56
  • Robb20
    #16
    Kedves rdt89, zetortraktor és blasta, mindannyian össze-vissza keveritek a részeket, a címeket, a szereplőket. Elég gyász, hogy ennyi oda-vissza hozzászólás alatt sem sikerült utánanéznetek, hogy mekkora hülyeségeket írtok. Val Kilmer csak egyetlen filmben játszott Batman-t és az nem a Batman visszatér volt, hanem a Mindörökké Batman. A Batman visszatér volt a 2. Batman film, amiben másodszor játszotta a bőregeret Michael Keaton. Mindenki vegye magára a megfelelő részeket.
  • Blasta
    #15
    He?

    ""A legjobb Batman a Val Kilmer féle 2 rész volt "
    A második állat volt."
  • zetortraktor
    #14
    Senki nem beszélt semmilyen második részről.
  • Jagdgeschwader
    #13
    Lesz*rom ki bújik a latexgúnyába, csak legyenek rajta mellbimbók!

  • Blasta
    #12
    Nem a Val Kilmer fele epizod a masodik resz!
    A batman Returns-t szoktak masodik reszkent emlegetni, abban Keaton jatszott.
    Kilmer ezutan jott a Batman Returns-ben.
  • Blasta
    #11
  • Zombee
    #10
    Nem tudom elképzelni, hogy a Daredevil rendezői változata jobb lehet. Az a film egy szemét, bár ez nem Ben Affleck hibája, az ő sara annyi, hogy szerepet vállalt benne. Egyedül azért nem fekete folt a karrierjében, mert jó teljesítményt nyújtott a mozikban, 78M$-ból csinált 179-en (a wikipedia szerint, lehet imdb-n is kijönne annyi, csak nem volt kedvem összeadogatni).
    Kíváncsi vagyok, mikor fognak felsírni azok, akik nehezményezik, hogy valaki eljátszik egy másik szuperhőst is. Anno az Amerika kapitánynál is volt, aki szóvá tette, hogy Chris Evans korábban Fákyla volt a Fantasztikus Négyesben. Egyrészt egy színésznél ez miért gond, másrészt, bár én láttam mindkét F4-et, de nem emlékeztem rá, és szerintem sokan voltunk még így. Ahogyan az Amerika kapitányból sem fogok rá emlékezni soha, maga a film jó, de úgyis végig maszkban volt, és amúgy is totál jellegtelen figura.
  • IMYke2.0.0.0
    #9
    A rosszat még rosszabbra cserélni igazi művészet.
    S nem, nem osztom a "de akár még jó is lehet" véleményt - már a gondolattól is kiráz a hideg, hogy Ben nyomja a bőregeret...
  • zetortraktor
    #8
    A Val Kilmer-féle 2. részben Keaton volt? Jó tudni.
  • Blasta
    #7
    Csak abban nem Kilmer hanem Michael Keaton volt a boreger
  • wedge31
    #6
    Ez egy nagyon-nagyon rossz hír, Affleck hatalmas visszalépés Bale után.
  • tomboy013
    #5
    Nekem ez rossz hír, nem szeretem Affleck-et mint színészt :( Na de azért remélem, hogy nem lesz annyira irritáló mint a a filmjeiben általában.
  • Broafka
    #4
    és ki lesz Robin, Matt Damon? :)
  • zetortraktor
    #3
    "A legjobb Batman a Val Kilmer féle 2 rész volt "

    A második állat volt.
  • Blasta
    #2
    Igen! En is örülök!
    Es Jar Jar Binks az új trilógia egyik legjobb karaktere!
  • rdt89
    #1
    Személy szerint örülök, mert nekem Bale sose nyújtott maradandót egyik filmjében se, és a Batman filmekben kifejezetten fusztrált. Lehet sokaknak A Bale féle 3 Batman etalon, de nekem inkább siralom. A legjobb Batman a Val Kilmer féle 2 rész volt és ez a 3 giga költségvetésű meg értékelhetetlen, de mindenkinek más-más tetszik és ez így van jól. :) Mégegyszer örülök Afflecknek, mert a Daredevil-ben nyújtott alakítása engem meggyőzött (a rendezői változatot kell megnézni, mert amit forgalomba adtak az értékelhetetlen) szóval várom az új acélembert, immár Ben bácsis Batmen karakterével!