56
  • zetortraktor
    #56
    Komolyan arra célzol, hogy rajtad kívül még ketten értetlenek voltak? A többi ezer meg megértette. Mert tényleg nagyon egyszerű.

    Magyarázni csak azért magyarázom, mert neked még mindig nem sikerült, de írom lassabban, hátha most felfogod

    1. A srác azt írta hogy a Val Kilmer-féle 2 rész volt a legjobb.
    2. Én azt írtam neki, hogy igen, a második különösen jó volt.

    Szerinted hány Val Kilmeres rész volt? Jézusom.
  • cateran
    #55
    Jajj, ne magyarazd mar..ott vannak a kommentek feheren-feketen. Hagyjuk mar az ilyen bullshit dumakat, hogy "erre meg arra gondoltam" foleg, hogy azota rajtam kivul mar paran ramutattak, hogy baromsag.
  • Hoz_Hun
    #54
    Egyetértek Ender Wiggin kollégával, ami a szinkron hangokat illeti. Bár ezek "csak" hangok, a Batman Kevin Conroy és számomra Joker Mark Hamill. Ha szinészt kell mondanom... háááát... Bale. Még Michael Keaton csak-csak, de George Clooney pláne Val Kilmer a csapott vállával, blah. Valószínüleg az is közre játszik ebben a véleményemben, hogy az a két Batman rész csapnivaló volt.
    Sajnos Ben Affleck-ból én sem nézek ki túl sokat.
  • Hoz_Hun
    #53
    "Én személy szerint hányni tudnék Craigtől és az alakításaitól..."
    Csak idézni tudlak barátom, mert pont ezt érzem én is.
  • TéOeM
    #52
    Kamu volt a Bale+50 milliós ajánlat. Nehéz felfogni?
  • AZUL
    #51
    pedig jó színész... azon kevesek egyike a filmszínészek közül akik színházakbanis játszanak... és messze hitelesebben adja le, formálja meg Bond karakterét, mint pl, a gigolo-s Brosnan, a nyápic Dalton, vagy a humorharold, Moore... egyedül Connery volt az aki karakteresebben hozta a figurát. Bond olyan mint amiket ők játszanak el...
  • Okisz
    #50
    Mondod Te...
    Ízlések és pofonok. Én személy szerint hányni tudnék Craigtől és az alakításaitól...
  • AZUL
    #49
    Ben mint Batman tényleg nehéz elképzelni... jónak. ellenben Craig eddig Conerry után a legjobb Bond...
  • Laza
    #48
    "Ben Affleck"

    NEEEEEEE!!!! OMG

    Már a DareDevil-t sem lehetett komolyan venni a jóllakott óvodás fejével ... Ő mint BatMan? Oda lesz megint minden 'komolysága' a filmnek :(

    A 007-es után újabb csalódás :(
  • zetortraktor
    #47
    Akkor elmagyarázom, hogy te is megértsd. Figyelj.

    1. A srác azt írta hogy a Val Kilmer-féle 2 rész volt a legjobb.
    2. Én azt írtam neki, hogy igen, a második különösen jó volt.

    Ez egy kis gondolkodást kíván meg a fórumozóktól. Nem sokat, csak minimálisat. A többségnek azonnal leesik, hogy nincs 2 Val Kilmeres rész, csak egy. Én pedig erre reagáltam így. De aláírom, a szarkazmust nem mindenki ismerheti. És vannak, akik lassabbak az átlagosnál.

    Szívesen.

    ui: a "Senki nem beszélt semmilyen második részről."-t azért írtam, mert tényleg senki sem beszélt a Batman másik részéről. A kollega, aki reagált, azt hitte, hogy a "második rész", amit írta a Batman visszatérre való célzás, holott az 1. kommentben a Val Kilmer-féle 2 részre céloztam a "második résszel".

    ui2: Én érzem magam kényelmetlenül, hogy valaki ennyire értetlen.
  • god25
    #46




  • cateran
    #45
    Te inkabb kussolj es lapits, mint szar a gazban, par kommentel korabban mar bizonyitottad, hogy meg mindig matt hulye vagy mindenhez, ami filmekkel (is)kapcsolatos...
    ""A legjobb Batman a Val Kilmer féle 2 rész volt "

    A második állat volt."
    illetve
    "A Val Kilmer-féle 2. részben Keaton volt? Jó tudni."

    vs.

    "Senki nem beszélt semmilyen második részről. "

  • DanielGray
    #44
    Most nagyon szomorú vagyok.Gondoltam,hogy Bale nem vállalja el a folytatást,viszont reménykedtem,hogy Danny DeVito igen.Volt ő pingvin,de most Batman szerepében igazán visszatérhetett volna.
  • Szefmester
    #43
    Ezek szerint még nem hallottad Mark Hamill-t mint Joker... Szerintem is messze jobb mint az eddigiek.
  • fergusonpapa
    #42
    Mark hamill? :D Én mást mondanék a valaha volt legjobb jokernek :)
  • portable2
    #41
    jó választás
  • Ender Wiggin #40
    Az álla megvan hozzá és végre nem egy buzi brit béna akcentusát kell hallgatni, aki még hörög is hozzá. Persze, hozzáteszem, az "igazi" Batman Kevin Conroy és az "igazi" Joker Mark Hamill. A többiek csak ócska kópiák.
  • Interfan
    #39
    Jójó.
  • Dark Messiah
    #38
  • csimmasz
    #37
    Nics tyukszem, tisztaban vagyok vele, hogy egyre rosszabbul írok magyarul, az sem zavar ha valaki megemliti de a gyökér fikázókat nem birom.
    Ha te olyan okos lennél mint azt szeretnéd akkor nem egy tapló modon mondanád a másikra hogy tapló.

    Zetortraktor

    A szánalmas nem az ha valaki kifogásolja a sértegetést, hanem az, hogy ugy szólsz be, hogy fingod sincs a masikról.
    A hozzátok hasonlók akik a vakokon meg mozgássérülteken röhögnek.
  • Interfan
    #36
    Nyilván tyúkszemre léptem. :D
  • zetortraktor
    #35
    Elég szánalmas komment.
  • zetortraktor
    #34
    Van, aki ennyire csont nélkül benyeli a bulvárt?
  • csimmasz
    #33
    Lehet kritikat fogalmazni kulturaltan is meg tajparaszt seggfej modon is mit te.
    Ha nem tetszik jelents föl, bunkókám, mivel 13 éve max a forumokon használom a Magyart sajnos eléggé megkopott, de persze a buta tuskók mint te mindíg kiszúrják amikor valki nyelvtanilag helytelen, és rögtön nyeregben érzik magukat, végre van valami amihez hozzászólhat hamár amugy sekélyes kis életük nem hoz semmit amivel elfoglalják magukat.
    A hozzád hasonló kis fikamatyik akik az iskolában sem tudtak érvényesülni abban lelik örömüker, hogy másokat basztatnak.
    Csak, hogy a kedvedre tegyek kisfiam, hagytam pár helyesírási hibát ebben a szövegben is, hogy legyen mire matyiznod.
    Legyszives tegyél meg egy szivességet, csak akkor válaszolj ha a kapanyél ami a szádból kilóg nem szúrja ki a vitapartnered szemé, jelen esetben az enyémet.
  • Interfan
    #32
    Jó, csak a reality-Batmanhez képest kicsit röhejesen hatott volna, ha megjelenik a Superman-, Green Lantern-féle "varázsvilágban". Szerintem jobb, hogy új szereplő van, más kérdés, Affleck megfelelő lesz -e.
  • Interfan
    #31
    Mi az, hogy "szályával" meg "kedviért", te nagyon tuskó?!
  • dartois83
    #30
    Az új Ben Affleck-féle Batmant elsősorban Christian Bale-nek köszönhetjük, aki kb. 50 millió dollárért sem volt hajlandó folytatni a szerepet. Annyira azért nem ejtett volna foltot a karrierjén, ha a folytatásokat is bevállalja.
  • csimmasz
    #29
    Detto!
    A hideg kiráz amikor elkezd hörögve beszélni plusz a szályával nagyon affektálva csücsörítve beszélni a hatás kedviért.
    Ilyenkor olyan érzésem van mint amikor a szemem előtt valami szerencsétlen szénné alázza magát és rendesen én érzem magam rosszul pedig nem is velem törtenik csak a látvány elborzaszt.
  • sanyicks
    #28
    jó lenne ha azt a hörögve beszélést elfelejtenék a batmannél, mert amiatt mindig olyan komolytalannak és szánalmasnak tűnt az egész.

    Amúgy az új batman film "elmegy" kategóriások mint a többi, a Dark Knight volt jobb, de az is a Joker-es jelenetek miatt.
  • Danecay
    #27
    Ne mááár!!!
  • Szefmester
    #26
    Nem is estem neked azt hiszem... De magad is beláthatod hogy rettentő szórakoztató volt, ahogy bevéded a dolgot... és egyből egy brutál hibával. :D
  • misztergeci
    #25
    Buták vagytok , mint a fhasz
  • Blasta
    #24
    Jora gondoltam csak rosszat irtam, helyesen:

    "Kilmer ezutan jott a Batman Forever-ben."
    Ennyi, rem egyszeru, szimpla eliras.
  • Szefmester
    #23
    Hú basszus, már kezdtem megijedni hogy nem láttam az összes Batman filmet, és lemaradtam a zseniális Val Kilmer második Batman alakításáról.. vagy a második Batmanben volt szereplő, mert Keaton épp beteg volt, és leforgattak egy Batman 1,5-? Nem tudom.. de most hogy tudom az igazságot fel is túrom érte a netet hogy megnézhessem!

    "Nem a Val Kilmer fele epizod a masodik resz!
    A batman Returns-t szoktak masodik reszkent emlegetni, abban Keaton jatszott.
    Kilmer ezutan jott a Batman Returns-ben."

    Ez meg epic volt! Három mondatból kettő mond csak ellent egymásnak... de amúgy minden oké!
  • Hedgehunter #22
    Kemeny kep..!! :)
  • zetortraktor
    #21
    "Elég gyász, hogy ennyi oda-vissza hozzászólás alatt sem sikerült utánanéznetek,"

    Az megvan, amikor egy társaságban mindenki érti a poént, de van valaki, akinek lassan beszélve el kell magyarázni? Ennyire ne legyél már gügye.
  • misztergeci
    #20
    fusztrál ??????,
    te köcsög még írni sem tudsz bazdmeg
  • Quantizs
    #19
  • Quantizs
    #18
  • Blasta
    #17
    Tok igaz, a harmadik film cimet kevertem a masodikkal. Koszi a kijavitast!