is. OMG! Nem elég, hogy a lengyel szövegen van rajta a kód, benne van minden nyelven amelyet valaha a történelmi Magyarországon beszéltek :D, de a hülyék még képesek voltak rávágni a műanyag, fémtokot védő "extratokra" azt az elqurt PS feliratot is, nehogy már simán le lehessen kapni, vagy mint műanyag doboz esetében dobozcserével kukásítani az egészet.

    Eszméletlen!
  • enlightened
    #247
    Eddig 2 órát lenyomtam, de nem igazán ak csomo lebilincselő, jó mutattak csomó történést az életemből, de semmi olyan amire azt mondanám, na vajon ebből mi lesz. Heavy Rainbe ilyenkor már a Norman Jayden ezerrel nyomozott.

    Be fog ez még indulni?????
  • DarkSector
    #246
    Legfaszább sorozat. :D
  • Ulthane
    #245
    Semmi.
  • Ulthane
    #244
    Mi a baj Jessicával? Meg lehetett kúrni a játékban, és az a lényeg. Jó, hogy ott volt. :)))))))))
  • Hoz_Hun
    #243
    Hát PCs (és XBox360-as) változat az most sincs.
    Ők így...--->

    ...jártak.
  • shaddam
    #242
    Tényleg van már gémsztár rivjú? Anno a last of us-ban az a hiba bukkant fel hogy nincs pécére :DDD
  • Kongy
    #241
    Na voltam 576ban es megjott a special de az alap kiadas csak 11en jon...
  • Hoz_Hun
    #240
    Lehet, de amióta beleerőltették Jessica Chobot-ot (IGN host) a Mass Effect 3-ba mint szereplő és az ME3 ending védőbeszédük után számomra teljesen hiteltelenek. Mondom ezt azzal együtt, hogy a Mass Effect sorozat a kedvenc játékom, szóval elméletileg örülnöm kéne, hogy az IGN védi őket ezerrel. Csak hát tenyérbemászóak na.

    Magam részéről a GameTarilert sokkal jobban szeretem és többnyire (nem mindig, de sokszor) egyezik a véleményem az ő review-ükkel.
  • enlightened
    #239
    Na most értem haza a boltból, indulhat a game ezerrel. A special edition van nálam :D
  • Ulthane
    #238
    Ugyan már, túl sok összeesküvés elméletes filmet nézel. Nincs rászorulva a világ vezető gémer magazinja évi több 100 milliós látogatottsággal arra, hogy review pénzt kapjon.

    Maga mint média felület bőven jövdelmező..
  • AnuluWork #237
    Mi az előrendelői ajándék?
  • Kongy
    #236
    én még sms-t se kaptam meg semmi.. :(
  • Hoz_Hun
    #235
    Ám telefonáltak az 576-ból, hogy mehetek érte. Úgy hogy náluk is lett. Meló után röpülök is. :D

    Most a hangulatom .gif képecske. :D
  • Kongy
    #234
    Korrupt banda. Ezt eddig is tudtam, de ez most nagyon felcseszett, mert a Quantic Dream a HR óta a szivem csücske. :)
  • Hoz_Hun
    #233
    Az IGN-nek azért sír a szája, mert nem kaptak elég "zsebpénzt" a fejlesztőktől egy jobb review-ért. Nincs túl jó véleményem az IGN-ről.