494
10690197_765922263472624_902687898845065
  • Shep
    #450
    Persze megvolt mindenkinek az oka, csak ez annyira nem jött át, persze ez nem egy dráma, de azért kicsit többet vártam volna. Egy univerzum persze, csak valahogy mégis le vannak szarva a sorozatok. Na mindegy CA3 szórakoztató, nézhető film de, hogy a legjobb eddigi Marveles lenne azzal én nem értek egyet.
  • Ferell9295
    #449
    Azért remélem Culson egyszer visszatér a filmekben is :)
  • skinnyman
    #448
    Szerintem eleg jo motivacioja volt benne mindenkinek benne arra az oldalra allni, ahova allt. Valamelyik csak nehany mondatban derult ki (pl Hawkeye), de ott is eleg valos okok voltak a hatterben. Itt van pl egy gyors osszefoglalo, ha valamelyik nincs meg: link Egyebkent meg ugy igazan fullra veresen komolyan csak a legvegen harcoltak, ahol tenyleg ki akartak egymast nyirni, az elott azert nem ment annyira verre a dolog, ha vegul lett is komolyabb aldozata a dolognak.

    A masikra meg: "It's all connected", az osszes film es sorozat egy univerzumban jatszodik (a tobbi sorozat is: Agent Carter, Daredevil, Jessica Jones, es amik jonnek meg: Luke Cage, Iron Fist, The Defenders, The Punisher, Cloak and Dagger).

    Amit Whedon mondott, azt ugy kell erteni, hogy probaljak ugy csinalni, hogy a filmek onmagaban is elvezhetoek legyenek (a sorozatok nelkul is), es mivel nyilvanvaloan baromi sok dolog tortent a sorozatban, ami tobb helyen kapcsolodik is a filmekhez, igy inkabb nem akartak az egyszeru nezot ezzel megzavarni, hogy Coulson valojaban megis el. A sorozatban is beletellt vagy egy evadba mire mindent megmagyaraztak ekorul, egy filmben, ami abszolut nem is erre koncentral, erre egyszeruen nem lenne ido, ezert inkabb szoba se hoztak. Majd ha ugy adodna valamikor, hogy a filmes sztoriban tul hangsulyossa valna a dolog, akkor muszaj lenne majd megmagyarazniuk, de eddig erre nem volt szukseg.
    Utoljára szerkesztette: skinnyman, 2016.05.16. 13:36:07
  • Shep
    #447
    Igen, de Weedon, azt mondta anno ,hogy a sorozat az valójában nem létezik az univerzumban, pedig jó lenne ha eldöntenék ,hogy akkor most mi van, mert így eléggé vicces az egész.
  • Shep
    #446
    Persze azzal túloztam egy kicsit de a filmben nem volt rendesen kidolgozva ahogy előtted is írta Dantes a két fő karakteren kívül a többiek igazi indoka egyik, vagy másik fél oldalán sem, talán még Vanda de a többiek csak úgy odacsapódtak, meg vicces volt, hogy előtte évekig védték egymás hátát, majd hirtelen a másik torkának estek, ráadásul még azt a harcot is sikerült elbagatelizálniuk. Mondjuk Pókember adta, úgyhogy én sokat remélek majd az új filmjétől, még akkor is ha a hőst alakító színész nem igazán jött be, alkatilag nem a megfelelő választás szerintem.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2016.05.16. 12:05:34
  • skinnyman
    #445
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azert kicsit tobb volt ott "egyet nem ertes"nel, meg ego harcnal, szerintem mindenkinek eleg jo (sokszor szemelyes) indoka volt az egyik vagy a masik oldalon lenni, es igazabol mindket oldalnak igaza volt. Ez volt a film egyik fo erossege, hogy felrugta a szokvanyos receptet, hogy jon valami tapos gonosz akit le kell gyozni, itt a fobb konfliktusban nem is voltak gonoszok. Zemo eleg nagy sikerrel jart hogy megbontsa a csapat egyseget, amit a jo eg tudja, mikor fognak osszerakni - mondjuk ha majd jon egy eleg nagy kulso ellenseg, mint pl Thanos, akkor kenytelenek lesznek. "United we stand. Divided we fall." Ugyebar.. Ami a fenyegetettseget illeti: a filmekben azert jellemzoen nagyobb szokott lenni. Attol, hogy a Civil War-ban epp senki nem akarta kozvetlenul a foldet megsemmisiteni, a csapas amit kaptak benne es annak a kihatasa a jovore valszeg a legnagyobb volt eddig az osszes film kozul. Ami pedig jon majd a filmekben (pl Thor: Ragnarok - a Ragnarok a vilag veget jelenti, GOTG, meg persze Infinity War), ott pl nem is csak a bolygo lesz veszelyben, hanem a fenyegetettseg kozmikus szinten lesz ami az egesz univerzumot erinti. Szoval ha ez hianyzik, abbol tutira nem lesz hiany. A SHIELD pedig az arnyekban mukodik, ezt szerintem eleg jol elmondtak a sorozatban.
  • DantesHUN
    #444
    Nekem maga a Amerika Kapitány is röhejes volt kicsit. Nem volt rossz film, megérte megnézni, jó volt , de a legtöbb kritikával ellentétben , nem ez volt az eddigi legjobb képregény film. Szerintem. Például...miért is ütik egymást? A két főszereplőn kívül -Kapitány+Vasember- egyik szereplőnél se volt kidolgozva miért áll valamelyik oldalra. Némelyiknél még egy mondatot se vesztegettek rá, de akinél adtak magyarázatot, az is olyan, semmilyen szedett-vedett .


    Amúgy igen, a Shield valami nagyúgyút is bevethetne. Hol is van mondjuk deathlock ?

    De a sorozatok és mozi film egy univerzumban van, a sorozat utalgat a filmre.
  • Shep
    #443
    Megnéztem tegnap az Amcsi Kapitány új kalandját és marhára röhejesnek tartom, hogy ott egyet nem értés miatt szarrá verik egymást, közben meg az emberiséget a kihalás fenyegeti, ha nem sikerül Hive-ot lekapcsolni .) Ok, nem várom el ,hogy a sorozat történései a nagy vásznon is megjelenjenek, pedig amúgy jó lenne, de lehet nem a sorozatban kellene nagyobb fenyegetettséggel szembenéznie pár "nóném" shield ügynöknek, miközben a nagyágyúk egóharcot vívnak. Persze lehet mondani ,hogy a sorozat a mozifilmek univerzuma szerint nem létezik, csak hát akkor nem kellene a sorozatban utalgatni a filmekre. Na mindegy, ez csak úgy kikívánkozott belőlem.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2016.05.15. 12:26:29
  • DantesHUN
    #442
    Jó rész volt. Az a kérdés
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vajon hogy győzik le akkor Hive-t? Na és oké már nem hát Dasy-re, de Lash halott, így hoznak vissza más emberteleneket a befolyása alól? Vagy az lesz, hogy mivel Dasy ,,tiszta" majd FitzSimmons előállít egy működő ellenszert?
  • DantesHUN
    #441
    Oké, de a kree üzenhet az anyabolygóra, hogy hm srkacok ha nem kerülünk elő élve, gyertek már ide egy űrhajóval meg egy bolygópukkantó lézerágyúval.

    Persze nem lesz ilyen, nyilván fel se merül. Pedig, milyen marha komoly megoldás lenne, hirtelen nem a Hive lenne az érdekes hanem egy nagy űrhajó
  • Shep
    #440
    Az a 2 volt, de ezt el is mondta.
  • skinnyman
    #439
    Amugy nem konkretan ugyanaz a ket faszi jott vissza akik eredetileg Hive-ot csinaltak? Lehet, hogy direkt oket hivta..
  • DantesHUN
    #438
    Ja. remek. Kreek. És mi van ha a nagyokos Zombi-Ward-ért nem csak kettő kree jön el, hanem egy kree űrhajó? Mert van ám nekik...akkor meg pá-pá föld.
  • papi08
    #437
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ahhoz képest hogy itt voltak a Kree vadászok, akik hetedhét országon/világon/univerzumon híresek erejükről, és pusztításukról.. Hát.. Az hogy Dézi' ennyivel lerendezett egyet.. kicsit szomorú. Sőt. Elszomorító.. szvsz.
  • Shiwo
    #436
    gondolom igen.. vagy elírták / elnézték.. én csak copypaste-et nyomtam (:
  • skinnyman
    #435
    Marmint 10-i gondolom (ami itteni ido szerint lehet 11-e)
  • Shiwo
    #434
    A 05.11-i Agents of SHIELD-epizód lesz az, ami a Captain America: Civil War történései után veszi fel a fonalat.

    by Sorozatjunkie
  • Shep
    #433
    Hát ez jó rész volt!
  • skinnyman
    #432
    Kemeny gyerek ez a Hive...
  • ToCsEk
    #431
    wow ez kemény volt :O
  • stargatelost
    #430
    oh, shit mi lesz itt :O
  • skinnyman
    #429
    Kozben jott ma egy ilyen is:
  • papi08
    #428
    Grrrrr
  • ToCsEk
    #427
    e heti rész kemény volt :O
    simons
  • skinnyman
    #426
    USA premier elvileg apr 12, de a rendes bemutato majus 6. Magyarorszagra imdb majus 5-t ir, cinemacity majus 12-t.
  • ToCsEk
    #425
    14es nem volt rossz vezetik fel a civilwart keményen az mikor is lesz amcsiban premier?
  • ToCsEk
    #424
    és tényleg abból van :D
    nah ez viszont jó hír hogy másik sorozatban szerepelni fognak
  • stargatelost
    #423
    LOL

    Amúgy most szerintem kicsit takarékon kell égniük a Civil War-ig. Első évadban is ez volt.
  • piamania
    #422
    Azt rosszul láttad.Az a csaj nem szerepelt a House-ban.A Cameron-t játszó színésznő a Once upon a Time-ban főszereplő.Ez a csaj meg asszem a Tuti Gimiben volt, bár sok részt nem láttam abból, csak ha néha elkaptam az rtl-en.
  • skinnyman
    #421
    Jah, az lesz a neve hogy Most Wanted.
    Szerintem nem rossz amugy, sokan a sorozat elejen azert szidtak, mert Marvel letere tul foldhozragadt volt, tul keves foldontuli dologgal, szoval szerintem ezert hoztak be es nyomatjak az Inhumans-t.

    Amugy mar csak 1 honap:
  • mooo
    #420
    Úgy tudom,hogy külön sorozatot kapnak.
  • ToCsEk
    #419
    1hetes rész lévén nem használok spoilert szóval 13as
    mi a fasz ez most komolyan? kiírták a legjobb párost a sorozatból miért kellett ez omg, bobbi egy kurva jó csaj volt hunert meg egy idióta humoros gyökér :D de ilyet, akkor rageltem volna igazán ha kinyírják de hát szerencse csak megkapták a boldog happyendes kiszállós boldogon élős lezárást, végén a piás kurva jó volt btw
    malick lánya meg jól láttam house-ból cameron? wtf :D mit keres már egy ilyen sorozatba :D jó színész na xD
    hát nem tudom, mi lesz ennek az évad vége, kezd lapos fos lenni nem? képregényt nem olvastam soha, de ez a kémes cumó faszának indult de ez a sok inhuman elvitte az egészet olyan irányba kezd unalmas fos lenni az egész... más hogy van ezzel?
  • Shep
    #418
    Hát ez jó kis visszatérés volt.
  • Shep
    #417
    Jó rész volt, meglátjuk mit hoznak ki belőle.
  • Szolnokboy1
    #416
    En megneztem, csak azota sem jutok szóhoz. :) A midseason finale hozta az evad igen magas szintjét. Coulson végre tokos volt, nem csak a szája volt nagy.
    Kurva messze van még a március...

  • skinnyman
    #415
    Meg en se lattam, de ami kesik nem mulik :)
  • Shep
    #414
    Hát talán mert még nem néztük meg :)
  • ToCsEk
    #413
    én le vagyok maradva vagy 3 résszel :D
    majd karácsonykor dara
  • papi08
    #412
    Komolyan, itt van egy ilyen midseas. final, és senki nem ír semmit?! :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az hogy így tért vissza Ward, kicsit ijesztő :D
    De legalább lesz téma a hátralévő részekre
  • papi08
    #411
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lassan annyi haláleset lesz itt is, hogy George R.R. Martin is tippet kérhet :D